Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2006., 19:23   #261
Quote:
homosapiens kaže:
Ne vec sam skrenuo malo paznju na lokanu policiju i odmah ban
mora da si u skretanju pažnje bio malo preintenzivan
__________________
bl@go onom tko r@no poloodi ...
loodi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2006., 21:23   #262
Quote:
loodi kaže:
Sigurno si nešto pa te obrisali. Mogao si ako hoćeš psovati ili vrijeđati nekoga ići na www.sb-portal.com/forum, tamo je to običaj a na www.sbonline.net/forum fakat te brišu ako vrijeđaš starije članove. meni je to ok. Probaj ovdje psovat mater nekome ili moderatoru pa ćeš vidit. Ili si bio off topic. Ne kužim ti to o bradama- zašto bi moderatori foruma morali nositi bradu, pa nisu mudžahedini ???
a gdje si ti vidio na sb-portalu da te netko vrijeđa kad dođeš??!! baniran je samo 1 korisnik, jer je izjavio kako glavašu skida kapu jer je klao srbe?!?! ... ako to smijete pisat po vašem forumu, radite slobodno, a ovdje se kod nas možete samo doć druzit i zayebavat, a i ozbiljno raspravljat, i nema nikakve ljutnje, ni statusa... lik je na forumu 2 mjeseca duze od mene, i on ima sad neku KARMU kao... ??!! a uopće nije bitno što piše... pa ja na forumu imam 2 usera, koji su nedavno registrirani, i ne pada mi napamet, da mi onaj koji je poslije mene registriran krene njima nest prigovarat i sl.. uostalom, to se nikad nije na forumu ni dogodilo, ja ne znam tko se ikad na nekog naljutio ili slično, zato manje pričaj gluposti...

biznis-sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2006., 21:34   #263
Quote:
homosapiens kaže:
Jos kad bi Slavonski Brod imao neku neovisnu web stranicu gdje bi mogao napisati i upozoriti na probleme u gradu bilo bi super.
A ne kao na sbonline forumu gdje golobradi moderatori brisu pola napisnih postova jer se ne svidja nekom lokalnom kauboju koji ih financira
ja, kao student pmf-a , jako volim grad Brod, ali prvenstveno iz tog razloga i zbog ekipe... otvorio sam portal i forum na adresi u mom profilu (da ne reklamiram) ... ali već su je par puta tu spomenuli, plaćenici, kako je na mom forumu sve dozvoljeno... dok na njihovom svetom naravno nije!

nisam ni u jednoj stranci, niti planiram biti, vijesti pišemo sami, s tim da ih dosta dobijemo i od lokalne tv postaje ... sve je "građeno" na mojoj dobroj volji, i sam sve plaćam, i ne mislim se prodavat

pisati mogu svi, bez obzira na sve, pravila pišu i jasna su... ako netko ima što za reći, nek dođe i kaže nam, mi se trudimo ... a sad, to što nas drugi pljuju okolo, i onda pričaju kako ja na svom forumu pljujem po njima... to je druga priča!

pozdrav!
biznis-sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2006., 21:54   #264
iskreno bio sam veceras prvi puta na sb-portalu
necu nista komentirati jer jos nisam pregledao ni sadrzaj i jos malo dok vidim kako se dise na forumu
OK, za sada pozdrav Dejan
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2006., 21:59   #265
Quote:
homosapiens kaže:
iskreno bio sam veceras prvi puta na sb-portalu
necu nista komentirati jer jos nisam pregledao ni sadrzaj i jos malo dok vidim kako se dise na forumu
OK, za sada pozdrav Dejan
pozdrav.
Komentirati možete naravno ondje, jer ovdje sam prvi put, kad sam vidio da se i ovdje svašta piše, ne vjerujem da ću dolazit često, tako da neću ni vidjet

poz!
biznis-sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 13:14   #266
sve pršti od demokracije
- nemojte bacat sarme u oči, niko nema muda napisat nešto kontra vlasti pa se svi vade na "pravila"
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 13:45   #267
Quote:
Attack kaže:
sve pršti od demokracije
- nemojte bacat sarme u oči, niko nema muda napisat nešto kontra vlasti pa se svi vade na "pravila"
ili onoga koji ima muda da napise hoce uskopit, a onda se vadimo na neka pravila foruma koja su nedorecena.
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 16:33   #268
Quote:
Attack kaže:
sve pršti od demokracije
- nemojte bacat sarme u oči, niko nema muda napisat nešto kontra vlasti pa se svi vade na "pravila"
ja ne znam o čem vi pričate... a izgleda da necu nikad ni saznat!
kao i svi nadobudni, odma dočekali da krenu po nečem srat i pljuvat, iako ne vidim razloga... ali jebiga, naviko sam, to valjda tako ide kod nas...

živeli!
biznis-sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2006., 20:43   #269
biznis-sb

Quote:
biznis-sb kaže:
ja ne znam o čem vi pričate... a izgleda da necu nikad ni saznat!
kao i svi nadobudni, odma dočekali da krenu po nečem srat i pljuvat, iako ne vidim razloga... ali jebiga, naviko sam, to valjda tako ide kod nas...

živeli!
nije uopce bitno o cemu se radi.jedna stvar je bitna da smo mi izgubili nas forum .koji nije bio tak los kako neki zele da kazu.ako ti ne odgorava idi da vidis kod drugi.
colibri is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2006., 11:52   #270
Sbonline se trenutno preuredjuje, ali biti ce u funkciji vrlo brzo.
Sto se tice pravila tamo, vrlo je jednostavno, tamo se skuplja starija ekipa, ponekad ozbiljna ali vrlo cesto vrlo zeznuta
I velika vecina njih su brodjani koji vise tamo ne zive i to im je jedino mjesto gdje mogu raspravljati i razgovarati s prijateljima i brodjanima.
I kao takav forum ne trpi izljeve gluposti, baljezgarija i idiotarija koji su dopusteni na nekom drugom forumu.
Mozda i je malo krut ali takav je da bi se odrzao red i komunikacija na razini normalnih ljudi.

Sto se tice ovog drugog foruma, sb-portal, tu se nalaze skolarci i studenti, koji su vrlo liberalni u izrazavanju svojih stavova, nekad i pretjerano. Ali to je takav izbor ljudi koji zalaze tamo.

I sasvim postujem obadva foruma, jer vam daju izbor. Svakome ono sto voli.

@ biznis - tvoje reakcije su vrlo cesto pretjerane kada ti netko spomene tvoj forum, to sam ti i prije rekao. Pusti ljude da misle sto zele, to je njihovo pravo, kao i to tvoje da vodis forum po svom izboru. Na koji ja nemam nista protiv, osim sto mi smeta psovanje i vrijedjanje ljudi i clanova foruma. NHF
LeeD is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2006., 13:26   #271
Quote:
LeeD kaže:
Sbonline se trenutno preuredjuje, ali biti ce u funkciji vrlo brzo.
Sto se tice pravila tamo, vrlo je jednostavno, tamo se skuplja starija ekipa, ponekad ozbiljna ali vrlo cesto vrlo zeznuta
I velika vecina njih su brodjani koji vise tamo ne zive i to im je jedino mjesto gdje mogu raspravljati i razgovarati s prijateljima i brodjanima.
I kao takav forum ne trpi izljeve gluposti, baljezgarija i idiotarija koji su dopusteni na nekom drugom forumu.
Mozda i je malo krut ali takav je da bi se odrzao red i komunikacija na razini normalnih ljudi.

Sto se tice ovog drugog foruma, sb-portal, tu se nalaze skolarci i studenti, koji su vrlo liberalni u izrazavanju svojih stavova, nekad i pretjerano. Ali to je takav izbor ljudi koji zalaze tamo.

I sasvim postujem obadva foruma, jer vam daju izbor. Svakome ono sto voli.

@ biznis - tvoje reakcije su vrlo cesto pretjerane kada ti netko spomene tvoj forum, to sam ti i prije rekao. Pusti ljude da misle sto zele, to je njihovo pravo, kao i to tvoje da vodis forum po svom izboru. Na koji ja nemam nista protiv, osim sto mi smeta psovanje i vrijedjanje ljudi i clanova foruma. NHF
ma ok, ja to sve razumijem... i ovo što si napisao je istina, a ono gore kako kad netko napiše nešto kontra vlasti, da ja to brišem ili nešto slično tome.. to uopće nema veze s vezom..ako netko nađe takav primjer, evo ja cu obrisat cijeli forum isti dan.
A ovo za vrijeđanje, mi se na tom forumu , tj većina nas znamo, a pošto sam ga ja napravio s 18ak godina, logično je da se skupilo vršnjaka, iako ima i poneki stariji član... ali kao što si reka, svatko ima pravo izbora.. i ja nikog ne napadam ako netko napiše komentar (negativan) , nego kad netko izmišlja neke stvari... pogotovo takve gluposti...
biznis-sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2006., 13:36   #272
Quote:
LeeD kaže:
Mozda i je malo krut ali takav je da bi se odrzao red i komunikacija na razini normalnih ljudi.
de ne pretjeruj!
Onda stvarnu nemam sta komentirat tamo jer me ne puca nostalgija kao vecinu clanova niti dobijam pinku kao uredjivaci stranice.
Ako spomenem izvodjaca radova koji je radio korzo i kazem da nije napravljeno kako treba i da su sjebali grdske novce, a od posla nista i zbog toga sto mi dijete slomilo nogu na korzu jer me se treba brisat na forumu? Zar sam rekao mozda neistinu sto zna i ptica na zici u Brodu?
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2006., 15:00   #273
leed

Quote:
LeeD kaže:
Sbonline se trenutno preuredjuje, ali biti ce u funkciji vrlo brzo.
Sto se tice pravila tamo, vrlo je jednostavno, tamo se skuplja starija ekipa, ponekad ozbiljna ali vrlo cesto vrlo zeznuta
I velika vecina njih su brodjani koji vise tamo ne zive i to im je jedino mjesto gdje mogu raspravljati i razgovarati s prijateljima i brodjanima.
I kao takav forum ne trpi izljeve gluposti, baljezgarija i idiotarija koji su dopusteni na nekom drugom forumu.
Mozda i je malo krut ali takav je da bi se odrzao red i komunikacija na razini normalnih ljudi.

Sto se tice ovog drugog foruma, sb-portal, tu se nalaze skolarci i studenti, koji su vrlo liberalni u izrazavanju svojih stavova, nekad i pretjerano. Ali to je takav izbor ljudi koji zalaze tamo.

I sasvim postujem obadva foruma, jer vam daju izbor. Svakome ono sto voli.

@ biznis - tvoje reakcije su vrlo cesto pretjerane kada ti netko spomene tvoj forum, to sam ti i prije rekao. Pusti ljude da misle sto zele, to je njihovo pravo, kao i to tvoje da vodis forum po svom izboru. Na koji ja nemam nista protiv, osim sto mi smeta psovanje i vrijedjanje ljudi i clanova foruma. NHF
kako to da neki ljudi sve znaju?kada ceto biti vrlo brzo.?ja nemam strplienja.
colibri is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2006., 03:51   #274
daj nemoj mi pričat tu nekakve gluposti i izmišljat stvari koje ne postoje. Dobro znam o čem se radi, bio sam i na forumu tom i sve, kako sam završio?! baniran sam jer sam rekao snaši da nije sramota radit na baušteli?!?! samo zaključujem da danas stvarno svakoga puštaju na internet...

evo što piše na sbonline.net u Impressumu :

Slavonski Brod online projekt je pokrenut s ciljem stvaranja glavnog čvora info prostora o Slavonskom Brodu i okolici, povezivanja svih online resursa o Slavonskom Brodu u funkcionalnu cjelinu te ne manje važnim ciljem međusobnog povezivanja ljudi porijeklom iz Slavonskog Broda - ma gdje trenutno bili. Od 1996. do danas web portal je kontinuirano online.

da ne bi netko rekao da izmišljam :
http://sbonline.net/impresum.htm

Kad sam napravio portal, poslao sam link u webdir... nije objavljen. Posalo sam ga još 5puta i poslao sam 10 mailova na adresu da mi samo OBJASNE ZAŠTO neće objaviti link. Tu jasno piše o čem se radi na tom portalu, pa mi razlog neobjavljivanja mog linka ( samo još jedne stranice vezane uz moj grad ) nikad nije bio jasan, niti će biti.

Drugo, netko je došao na sbonline pričati kako sam ja na svom forumu pljuvao protiv njih... slučaj je bio taj da je netko stavio nekakvu sliku , što ja nisam imao pojma.. jer nisam imao internet prošle godine u zagrebu dok sam bio 3 mjeseca... ali uglavnom, ja sam to sve pričao i sl.. a nitko nije naveo konkretan primjer...

Treće, pričaš o nekakvoj politici i sl... ako je ijedna stranica liberalna i neovisna u Brodu onda je to ova moja... a to što neki ljudi žive još u svom vremenu, pa ne prihvaćaju druge i rade jedno a pišu drugo.. ja s tim nemam ništa... i ja ne pravim nekakvu stranicu da mi dolaze ljudi, zarađujem ili nešto slično, nego čisto stranicu o svom gradu u kojem sam rođen i radi druženja... naravno da mi je drago vidjet kako na moju stranicu dolazi veliki broj ljudi, ali nikad nisam mislio da ću se morati svađati s nekim preko interneta, pogotovo s nekim iz Broda. Zato vam lijepo kažem, nemojte dolaziti na moj portal, tako mi svejedno... i pljujte me gdje god stignete.. jer najlakše je pljuvati po tuđem!
Ovo sam napisao ovdje, jer da ovo napišem ondje na forumu, odmah bi bilo obrisano, a ja baniran jer se nekim ljudima s karmom većom od moje to neće svidjeti... iz doba Tuđmanove diktature smo davno izašli, al očito neki još nisu... pa moraju svi dijelit isto mišljenje...

Da bi stvar bila još "jača", kad je bilo ono "sranje" pa nije radila stranica jedno vrijeme nego samo forum, dođem i napišem, ako treba pomoć, voljan sam pomoći da mi objasne u čem je problem.. ljudi su me počeli napadati s komentarima tipa " šta si ti doš'o sad tu, idi na svoj forum pa tamo piši što hoćeš " ???? .. i to je normalno??

pošto sam vrlo rano shvatio da su ljudi govna, nije mi to ništa čudno. Uživajte, imate pozdrav od jednog, za sve vas stare intelektualce, balavca, ako vam se sviđa epitet da ga ne morate sami tražiti... i opet ponavljaj kako su moje reakcije burne...

pozdrav!
biznis-sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2006., 13:05   #275
pozdrav
malo sam prelistavao sb-portal i ne cini mi se losa stranica iako koliko sam skuzio zalazi maldja ekipa koja bi mogla samo malo poraditi na kulturi tj. konkretno mislim na psovanju i slicnom sto mi bas ne lezi najbolje jer ja sam roditelj i na takve gluparije gledam kao na nedostatak roditeljskog odgoja.

Sve u svemu stranica je OK dosta liberalna mozda mrvicu i previse.
A pohvala zbog svjezih informacija koje se stavljaju
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2006., 13:37   #276
hvala na komentaru. Od sada sam uveo cenzuru riječi, tako da su već i one napisane cenzurirane...

pozdrav!
biznis-sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2006., 10:28   #277
Vidim da je brocka internet zajednica aktivna
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 11:41   #278
Cekaj prvo si shvatio ono sto sam napisao, i slozio si se da svatko ima pravo na svoj izbor i na pravo misljenja. I onda malo kasnije (ako je ovaj drugi post namjenjen meni) napadas me zbog mog istog posta

Ako ti je vec toliko svejedno sto ljudi misle, i rekao si sam neka ljudi pljuju po forumu ako bas hoce, da ti je svejedno..zasto onda opet takva pretjerana reakcija..

Smiri se, jos si premlad da trosis zivce na politicare i takve teme...uzivaj

Ja iza svog posta stojim i sve sto sam rekao je moje misljenje.

@homosapiens i ostali kojima smeta uredjivacka politika sbonline foruma, to se njima obratite, ja zbilja s tim nemam nikakve veze, ja sam samo rekao moje misljenje kao obicni user i lutalica interneta. Nemam ni pravo ni nacin ocjenjivati zasto je tko i kada baniran i sto nije i jest istina.
LeeD is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 12:06   #279
Quote:
LeeD kaže:
@homosapiens i ostali kojima smeta uredjivacka politika sbonline foruma, to se njima obratite, ja zbilja s tim nemam nikakve veze
Hvala na svjetu, ali vec sam se davno obratio i jos uvijek sam bez odgovora.
I ja tebe ne smatram odgovornim niti sam te uopce spominjao u bilo kojem kontekstu
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 12:14   #280
Ok, ali mene si kvotao i rekao da ne pretjerujem i usmjerio pitanje barem izgledom prema meni. Tako da sam shvatio da se mozda to tice mene
Izgleda da sam pogrijesio.

Placam pivu
LeeD is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:43.