Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2010., 18:52   #2281
Quote:
dr.Frane kaže: Pogledaj post
ma samo san tija reć da ako stalno daju popust onda to nije popust nego realna cijena...igra psihom
sta se navlačenja tiće,možda si krivo svatija,ništa negativno nisam mislija...već san reka da Jolac ima dobrih savjeta šta triba pitat kako razgovor ne bi bija jednostran,klimanje glavom i šta prije put operacijske sale/kase...jbg ti ovde lipo plaćaš da moš porazgovarat i da ti odgovore na pitanja
ja još nisam bija,al u roku par dana bi triba...pa...
Svakako nije "sta prije put sale" jer su meni u Svjetlosti, čak prije 10 godina, kada je uopče skidanje dioptrije bila nepoznanica, x, y španska sela, kako god to nazvala , sveopćoj populaciji Lijepe naše napravili ne jedan pregled koji je trajao po sat i pol-dva, nego još jedan nakon terapije za popravak suza pa još jedan na dan same operacije.
Meni je to već bilo pomalo pretjerano i mislila sam si hoće li ili neće skidati tu diotriju više
Sada kužim koliko su bitni ti višestruki check-pregledi, koliko je bitan interaktivni pregled i temeljiti i detaljan pristup.
Gle, objašnjeno mi je jednostavnim i laičkim jezikom šta znači svaka crtica na mom nalazu.
Jolac pomalo brije, nisam sigurna je li uopće bio na kojem pregledu ili informacije crpi iz nepresusne baze podataka...tzv internet.
Virtuosa75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2010., 19:00   #2282
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
ja sam nedavno operirala oba oka u svijetlosti,nisam skidala dioptriju već ugrađivala leće i da cijena nije fiksna,s njima se pregovara i ja sam dobila popust i platila to 20 000kn i već 2 tjedna idem na preglede jer nije sve očekivano kako je trebalo biti i jedino pozitivno u tome je to da mi nikad ništa nisu više naplatili.
svi su izuzetno ljubazni i profesionalni al se vidi da svi lječnici i specijalizanti rade pod teškom gabričevom čizmon i nesmiju ni prdnuti ako on to nekaže a bože sačuvaj da iznesu svoje mišljnje.
kod mne je puno toga pošlo po krivu i kako god da razmišljam i vrtim film sve mi se više čini da sam napravila loš izbor a ono što je najgore sad me niti jedan drugi dokrot niti jedna druga klinika neće primiti da mi kažu svoje mišljenje a kod mene je ulog jako velik.
i što je najgore i ja stalno razmišljam o tim silnim popustima i ne mogu se oteti dojmu da su te sve operacije precjenjene i koja ima ju uopće stvarna vrijednost kad se nekome može dati popust od 50%

Jasminee, žao mi je zbog problema koji su se zaredali.
No nije jasno sa kojim si problemom došla kod dr.Gabrića?
Reci šta je bilo prije da se drugi ne zeznu?
Daj nam detalja
Virtuosa75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2010., 19:19   #2283
Quote:
Virtuosa75 kaže: Pogledaj post
Svakako nije "sta prije put sale" jer su meni u Svjetlosti, čak prije 10 godina, kada je uopče skidanje dioptrije bila nepoznanica, x, y španska sela, kako god to nazvala , sveopćoj populaciji Lijepe naše napravili ne jedan pregled koji je trajao po sat i pol-dva, nego još jedan nakon terapije za popravak suza pa još jedan na dan same operacije.
Meni je to već bilo pomalo pretjerano i mislila sam si hoće li ili neće skidati tu diotriju više
Sada kužim koliko su bitni ti višestruki check-pregledi, koliko je bitan interaktivni pregled i temeljiti i detaljan pristup.
Gle, objašnjeno mi je jednostavnim i laičkim jezikom šta znači svaka crtica na mom nalazu.
Jolac pomalo brije, nisam sigurna je li uopće bio na kojem pregledu ili informacije crpi iz nepresusne baze podataka...tzv internet.
Prije 10godina uz tada koristeći laser i njihovu tradiciju nemjerenja neosvjetljenih zjenica prava je sreća da ti je noćni vid ostao dobar.
Svi koji su operacije radili tako davno na starim laserima i sa visokom dioptrijom žale se na svjetlosne krugove po noći,od kojih i član Čuk operiran u klinici Svjetlost i Darkstar koji je tamo bio na pregledu za lasersko skidanje dioptrije.
U tom vremenu tretiralo se i -14 laserom i to niskofrekventnim laserom Prk metodom bez mmca(tada nije bio u uporabi)gdje je za takve dioptrije rizik za ožiljkom od zamućenja bio ogroman.

Bio sam na pregledu u Svjetlosti gdje sam čuo niz laži i podmetanja o tome sam već pisao.
A sad kako znam da se radi o lažima i podmetanjima ako su oni oftamolozi,a ja nisam?
Postoje drugi stručnjaci koji odgovaraju na pitanja pacijenata i pitanja su dostupna na internetu,čak postoji i forum za oftamologe.
Ono što su tvrdili u klinici Svjetlost nema nijednog stručnog istomišljenika i to znanost opovrgava,čak stručnjaci tvrde suprotno.
I ako potvrdu nemogu naći baš od nikoga drugog,niti ne postoji nijedno istraživanje,kako im onda mogu vjerovat?
Jolac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2010., 19:39   #2284
Quote:
morska riba kaže: Pogledaj post
Sve ovo što si napisao ima smisla ali ipak ne vidim smisao da netko ide na operaciju u Budimpestu kad istu takvu operaciju mozes nparaviti u Zagrebu u Svjetlosti za samo 12000 kuna, dovoljno je da postaneš član grupe na fejsu..to mi se čini puno jednostavnije od putovanja u Budimpeštu da bi se operirao a cijena ti u najjeftinijem slučaju ispadne ista

vidiš li na kraju posta da sam pitao je li stvarno moguće da je u "Svjetlosti" popust 50 %?...i čekao sam odgovor na pitanje da mogu i sam zaključiti da nema smisla putovati u Budimpeštu ako za 12.000 kn mogu riješiti problem u ZG...međutim isto tako sam pročitao post u kojem čovjek piše kako je jako nezadovoljan sa "Svjetlosti"...pitam, ispipavam, čitam, važem...odluka je teška i treba uzeti u obzir svačije mišljenje...

Quote:
cafa26 kaže: Pogledaj post
Odgovori mi na pitanje kako ti je zena u Svjetlosti mogla reci da nemas sto traziti bez 12 tisuca kuna po oku, ako postoji i opcija od 10 000 kuna po oku? Jos postoje dodatni popusti. Ja sam operiran prije 9 dana, napravio sam tamo pregled i bio sam detaljno upucen u sve cijene i opcije. Tako da ti je netko rekao da nemas sto traziti bez 12 tisuca kuna po oku ne vjerujem!!!

Vidim da je svima cijena najbitnija. I shvacam u potpunosti taj razlog. Ali da li je vama jasno da se radi o zdravlju, o vidu? Isli bi negdje gdje je jeftinije, a ne razmisljate o tome tko vas operira, kakav je laser, koliko je redovito servisiran, koja je godina proizvodnja lasera!!! Ja sam se ubio trazeci najbolju opciju za skidanje dioptrije, ima stvarno svega i svacega. Ali ono sto mogu osobno preporuciti jest Svjetlost.

Svatko ima pravo odluciti sto misli da je najbolje, ali zapamtite da je zdravlje jedno! Ono nije automobil ili nove stikle!
jasno mi je o čemu se radi...ali mi je jasno da si ti jedan od onih kojemu je sve pošlo od ruke...ima i onih koji ne govore tako...
rekao sam da sam zvao telefonom i žena mi je rekla samo jednu cijenu i to onu od 12.000 kn po oku + pregled 750 kuna...vjerovao ti ili ne...
ispitujem sve moguće opcije i gledam i komentare koji su pozitivni i one koji su negativni...o starosti lasera i njegovom servisiranju mi može pričati tko što hoće kad to svejedno ne mogu provjeriti...
i na kraju što se tiče cijene ispada da je "Svjetlost" jedna od jefinijih klinika ako uzmemo u obzir popust od 50 %...znači li to da su manje kvalitetni od ovih gdje su cijene preko 20.000 kn?...
Old 07.06.2010., 19:59   #2285
Quote:
mario66617 kaže: Pogledaj post
i na kraju što se tiče cijene ispada da je "Svjetlost" jedna od jefinijih klinika ako uzmemo u obzir popust od 50 %...znači li to da su manje kvalitetni od ovih gdje su cijene preko 20.000 kn?...
Mislim da klinike koje vrše lasik za sve,nemogu radit kvalitetno,pošto vjerujem u mišljenja pojedinih stručnjaka da nikakav lasik neće u dugom periodu davat kvalitetu vida kao najbolja moguća površinska metoda.Što je na kraju potvrdilo i znanstveno istraživanje čiji sam link dao.
A i posve je nelogično da tako invazivna metoda koja reže stromu i stvara doživotni rožnični poklopac asocira na zdravlje...

Klinika Svjetlost radi isključivo lasik.
Jolac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2010., 22:13   #2286
Quote:
dr.Frane kaže: Pogledaj post
ma samo san tija reć da ako stalno daju popust onda to nije popust nego realna cijena...igra psihom
sta se navlačenja tiće,možda si krivo svatija,ništa negativno nisam mislija...već san reka da Jolac ima dobrih savjeta šta triba pitat kako razgovor ne bi bija jednostran,klimanje glavom i šta prije put operacijske sale/kase...jbg ti ovde lipo plaćaš da moš porazgovarat i da ti odgovore na pitanja
ja još nisam bija,al u roku par dana bi triba...pa...
Koliko je meni poznato nemaju svi popust. Sada imaju ovi sa grupe, drugi put ce vjerojatno netko drugi imati. Moze to biti marketing, ali je cinjenica da ljudi
ustede pa zovi ti to realnom cijenom, popustom ili kako god hoces.

Ja sam imao odlicna iskustva u Svjetlosti i duboko se nadam da ces i ti imati. I sam kazes da ides tamo, pa eto zelim ti srecu i sve najbolje!
cafa26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2010., 22:24   #2287
Smile

Quote:
vidiš li na kraju posta da sam pitao je li stvarno moguće da je u "Svjetlosti" popust 50 %?...i čekao sam odgovor na pitanje da mogu i sam zaključiti da nema smisla putovati u Budimpeštu ako za 12.000 kn mogu riješiti problem u ZG...međutim isto tako sam pročitao post u kojem čovjek piše kako je jako nezadovoljan sa "Svjetlosti"...pitam, ispipavam, čitam, važem...odluka je teška i treba uzeti u obzir svačije mišljenje...

jasno mi je o čemu se radi...ali mi je jasno da si ti jedan od onih kojemu je sve pošlo od ruke...ima i onih koji ne govore tako...
rekao sam da sam zvao telefonom i žena mi je rekla samo jednu cijenu i to onu od 12.000 kn po oku + pregled 750 kuna...vjerovao ti ili ne...
ispitujem sve moguće opcije i gledam i komentare koji su pozitivni i one koji su negativni...o starosti lasera i njegovom servisiranju mi može pričati tko što hoće kad to svejedno ne mogu provjeriti...

Ljudi svasta pricaju i govore. I istina ima svakakvih iskustava. Ali mislim da trebas gledati cijelu tu pricu kroz znanstvene i medicinske cinjenice. Ja tako jesam. Procitao sam skoro sve postove, kontaktirao dosta ljudi, pricao sa nekim lijecnicima i da, nije mi bilo svejedno. Ali donio sam odluku da to ucinim jer sam vjerovao strucnjacima. I postujem tvoju odluku da se informiras do krajnjih granica.

Ne slazem se sa tvojim misljenjem da je Svjetlost manje kvalitetna jer nudi popust od 50%. To definitivno nije razlog da je netko manje kvalitetan. Provjeri si reference o broju operacija u Svjetlosti i drugim kucama, vrstu lasera i godiste lasera pa ces dobiti odgovor tko je tu kvalitetan. Vjeruj mi detaljno sam provjerio sve takve kuce u Zagrebu.
cafa26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2010., 22:29   #2288
Quote:
vikica kaže: Pogledaj post
Ej ljudi!
Ja se riješila dioptrije ovaj tjedan Sve je savršeno za sad. rez se uopće nije vidio ni 1 dan nakon op. Sve mi je super. Malko me žulja, ali mogla bi proći i bez blikn kapi da mi nisu rekli da se s njima zaljevam
I fakat mi je predosadno. Ništa ne smijem, a sve mi je za 5.Eto, sadtipkam, ali u ekran ne gleam

Mislim da mi je na D oku ostala mala dioptrijica, jer ne vidim kristalno. Ne znam hoće li se to razbistriti u slijedećih tj dana ili ne. Nadam se da hoće, ali čisto sumnjam
A L oko je pre-kristalo.Nemrem se nikako naviknuti.Jučer sam posegla za maramicom da si očistim očale,a kad ono nemam šta skinuti s očiju

Ne znam kaj da radim...bojim se ići van puno da mivjertar prašinu ne bi upuo, ne smijem gledati tv, komp, mob...Samo slušam mjuzu...ah..kaj ste vi radili tih par dana???

od oduševljenja nemrem doći k sebi i šaljem vam svima velike puse!!!!

Hej vikice!

Vidim da si se sva uplasila. ) Ja iskreno vjerujem da ce ti se sve kristalno izbistriti. I budi slobodna, mislim nemoj pretjerivati u naporima, ali gledaj tv, malo proseci, uzivaj. A mozes se i seksati. Tak da sta ces bolje? )))
cafa26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2010., 23:00   #2289
Quote:
Annabel713 kaže: Pogledaj post
He ekipa, evo da vam se opet malo javim.. Bila sam na kontroli u Svjetlosti i opet sve odlično bilo... S oba oka vidim 100% i ne moram više ništa kapat.. Na oku na kojem mi je rađena LASIK metoda, gotovo i da ne kapam umjetne suze..Ne osjećam neku potrebu a i doktorica je rekla da sve pod mikroskopom lijepo izgleda. Od svih zabrana koje sam imala:šminkanje, sport, bazen i blabla, ostao mi je savjet da ne idem ispod 15 m dubine ovo ljeto i da ne skačem na glavu.. That is it..
Veselim se prvom ljetu bez leća i da napokon raspoznam nekog na plaži.. Pozdrav svima...

Evo da i ja podijelim malo svoje iskustvo, meni je vaše pomoglo. Riješila sam se dioptrije i tegli na nosu koje me prate cijeli život i sad konačno VIDIIIIIIIM!!! Hvala Svjetlosti i prof. Gabriću. Ovo je, što da kažem, RENESANSA! Ugrađene su mi leće pošto mi je dioptrija bila ogromna. Znala sam da nisam kandidat za laser pošto sam švrljala malo po internetu, i to mi je potvrđeno na pregledu, dr Bohač mi je rekla da mi je dioptrija velika za laser, previše bi mi stanjili rožnicu i objasnila mi je da je bolja metoda za mene ugradnja leća, opisala mi je detaljno proces operacije, povijest leća svašta nešto, super je cura! I hvala annabell na tvom pozitivnom iskustvu, baš si me ohrabrila. Ovo je pravo čudo kako čitam, vidim! Bila sam u općoj anesteziji, tko zna što sam trabunjala prilikom buđenja. Ujutro me malo žuljalo na viziti,al sam odmah vidjela bistro, provjeren mi je tlak,dobila sam upute da ne dižem teške terete, da ne trljam oči….i dobila sam kapljice. Čudo kako ti jedna takva operacija promijeni život na bolje!kapam još Tobradex i Blink. I VIŠE NEĆU BITI OLIVE iz serije On the buses
osibova13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2010., 23:37   #2290
netko možda imao iskustva sa Optocentrom? ... Od Visumeda (Optical Express) sam definitivno odustao jer je tamo cijena Lasik metodom 24.000 kuna što je duplo više nego u "Svjetlosti" sa ovih 50 %...
Old 07.06.2010., 23:39   #2291
Quote:
cafa26 kaže: Pogledaj post
Odgovori mi na pitanje kako ti je zena u Svjetlosti mogla reci da nemas sto traziti bez 12 tisuca kuna po oku, ako postoji i opcija od 10 000 kuna po oku? Jos postoje dodatni popusti. Ja sam operiran prije 9 dana, napravio sam tamo pregled i bio sam detaljno upucen u sve cijene i opcije. Tako da ti je netko rekao da nemas sto traziti bez 12 tisuca kuna po oku ne vjerujem!!!

Vidim da je svima cijena najbitnija. I shvacam u potpunosti taj razlog. Ali da li je vama jasno da se radi o zdravlju, o vidu? Isli bi negdje gdje je jeftinije, a ne razmisljate o tome tko vas operira, kakav je laser, koliko je redovito servisiran, koja je godina proizvodnja lasera!!! Ja sam se ubio trazeci najbolju opciju za skidanje dioptrije, ima stvarno svega i svacega. Ali ono sto mogu osobno preporuciti jest Svjetlost.

Svatko ima pravo odluciti sto misli da je najbolje, ali zapamtite da je zdravlje jedno! Ono nije automobil ili nove stikle!
Konacno netko dijeli moje mišljenje..mislim da cijena nije najvažniji faktor kada je u pitanju zdravlje..Najvažnije je iskustvo operatera i kvaliteta opreme po meni.Meni su se u Svjetlosti isto pokazali ful korektni a što se tiče plačanja,znam da izlaze u susret, ja sam npr platila na 10 rata
eva005 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2010., 23:40   #2292
Quote:
osibova13 kaže: Pogledaj post
Evo da i ja podijelim malo svoje iskustvo, meni je vaše pomoglo. Riješila sam se dioptrije i tegli na nosu koje me prate cijeli život i sad konačno VIDIIIIIIIM!!! Hvala Svjetlosti i prof. Gabriću. Ovo je, što da kažem, RENESANSA! Ugrađene su mi leće pošto mi je dioptrija bila ogromna. Znala sam da nisam kandidat za laser pošto sam švrljala malo po internetu, i to mi je potvrđeno na pregledu, dr Bohač mi je rekla da mi je dioptrija velika za laser, previše bi mi stanjili rožnicu i objasnila mi je da je bolja metoda za mene ugradnja leća, opisala mi je detaljno proces operacije, povijest leća svašta nešto, super je cura! I hvala annabell na tvom pozitivnom iskustvu, baš si me ohrabrila. Ovo je pravo čudo kako čitam, vidim! Bila sam u općoj anesteziji, tko zna što sam trabunjala prilikom buđenja. Ujutro me malo žuljalo na viziti,al sam odmah vidjela bistro, provjeren mi je tlak,dobila sam upute da ne dižem teške terete, da ne trljam oči….i dobila sam kapljice. Čudo kako ti jedna takva operacija promijeni život na bolje!kapam još Tobradex i Blink. I VIŠE NEĆU BITI OLIVE iz serije On the buses
Ajde baš mi je drago da je nekom moje iskustvo pomoglo.. Ma jel da da nije strašno??!! Ma uopće..pogotovo ta ugradnja leće zato šta sve prespavaš..Ma ni laser nije problem.. 5 minuta svatko može izdržat.. Mene ti je isto gledala dr. Bohač i bila je jako strpljiva i ljubazna.. Ma svi su bili susretljivi i pristupačni..
..ja sam išla na nagovor rođaka na operaciju a sad svakoga koga sretnem od poznatih nagovaram da idu u Svjetlost..
Drago mi je zbog tebe..
Pozdrav i uživaj!!
Old 07.06.2010., 23:45   #2293
Quote:
eva005 kaže: Pogledaj post
Konacno netko dijeli moje mišljenje..mislim da cijena nije najvažniji faktor kada je u pitanju zdravlje..Najvažnije je iskustvo operatera i kvaliteta opreme po meni.Meni su se u Svjetlosti isto pokazali ful korektni a što se tiče plačanja,znam da izlaze u susret, ja sam npr platila na 10 rata
Ja sam uspjela dogovoriti s šefom da dobijem slobodno nakon operacije..dao mi je čak 7 dana slobodno, ne mogu vjerovati,valjda mu je frka da on ne bude kriv ako nešto krene po zlu
Eva, sad si me jako obradovala, nisam ni znala da možes platiti na 10 rata..to je mrak..platit ću na rate pa ću moći ići i na more
Jel znaš možda na koje kartice daju na rate?Koji je maksimalni broj rata?ž
princeza58 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2010., 23:52   #2294
Bok ljudi! Prošao je mjesec dana od operacije, pa se javljam. Vidim savršeno, više se i ne sjećam da sam nosio naočale i leće, lako se naviknuti na bolje-)
Trenutno sam na blink kapljicama par puta na dan ( navukao sam se ).
Ugl. Moja doktorica iz Svjetlosti je jako zadovoljna! Pa valjda moram biti i ja
Definitivno preporučam svima, ja sam se preporodio! pozdrav.
constantinV is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2010., 00:02   #2295
Quote:
Virtuosa75 kaže: Pogledaj post
Virtuoza slažem se s tobom, i meni su u Svjetlosti sve precizno objasnili i izpregledavali me ful detaljno, nisam znala da se toliko pretraga mora napraviti prije nego što te puste na operaciju..Ja sam imala popis pitanja al nakon što mi je doktorica Bohac sve objasnila više nisam imala pitanja jer je na ama baš svako pitanje već dala odgovor.To mi se jako svidjelo jer nisam imala osjećaj da me se želi što prije rješiti kao što mi se dogodilo puno puta na nekim pregledima u bolnicama, fakat se potrudila da mi sve objasni na način koji ja kao potpuni laik mogu shvatiti..Svaka čast
princeza58 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2010., 00:14   #2296
Quote:

Ja sam se odlučila za Svjetlost ne zbog cijene već zato što sam čula da imaju najviše iskustva s laserskim operacijama i najbolju opremu a to mi je puno bitnije od cijene. Slučajno sam kasnije saznala da je kod njih i cijena operacije najmanja a možeš platiti i na rate pa je to bio samo dodatni faktor da se odlučim za tu kliniku
princeza58 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2010., 00:18   #2297
Quote:
Jolac kaže: Pogledaj post
Mislim da klinike koje vrše lasik za sve,nemogu radit kvalitetno,pošto vjerujem u mišljenja pojedinih stručnjaka da nikakav lasik neće u dugom periodu davat kvalitetu vida kao najbolja moguća površinska metoda.Što je na kraju potvrdilo i znanstveno istraživanje čiji sam link dao.
A i posve je nelogično da tako invazivna metoda koja reže stromu i stvara doživotni rožnični poklopac asocira na zdravlje...

Klinika Svjetlost radi isključivo lasik.
Meni su spominjali na pregledu i lasik i prk,rekla mi je doktorica da nekima rade lasik a nekima prk al da se češće radi lasik kod njih..
princeza58 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2010., 00:46   #2298
Evo, konačno da se pridružim skupini operiranih!
Imao sam blagu nelagodu prije samog zahvata, ali mislim da to nije čudno...ipak je to operacija. U Svjetlosti mi se čini odlična ekipa. Sve je bilo jako uhodano, ljubazni su, zrače nekom pozitivnom energijom... definitivno im paše ime Svjetlost! Točno kako su neki opsivali, u početku ti je kao da gledaš kroz vodu (a meni to nije neobično s obzirom da se dosta bavim plivanjem ). Al ubrzo se sve izbistri... Od operacije je prošlo 5 dana, a jučer sam već i vozio auto bez ikakvih problema.
Prva dva dana sam se odmarao i to mi je baš dobro došlo...
Moram stvarno pohvaliti profesionalnost i ljubaznost i preporučio bih svakome da doživi taj fenomenalni osjećaj slobode - u trenutku kad shvatiš da vidiš bez pomagala! Ostalo mi je jedno pakiranje (6 komada) leća -3,00 pa ako netko želi, dam jeftino
jaguar007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2010., 10:30   #2299
Quote:
jaguar007 kaže: Pogledaj post
Od operacije je prošlo 5 dana, a jučer sam već i vozio auto bez ikakvih problema.
Haha, mi smo se onda ziher sreli u čekaonici
Ma i ja sam jučer vozila auto.
Ne znam kak je tebi, ali meni je malo mutno, pa par sati posliej bistro..i tako stalno...stalno mi se mijenja ta bistrina vida.Valjda je to normalno, jer su mi u Svjetlosti rekli da će mi se bistriti vid 3 mj!
Bolje i toliko, samo da sve na kraju ipak bude OK, s minimalnom dioptrijom (čak sam skromna pa bi bi bilo OK i da mi malo dioptrije ostane -da imam razloga staviti neke fancy očalice )
vikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2010., 12:37   #2300
Quote:
princeza58 kaže: Pogledaj post
Ja sam uspjela dogovoriti s šefom da dobijem slobodno nakon operacije..dao mi je čak 7 dana slobodno, ne mogu vjerovati,valjda mu je frka da on ne bude kriv ako nešto krene po zlu
Eva, sad si me jako obradovala, nisam ni znala da možes platiti na 10 rata..to je mrak..platit ću na rate pa ću moći ići i na more
Jel znaš možda na koje kartice daju na rate?Koji je maksimalni broj rata?ž
Ja sam platila Americanom na 10 rata. A mislim da mozes i mastercardom.
eva005 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:00.