Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2007., 21:47   #1
Kada ste saznali spol djeteta?

Bok svima!

Pitanje za uznapredovale trudnice i vec mamice...ne znam je li tema vec bila, ali ja nisam nasla..

Dakle, kada vam se prvi put na uzv-u mogao raspoznati spol djeteta, u kojem mjesecu trudnoce?
Cuska Frntifljuska is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 21:54   #2
ja saznala danas!!! 19+6 tjedana, a jednoj prije mene je rekao u 13 tjednu, sve zavisi od položaja bebe.. cura poslije mene 32 tjedna pa joj nije mogao reći jer se beba tako okrenula..
EllaH is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 21:54   #3
EllaH ... i jeli curica ili dečko?! :-)))))))))
Sanja29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 21:59   #4
Quote:
EllaH kaže: Pogledaj post
ja saznala danas!!! 19+6 tjedana, a jednoj prije mene je rekao u 13 tjednu, sve zavisi od položaja bebe.. cura poslije mene 32 tjedna pa joj nije mogao reći jer se beba tako okrenula..
Pretpostavljam da ti tako rano sa sigurnoscu moze reci samo ako je decko. A kod tebe, ak se smije pitati, jel decko ili curica? .
Ja sam bas znatizeljna, premda mi je svejedno sto ce biti, ali jedva cekam da saznam da li je decko ili curica, no jos se ne moze vidjeti (ja sam 18+1)
Cuska Frntifljuska is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 22:47   #5
ja u 16 tjednu
__________________
Lavić 01.08.2007 Moji Anđeli ♥♥ 22.02.2012 Zvrk 05.06.2013
Mai is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 22:51   #6
Quote:
Cuska Frntifljuska kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam da ti tako rano sa sigurnoscu moze reci samo ako je decko. A kod tebe, ak se smije pitati, jel decko ili curica? .
Ja sam bas znatizeljna, premda mi je svejedno sto ce biti, ali jedva cekam da saznam da li je decko ili curica, no jos se ne moze vidjeti (ja sam 18+1)
dečko
EllaH is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 22:57   #7
nama je svejedno pa nismo htjeli saznati (nemojte misliti da nisam znatizeljna ali eto htjeli smo iznenadjenje )....i sad sve kupujem bijelo, zuto, zeleno
Caroline is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 09:09   #8
ja saznala u 19 tjednu, valjda nije falio.
__________________
Sara 14.10.2007,Petra 4.7.2011.
sara_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 09:48   #9
Mi smo saznali u 20.tom tjednu na UZV-u, ali ubrzo nakon toga nam je nalaz amniocenteze sve potvrdio 100 %....46XX; zdravo žensko!
__________________
Zaljubljena u svoju mrvicu...
Škiljo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 10:45   #10
Quote:
Caroline kaže: Pogledaj post
nama je svejedno pa nismo htjeli saznati (nemojte misliti da nisam znatizeljna ali eto htjeli smo iznenadjenje )....i sad sve kupujem bijelo, zuto, zeleno
Pa da! I to ima svojih cari. Kako god okrenes, bit ce lijepo iznenadjenje .
Cestitke svima na bebolincima!!

Bas me zanima da li ima slucajeva da dugo nisu mogli jasno reci,a bio je deckic?

Neki dan mi prica jedan babac da su njoj tri ginica, na tri razlicita ultrazvuka rekla da nosi decka, a kad ono - rodila curicu!
Cuska Frntifljuska is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 11:01   #11
Mi isto ne zelimo znati tj. ja sam to tako odlucila - a posto znam da ce se dragi izpaplat nesmije ni on znati - slaze se on

Cula sam puno slucaja gdje su rekli da je decko kad ono curica Navodno se lakse "zeznu" kad kazu da je decko, nego obratno...
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 11:13   #12
Ja sam bila kod dva različita ginića i oba su mi rekla da je muško. Valjda se nisu zeznuli, a dali su mi i sličicu pimpekića.
Prvi je spol vidio s 14+6, a drugi s 16+6. Danas smo punih 18 i jedva čekamo ponovni pregled da vidimo kako smo!
zrnce soli is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 11:21   #13
Quote:
zrnce soli kaže: Pogledaj post
Ja sam bila kod dva različita ginića i oba su mi rekla da je muško. Valjda se nisu zeznuli, a dali su mi i sličicu pimpekića.
Prvi je spol vidio s 14+6, a drugi s 16+6. Danas smo punih 18 i jedva čekamo ponovni pregled da vidimo kako smo!
Sretno na pregledu mami i pimpekicu

Eto, meni se na 18 jos nis nije vidjelo, valjda je bebica sramezljiva, pa se brze bolje okrenula da je ne promatraju. Ja sam 18+2, tu smo negdje
Nadam se da ce za mjesec dana sramezljivka/o malo popustiti i otkriti nam tajne medjunogicja
Cuska Frntifljuska is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 13:12   #14
Quote:
Caroline kaže: Pogledaj post
nama je svejedno pa nismo htjeli saznati (nemojte misliti da nisam znatizeljna ali eto htjeli smo iznenadjenje )....i sad sve kupujem bijelo, zuto, zeleno
ja tek 9+2 pa već navalila na rozu robicu ...a šta ću kad je preslatka
__________________
★Boyz★
nina2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 13:29   #15
Quote:
zrnce soli kaže: Pogledaj post
Ja sam bila kod dva različita ginića i oba su mi rekla da je muško. Valjda se nisu zeznuli, a dali su mi i sličicu pimpekića.
Prvi je spol vidio s 14+6, a drugi s 16+6. Danas smo punih 18 i jedva čekamo ponovni pregled da vidimo kako smo!

Prvi put mi je dokica rekla da je vjerojatno dečko kad smo bili 24+0, al je tri put rekla da nije sigurna.
Drugi put na uzv-u sa 30+0 rekla je iz prve da je muško, a neki dan sa 35+1 išli smo na uzv kod drugog doca i on je rekel da je muško, pokazal nam je (njegovim riječima) 'jajca i pimpeka' i na kraju smo i dobili sličicu s tim dijelom tijela.
Btw. veli doc: 'Mali ima vel'ka jajca, daaaaa, obdaren je!' A mm puca od ponosa
Valjda nebu na porodu izašla van curica (jer sam čula da ima puuuno takvih slučajeva)
MaLo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 14:10   #16
Quote:
MaLo kaže: Pogledaj post
Prvi put mi je dokica rekla da je vjerojatno dečko kad smo bili 24+0, al je tri put rekla da nije sigurna.
Drugi put na uzv-u sa 30+0 rekla je iz prve da je muško, a neki dan sa 35+1 išli smo na uzv kod drugog doca i on je rekel da je muško, pokazal nam je (njegovim riječima) 'jajca i pimpeka' i na kraju smo i dobili sličicu s tim dijelom tijela.
Btw. veli doc: 'Mali ima vel'ka jajca, daaaaa, obdaren je!' A mm puca od ponosa
Valjda nebu na porodu izašla van curica (jer sam čula da ima puuuno takvih slučajeva)
No, pa kaj ak i bu! I za curu je dobro da u zivotu ima muda

Je, glavno je da su mali pajceki zdravi, sto god da su, ali taaak se veselim kad cu znati, pa da si mogu vizualizirati tocnije bebeka
Cuska Frntifljuska is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 14:11   #17
Quote:
nina2007 kaže: Pogledaj post
ja tek 9+2 pa već navalila na rozu robicu ...a šta ću kad je preslatka
Ovo se zove predosjecaj
Cuska Frntifljuska is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 14:15   #18
meni je teta rekla na mom prvom UZV-u sa 14.tj. al nije bila ziher, dok je drugi UZV negdje u 22.tj. to potvrdio....
mimma is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 16:39   #19
U 14 tjednu. Mi obadvoje htjeli curku, al kad mi je rekla da je dečko, svejedno sam se rastopila. Sad ga ne bi mijenjala za 1000000 curki, muškarčinu mog!
maja m is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 17:57   #20
ja sam u 19. tjednu saznala da je cura i bila jakoo happy...
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:51.