Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.01.2003., 12:18   #1
evo jos jednog topica...

Evo jos jednog topica o temi koja se toliko spominje na forumu...

Dakle, rijec je o Big O!

Cure, zanima me kako dodjete do njega. Recimo, poznatije je da cure cesce dozive orgazam stimulacijom klitorisa. O vaginalnom je vec druga prica...

Konkretnije, ja jos nisam uspjela doci do orgazma kada sam sa deckom. Sama se znam dovesti do njega. Kada sam bila mladja mislila sam da nesto nije u redu i onda sam pocela istrazivati sama sebe da vidim sto mi zapravo pase, a sto ne. I otkrila sam!

Po nekim mojim zaključcima, do orgazma (stimulacijom klitorisa) se dolazi prilikom oralca!... ili ipak ne? Ni kada sam dobivala oralac nisam uspjela doci do orgazma jer mi je jednsotavno skroz drugacije kada on ide jezikom i ustima nego kada ja to radim svojim prsticima. Ali dobro, to je isto vec neka druga prica... poducit cu ja njega kako samnom treba

Ono sto mene zanima je kako dolazite do orgazma prilikom samog odnosa. I to, vi, koje velite da do vaginalnog jos niste dosle (mislim da vas ima i takvih). Meni je u pocetku penetracije dobro, sve ok, ali nakon nekog vremena mi to jednostavno pocne smetati. Nije mi bas neka posebna ugoda (smeta mi), cekam da on svrsi i to je to. A ja opet ostala bez orgazma...

E pa nece vise biti tako!

Nadalje, kako sam citala o nacinima na koji mastrubirate... da li se varam ili vecinom mastrubirate samo stimulacijom klitorisa (hocu reci, nista si ne gurate – bar ja to tako radim).

Ok, nakon jedno 2 godine proucavanja same sebe zakljucila sam da cu prilikom samog odnosa do orgazma doci ako si... sama pomognem rukom! Kako drugacije? Ili postoji kakva posebna poza? Primjetila sam da najcesce koristimo misionarsku.

A opet mi je i to malo bedasto... za vrijeme odnosa sama se poceti dirati i sama se dovesti do orgazma... Kao da tim cinom njemu zapravo govorim kako mi on ne treba i nema pojma kako zadovoljiti curu.

Dakle, nije meni problem oko oralca (lako ja njemu namjestim glavu kak treba biti), vec prilikom samog odnosa... kada uopce nema stimulacije na klitoris.

Dakle, kako svrsavate? Help!
 
Odgovori s citatom
Old 27.01.2003., 13:09   #2
mislim da si postavila jako dobro pitanje
i mislim da nećeš doći do nekog odgovora jer je svaka žena individua posebno i da tu nema neke zajedničke karike.
kak neka može svršti sam kaj pogleda nekog muškog tak neka nemre dok samu sebe ne dovede do vrhunca.
a iz osobnog iskustva govorim da stvarno neke pretjeruju pričama kak se drapaju na svakom ćošku i svaki put svrše kao da raketom odlete na mars.
yeah, wright!
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2003., 13:29   #3
Mene trenutno zanima kako cu na rucak a da se ne smocim

Sto se orgazma tice... o tome uopce ne razmisljam, ne razmisljam ni o velikom ni o malom O ni o G ni o B tocki. Kad mi dodje zgrabim muza skinem mu gace i uzivam, nekad s vise nekad s manje uspjeha ali jebi ga takav je zivot Ni kad ne svrsim, a dogadja se ( sad me ubijte u pojam jer nisam sexboginja ) nije mi narocito krivo. Podijelila sam vrijeme i uzivanje s nekim koga volim i do koga mi je stalo. Mene gimnastika ne zanima, ne seksam se zbog orgazma, to si mogu i sama priustit
Pads, sto se tice orgazma s deckom... Nemoj stenjat ako ti se ne stenje samo da bi on mislio da ti je dobro. Nemoj mu govorit to, to ,to ako to stvarno nije to. Ne znam koliko ti je neugodno pred njim ali ako je tesko da ces svrsit. Pokazi mu i kazi di ti je dobro da te dira, koliko da te dira... I nemoj se opterecivat. Kao sto sam vec napisala, orgazam uvijek, najbrze i najlakse mozes sama dozivjeti, neka ti to ne bude prioritet- uzivaj u dodiru, poljupcu, pogledu, mazi ga... i kada se sasvim opustis mozda se i iznenadis
penelopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2003., 13:38   #4
Pads, ne ocajavaj i ne misli mnogo o tome, pa ce doci samo.

Sjeti se samo prvoga puta kad si masturbirala - jesi li znala gdje to vodi i sta te na kraju ceka?

Isto se ponasaj i sad.

Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2003., 14:25   #5
Re: evo jos jednog topica...

Quote:
pads kaže:
A opet mi je i to malo bedasto... za vrijeme odnosa sama se poceti dirati i sama se dovesti do orgazma... Kao da tim cinom njemu zapravo govorim kako mi on ne treba i nema pojma kako zadovoljiti curu.
ma kaj ti je to bed
vecinu frajera to jos dodatno stimulira

a sto se tice da trebas svrsiti za snosaja... gdje to pise. ak je tebi dobro- super
ja sam davno jos otkrila da moji prsti znaju najbolje
a kad nekog utreniras da i on moze prstima, mljaaaac

ako ne svrsim oralcem u predigri onda meni najvise pase svrsiti tek kad on svrsi i izadje, onda si mogu skupiti misice i namjestit se tak kak mi pase
svog bivseg dugogodisnjeg sam strenirala, tak da mi je on to radio najbolje, skoro bolje neg sama
sad kako kad, zavisi od partnera

al da bi to mogla moras biti sigurna u sebe i NE misliti da si nenormalna ak ti je to najbolji nacin.
ti tako funkcioniras i tacka
vjerujem da smo u vecini
ni ja neznam sta je cist vaginalni, a nemam rogove i oko na celu
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2003., 21:06   #6
Quote:
kada uopce nema stimulacije na klitoris
A da probate pozu ti gore ili jos bolje doggy di se mozes i sama nadrazivati?
Bluegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2003., 22:38   #7
Red face

pads...

neću filozfirat...
ali orgazam se rađa najprije u glavi.
kužiš me kaj mislim..
nemaj nikakve umne granice koje te sputavaju,...
nemoj se NIKAD uspoređivati sa drugim ženama
nej se opterećivat sa tim svim glupostima...
nemoj se s ničim opterećivati
nemoj stalno nešto očekivati, nemoj ništa očekivati...tako se rađaju najveće slatke stvari.

svako žensko je individualno.
neka ti NIKADA ne bude bedasto dirati se sama za vrijeme odnosa da tako svršiš.
to pravome muškarcu nikako ne bi smjela biti uvreda ili šta već...
zna biti veoma stimulirajuće
A UOSTALOM NEK I ZNA DA SE TREBA DODATNO POTRUDITI, NEK VIDI KAKO VOLIŠ, ŠTA VOLIŠ, KAKAV DODIR TI PAŠE....
baš zato se diraj, da mu pokažeš da trebaš nešto više, da ga poučiš malo.. nek uči ako nezna

kaj se tiče ovog prijedloga doggy i gdje se možeš sama nadraživat prstićem po klitorisu
...ali...ja nikad tako ne radim...ja hoću da me on nadražuje svojim prstićima...neću se ja s ničim zamarati,...i bolji je osjećaj

nemoj imati bed pred ničim, sve mu reci kako želiš, pokaži mu...
ako ti je bed sve to, očito niste dovoljno bliski...
*cactus* is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2003., 23:57   #8
Quote:
*cactus* kaže:

A UOSTALOM NEK I ZNA DA SE TREBA DODATNO POTRUDITI
jadni mushkarci... bogami...
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2003., 22:23   #9
Quote:
Claire kaže:
jadni mushkarci... bogami...
eh eh Claire...takva je sudbina
teško mi pada
*cactus* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2003., 01:07   #10
uf

Evo proslo je 4 godine i nijedan orgazam... Mislim da to nije normalno jer slusam oko sebe kako svi svrsavaju i kako im je predobro i onda normanlo da mislim da samnom nesto ne valja.
Sama sam si super ali jednostavno ne mogu snjim jer je prekratko, preblago i premalo...
Nikako da se nadjemo na pola puta... bez obzira sto se on trudi ja jednostavno zakazem. Malo mi se poceo gaditi sex jer mi se neda navlaciti kad znam kako ce biti, bez imalo iznenadjenja i ispuhavanja... priznam da nisam bas za vodjenje ljubavi jer volim strastven sex... ali jos se nadam da cu ti dozivjeti jos sam mlada...
 
Odgovori s citatom
Old 03.02.2003., 07:50   #11
uf...4 godine, eh?
ne misliš da si malo predaleko ''zaglibila'' ?
pa daj, ženo poduzmi nešto, tratiš godine
*cactus* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2003., 10:10   #12
Moj je problem malo drukciji.... ja ne mogu ni sama... a s njim sam jednom (i pola se toga ne sjecam.. nisam bila pijana niti ista... po njegovim rijecima: "nije ni cudo, kada si skoro onesvijestila")... no uglavnom... napalim se i sve super... ali jednostavno nikada ne mogu doci do kraja...
Shvacam da mozda imam neke kocnice u glavi... ali zasto bi me one sprjecavale u uradi sam kombinaciji??? Nije mi jasno i nisam si jasna...
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2003., 10:41   #13
Quote:
Ok, nakon jedno 2 godine proucavanja same sebe zakljucila sam da cu prilikom samog odnosa do orgazma doci ako si... sama pomognem rukom! Kako drugacije? Ili postoji kakva posebna poza? Primjetila sam da najcesce koristimo misionarsku.
Ne znam da li si probala staviti jastuk pod guzu, to je stari trik, pa ono, možda nisi nigdje pročitala... Uglavnom, osjećaj je kažu puno bolji sa jastukom ispod guze.
Quote:
A opet mi je i to malo bedasto... za vrijeme odnosa sama se poceti dirati i sama se dovesti do orgazma... Kao da tim cinom njemu zapravo govorim kako mi on ne treba i nema pojma kako zadovoljiti curu.
Cilj seksa trebao bi biti zadovoljenje partnera, hoću reći, pa nije to egotrip pa da se netko osjeća povrijeđeno zato što se ti diraš tijekom seksa. Mislim, ja to ne bih tako shvatio jer mi je puno veća želja da mi partnerica doživi Big O nego da ja ispadnem loš ljubavnik, ako me kužiš...
Uostalom, možeš i njega naučiti ako nije već sam, kako da ti stimulira klitoris na pravi način.
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2003., 13:00   #14
djevojke koje ne dozivljavaju orgazam niti same niti s partnerom (nikad ili godinama), zasto ne bi pokusale razgovarati sa seksologom ili psihologom?

nije to nista sramotno ni lose. niste bolesne i lude. samo vam je mozda potreban ozbiljan i prijateljski razgovor sa strucnom osobom, koja je tu da vam pomogne.
ne smatram da je sex najvaznija stvar na svijetu. ne smatram da sex ne valja ako nema orgazma. ali ipak je steta propustati jednu zivotnu stavku... pogotovo ako je rjesenje mozda nadohvat ruke
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2003., 12:52   #15
..o da...... vec dva mjeseca imam novog tipa, sex sam po sebi je savrsen al orgazam je pak pojam, to mi se dogadja prvi put u zivotu, kako ?????? probala sam sama, al nis ne pali.

Postoje li kakvi stimulansi osim ovih vec isprobanih ...klasicnih?
 
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 21:34   #16
čini mi se da je najlakše da si ti gore. onda možeš sama određivat brzinu kako ti paše i ritam.
tako je barem meni
__________________
Ljudi kažu da ne mogu da prežive bez ljubavi. Šta znam, po meni je najvažniji kisik.
SeLjaNcHiCa LoLiTa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 21:40   #17
Quote:
SeLjaNcHiCa LoLiTa kaže: Pogledaj post
čini mi se da je najlakše da si ti gore. onda možeš sama određivat brzinu kako ti paše i ritam.
tako je barem meni
pa sad, sumnjam da si joj pomogla sa svojim postom na njeno pitanje staro 4 godine.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 21:40   #18
meni je najbolje kad je on iza mene i kad mi drzi jednu nogu gore i ulazi bocno.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 11:24   #19
A opet mi je i to malo bedasto... za vrijeme odnosa sama se poceti dirati i sama se dovesti do orgazma... Kao da tim cinom njemu zapravo govorim kako mi on ne treba i nema pojma kako zadovoljiti curu.

to je i kod mene problem,jednostavno mi je bedasto kak i veliš dirati sama sebe tokom odnosa,bojim se da nebi mislio da nije dovoljno dobar il neznam šta već,mada vjeruj mi da puno cura ima taj problem da nemože svršiti tokom odnosa,a i ja sam jedna od njih...
.tajana. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2007., 18:59   #20
dobro, a mene zanima....da li ijedna od vas ovdje svršava tijekom sexa a da se ne mora sama još dodatno nadraživat prstima?? i da li je to onda vaginalni ili klitorisni orgazam......

mislim, meni je totalno nemoguće tijekom sexa svršit a da se sama malo ne bacim na posao! šta je sad to-----iznimka ili pravilo??? budite iskrene!!!!!!!
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:17.