Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2011., 10:33   #1
Psihički bolesnik

Vamo stavljam temu jer mislis da cu ovdje dobit najbolje odgovore i savjete, ako moderatori misle da sam stavila na krivu temu slobodno neka prebace.

Radi se o mojoj prijateljici ona je sad 1. srednje. Skompala se s jednim likom to je sve pocelo ima nekih pola godine. Uglavnom on je njoj uletia s nekom spikom, poceli su pricat ono to je prvo bilo cisto dobar dan / dovidenja medutim to se malo promijenilo. Oni su pricali par puta priko facebooka i ponekad joj posalje poruku na mobitel, trenutno je bitnije da naglasim da se on njoj nabacivao iako je zna da koliko godina ima, a ona je tek posli saznala da on ima 33. Kad je ona meni prije par dana navecer pokazala tog lika, zapravo je on dosao do nas na njemu se bas vidi da je psihicki neuravnotezen, po hodu, po faci i po pricanju. Imala sam problem i prije sa monstrumima i pedofilcinama i znam o kakvim se likovima radi u biti nije mi ih problem skuzit. Nemojte sad govorit kako je tuka i to to sam joj ja sve vec rekla, ona je stvarno super zenska, samo sta je jos mlada i glupa i ocito jos nije skuzila da nisu svi ljudi dobronamjerni. Nju je sad najvise strah da joj ne bi prijetia da ce nesto napravit nekome iz njene obitelji i slicno, sto mislite o tome, bi li se moglo to dogodit? Meni osobno on izgleda preretardirano da bi nesto tako napravia. Takoder nije samo ona u svoj ovoj prici nego i njena jos jedna prijateljica. Ako trebate mozda vise informacija da vam opisem razgovore i slicno recite slobodno. On zivi u blizini nje i te druge cure. Takoder mene je strah da on nju ne bi pratio i slicno, kako da se on nekako ohladi od nje? Mi imamo vec nesto u planu. Eto uzasno me strah da joj se nesto ne dogodi, sama je priznala da je tuka glupa i da ne misli glavom.

Unknown123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 10:39   #2
Ako joj bilo kako zaprijeti - pravac policija.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 10:39   #3
A ona ga se hoće riještiti? Naporan je ili što?
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 11:08   #4
Zašto vi mislite da bi on njoj mogao nešto napravit? Pokušao je ili eto samo izgleda retardirano?
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 11:10   #5
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
A ona ga se hoće riještiti? Naporan je ili što?
Pa nije on tako naporan al kad god izadu u ulicu on dode do njih prica tamo s njima, mislim sta on ima radit s klinkama koje su tek srednju upisale. On izlazi i sa svojim drustvom i sve to stoji, bia je i u braku, vise nije naravno. Uglavnom vidi se na njemu da je neki psihas. Zasad ce ga ona samo ignorirat, ono nema vise pricanja i toga, nece vise izlazit na istom mjestu i tako.
Naravno ako bude ikakvih prijetnji definitivno zovem policiju, ako ona nece ja cu, ona je rekla da ce njoj bit najveci problem pogledat starce u oci nakon toga, ako bude moralo do svega toga doc sta se nadam da nece.

Afrika paprika -- Izgleda cudno, i ponasa se cudno. I nimalo mi se ne svida, pogotovo ta razlika u godinama.
Unknown123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 11:11   #6
Jako je teško reći što će bilo tko napraviti, bio on 'psihički neuravnotežen', kako ti to kažeš, ili bio zdrav. To što netko izgleda 'lud' ne mora značiti da je nasilan. Isto tako, masa je ljudi koji izgledaju 'normalno' pa su zlostavljači, psihopati i pedofili. Nije na čelu zapisano.
Pamet u glavu što se prijateljice tiče. Ako bude što sumnjivo, sačuvati poruke, razgovore i sl. koji mogu poslužiti kao dokaz, ako se odluči na neku prijavu. A dok se nešto doista i ne dogodi - prijetnja ili sl., slabo se tu ima što napraviti, osim kloniti se osobe i nedvojbeno pokazati da je ne želiš u blizini.
__________________
Nije bitna dužina štapića, nego magija u njemu...
Elöise is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 11:18   #7
Quote:
Elöise kaže: Pogledaj post
Jako je teško reći što će bilo tko napraviti, bio on 'psihički neuravnotežen', kako ti to kažeš, ili bio zdrav. To što netko izgleda 'lud' ne mora značiti da je nasilan. Isto tako, masa je ljudi koji izgledaju 'normalno' pa su zlostavljači, psihopati i pedofili. Nije na čelu zapisano.
Pamet u glavu što se prijateljice tiče. Ako bude što sumnjivo, sačuvati poruke, razgovore i sl. koji mogu poslužiti kao dokaz, ako se odluči na neku prijavu. A dok se nešto doista i ne dogodi - prijetnja ili sl., slabo se tu ima što napraviti, osim kloniti se osobe i nedvojbeno pokazati da je ne želiš u blizini.
To definitivno ima ona sve poruke na facebooku, sacuvane tako da sta se toga tice to je sredeno. Nikad se on nije prema njima ponasa nasilno, nego prefino i to je meni nekako
Unknown123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 11:24   #8
Quote:
Unknown123 kaže: Pogledaj post
To definitivno ima ona sve poruke na facebooku, sacuvane tako da sta se toga tice to je sredeno. Nikad se on nije prema njima ponasa nasilno, nego prefino i to je meni nekako
Ne kužim, bilo bi ti draže da se ponašao nasilno?
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 11:29   #9
Quote:
tvuk kaže: Pogledaj post
Ne kužim, bilo bi ti draže da se ponašao nasilno?
Ma ne to, nisam to tila rec, al nekako on je prema njoj bar preprepredobar. A ti su mi presumnjivi, reka joj je par puta vec ka kako se zaljubia u nju, mislin alo, priko 15 godina razlike, ajde da je ona zena od 30. nego klinka od 15....
Unknown123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 11:29   #10
Onda se samo radi o ljigavcu koji voli gledati mlade curice.
__________________
Nije bitna dužina štapića, nego magija u njemu...
Elöise is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 11:31   #11
Quote:
Elöise kaže: Pogledaj post
Onda se samo radi o ljigavcu koji voli gledati mlade curice.
To se slažem, al bolje da je naletjela na nekog koji nije nasilan. Nek ga otkanta, makne sa fejsa i mir.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 11:33   #12
Slažemo se.
__________________
Nije bitna dužina štapića, nego magija u njemu...
Elöise is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 11:39   #13
Elöise -- Daj Boze da je tako, da nije neki psiho...
Unknown123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 11:41   #14
Quote:
Unknown123 kaže: Pogledaj post
Elöise -- Daj Boze da je tako, da nije neki psiho...
Ako uočiš da to ipak neće završiti na otkantavanju i da će ju dalje gnjaviti reci sve njezinim starcima, pa makar po cijenu da će se naljutiti na tebe. Nek oni odluče što dalje.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 11:44   #15
A što će točno reći starcima ako se s njim nije upustila u ništa osim dopisivanja?!

Uostalom, ja bi ga preduhitrila i rekla starom da me prati neki čudnjikavi 33-godišnjak... sumnjam da će tata imat razumijevanja.

no, prije toga bi rekla njemu da me ostavi na miru..
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 11:58   #16
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
A što će točno reći starcima ako se s njim nije upustila u ništa osim dopisivanja?!

Uostalom, ja bi ga preduhitrila i rekla starom da me prati neki čudnjikavi 33-godišnjak... sumnjam da će tata imat razumijevanja.

no, prije toga bi rekla njemu da me ostavi na miru..
Nije se stvarno u nista drugo upustila osim u pricanje i dopisivanje, da se razumimo on nije ruzan, dapace smisan je al otkad se meni dogodilo par stvari citam takve vrlo lako.

Ja bi isto da sam na njeno mistu rekla da me opsjeda neki manijak, poznavajuci njezinog oca nece dobro zavrsit
Unknown123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 15:23   #17
Ja ne razumijem, po uvodnom postu sam mislila da je riječ o ko zna kakvom luđaku... , ali to se na kraju tebi samo tako čini..
lara. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 15:38   #18
Meni se čini da ti malo pretjeruješ. Malo su se dopisivali, pozdravi ju na ulici, nikad nije ništa pokušao dalje od toga.... Stari (uvjetno rečeno stari, meni ne bi bio star) ljigavac.... Ne mora odmah značiti da je psihopat.
rusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 19:15   #19
Ne, skroz je normalan 33-godišnjak koji se po facebooku dopisuje s 15-godišnjakinjama...
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 19:38   #20
Nije da mi se cini nego JE, nisu mu bas sve na broju.

Xena2000 -- Pa o tome se radi, haha, mozda nije sexualni manijak/pedofil al nisu mu svi ''doma''...
Unknown123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:52.