Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2009., 21:39   #2001
Quote:
zosk kaže: Pogledaj post
Ja sam stavila high profil ,nisam podizala samo sam stavila silikon,okrugli su.Ne znam da li je rano još bilo šta prognozirati nakon 5 tjedana ali ja sam prezadovoljna .Otok je već spao i grudi se polako spustaju ,ja sam zadovoljna jako.Najvaznije da se ne vidi prelaz gdje pocinje implantat.Ako zelis javi pa cu ti u pp poslati fotku.

pozic
ja želim sliku!
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2009., 21:40   #2002
Aj moze, a dal su tebi bile spustene?
tajnaT is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2009., 23:28   #2003
Thumbs up

Quote:
tajnaT kaže: Pogledaj post
Aj moze, a dal su tebi bile spustene?
ne da su bile spuštene nego i prazne kao neke vrečice,kod mene je doslovno nakon 2 poroda sve jednostavno ispuhalo.Jedino za čime žalim je to što ovo nisam davno napravila
A šaljem fotku u pp.
zosk is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2009., 23:34   #2004
zaboravila sam dodati da sam stavila ispod mišića,rez je ispod dojke.
zosk is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2009., 10:14   #2005
Aj super,ak se snadem,a vi curke koje ste stavile dal imate ikakav cudan osjecaj poslje,ipak je strano tijelo u tijelu,
sjecam se npr.da je meni trudnoca bila bolna a ni jednu trudnicu nisam cula da kuka da je boli pa mi je to bilo cudno...citala sam da bolucka jedno vrijeme i da priteze u pocetku,a poslije?Malko sam freek sto se toga tice,imam osjecaj da cu umisljat stotine pizdarija poslje stavljanja
tajnaT is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2009., 23:04   #2006
neeeeeeeeee osjaćem i kao da su moje ,već sada ;-)

a to ti sve zavisi od osobe ,kako podnosi bol,koji joj je prag osjetljivosti.Ne brini kad ih vidiš nečeš o tome misliti dal će te kasnije boluckati...
zosk is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2009., 23:11   #2007
apsolutno ti se ne razumim u ove komp aj mi probaj poslat na mail,adresa ti je u pp

Zadnje uređivanje tajnaT : 03.05.2009. at 23:18.
tajnaT is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2009., 22:36   #2008
pozdrav curke...nova sam i otkrila sam forum slučajno guglajući po netu zbog problema s grudima...da sam bar znala za forum prije
bila sa na povećanju i podizanju kod dr Borića(po peporuci dvije znanice kaje su to radile kod njega i sve im je ispalo za pet)
od oper
. mi je prošlo mjesec i po i na zadnjem pregledu(na koji sam išla jer mi je jedna sisa bila jako tvrda i u višem položaju od druge i imala sam osjećaj ko da imam kamen unutra) dr. je reko KAPSULA-i riješava se kirurški i da može odma u maju...
Zar se ta kapsula ne stvara u kasnijem periodu i zar nije potrebno čekat 6mj do druge operacije
molim vas šta vi mislite... luda sam... nit imam vremena za još oporavka ni para za još reckanja
kaja25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 16:24   #2009
zosk hvala na slikama ,moram ti rec da su odlicno ispale,koja si velicina bila prije i koliki ti je omjer stavio?
Ovaj moj dok apsolutno preferira anatomske, predlaze korekciju jedne dojke koja je spustenija,drugu mozda i nebi bilo potrebno dirat jer da ce to znat tek kad ih bude umetnuo unutra.Malo me iskreno srah,al u njega apsolutno imam povjerenja jer je na glasu kao vrhunski kirurg a opet..???
tajnaT is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 19:23   #2010
Quote:
kaja25 kaže: Pogledaj post
pozdrav curke...nova sam i otkrila sam forum slučajno guglajući po netu zbog problema s grudima...da sam bar znala za forum prije
bila sa na povećanju i podizanju kod dr Borića(po peporuci dvije znanice kaje su to radile kod njega i sve im je ispalo za pet)
od oper
. mi je prošlo mjesec i po i na zadnjem pregledu(na koji sam išla jer mi je jedna sisa bila jako tvrda i u višem položaju od druge i imala sam osjećaj ko da imam kamen unutra) dr. je reko KAPSULA-i riješava se kirurški i da može odma u maju...
Zar se ta kapsula ne stvara u kasnijem periodu i zar nije potrebno čekat 6mj do druge operacije
molim vas šta vi mislite... luda sam... nit imam vremena za još oporavka ni para za još reckanja

kapsula se može stvoriti bilo kada poslije operacije.može i nakon mjesec dana a i nakon nekoliko godina. nema pravila. jesi li bila na ultrazvuku? ili možda kod još nekog za drugo mišljenje? da li te boli to otvrdnuće?
d-o-r-a is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 00:01   #2011
nije da me jako boli al u toj sisi nemam baš osjeta i kao da me nateže ili kao da mi je kamen u njoji malo je drukčija od druge
...nisam bila na utz,otišla bi na pregled i mišljenje kod još jednog kirurga
sla sam mail ostojiću tončiču maletiću ...koga mi preporučate
hvala vam
kaja25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 00:33   #2012
Quote:
kaja25 kaže: Pogledaj post
nije da me jako boli al u toj sisi nemam baš osjeta i kao da me nateže ili kao da mi je kamen u njoji malo je drukčija od druge
...nisam bila na utz,otišla bi na pregled i mišljenje kod još jednog kirurga
sla sam mail ostojiću tončiču maletiću ...koga mi preporučate
hvala vam
Ostojić
MaRina.23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 00:55   #2013
Quote:
Dexter_ml kaže: Pogledaj post
Hello Evo, ovako. Odlucila sam se staviti silikone, dvojkicu, tek toliko da ih imam i da na moju konstrukciju pristaju. Samo neznam kojem kirurgu da vjerujem. Dvoumim se izmedju Kincla i Glumicica, pa vas molim za savjet - koji je bolji? Ima li netko iskustva sa umetcima za grudi? Htjela bih da mi izgledaju prirodno, a ne kao dvije lopte... Help!
ah nakon one afere sa industrijskim silikonom koji je ugradivao zenama u grudi, ja ne bih njemu isla

btw- nadam se da nisi vec ugradila silikone
simonica1709 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 10:44   #2014
Quote:
simonica1709 kaže: Pogledaj post
ah nakon one afere sa industrijskim silikonom koji je ugradivao zenama u grudi, ja ne bih njemu isla

btw- nadam se da nisi vec ugradila silikone
Nevjerovatan ulet na ozbiljnu temu.

Prije svega pozdrav i tebi.

Fascinantno je kako netko izvali nešto samo tako. Pobogu, ovdje su žene koje razgovaraju najozbiljnije o povećanju grudi i svemu popratnom.
Kad već možeš tako lako nekoga optužiti, daj nam potkrijepi to činjenicama. Optužbe su ti stvarno preteške i sulude, odnosno ti zvučiš krajnje nesuvislo.

Dakle, ja sam pacijentica dr. Ostojića. Kao i sve ostale žene ovdje, prije operacije sam imala strahove i tisuću pitanja. Između ostalog, pitala sam ga i za tekući silikon, odnosno pričali smo o emisiji Latinice 2002. godine.

SVI su stavljali tekući silikon u USNICE do prije 8 godina jer je tada postojao samo tekući silikon od trajnih implantata, a ne industrijski silikon.
NIKADA se nije stavljao u grudi, jer je to neizvedivo tehnički (trebala bi ogromna količina tekućeg silikona).
Tekući silikon gel koristio se sve donedavno - stavljao se u oči kod odljepljenja mrežnice oka, tako da je to bio legalni medicinski implantat u to vrijeme.

Zbog takvih gnjusnih laži, dolazi do ovakvih nebuloznih izjava.
Pretpostavljem da, ili je riječ o neinformiranim osobama, ili osobama kojima je jedini cilj diskreditirati nekoga.

Što se mene tiče,
dr. Duje Ostojić
Pocahontas mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 11:06   #2015
Quote:
simonica1709 kaže: Pogledaj post
ah nakon one afere sa industrijskim silikonom koji je ugradivao zenama u grudi, ja ne bih njemu isla

btw- nadam se da nisi vec ugradila silikone
Simonica, pa kaj ti pričaš
lindt is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 12:52   #2016
Quote:
kaja25 kaže: Pogledaj post
nije da me jako boli al u toj sisi nemam baš osjeta i kao da me nateže ili kao da mi je kamen u njoji malo je drukčija od druge
...nisam bila na utz,otišla bi na pregled i mišljenje kod još jednog kirurga
sla sam mail ostojiću tončiču maletiću ...koga mi preporučate
hvala vam
ja Ostojića. to što je drugačija od ove druge može biti i zbog toga jer je bila drugačija i prije operacije. vrlo je teško pogoditi, ako su bile drugačije prije operacije, da budu identične. meni je prošlo mjesec i pol od operacije, danas idem na kontrolu. nadam se d.a bude sve ok.
odi što prije kod doktora da vidiš o čemu se zapravo radi. možda nije ništa.
d-o-r-a is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 12:59   #2017
da li netko zna što je s Unakaženom? Unakažena javi se, jesi li bila kod nekog drugog doktora na konzultacijama?
d-o-r-a is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 20:56   #2018
Quote:
tajnaT kaže: Pogledaj post
zosk hvala na slikama ,moram ti rec da su odlicno ispale,koja si velicina bila prije i koliki ti je omjer stavio?
Ovaj moj dok apsolutno preferira anatomske, predlaze korekciju jedne dojke koja je spustenija,drugu mozda i nebi bilo potrebno dirat jer da ce to znat tek kad ih bude umetnuo unutra.Malo me iskreno srah,al u njega apsolutno imam povjerenja jer je na glasu kao vrhunski kirurg a opet..???
tajna
nisam baš sigurna koji sam broj nosila ,jadna dvojka.Sad nosim 80C.Stavio mi je 300.Kod mene su isto malo asimetrične bile ,lijeva je veća(bila).Ne znam da li će se to vidjeti kasnije ,sad se ne vidi.Nisam radila korekciju nikakvu.A možda dok najbolje zna?A što se tiče oblika ja mislim da oni svi preferiraju ono što se njima najbolje isplati i u ovisnosti sa kojim dobavljačem imaju ugovor.Meni su ponudili Eurosilikon koji je za 4.000,00 Kuna jeftiniji od Mentora.Oba imaju certifikat da su trajni...Najvažnije ti je kakav dojam si stekla kod doka,ako ti ulijeva povjerenje onda ti je ok.Ja sam procijenila da moj dok zna o čemu priča ,osim toga na glasu je kao vrstan plastičar ,minimalno 20 augmentacija uradi tijekom mjeseca +ostale korekcije.Sam pregled ,pristup i dogovor ti sve govori.

Hvala na komplimentu.Ja u subotu skidam ovaj grudnjak jer mi je tačno 6 sedmica od operacije.Samo budi hrabra,ja sam 5-ti dan već išla na posao.
sretno
zosk is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 03:38   #2019
Alooo ekipa!
Ja uletim svako par dana...
Trazim tanjuT!!!
tanjaT,kako si dosla do Dr.Margaritonija!?
Ja sutra idem na mamografiju (uf,trema,trema!) i trebala sam kod njega ali neeemaaaa sanse uopce doci do njega!
Sestra koja s njim radi rekla mi je: "Ako nalaz bude los,da ce me onda naruciti kod njega,a ako ne,vidimo se u 10 mjesecu!"
Odaj tajnu...
Pozdrav svima...
 
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 08:34   #2020
Prijavi se kod sestre da hoces plasticnu,i nazovu te za otprilike par dana ,ipak je njuima u interesu,iskreno mene je sokirala brzina poziva.
tajnaT is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:05.