Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Pogledaj rezultate ankete: treba li zatvoriti ovu temu?
Da 24 45.28%
Ne 22 41.51%
Svejedno mi je 7 13.21%
Glasovatelji: 53. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2013., 00:56   #7861
Quote:
bauba kaže: Pogledaj post

Ali vidi, Judo: upravo je to jedna od zadnjih teorija koju friško vrti i Kostelac. :-)
Opet ti s Kostelcem.

Quote:
bauba kaže: Pogledaj post
Obzirom da je popušio sa Mjesecom kao Nibiruom, da je popušio sa Majama, da je popušio sa Hopijima, da je popušio sa planet x-om, ponovo će zabaljezgati o Isonu, Panstaru i još o nečemu.
Mene to ne zanima

Quote:
bauba kaže: Pogledaj post
Prema tome Tomo, ništa ti ovdje nisi donio
Jesam.

Quote:
bauba kaže: Pogledaj post
Imali ste vaše trenutke i vaše vrijeme, lagali ste ljude godinama i sada je dosta, ćao đaci-nema više.
Ja nisam nikoga lagao.

Quote:
bauba kaže: Pogledaj post
p.s. pitaj blogera zašto mu je 22. srpnja 2013. propala još jedna od teorija?
Nemam namjeru.
toma juda is offline  
Old 25.07.2013., 01:00   #7862
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Jak neki znanstvenik hahahah, hocu li se iznenaditi kao i svake godine do sad kad smo trebali biti iznenadjeni ? Budemo iznenadjeni samo vecom kolicinom gluposti koju pricate.
Dosta je cijenjen.
toma juda is offline  
Old 25.07.2013., 01:01   #7863
aj fala kurc.. da je vise netko sta na kraj ovome eaglu ili baubi,stvarno je opsjednut lik sa tim kostelecem,ali to traje vec ohooo,ali bas ama bas svaki post mu je o kostelcu.iden i ja na njegov blog procitan,vidin,zaboravin i to je to,a sad dase opterecujen ka nekavi ludjak da pisen o njemu kad on prdne ka i eagle ili bauba toliko blesav nisan.ma stvar je sta je bauba opterecen sta se kostelac vise cita od njega,i sad neka bolesna ljubomora koju mi svi moramo citat od strane baube.strasno,gori je od samoga i.k.
trogir31 is offline  
Old 25.07.2013., 01:06   #7864
Quote:
fisch kaže: Pogledaj post
A ovaj gosn Tomo ako nas baš želi uvjeriti u sve ono što njegov ljubimac govori
Argumentiraj to, ili povuci laž.

Quote:
fisch kaže: Pogledaj post
neka se isto ustane malko ranije pa neka mi pomogne u slikanju , možda će biti bolje sreće .
Učinio sam to prije dvije godine.

Quote:
fisch kaže: Pogledaj post
A za ono što je rekao za Ison da ćemo se iznenaditi sa onim što vidimo na nebu potpuno je u pravu jer itekako će se vidjeti i slikiraćemo ukoliko opet ne zapraše ovi prašioci .
Bit će zanimljivo, to je točno. Hoće li biti gustih oblaka? Vjerojatno hoće.
toma juda is offline  
Old 25.07.2013., 02:15   #7865
Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post
IK piše i o mnogočemu ostalome (vjerovala ili ne). Nisam primijetio da na LJESu komentiraš njegove ode penisu npr.
Bat, uza svo dužno poštovanje prema tebi, ne komentiram po ljesu ništa pa ni ode penisu jer me penisi i ode istima ne zanimaju.
Ono što mene zanima su laži o Nibiruu i lažne Nibiru teorije koje je ik kao Nibiru teoretičar ispaljivao godinama i koje ispaljuje i dan danas.

Ova tema je godinama bila kljukana lažima iz kuhinje tog blogera, i na svaku laž i lažnu teoriju ili podmetačinu se moralo godinama odgovarati. Odgovarali su i Tominator i Garthok Baal i Astrobobo najviše.
Još ponetko, neka ne zamjere ako nisu spomenuti: deki, Marko1976, Ord Mantel i da ne nabrajam. Koliko je samo Astrobobo morao demantirati raznoraznih kostelčevih laži i photoshopova i falsh video snimki i odgovarati na raznorazna pitanja koja su mu postavljali ili kostelac lično ili kostelčevi sljedbenici.
Pročitala sam ovu temu od početka i glavni lik na ovoj temi je, skoro od početka upravo Kostelac.
U početku zbog svog djelovanja, pa zatim zbog djelovanja kroz svoje klonove i kao i zbog djelovanja njegovih sljedbenika a sada su sve laži koje su se širile o Nibiruu i koje se i dalje šire o Nibiruu od njegove strane došle na naplatu.
bauba is offline  
Old 25.07.2013., 02:33   #7866
Quote:
trogir31 kaže: Pogledaj post
aj fala kurc.. da je vise netko sta na kraj ovome eaglu ili baubi,stvarno je opsjednut lik sa tim kostelecem,ali to traje vec ohooo,ali bas ama bas svaki post mu je o kostelcu.iden i ja na njegov blog procitan,vidin,zaboravin i to je to,a sad dase opterecujen ka nekavi ludjak da pisen o njemu kad on prdne ka i eagle ili bauba toliko blesav nisan.ma stvar je sta je bauba opterecen sta se kostelac vise cita od njega,i sad neka bolesna ljubomora koju mi svi moramo citat od strane baube.strasno,gori je od samoga i.k.
Trogir, smiješan si kao drugo i treće sunce u paketu! Tko se čita više kad je njegov blog u raspadu?

Lijepo sam milijardu i jedanput napisala-pišem o lažnim teorijama koje ispaljuje Nibiru teoretičar Igor Kostelac. Ende.

On ispaljuje lažne teorije, ja ih ovdje razotkrijem i onda sam ja ljubomorna na Kostelca?
Zašto da Eagle ili ja budemo ljubomorni na njega kad smo mlađi, ljepši, viši, pametniji, jači a i bolje pjevamo od njega?

A što se tebe Trogir tiče, interesanto je da ti navodno odeš, čitaš njegov blog i onda zaboraviš šta je pisao ali ovde dodješ i umjesto Nibirua ili lažnih Nibiru teorija ideš komentirati mene ...
odmah se prepozna miris klona!
P.S. idi pitati blogera zašto mu je 22. srpnja 2013. propala još jedna u nizu od teorija?
P.P.S. Bloger svojim neistomišljenicima prijeti mučkim sačekusama i fizičkim likvidacijama, planira višestruka ubojstva s predumišljajem a ti pričaš o ljubomori?

Zadnje uređivanje bauba : 25.07.2013. at 03:17.
bauba is offline  
Old 25.07.2013., 03:08   #7867
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
Opet ti s Kostelcem.
Ne, nego opet on sa glupostima koje vrti u krug a ti im radiš promociju ovdje.
Quote:
Mene to ne zanima
Ali te zanima Ison i ovdje u tuđe ime, a znamo čije, širiš priču o Isonu kao Nibiruu, pa kad i ta priča bude postala pušiona i kada te ja podsjetim da si pričao o tome - ti ćes opet reći: mene to ne zanima. To se zove licemerje, ali ti očigledno nisi spreman za nešto više od toga.
Quote:
Jesam.
Tuđe laži koje si donio ovdje i koje si promovirao ovdje - ne računam.
Quote:
Ja nisam nikoga lagao.
Kako se naziva onaj tko podržava i širi tuđe laži ???
Quote:
Nemam namjeru.
Ipak ga pitaj. Vi ste brothers in lies.
bauba is offline  
Old 25.07.2013., 08:26   #7868
Pozivam sve da se pridruže jednoj zabavnoj igri:
upišite "nibiru retards" u google i kliknite na fotografije i probajte pronaći pravog nibiru retarda u prvih 36 ponuđenih slika. Tko zna zna - google zna!
GarthOk Baal is offline  
Old 25.07.2013., 11:39   #7869
Postoji li ijedna slika na forumu ili bilo gdje iz zapadnih krajeva hrvatske da je netko uspio uslikati izlazak sunca ujutro oko 5h ili eventualno to na zapadu, jer svi pricaju a nitko nema dolaze i slike na kojima se vidi ujutro dva sunca na istoku ili na zapadu.
Vjerojatnost je velika da mnogi imaju privatne kamere u Zagrebu, na moru u Italiji, kako to da nitko ne da neke snimke ili im iste netko zaplijeni i onemogucuje prikaz u javnost
__________________
...

Zadnje uređivanje ivan.iv : 25.07.2013. at 11:46.
ivan.iv is offline  
Old 25.07.2013., 11:57   #7870
Quote:
ivan.iv kaže: Pogledaj post
Postoji li ijedna slika na forumu ili bilo gdje iz zapadnih krajeva hrvatske da je netko uspio uslikati izlazak sunca ujutro oko 5h ili eventualno to na zapadu, jer svi pricaju a nitko nema dolaze i slike na kojima se vidi ujutro dva sunca na istoku ili na zapadu.
Vjerojatnost je velika da mnogi imaju privatne kamere u Zagrebu, na moru u Italiji, kako to da nitko ne da neke snimke ili im iste netko zaplijeni i onemogucuje prikaz u javnost
zasto kopiras moj post ? )
Marko1976 is offline  
Old 25.07.2013., 12:59   #7871
Quote:
bauba kaže: Pogledaj post
Bat, uza svo dužno poštovanje prema tebi, ne komentiram po ljesu ništa pa ni ode penisu jer me penisi i ode istima ne zanimaju.
Ono što mene zanima su laži o Nibiruu i lažne Nibiru teorije koje je ik kao Nibiru teoretičar ispaljivao godinama i koje ispaljuje i dan danas.

Ova tema je godinama bila kljukana lažima iz kuhinje tog blogera, i na svaku laž i lažnu teoriju ili podmetačinu se moralo godinama odgovarati. Odgovarali su i Tominator i Garthok Baal i Astrobobo najviše.
Još ponetko, neka ne zamjere ako nisu spomenuti: deki, Marko1976, Ord Mantel i da ne nabrajam. Koliko je samo Astrobobo morao demantirati raznoraznih kostelčevih laži i photoshopova i falsh video snimki i odgovarati na raznorazna pitanja koja su mu postavljali ili kostelac lično ili kostelčevi sljedbenici.
Pročitala sam ovu temu od početka i glavni lik na ovoj temi je, skoro od početka upravo Kostelac.
U početku zbog svog djelovanja, pa zatim zbog djelovanja kroz svoje klonove i kao i zbog djelovanja njegovih sljedbenika a sada su sve laži koje su se širile o Nibiruu i koje se i dalje šire o Nibiruu od njegove strane došle na naplatu.
Bloger je pisao i ovdje. Više ne piše. Rekao je što je rekao, odgovorili su mu što su odgovorili i nema potrebe da se njegov blog ovdje secira jer nije tema o njemu i njegovom blogu (i takva neće biti otvorena).
Ima hrpa blogova i foruma, članaka i priča o ovoj temi kao i autora istih. Spominjati samo jednog, i to konstantno, nema smisla.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Old 25.07.2013., 13:54   #7872
Quote:
bauba kaže: Pogledaj post
Ali te zanima Ison i ovdje u tuđe ime, a znamo čije, širiš priču o Isonu kao Nibiruu, pa kad i ta priča bude postala pušiona i kada te ja podsjetim da si pričao o tome - ti ćes opet reći: mene to ne zanima. To se zove licemerje, ali ti očigledno nisi spreman za nešto više od toga.
Da, zanima me Ison, ali ne na način kako si ti to prezentirala. Ja sam samo ukazao na najnoviju alternativnu teoriju da bi komet Ison mogao biti Nibiru. Ja nisam, dakle ponavljam, nisam ovdje tvrdio da je komet Ison Nibiru, a što se dadne vidjeti ako se pročita moje komentare ( bila su dva, meni se čini, na tu temu ). Uostalom, ta alternativna teorija nema nikakve veze s tvojom opsesijom kojom nas ovdje neizmjerno obasipaš. Pa tako da mu niti ne mogu raditi reklamu. Dakle, da zaključim, meni nećeš ništa moći spočitati kad prođe komet Ison, u čijem prolasku ćemo uistinu uživati, odnosno njegovom sjaju.
toma juda is offline  
Old 25.07.2013., 14:31   #7873
A vortex?
A vortex ljudi moji a?!
Shvaćate li vi da u bilo kojem trenutku se može vortex otvoriti i iz njega izletiti takav Nibiru da vam se gaće smjesta napune duplog choco brownija?!?!?
I samo ako ste na duhovnoj razini spremni, totalna kataklizma (druga po redu jer jedna je već bila 2011) vam neće ništa napraviti.
A kako ćete znati da ste duhovno spremni? Kako kad dane provodite baveći se glupostima poput posla, obitelji, rada u zajednici umjesto da mortus pijani razrogačenih očiju u 3.33 buljite u nebo i jasno registrirate 6 sunaca?
Tek tada - ćete znati o čemu pričam. Sram vas bilo!!!(!)!
A na lageru ima još 250 svježih, potpuno nelogičnih i kontradiktornih teorija i teorijica koje samo čekaju svog kupca Nibiroljupca.
GarthOk Baal is offline  
Old 25.07.2013., 15:06   #7874
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
Da, zanima me Ison, ali ne na način kako si ti to prezentirala. Ja sam samo ukazao na najnoviju alternativnu teoriju da bi komet Ison mogao biti Nibiru.
Upravo tako, ukazao si na jednu od novijih Kostelčevih fantazija koja se nadovezuje na starije fantazije po kojima sve što doleti u naš sistem može biti i je Nibiru.

Zadnje uređivanje bauba : 25.07.2013. at 15:16.
bauba is offline  
Old 25.07.2013., 21:40   #7875
Quote:
bauba kaže: Pogledaj post
Upravo tako, ukazao si na jednu od novijih Kostelčevih fantazija koja se nadovezuje na starije fantazije po kojima sve što doleti u naš sistem može biti i je Nibiru.
Ta alternativna teorija nema veze s njime. Ako se i on dotakao nje, nisam znao. No, to ti ionako bolje znaš. 24 sata visiš na njegovom blogu.
toma juda is offline  
Old 25.07.2013., 22:57   #7876
Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post
i njegovom blogu (i takva neće biti otvorena).

Dali me mozes uputiti na neki link, gdje pise popis tema koje se smiju otvarati i onih koje se ne smiju otvarati ? Hvala
Marko1976 is offline  
Old 26.07.2013., 00:42   #7877
Quote:
bauba kaže: Pogledaj post
. Koliko je samo Astrobobo morao demantirati raznoraznih kostelčevih laži i photoshopova i falsh video snimki i odgovarati na raznorazna pitanja koja su mu postavljali ili kostelac lično ili kostelčevi sljedbenici.
.
Mene IK uopće ne zanima i komentirao sam samo postove ovdje na forumu...
Astrobobo is offline  
Old 26.07.2013., 01:05   #7878
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
Ta alternativna teorija nema veze s njime. Ako se i on dotakao nje, nisam znao. No, to ti ionako bolje znaš. 24 sata visiš na njegovom blogu.
Ali ti si taj koji 24/7 širiš njegove laži po forumu.

Za sve neupućene u koje ti ne spadaš ali se praviš naivan - priča da je Ison = Nibiru je preslikana priča iz 2011 godine kada je balavio da je Elenin = Nibiru.
Ponavljam i tebi i drugima: to je ta fantazija kako sve što uđe u ss može biti i je Nibiru i tu fantaziju Kostelac pusti u promet a ti i tebi slični je proširite po internetu.

I kako te samo nije sramota: sinoć meni pišeš "mene to ne zanima" a vidi ovaj svoj post: usmjeravaš ljude da prouče hopi proročanstva koja je dobro iskoristio tvoj partner in crime Kostelac i na kojima je zaradio prodavajući lažne hopi narukvice.
A ta proročanstva koje ovdje reklamiraš i širiš (najvjerojatnije u dilu sa tvojim partner in crime ) su se pokazala kao teška pušiona.
I još pozivaš da ljudi "računaju na Nibiru u budućnosti".

Mislim, stvarno si vrhunski podlac i licemjer. Zbilja jesi.
Svi to sada mogu jasno vidjeti.
bauba is offline  
Old 26.07.2013., 01:18   #7879
Quote:
bauba kaže: Pogledaj post
Ali ti si taj koji 24/7 širiš njegove laži po forumu.
Kao što sam Fishu napomenuo, ponudi argumente za to, ili se ispričaj zbog laži.

Quote:
bauba kaže: Pogledaj post
I kako te samo nije sramota: sinoć meni pišeš "mene to ne zanima" a vidi ovaj svoj post: usmjeravaš ljude da prouče hopi proročanstva
Sramota? Ponovno ih pozivam da prouče ta proročanstva i još neka uz to.

Quote:
bauba kaže: Pogledaj post
Svi to sada mogu jasno vidjeti.
Točno. Mogu vidjeti što ja jesam.
toma juda is offline  
Old 26.07.2013., 01:59   #7880
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
Kao što sam Fishu napomenuo, ponudi argumente za to, ili se ispričaj zbog laži.
Argumenti su po cijelom forumu.
Tko želi i kome se čitaju tvoja sva baljezganja,neka izvoli.
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
Sramota? Ponovno ih pozivam da prouče ta proročanstva i još neka uz to.
A zašto sinoć kažes da te upravo to ne zanima? Vidiš kako sam sebe kopaš, Judo: hoće kaki,neće kaki.
A možda bi htio pozvati ljude i da kupuju hopi narukvice...a možda si to i radio kada je to bila fora!
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
Točno. Mogu vidjeti što ja jesam.
Licemjer i podlac. A uz to i blogerova pudlica.
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
24 sata visiš na njegovom blogu,
Daj argument ili se ispričaj zbog laži!
bauba is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:56.