Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2017., 18:37   #81
To je ova u Rutingu?
jurrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 19:27   #82
corolla 1.6 benz, 2003... od susjeda, zadnje 2 g, odjavljena, garazirana, on drugi vlasnik, nema ni 70 tisuca... kad su rijeseni imovinski odnosi i on postao vlasnik, izvezao ju van na ulicu i stavio na nju papir za prodaju, drugi dan stao covjek iz obliznjeg mjesta, i kupio ju... dobio koliko je mislio..
badrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 11:38   #83
Japanska kola nece u moju butigu!! Em su skupa em nema delova na svakom cosku a i sused mi to ne zna popravit!!
BONBONCIC is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 12:17   #84
Quote:
BONBONCIC kaže: Pogledaj post
Japanska kola nece u moju butigu!! Em su skupa em nema delova na svakom cosku a i sused mi to ne zna popravit!!
A i sused nece zavidit.
Lucky-ZG is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 14:28   #85
Quote:
I sto jos ima na zasjedanju centralnog komiteta? Ti kao da pises gdje jos uvijek zivis u 80tima.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 14:51   #86
Quote:
Lol, uđi u 21. stoljeće...
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 15:14   #87
Quote:
Jarvis kaže: Pogledaj post
Lol, uđi u 21. stoljeće...
Teško to ti je bolest ,,japanske kamikaze""
samo druga das marka
Brljator is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 00:21   #88
KOD mene stigla japanska jurilica pa da se uvjerimo u japansku kvalitetu :-)
Honda rules :-)
huskybucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 00:43   #89
Ljudi pisu iskustva s kolegama/rodbinom/poznanicima, ali samo cu spomenuti svoje aute...

Skoda Favorit '91 - kupio kao klinac vec sa 100kkm, vozio 3 godine i jedini kvar bio da mi nije radio pokazivac goriva (5-6 puta ostao bez goriva, ali uvijek punio za 50 kn) Presao otprilike 30kkm

Fiat Brava '98 - bez ijednog kvara, a odrzavanje prilicno skrto (od 30 do 90 kkm)

Hyundai Accent '02 - bez kvara, nikad stao od 100 do 140 kkm

Mazda 6 2.0 CD '06 - dvaput ostao na cesti, prvi puta DPF fault, drugi puta je otisla bregasta. Prodan u nevoznom stanju, popusio valjda 20000 kn vrijednosti... 110 - 160 kkm

Ford Focus '05 - manje sitnice, ali i mala kilometraza...

Novi Grand Scenic - nije za usporedbu (u 65 kkm nisam niti zaruljicu promijenio).

--> meni je najgori auto po pouzdanosti bila sveta Mazda, a iskazali se jeftini Talijani i Korejci...

Zakljucak po vlastitom iskustvu: BMK koji cu auto iduce kupiti, moze biti europski, korejski, pa cak i americki - ali nece biti Mazda
z_k is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 12:04   #90
Evala svima, ovo mi je prvi post pa ću valjda s tehničke strane napraviti sve kako treba.
Što se tiče teme, ne vidim neku korist, osim za ljude koji razmišljaju o kupnji Japanca da se dodatno (dez)informiraju. Mogu se pročitat svakakva iskustva vlasnika, dobra i loša, što vrijedi za sve automobile. Vozim Toyotu i prezadovoljan sam njom, ali, je li pouzdanija od neke druge marke? Generalno MOŽDA i jest, ali to je samo generalno, statistika. A još kad pričamo o kupnji polovnjaka...
X-ecutioner is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 12:16   #91
Kakvih sve nebuloza oko japanskih auta. Vozio sam i njemce, francuze, polovne , nove i zadnjih 7 godina mazdu 6 2003. godina .
Nikad kvalitetniji auto , ali skup za održavanje za popizdit.
Istina dijelovi su skupi ali traju duplo više nego na pasatu. Neka netko iskreno kaže šta je sve promijenio i koiko puta na ovjesu passata ( kao najpoželjniji naroski auto navodim za primjer )
Moja mazgica ima 325.000 km i do sada je mijenjano kvačilo sa zamašnjakom cca. 8.000 kn na 290.000 km , injektori na 250.000 km , na ovjesu su promjenjenje gornje vilice na 270.000 , na 310.000 amortizeri , seleni i to je to.
Auspuh , klima , elektronika nikad ništa osim zamjene žaruljica .
I dalje pali ko metak , ulje nisam nikad nadolio između servisa - 20.000 km , potrošnja 6-6,5 l , 120 ks , od opreme i više nego što treba.
Samo se bojim da ove novije neće bite takve kvalitete.
MMP is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 15:00   #92
Meni su do sada pouzdani bili : Yugo 55 , Astra G i sad mazGa

Nepouzdani : reno megane 2 i laguna 2 , ostalo nisam vozio

A jesu skupe , zato sto sve na vjesanju ide skupa
Amarino is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:54.