Natrag   Forum.hr > Društvo > Prirodne znanosti

Prirodne znanosti Čista znanost za jako pametne i one koji takvima žele postati
Podforum: Armstrong Station - Astronomija i astrofizika

Zatvorena tema

Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2003., 11:56   #81
Quote:
Ovaj debeli Jango, ili nesto tome slicno, ne samo da je obicno piskaralo, nego je i jedan vrlo netolerantan covjek.
Da, jako sam netolerantan jer sam brisao samo tvoje krajnje bezobrazne uvrede.
Old 24.03.2003., 12:00   #82
grizem se za jezik sad ko nikad u životu, a samo da pokažem da mogu bit dobar.
kaj nisam dobar?
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 24.03.2003., 12:01   #83
Quote:
slafko kaže:
grizem se za jezik sad ko nikad u životu, a samo da pokažem da mogu bit dobar.
kaj nisam dobar?
dobar
luca is offline  
Old 24.03.2003., 12:06   #84
Quote:
VelmaX kaže:
Eto, slažemo se u tome.

Bilo bi dobro da se skeptik, AxMi i Tufir očituju o prijedlogu.
Hvala na prijedlogu (hvala i Luci), ali ja ne bih nikad prihvatio nikakvo moderiranje!
Što se tiče izbora, meni su OK svi oni čija se imena spominju (osim Aganora , ali on se već izjasnio da ne želi moderirati ovaj grozan dječiji forum, iako stalno visi na njemu).

Najbolje želje budućem moderatoru i Jangu!

SAMO BEZ CENZURE, BEZ VRIJEĐANJA I SAMO HRABRO U NOVE TOPICE!!!!

Voli vas međed
Tufir II is offline  
Old 24.03.2003., 12:39   #85
Dogodilo se čudo-U jednoj stvari se slažem s Aganorom-a to je glede Vienne.
Mada i dalje crkavam od smijeha kad Aganor ide nekom neš predbacivat za spamiranje i netoleranciju.

A tko je kriv da se ovaj forum pretvorio u kaljužu to već svi znaju.

Sam vi i dalje glumite neku velku demokraciju
Nacional-socijalističkiog tipa , glumite autoritete i trenirate strogoću al se nemojte onda čuditi kaj bu znanost još i niže pala-ako je to uopće moguče???

ALL POWER TO THE PEOPLE a ne ALL POWER TO THE ADMINISTRATOR I NJEGOVI POSLUŠNICI I UVLAKAĆI.
No to ti je to. Nebi se ljudi odrekli i malo svoje "vlasti" nema teoretske šanse, bolje da sve propadne-ispravak, sve je već odavno propalo.
A ovo je samo jedan neuspjeli pokušaj oživljavanja mrtvaca koji je već 2 mjeseca zakopan. No kad imamo Bogove na mjestu admina-niti me ne ćudi da se ide življavat nešto što je mrtvo-al očito im nejde. Hm, i gdje je onda greška?
Old 24.03.2003., 12:49   #86
Na mene ne racunajte. Nemam ja vremena za to. Jest da sam jednom vec bio moderator znanosti, ali to je bilo na jednom forumu sa puno manje ljudi gdje je u prosjeku bilo puno manje postova dnevno na znanosti. To se, istina, donekle promjenilo kad su se IMF-ovci poceli tamo seliti, no to je vec druga prica ...

Osim toga, tko bi vjerovao moderatoru znanosti koji izgleda kao mala maca?
Old 24.03.2003., 12:59   #87
Quote:
skeptik kaže:
Osim toga, tko bi vjerovao moderatoru znanosti koji izgleda kao mala maca?
ja
luca is offline  
Old 24.03.2003., 13:11   #88
Quote:
VelmaX kaže:
Eto, slažemo se u tome.

Bilo bi dobro da se skeptik, AxMi i Tufir očituju o prijedlogu.
Damn zbilja nikad nebi reko da bi mene predlagala.

Oh well. Ja u teoriji nemakm vremena ali ipak visim barem 2 sata na dan na forumu pa ako je to dosta onda moze.

Mada bi radje da neko natjera lucu.
AxMi-24 is offline  
Old 24.03.2003., 13:13   #89
Quote:
AxMi-24 kaže:
Damn zbilja nikad nebi reko da bi mene predlagala.

Oh well. Ja u teoriji nemakm vremena ali ipak visim barem 2 sata na dan na forumu pa ako je to dosta onda moze.

Mada bi radje da neko natjera lucu.
ja cu prije natjerati tebe
luca is offline  
Old 24.03.2003., 14:46   #90
VOTE FOR SLAFNO

VOTE FOR SLAFKO
MIYARa THE fABULAs<< is offline  
Old 24.03.2003., 14:51   #91
VOTE FOR SLAFKO

VOTE FOR SLAFKO
MIYARa THE fABULAs<< is offline  
Old 24.03.2003., 15:12   #92
Evo jedan glas za Slafkeca... Možda će ga onda bit manje na Politici
Old 24.03.2003., 15:26   #93
Jango,

Koliko sam uspjela primjetiti, ja sam jedina glasala u skladu s pravilima. A nitko se nije niti osvrnuo na moj post. Ponavljam, glasam za VelmuX i, sudeci prema PM-ovima koje sam dobila, ako se Velma slaze, stici ce i podrska od drugih. Ukoliko ne, glasam za Lucu ili AxMi-ja. Argumenti su isti. Svo troje mogu obavljati posao hladne glave i imaju dovoljno razuma i inteligencije da mogu razluciti sto je bitno.

Molim da se moj post procita.
Irmeli is offline  
Old 24.03.2003., 15:49   #94
Smatram da bi Znanost trebala imati barem tri-četiri moderatora, ako ne i više. Moji glasovi idu Velmi, luci, Axmiju, skeptiku i Soundu. Neće valjda svi odustati.
Old 24.03.2003., 15:59   #95
Uz iste argumente kao i prije, prosirujem listu na:

Velma
Luca
Sound
Axmi

Predlazem da slozimo onu glasacku tablicu ili neku drugu kontroliranu metodu (ukoliko se tablica ne moze sloziti tako da ne zbraja ponovno drugi glas iste osobe). I nakon recimo tjedan dana zatvorimo izbore i gotovo. Tko se nije javio u tom vremenu, propustio je.
Irmeli is offline  
Old 24.03.2003., 16:26   #96
Dvi, tri rici...

Konacno, nakon izvucene glave iz pijeska, pocelo se desavati nesto na ovoj Znanosti i gle cuda, naglo je ozivila. Gledajuci iz prikrajka, pokusaj Janga da nakon toliko vremena ucini nesto je vrlo pohvalan. Necu da ulazim u detalje koliko je administracija kocila promjene i zabranjivala da se problem Znanosti rijesi, jer rjesavanje problema ne bi stetilo Znanosti, nego adminima.

Interesantno je takodje da pored toliko stvarno inteligentnih osoba ovdje, najjacu rijec ima upravo onaj ko tu, na Znanosti nema sto da trazi, zato mu dajem prijateljski savjet da svoj "pendrek" ide trositi na Politici i slicnim forumima. Tamo su razbijaci i snagatori potrebniji nego ovdje.

Quote:
by amerov potrcko
Vec sam jednom rekao, svi sto postaju na Znanosti - osim tebe, slafka, Americana i Aganora (i Ulixa koji je napustio forum i stavio nick "na raspolaganje svima") - mogu postati moderatori.
Jednu stvar si previdio, "gospodine". Ako ti nije poznato "gospodine", ja nisam trazio da budem moderator, nego da imam pravo da biram i da budem biran i ne samo ja, nego svi posjetioci ovoga foruma ukljucujuci slafka, Legiona, Ax-Mi-a, Aganora i Ulixa. Ti "gospodine" ne mozes zabraniti da ja svoj glas dam nekome niti da ga neko da meni. Ti mozes neispostovati volju vecine i nepostaviti nekoga ko se tebi osobno ne svidja, ali time samo mozes dokazati da ti pendrek pristaje bolje od keyboard-a.

Quote:
by slafko
eeee, ja bi htio bit moderator, a htio bi i da vienna glasa za mene.
Slafko, cijenim tvoju kadnidaturu za moderatora, kao i glasove onih koji su te podrzali. Ne mislim da bi bio los moderator, naprotiv, tvrdim da bi dobro obavljao posao, ali ne zelim da me shvatis pogresno ako kazem da bih svoj glas prije dao Ax-Mi-u nego tebi. Kod tebe cijenim sto nemas dlake na jeziku i sto si direktan u svome ophodjenju, ali si u odnosu na Ax-Mi-a previse inertan i ekplozivan, sto je ipak presudilo u mome izboru.

Zelio bih takodje da spomenem da iako imamo nekih osobnih nesporazuma, ne bih imao nista protiv kada bi luca bila manje tvrdoglava i prihvatila da nastavi nekada njen posao, uz nadam se malo manje chata i manje velicanja svoga "znanstvenog" statusa.

Quote:
by kumek
Vienna kaj tebe toliko pece jel Slavko moderator ili ne? Ak bude lose moderirao lako ga se skine. Na listu si stavio i Ulixa koji ti je kulturno objasnio svoje misljenje. Cini mi se da je razlog osoban a ne principijelan. To za znanost nije dobro.
Kumek, ko god je ikada rekao bilo sto protiv "velikog" ce uvijek biti predmet diskriminacije na ovom forumu. Slafko i ostali ne mogu imati moderatorska prava, ne samo sto bi to povrijedilo "tastinu" nedodirljivog, nego bi imao pristup i moderatorskim forumima u kojima postji mnogo toga o cemu "javnost" nista ne zna. Kako bi bilo da aksplozivna osoba kao slafkec sazna sto se sve dogadjalo iza kulise... da ne nastavljam dalje, znate i sami.

Quote:
by Blackadder
Ako na znanosti moderatori trebaju biti znastvenici, po kojem kriteriju će se odlučivati je li netko znastvenik? Kako će ostali znati je li zaista znanstvenik onaj za koga netko na forumu veli da je znanstvenik?
Blackadder, odmah cu ti reci da si zbog svojih nekoliko iskrenih pitanja izgubio sve sanse da budes moderator. Ovdje ne smijes dovoditi u pitanje niciji kredibilitet, jer je to jednostavno opasno po zdravlje. Ako neko kaze da je znanstvenik, onda je to tako i gotova prica. Nadam se da ti je jasno da bavljenjem nekim zanimanjem koje je negdje posve normalno, a za nase prilike rijetko i neuobicajeno te uatomatski stavlja u povlasteni polozaj.
Naravno, malo preuvelicavam, ali je u biti tako.

Quote:
by slafko
ne nisam (preambiciozan), znam svoje mogućnosti i znam gdje su mi granice
slafkec, ako ti neko kaze da si preambiciozan, onda si preambiciozan, bez obzira sto ti mislio o tome. A sto znaci biti preambiciozan? Mozda, biti nesto sto ne mozes biti jer bi te to izjednacavalo s nekim drugim koji to jeste? Ili da nisi sposoban da budes nesto za sto moras biti privilegiran... ili podoban? Da imas dva doktorata, ni to ti ne bi pomoglo, jer od koga si i od kako si postao preambiciozan, sudbina ti je zapecacena. Drugim rijecima, nisi ti preambiciozna, nego nesposoban.

Quote:
by Aganor
U obicnom zivotu: Nula ostaje nula, dali se s njom dijeli ili multiplicira, osim u visokoj matematici.
Zato je ova usporedba svojstvena samo despotima, ignorantima i arogantnim osobama!
Nebiste ipak smjeli, Vasim nekontroliranim nastupima unistiti sve forume, na kojima se pojavite
Ovaj Aganor mi sve sve vise dopada. Citajuci te posljenjih mjesec dana, od kako nema onog malogradjanskog vrijedjanja i prostacenja u tvojim postovima, sve si vise zapazen. Ne mislim da ova moja pohvala tebi nesto znaci, ali svejedno Aganore, mozda je vrijeme da u svome razmisljanju o tebi nesto promijenim. Nadam se da ova tvoja promjena u ponasanju nije mnogo boljela.

Poput tebe, mizlim da bi ovaj forum bez "tolerantnog despota" s "demokratskim pendrekom" izgledao mnogo bolje, pa predlazem da Znanost pripadne "znanstvenicima", a da se njemu i slicnima zabrani pristup ovome podforumu.

Ako vas sto vise zanima o mome vidjenju Znanosti, pogledajte ispod topik pod nazivom "Za Znanost kakvu ste zeljeli III".

Za kraj, moj glas je za Ax-Mi, a ukoliko on ne prihvati kandidaturu, glas ide slafku.

Amer has spoken.
Old 24.03.2003., 16:37   #97
Quote:
Irmeli kaže:
Jango,

Koliko sam uspjela primjetiti, ja sam jedina glasala u skladu s pravilima. A nitko se nije niti osvrnuo na moj post. Ponavljam, glasam za VelmuX i, sudeci prema PM-ovima koje sam dobila, ako se Velma slaze, stici ce i podrska od drugih. Ukoliko ne, glasam za Lucu ili AxMi-ja. Argumenti su isti. Svo troje mogu obavljati posao hladne glave i imaju dovoljno razuma i inteligencije da mogu razluciti sto je bitno.

Molim da se moj post procita.
Hvala, Irmeli, ali ja ne bih.

Za AxMi-ja se slažem, mislim da je on sasvim dobar izbor.

Za lucu mislim da ne želi, a moje mišljenje o njoj je poznato.
VelmaX is offline  
Old 24.03.2003., 16:38   #98
Vise nego na ostalim forumima, na znanosti postoji niz ljudi s pojacanim egom. Mnogi ovdje dodju dokazivati svoju pamet. Stoga mislim da je od izuzetne vaznosti da onaj koji obnasa ovu funkciju bude hladne glave. Zapaljive zigice su katastrofa. Slijedece po vaznosti je da je osoba razumna i moze razluciti bitno od nebitnog (pa brise i mice samo ukoliko je nuzno). Zatim, naravno, treba uzeti u obzir koliko osoba ima vremena i energije za uloziti u funkciju. Ostalo je nevazno.

Velma, Luca, Axmi, Sound. Postoji li netko od vas cetvero tko bi to zelio? Cini mi se da se zasad samo Axmi izrazio pozitivno... Jesi li ostao pri tom?
Irmeli is offline  
Old 24.03.2003., 16:40   #99
Velma, izgleda da smo pisale istovremeno. Telepatija? OK, onda se pozivaju gospoda Axmi i Sound da se izjasne.
Irmeli is offline  
Old 24.03.2003., 16:41   #100
Quote:
Irmeli kaže:
Velma, Luca, Axmi, Sound. Postoji li netko od vas cetvero tko bi to zelio? Cini mi se da se zasad samo Axmi izrazio pozitivno... Jesi li ostao pri tom?
velma i ja smo vec zahvalile, sound je prije bio protiv, ne znam kako sad stoji.
skeptik i tufir ne zele...

ako sound ipak hoce, super ako nece, ja sam i dalje za Axa
luca is offline  
Zatvorena tema

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:53.