Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2017., 12:52   #21
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
gdje nema dijelova za japanske aute? imas ih na svakom cosku.
Nema ni akumulator, a kamoli neceg zahtjevnijeg.

Akumulatora ima u Metrou, na benzinskoj, u soping centru? Al samo za normalna vozila, za dalekoistocna nema..

Di subotom iza 14 sati ili nedjeljom mozes kupit akumulator za japansko vozilo?
gadze is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 13:18   #22
Nigdje. Moras ko ja subotom popodne klijestima izrezati plasticno kuciste da bi pripasao akumulator standardnih dimenzija. Inace se jebi. Neces niti prek tjedna imat vise srece u pronalasku.
crazy_mustang is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 13:40   #23
japanci se ne kvare, to zna svaka budala
Mali Narko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 14:07   #24
Quote:
crazy_mustang kaže: Pogledaj post
Bio je rav 4 mislim sa 2.0 d4d. Prije jedno 3-4 god. Covjek na tehnickom ju je zavrtio i vjerojatno hladnu drzao na 5000rpm i pocela je zavijat turbina. Vlasnici je do doma pocela vuc ulje u motor i tu je nastala visestranicna drama. ne sjecam se ishoda..
avensis je bio i to mislim 2.2 d... zena dovezla na tehnicki i raspao se motor... ali imala je vec dosta km..
tvrda stina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 14:30   #25
Mene je npr novi yaris razocarao, kokpit ko iz 90ih, buka u kabini, volan koji je umjetno tezak, i jos motor koji je potpuno neelastican, ne znam sta je bilo unutra, ugl 6 stupanjski rucni, benzinac, auto je prava muka za vozit, kudio sam clia novog, ali yaris mi je po voznim osobinama iza clia. Brzo saltanje i svaki put se aktivira nesto kao medjugas, ugl saltas a auto izmedju izmjena brzina vuum, presmijesno, trosi ko smuk a ne ide. Npr nova mazda 2 je puno bolje auto od yarisa. U pozdanost necu ulazit jer se radi o novim autima.
exception is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 14:40   #26
Quote:
tvrda stina kaže: Pogledaj post
avensis je bio i to mislim 2.2 d... zena dovezla na tehnicki i raspao se motor... ali imala je vec dosta km..
Bio je RAV4, 2.0 d4d sa 341.000km. Ludiloo. Origigi turbina.

Evo ti pa čitaj
https://www.forum.hr/showthread.php?t=844512
crazy_mustang is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 14:46   #27
Quote:
crazy_mustang kaže: Pogledaj post
Bio je RAV4, 2.0 d4d sa 341.000km. Ludiloo. Origigi turbina.

Evo ti pa čitaj
https://www.forum.hr/showthread.php?t=844512
mea culpa
tvrda stina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 14:49   #28
Quote:
gadze kaže: Pogledaj post
Nema ni akumulator, a kamoli neceg zahtjevnijeg.

Akumulatora ima u Metrou, na benzinskoj, u soping centru? Al samo za normalna vozila, za dalekoistocna nema..

Di subotom iza 14 sati ili nedjeljom mozes kupit akumulator za japansko vozilo?
O cemu ti pricas? Odi bilo gdje, u Tokic, Auto Kreso, bilo koji ducan i reci za koji auto trebas i dobit ces ga. Trazio sam i za Aurisa i za Civica i Accorda i uvijek je svugdje bilo aukumulatora. Ako nemrem kupit aku za japanca, onda nemrem ni za europljana jer ducani ne rade

Quote:
exception kaže: Pogledaj post
Mene je npr novi yaris razocarao, kokpit ko iz 90ih, buka u kabini, volan koji je umjetno tezak, i jos motor koji je potpuno neelastican, ne znam sta je bilo unutra, ugl 6 stupanjski rucni, benzinac, auto je prava muka za vozit, kudio sam clia novog, ali yaris mi je po voznim osobinama iza clia. Brzo saltanje i svaki put se aktivira nesto kao medjugas, ugl saltas a auto izmedju izmjena brzina vuum, presmijesno, trosi ko smuk a ne ide. Npr nova mazda 2 je puno bolje auto od yarisa. U pozdanost necu ulazit jer se radi o novim autima.
Novi clio je auto koji je sklepan kao zadnje smece od materijala koji su losiji nego kineske igracke. Yaris isto tako. Svim malim autima je kvaliteta sramotno pala tako da je sve to isto govno, drugo pakovanje
__________________
3.0 TFSI
A.M.80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 15:01   #29
Quote:
A.M.80 kaže: Pogledaj post
O cemu ti pricas? Odi bilo gdje, u Tokic, Auto Kreso, bilo koji ducan i reci za koji auto trebas i dobit ces ga. Trazio sam i za Aurisa i za Civica i Accorda i uvijek je svugdje bilo aukumulatora. Ako nemrem kupit aku za japanca, onda nemrem ni za europljana jer ducani ne rade
Ma gluposti. Nema nitko te smješne dimenzije ili ima ali se treba naručiti. svi prek telefona kažu da paše a kad dođeš čohaju se po čelenki. Da fali 1 cm da se uglavi s bočnih strana.
crazy_mustang is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 16:35   #30
Moje iskustvo s tri Subarua,govna pale svaki put iz prve,deri na hladno,ulje nisam nikad ni mijenjao,jer znam da ću ga slomit uskoro,ali truli do boga,sarafcigerom kroz pragove ko kroz kruh,pa nasjedne tu i tamo i odvalim pola praga...ali da ces motor satrat,nećeš

I jedan Suzuki,Swift prijeratni,avion od autića,lim isto ko oplo,subaru...sačuvaj boze,ali za razliku od njih,glava motora otišla,ecu...

Jedino mi se na vectri razjebao sistem od otvaranja haube,tj od ne otvaranja,dvi godine i 25k km se nije otvorila,i onda crkne...akumulator



Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Za razliku od automobila,žena vrijedi više ako je malo udarena
matko_gsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 16:52   #31
Quote:
crazy_mustang kaže: Pogledaj post
Nigdje. Moras ko ja subotom popodne klijestima izrezati plasticno kuciste da bi pripasao akumulator standardnih dimenzija. Inace se jebi. Neces niti prek tjedna imat vise srece u pronalasku.
Tokić,auto krešo, pegaz,beren(pogotovo kod njih) ako kod njih nema akumulatora tipa ko na mojoj toyoti onda nema nigdje
A i auto se redovito održava tu i tam se provjeri i akumulator pa onda ne trčiš u pevec u nedjelju u 4 popodne a još je interesantnije kak se ljudi čude jebemu 15g mi je auto star i riknuo mu je akumulator
Davorček is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 16:55   #32
Kad pocnu pricat nesto o Japancima




Bok
Amarino is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 17:00   #33
A ovak opčenito o japancima jedan kolega vozi nissan primeru iz 96 na plin nikad niš mjenjao auspuh i akumulator i to NORMALNE veličine
Starci su umirovili mazdu 626 iz 99 kupili toyotu rav4 sa tvorničkim ugrađenim plinom 230000km sad prvi kvar regulator pritiska goriva 550kn i to orginalni dio sad je ja vozim jer eto stari vratio vozačku stara si kupila za pogradu rabljenog yarisa
Jedino sranje koje sam čuo je od jednog poznanika honda acord nekakva nadrkana sportska da mu je pukla radilica isfaširala ostatak motora i to nakon 3mj
nisam siguran da se je taj baš normalno vozio ali priznali grešku i dobio novi motor on tvrdi da je cijeli novi jer je zapisao sve serijske brojeve
Davorček is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 18:02   #34
Seoske price iz birtije lokalnih rejsera.
crazy_mustang is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 23:57   #35
Quote:
crazy_mustang kaže: Pogledaj post
Seoske price iz birtije lokalnih rejsera.
Koji dio?
Misliš na rastureni acord?poznam čovjeka nema mi razloga lagati nisu auto slagali vanzemaljci nego ljudi koji isto tak mogu zasrat ko i svi mi ostali mit o nepogrešivim japancima i proračunatim njemcima sve to pada pred zaradom

Pitaj renault mehaničare koliko su radilica skidali od 2010 do danas sve zbog sjebanih letečih ležaja jer eto netko odlučio malo ušparati na materijalu
Davorček is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 08:28   #36
Ajd dvije lipe od mene, Mazda 626 1.8 devdesetosma, 300k km, promijenio 3 akumulatora, 4 kompleta pločica za kočnice, dva puta mijenjao krajnike, jednu pumpu za gorivo, jednom zatezač remena, katalitazor je sad zamjenski, jednu manžetu, svojevremeno u ovlaštnim servisima (dva različita) skinuli mi lambda sondu i hladnjak klime pa i to mijenjao. Jedino se za svječice ne sječam koliko puta ali nisam ni njih prečesto mijenjao. Sad troši ulje kao smuk, ne baš uvijek ali dimi kod paljenja, zadnji blatobrani i još ponegdje hrđa probija pa ga mislim voziti još najduže godinu dana dok ne skupim neke novce za nešto novije. Nikad ostao u kvaru na cesti, umjerena vožnja pa je i potrošnja prihvatljiva (ustvari za klasu i godište vrlo) i po iskustvu koje imam uzeo bih opet Mazdu bez greške.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 08:39   #37
Imam duplo vise km, ne trosi mi ulje, lambda i kat originalni, ali nije japanac pa necu da se hvalisem

Šlapatalk
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 09:31   #38
Mazda 323, 1999g. 1.5 benzinac. 35edesetinesto tisuca km. Ispravan ali jako hrdjav. Otisao lani u presu

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk
mukiklc is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 10:12   #39
Svi pričaju o starim "classicima" nitko ne spominje nove krševe.
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 12:24   #40
Noviji krs je okrenuo neki dan 150k km i za sad nikakvih problema

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk
mukiklc is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:47.