Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2015., 15:15   #1
Vaginalni/trbuh ultrazvuk

Bok curke, pridruzuje vam se nova trudnica

Danas sam usls u 13. tjedan i cekala sam da prodje prvo tromjesecje da vam se pridruzim !

Mene zanima, kada ste imale prvi uzv preko trbuha ? Mi smo u 12. tjednu jos uvijek imali vaginalni, pa me zanima kada je vrijeme za uzv preko tibice ?
Cahla is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 15:35   #2
Hej Cahla! Ja sam manje trudna od tebe al sam vec aktivna na offu, cestitke na strpljenju a i na bebici. Uglavnom ja sam na 8+3 imala prvi trbuh ultrazvuk i sve se super vidjelo- isla sam na ceste kontrole zbog hematoma pa me nije htjela muciti vaginalno vise.


Sent from my iPhone using Tapatalk
luxemburg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 19:11   #3
ja sam na prvi pregled išla sa 7+4 tt, radila mi je vaginalni, idući mi je bio prije koji dan, 12+4tt, rađen mi je uzv preko stomaka.
kockica07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 00:14   #4
Meni je vaginalni gin radila na prvom pregledu, s 11tt, drugi s 21tt, na ostalim pregledima nije htjela jer sam bila uredno zatvorena tada kad je gledala pa kaze da nema potrebe cackat dolje puno.
Sljedeci pregled mi je 34-ti tjedan, nije nista posebno spominjala a ja nisam pitala, mislim da sam negdi vidila da se 3 puta vaginalno gleda ako trudnoca tece u redu.
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 16:06   #5
Meni je vaginalni radila do 8. mjeseca, ali zato što kod mene u porodici postoji problem ranog otvaranja. Inače, moja doktorica radi vaginalni 3 ili 4 puta u toku trudnoće.

Isto tako, pregled prstima je počela raditi tek kada sam ušla u 9. mjesec, znači unazad 3 pregleda.

Meni je vaginalni ultrazvuk bio super, jer se beba mogla ljepše vidjeti na ekranu, slika je bila mnogo detaljnija. :-)
__________________
........aegri somnia.......
rastko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:05.