Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2012., 20:02   #2261
Wow igore, bas si joj spustio HAHAHA






__________________
What's goin' on?
Spejs is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2012., 21:09   #2262
Quote:
ava lavinia kaže: Pogledaj post
Koji je najbolji frizerski salon u SB?
Koja je najbolja teretana u SB?
Koji je najbolji restoran u SB?
Gdje u SB-u jedete najbolji burek/kebab/ćevape/pizzu/hamburger/sendvić?
Koja je najbolja turistička agencija u SB-u?

eto dragi brođani...imam nekoliko pitanja za vas...čitala sam dosta stranica unazad...ali ima tu i starih objava i tako...pa bolje da odgovori budu svježi...hvala vam unaprijed
frizerski ne znam, ali ima u ulici trga pobjede negdje na sredini, tamo je ok.
restoran: meni redom po kvaliteti od najboljeg - uno, eden, zvonimir, lotos (ne pivnica dolje, nego gore u restoranu, razlika je ogromna), za čevape i hambić kod šefkija i svježe vruće kifle u pekari noć i dan kebab mi je najbolji onaj malo dalje od bolnice.

što se tiče turističke agencije, vbtours je ok.

netko je spominjao teretanu, ja sam išao u bivši koloseum, to je sad po novom marsonia ako se ne varam. ugl, tamo je relativno ok, ekipa je ok. bar je onda bila.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2012., 21:11   #2263
Quote:
Spejs kaže: Pogledaj post
Wow igore, bas si joj spustio HAHAHA






više manje joj je dobro rekao, onyx ima po meni jako loše pizze, a jela po narudžbi su im obično bljutava i dosadna. samo da se razumijemo, išao sam nekoliko puta.

alo alo je dobar kad se napiješ subotom, pa svratiš usput, ali ništa spektakularno.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2012., 21:37   #2264
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
više manje joj je dobro rekao, onyx ima po meni jako loše pizze, a jela po narudžbi su im obično bljutava i dosadna. samo da se razumijemo, išao sam nekoliko puta.

alo alo je dobar kad se napiješ subotom, pa svratiš usput, ali ništa spektakularno.
Bolje da je napisao svoje mišljenje o tome gdje je dobro jesti nego što pametuje.
__________________
What's goin' on?
Spejs is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2012., 21:40   #2265
Quote:
Spejs kaže: Pogledaj post
Bolje da je napisao svoje mišljenje o tome gdje je dobro jesti nego što pametuje.
tu se slažemo. ali generalno je bio u pravu što se tiče onyxa. mislim, ruku na srce, svatko ima svoj ukus, ali onyx ...

i da, nisam brođanin. ni blizu.

Zadnje uređivanje GoGs : 14.11.2012. at 21:46.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2012., 21:58   #2266
jel netko zna jel ima u sl.brodu njegdje pivnica gdje se može popit Paulaner il tak nešto slično???
sneak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2012., 22:01   #2267
Quote:
sneak kaže: Pogledaj post
jel netko zna jel ima u sl.brodu njegdje pivnica gdje se može popit Paulaner il tak nešto slično???
znam da možeš u bosanskom brodu.

u brodu jako teško. pivnica i pizzerija lotos postoji, ali jako mali izbor piva. ne opravdava ime pivnica. paulaner nisam vidio ni u jednoj birtiji tamo.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2012., 22:01   #2268
najbolja autopraonica- SJAJ u Gromacniku,,!!!!!!!
zoran.sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2012., 22:03   #2269
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
znam da možeš u bosanskom brodu.

u brodu jako teško. pivnica i pizzerija lotos postoji, ali jako mali izbor piva. ne opravdava ime pivnica. paulaner nisam vidio ni u jednoj birtiji tamo.
a di u bosanskom brodu ako otprilike znaš ?
sneak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2012., 22:56   #2270
Quote:
sneak kaže: Pogledaj post
a di u bosanskom brodu ako otprilike znaš ?
pio sam kod pijace u jednoj birtiji, doduše, to je bilo prije par godina. čevapdžinica Aljko mislim da se zvala. uglavnom, čevapi odlični, piva također. e sad, da li drže tu pivu ili ne, nisam siguran.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2012., 03:21   #2271
Quote:
Spejs kaže: Pogledaj post
Bolje da je napisao svoje mišljenje o tome gdje je dobro jesti nego što pametuje.
nisam jeo cijeli dan, pa nisam sam sebi htio sol na ranu stavljat

al evo sad sam sit

otkako se otvorila big mama, cesto odem tamo
zna se burek kod zutog
pizzu od svih pizzerija nakraju mi je ostala najdraza pizza cut, u uno sam jeo otkad znam za sebe, zadnji put 2x u 2 god i pozalio svaki put, ono je horor, onyx nije znao praviti pizzu nikad pa ni danas, jedino sto tamo valja su sendvici s piletinom za 10kn

alo alo i hamburgeri uvijek se rado vratim tamo, al zna biti lutrija najvise s mesom, jos su najbolji preko dana, ak jedem cevape skoknem preko grane kod aljka
nisam jeo al sam par puta cuo da su u rubelju odlicni

i nije mi bila namjera spustati nikom, iako je tako zvucalo, al eto isprika

Zadnje uređivanje igor.sb : 15.11.2012. at 03:53.
igor.sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2012., 14:56   #2272
Teretana-Gymnasium.BIG MAMMU,od sendviča,čevapčića,....nema šta nema,velike porcije za nepuno novaca.A u Bosanskom Brodu-Aljko i Antik tako-tako.Burek-kod Žutog,pizza u Unu.
__________________
Nikad nisam kasnio i trčao u školu,al sam zato trčao iz škole.
gddgfh is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2012., 17:29   #2273
Quote:
ava lavinia kaže: Pogledaj post
Koji je najbolji frizerski salon u SB?
Koja je najbolja teretana u SB?
Koji je najbolji restoran u SB?
Gdje u SB-u jedete najbolji burek/kebab/ćevape/pizzu/hamburger/sendvić?
Koja je najbolja turistička agencija u SB-u?

eto dragi brođani...imam nekoliko pitanja za vas...čitala sam dosta stranica unazad...ali ima tu i starih objava i tako...pa bolje da odgovori budu svježi...hvala vam unaprijed
Za sisanje smo pisali nedavno.

U teretane ne idem, no znam da je Step ok.

Burek kod Zutog, ali najcesce iz Pekare Plavo Polje jer mi je najbliza. Kebab kod bolnice, mislim da se zove Kebab City. Cevapi kod Sefkija. Pizza, ako mi se neda dugo cekati uzmem iz Pizza Cut-a, no najcesce iz Una. Hamburger takodjer kod Sefkija, nekad Alo Alo. Sendvic si radije napravim kuci.

Big Mamma je u pocetku bila odlicna, i onda su kao i vecina se pokvarili. Ne da ne valjaju, ali to nije vise ono sto je bilo. Odandje volim naruciti Mu Mu.
BUBI69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2012., 17:39   #2274
King kebab.
__________________
Nikad nisam kasnio i trčao u školu,al sam zato trčao iz škole.
gddgfh is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2012., 02:44   #2275
Quote:
igor.sb kaže: Pogledaj post
burek kod zutog
kuzimo se
__________________
What's goin' on?
Spejs is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2012., 09:32   #2276
Sad sam gladna!

Da i ja napišem jednu, dvije.
Meni je hamburger najbolji u Bruni, a u Mozartu mi je odličan pileći sendvič, a da ne govorim o salati s piletinom.

Pizza je najbolja u Pizza Cutu (Mars? ) jer je uglavnom topla kad se cut uzima, a i ok su cijene ako se naručuje kući. Ne znam jel' još uvijek imaju ono skupljanje kupona i gratis pizze. Uf, to je najslađe.

Zadnje uređivanje Urbanna : 16.11.2012. at 09:37.
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2012., 20:04   #2277
bruno

sad sam i ja gladna
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2012., 21:07   #2278
npr pileci u bruni kod vesne mi je bolji nego kod fine, kod fine je bila u komadu piletina, a kod vesne na komadice, lakse je za jest
igor.sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 14:17   #2279
kod fine ima pileći sendvič s umakom od gljiva
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 16:50   #2280
odvratno
igor.sb is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:00.