Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2009., 16:08   #1
Tko da je skine s trona?

Dakle,rijec je o situaciji kada ste vi bili ostavljeni i jos uvijek niste preboljeli bivsu.Najjednostavnije receno,niste je se zasitili a vise niste zajedno.Neupitno mora proci podosta vremena da se rekuperate od toga al ono sto me zanima je kakva mora biti vasa sljedeca cura/decko?Mora li biti "veca","kvalitetnija","bolja" od bivse?

Jasna stvar,odgovor mozemo samo nagadjati, jer kad pogledam sarolikost svojih bivsih i sam ostanem frapiran, al bas to me i zanima,dakle, vasa promisljanja na temu?
__________________
lepljiv od znoja i mastan od krvi...
jebe se non is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 16:13   #2
Dobro pitanje, i da često se mota po glavi... "Teško da će ju koja nadmašiti, itd. itd."

Nemam pojma, zasad pušim priče tipa, -ne mora biti bolja, nego će biti drugačija, posebna i zanimljiva na neki svoj način

Još ju nisam sreo
__________________
"You're a trophy wife? What contest in hell did I win?" -Frank Barone
Majk is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 16:24   #3
Kontam da jos nisam ni spreman za novu vezu,iako je to mozda bedastoca.Al kazu da moras prizvati tu novu,pa se pitam koju,kakvu,sta?
__________________
lepljiv od znoja i mastan od krvi...
jebe se non is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 16:25   #4
Mora biti bolja, pogotovo ljepša

Zadnje uređivanje Meridyth Mayhem : 09.09.2009. at 16:32.
Meridyth Mayhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 16:38   #5
ajme meni, iskidaću se

tko da ti je skine s trona? a da provaš ti? to se zove- preboliti nekoga jer nije dovoljno ovakav ili onakav...ne ispunjava nas upotpunosti i tu nešto jako fali

ako ne ide, onda joj se lipo vratiš


Quote:
Mayki kaže: Pogledaj post
Nemam pojma, zasad pušim priče tipa, -ne mora biti bolja, nego će biti drugačija, posebna i zanimljiva na neki svoj način
ja bi ovome nadodala samo to da je dovoljno imati želju i osjetiti nešto u nečemu što se zove srce za tim nekim novim (ali tek kad preboliš, jel' )
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 16:42   #6
jebate, gori si duplozof od mene,nista te nisan razumija a ni ti temu pari mi se
__________________
lepljiv od znoja i mastan od krvi...
jebe se non is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 16:47   #7
mora bit potpuno drugačija osoba! eto to
coolinesay is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 16:50   #8
Nije mi jasno kako općenito možeš uspoređivati ljude u tom smislu.
Veća, bolja, kvalitenija po čemu? U stvarima koje su ti kod te zadnje bile dobre? Ako to i nađeš, ne znači da je u drugim stvarima također "kvalitetna".

Ljudi su različiti. Nisu to puste priče koje pušimo.

Ali može nastati problem ako a) nisi ni prebolio tu krasnu osobu s kojom više nisi, ili b) sviđa ti se samo jedan usko definirani tip žene/muškarca.
__________________
#sprehitisemiro
#nedajsefico
robot jura is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 16:50   #9
Quote:
Mayki kaže: Pogledaj post
Dobro pitanje, i da često se mota po glavi... "Teško da će ju koja nadmašiti, itd. itd."

Nemam pojma, zasad pušim priče tipa, -ne mora biti bolja, nego će biti drugačija, posebna i zanimljiva na neki svoj način

Još ju nisam sreo
E tak i ja, da sad ne pišem posebno. Samo drugi spol.

Ali bojim se tog trona, iskreno.
__________________
The only problem/with haiku is that you just/get started and then
rh4ps0dy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 16:51   #10
Pa skinut će je prva koja naiđe (ne doslovce prva) a koja će te zaludit. I ne mora nužno objektivno bit bolja ili lošija od bivše! Ljubav je čudna stvar....
jajanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 16:51   #11
Quote:
rh4ps0dy kaže: Pogledaj post
Ali bojim se tog trona, iskreno.
-Join the club
__________________
"You're a trophy wife? What contest in hell did I win?" -Frank Barone
Majk is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 16:52   #12
Quote:
robot jura kaže: Pogledaj post
Nije mi jasno kako općenito možeš uspoređivati ljude u tom smislu.
Veća, bolja, kvalitenija po čemu? U stvarima koje su ti kod te zadnje bile dobre? Ako to i nađeš, ne znači da je u drugim stvarima također "kvalitetna".

Ljudi su različiti. Nisu to puste priče koje pušimo.

Ali može nastati problem ako a) nisi ni prebolio tu krasnu osobu s kojom više nisi, ili b) sviđa ti se samo jedan usko definirani tip žene/muškarca.
mislim da ne citas s razumjevanjem
navodnici,drugi pasus itd
__________________
lepljiv od znoja i mastan od krvi...
jebe se non is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 16:55   #13
Ne obraćam se osobno tebi, već pišem općenito. Promišljam.
__________________
#sprehitisemiro
#nedajsefico
robot jura is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 16:56   #14
što nisan razumila? da još voliš bivšu? a tija bi da te netko cijepi, pa da voliš drugu? ne ide to tako ljubav se samo dogodi, ne forsira se. i k tome kakva bi tribala bit? ...pa valjda da te čini sretnim i zadovoljnim...ako je to veća pamet, lipota, ..........please your self

nije meni problem šutit...enjoy
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 17:03   #15
Quote:
robot jura kaže: Pogledaj post
Ne obraćam se osobno tebi, već pišem općenito. Promišljam.
al kuzis da onda nisi on topic?NHf
__________________
lepljiv od znoja i mastan od krvi...
jebe se non is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 17:06   #16
Quote:
.aquarius. kaže: Pogledaj post
što nisan razumila? da još voliš bivšu? a tija bi da te netko cijepi, pa da voliš drugu? ne ide to tako ljubav se samo dogodi, ne forsira se. i k tome kakva bi tribala bit? ...pa valjda da te čini sretnim i zadovoljnim...ako je to veća pamet, lipota, ..........please your self

nije meni problem šutit...enjoy
jesi ti ikad promisljala o tome?nemoj mi rec da nisi.ajmo tvoja promisljanja.zamisljas li kad tog nekog novog usprkos uzaludnosti?
__________________
lepljiv od znoja i mastan od krvi...
jebe se non is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 17:08   #17
Quote:
jebe se non kaže: Pogledaj post
Dakle,rijec je o situaciji kada ste vi bili ostavljeni i jos uvijek niste preboljeli bivsu.Najjednostavnije receno,niste je se zasitili a vise niste zajedno.Neupitno mora proci podosta vremena da se rekuperate od toga al ono sto me zanima je kakva mora biti vasa sljedeca cura/decko?Mora li biti "veca","kvalitetnija","bolja" od bivse?

Jasna stvar,odgovor mozemo samo nagadjati, jer kad pogledam sarolikost svojih bivsih i sam ostanem frapiran, al bas to me i zanima,dakle, vasa promisljanja na temu?
to je sve subjektivno....meni je bivši bio najljepši, najbolji, izvukla sam iz njega sve vrline koje sam mogla, a u biti ljudima i nije bio tak prezgodan, a ni dobar, a ni kvalitetan.....

sljedeći će možda bit objektivno puno gori od njega (nadam se da ne), ili puno bolji, a meni će opet bit savršen....srce ne bira....

nakon ove veze znam kakvog bih htjela, a ko zna u kakvog ću se zaljubit
mačakmali is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 17:12   #18
Quote:
jebe se non kaže: Pogledaj post
zamisljas li kad tog nekog novog usprkos uzaludnosti?
Smijem ja?

Ako još nisam nekog preboljela, onda ni ne zamišljam nekog novog i kakav bi trebao biti. Odnosno, razmišljam "šteta, on je baš taj s kojim si mogu zamisliti provesti ostatak svog života" i "neću takvog više sresti". Ne želim uopće zamišljati nekog novog. Dok ne prebolim.

Zapravo, ne želim uopće zamišljati. Nikad.
Dogodi se iovak ionak da se netko pojavi nepozvan.
__________________
#sprehitisemiro
#nedajsefico
robot jura is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 17:15   #19
Quote:
jebe se non kaže: Pogledaj post
jesi ti ikad promisljala o tome?nemoj mi rec da nisi.ajmo tvoja promisljanja.zamisljas li kad tog nekog novog usprkos uzaludnosti?
ako misliš na uzaludnost jer je nemoguće znati kakve će karakterne osobine imati i kako će izgledati, nisam, upravo zato jer je to uzaludno. svi moji muškarci su bili jako različiti. i fizički i psihički..znači da nemam određeni tip muškarca, a ni ne zamaram se tim.

ono što je hoću reći, a ti očito ne kužiš je to da se samo zaljubim ili ne zaljubim. nema filozofije. kako? ako mi pruža ono što mi treba, ako smo oboje u tome ispunjeni....počinjem voljeti. jel ima ovakve ili onakve oči, jel profesor ili šljaker, nizak ili visok.....ne igra nikakvu ulogu za pojam zaljubljenosti.

ako si mislio na neku drugu "uzaludnost" možemo o tome na pm
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 17:15   #20
Quote:
robot jura kaže: Pogledaj post
Zapravo, ne želim uopće zamišljati. Nikad.
Dogodi se iovak ionak da se netko pojavi nepozvan.
Neću ni ja. Ionak će mi ispast suprotno, kakve sam sreće. Onakvog kakvog sam sanjala sam imala pa nije uspjelo, odsad šutim.
__________________
The only problem/with haiku is that you just/get started and then
rh4ps0dy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:38.