Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2015., 17:16   #7681
Quote:
agathos kaže: Pogledaj post
Sitna jesam, ali sam se posljednjih par godina dost zdebljala oko struka/trbuha, s obzirom na to kako sam bila full mršava prije, tako da mislim da bi se ''dalo naći''
Čim se zaposlim namjeravam se podvrgnuti zahvatu, tako da sam u fazi informiranja, zapravo trenutno više tražim iskustva cura koje su se odlučile na tu metodu jer mi je zapravo dosta neugodno ugovoriti termin kod specijalista i pozdraviti se s riječima - hvala, vidimo se na zahvatu kad se zaposlim, yeaah To može biti za mjesec dana, a može i za godinu...

Znam da su silikoni najčešća opcija, no mene je totalno zaintrigirala ova metoda, čime bih ujedno riješila te naslagice koje su se skupile na tom dijelu, što ne izgleda katastrofalno, ali ako se mogu iskoristiti....
Onda se mozda nesto i skupi
za sad nisam naisla ni na jedno takvo iskustvo ali mozda budes imala srece pa se netko javi.
No dok cekas mozes poslati mail doktorima cisto da saznas koliko to kosta i ostale detalje za koje ne treba pregled.....
ljutalutkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 18:42   #7682
Svakako ću ih kontaktirati, čim prije!
Tko zna, možda se i skupi... ako ništa drugo, dok ne dočekam posao u struci, možda se počnem natrpavati hranom pa ako sad nema dovoljno, do tad se možda skupi ahahaha šala naravno!
Bojim se ustvari tog neprirodnog izgleda kad su silikoni u pitanju i opća anestezija.. ako ima neka treća varijanta, slobodno mi preporučite, sve ću uzeti u obzir i staviti na papir!
agathos is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 20:40   #7683
Pozdrav, isto sam zainteresirana za povecanje, prije sam bila za Ostojica ali sad kako citam sve sam dalje od njega. Zainteresirali su me Veir i Stanec, što vi mislite? Bagatin, Glumičić?
iva06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 17:12   #7684
Quote:
iva06 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, isto sam zainteresirana za povecanje, prije sam bila za Ostojica ali sad kako citam sve sam dalje od njega. Zainteresirali su me Veir i Stanec, što vi mislite? Bagatin, Glumičić?
Pozz moja preporuka dr. Veir i Stanec
Slobodno pročitaj moje psotove (osobno sam bila kod Veira) ali i za Staneca sam čula sve naj naj, svakako nam javi kada se odlučiš za konzultacije, koga si izabrala, i javi kako je išao i drugi korak ako se odlučiš
pozz
baracmarina21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 19:44   #7685
Hvala cure svima, javit cu vam svakako, samo dok sve to isplaniram jer nisam iz Zg-a pa mi je malo nezgodno, ali sve vam pisem
iva06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 17:28   #7686
ostojića nikako, poslušaj taj savjet nas koje smo nagrabusile i ošle kod njega prije par godina.
westblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 15:54   #7687
Nova na forumu, nick sve govori :)

Drage žene i djevojke,
čitam ovaj post danima i danima, sad sam negdje na 330 strani i polako idem dalje. Registrirala sam se da ispričam svoje mini iskustvo, a idućih mjeseci ću biti i aktivnija .

Imam 33 godine, u godinu i pol rodila sam dvoje divne dječice, to je ostavilo itekakav trag na mom tijelu. Osim cica palačinki efekta, imam i dijagnozu diastasis recti (ozbiljno razdvojeni trbušni mišići) i kao prioritet radi zdravlja i funkcionalnosti čeka me abdominoplastika. Usput ću korigirati višak kože na trbuhu koji također imam.

Kad se oporavim od te operacije, planiram korigirati grudi. E sad, bila sam na samo jednim kozultacijama i to kod dr. Kinčla (trenutno ne kotira najbolje na forumu, ne znam kako će se tema dalje razvijati) i moram reći da mi nije nešto extra simpatičan, ali da mi se posvetio svaku sekundu - je. Imam dvoje male djece (2 godine i 8 mjeseci), a konzultacije su trajale 3 (da, TRI) sata i već sam bila živčana jer sam si organizirala čuvanje na sat-max dva. Doktor me mjerio, naslikavao, iscrtavao, probavala sam 10ak veličina, nisam doslovce više znala što da ga pitam. Imam 54 kg, 1.68 visoka, imala sam divne grudi prije trudnoća, puni 75 c i često sam bila bez grudnjaka jer mi nije bio potreban, krasno su stajale. Tim više moj šok i nezadovoljstvo vlastitim tijelom nakon poroda i dojenja. Inače, imala sam E na F košaricu za vrijeme dojenja, ne pitajte kako sam uopće nalazila grudnjake...strava. Možete zamisliti kako sad sve to izgleda. Da mogu, stavila bih fotke. Čak od naprijed nije šok, osim što je lijeva vidljivo niže, već je profil - nepostojeći. Kao da sam ih peglom stisla . Probavala sam svakakve veličine i kako mi je želja bila popunit ih, ne nužno povećavati, 280cc mi se činilo idealno. Prvi idući bio je 330 (ja mislim) i to mi je bilo wow, puno previše. Dr. se odmah složio s mojim odabirom, nije ništa drugo forsirao. Imam jako puno tkiva, ne sjećam se brojeva i mjera, znam da je pinch test bio 5,5 cm i ostali brojevi su bili poprilični, rekao je da stane svašta, da imam široke dojke i da je to dušu dalo za umetke. Po njemu sam više kandidat za okrugle, probao mi na mjestu obje varijante pa odlučio ako se slažem. To je moje iskustvo.

Svakako ću vremenom otići i kod dr. Ostojića koji mi je u ovom trenu ISKLJUČIVO čitajući vaša dragocjena iskustva prvi izbor. Slike koje ima u galeriji na web stranici su za moj ukus sve ono što ja ne bih, ali gledajući njegova djela po forumima...oduševljena sam.

Moram reći da sam nažalost na konzultacijama bila prije čitanja foruma, jer nisam još jako zagrizla obzirom na abdominoplastiku koja me čeka, a inače sam veliki štreber i volim se pripremiti. Tako da se sada malo po malo educiram, a definitivno bih se odlučila za veće umetke. Inače, dr. Kinčl kaže da mi treba i podizanje, a smanjio bi područje oko bradavica (što sam odbila, ni malo mi ne smeta). Po vašim iskustvima čini se da bi kod dr. Ostojića mogla proći bez podizanja, odnosno da bi on mogao napravit taj jedan zahvat manje s izvrsnim rezultatom. Strah me da će mi trebati poprilični umetci da popune svu tu kožu, a onda će opet sve to skupa pasti, hmmm, ne bih da mi cice budu extra profila, a do koljena . A inače sam jako utegnuta, sitna, al s oblinama i nadam se da ću imati sreće i vratiti svoje tijelo nazad.

Oprostite na dugom postu, to je za uvod, čitam vas, predivne ste, zahvalna sam na ženama koje su spremne dijeliti svoja iskustva i dati dobronamjerne savjete, a sve ostalo treba uzeti u obzir i ne opterećivati se.

Moj veliki pozdrav i podrška svima!
afterbaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2015., 13:47   #7688
ja sam bila kod dr Kinčla i prezadovoljna sam
ako ti kaže da trebaš podizanje, onda ima razloga za to
on možda nije najljubazniji ali je profesionalac, a to je najbitnije; vidjela si i sama koliko ti se posvetio na prvim konzultacijama
__________________
pretpostavka je majka svih zajeba
sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 20:36   #7689
ljutalutkica Draga ne odustaješ:-D
Tako i treba,bolje spriječit nego liječit...Ostojić neka bude sretan što se nemam vremena s njim bakčat i vuč po sudu i da se samo nadam da će Glumičić uspijet ispravit sve felere a da mi nije mogao obečati onda neka je svima jasno sta je OSTOJIĆ napravio.NE PREPORUČAM NI POD RAZNO.
lolalita is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 14:20   #7690
Quote:
baracmarina21 kaže: Pogledaj post
Pozz moja preporuka dr. Veir i Stanec
Slobodno pročitaj moje psotove (osobno sam bila kod Veira) ali i za Staneca sam čula sve naj naj, svakako nam javi kada se odlučiš za konzultacije, koga si izabrala, i javi kako je išao i drugi korak ako se odlučiš
pozz
Pozdrav! Prije 4god sestra je kod Ostojica stavila silikone kojima je jako zadovoljna, medjutim citajuci zadnje postove sve sam vise zainteresirana za dr.Veira i dr.Staneca jer ih i ja namjeravam staviti na jesen. Medjutim imam nedoumicu, koliko se sjecam *ako se dobro sjecam) Ostojic sestri nije stavljao drenove, nije imala nikakvih problema i sve je danas super, pa me zanima da li dr.Veir i dr.Stanec to prakticiraju? Ako da, da li dodatno ostaju kakvi oziljci od drenova? Dr.Stanec radi u poliklinici Edumed, a dr.Veir u poliklinici u Petrovoj, ako sam dobro shvatila? Svakako mislim otici kod oba na konzultacije... da li se konzultacije placaju kod njih i koliko? Znam da je kod ostojica cca 200-250kn... pozz svima!

Zadnje uređivanje Marrijana12345 : 25.07.2015. at 14:45.
Marrijana12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2015., 10:41   #7691
Bravo za pametan izbor doktora
Svakako odi kod oba, za dr. Veira znam da su konzultacije besplatne jer je neka cura bila to spomenula a za dr. Staneca ne bi znala. Drenovi ti nece napraviti dodatne oziljke tako da ne brini ali ce ti uveliko smanjiti bolove i otok.
ljutalutkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2015., 12:30   #7692
Ima li koja cura da je imala veći razmak izmedju dojka jer ja imam i predloženi su mi okrugli ali me zanima hoće li se ta rupa dovoljno popunit ili ce izgledat smjesno hahaha ajde cure pliz neki odgovor.
lolalita is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 18:49   #7693
Moja sestra je bila gotovo nula, s velikim razmakom i tipom "trešnjice", stavila je anatomske i stvarno sada mrak izgledaju... bojim se da bi okrugli izgledali umjetno ako nemas već tkivo koje treba popuniti... za tih dvije-tri tisuće se ne isplati riskirati, bar mislim... vjerujem anatomski uvijek prirodnije izgledaju... btw zna li tko koja je cijena anatomskih silikona kod veira/staneca?
Marrijana12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 20:08   #7694
Nije mi novac bitan pa kod njega su 4000 eur- Glumičića ista je cijena za sve...a on mi je predložio okrugle kao da bi popunio tu sredinu e sada nisam pametna?da bar mogu nekako to vidjet prije operacije ali nemam kako...i naravno nebi nikad neke velike već eto broj veće.
lolalita is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 13:33   #7695
Quote:
sunce kaže: Pogledaj post
ja sam bila kod dr Kinčla i prezadovoljna sam
ako ti kaže da trebaš podizanje, onda ima razloga za to
on možda nije najljubazniji ali je profesionalac, a to je najbitnije; vidjela si i sama koliko ti se posvetio na prvim konzultacijama
da da slažem se, Kinčl je ok, jedna moja poznata je kod njega radila...
baracmarina21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 13:35   #7696
Quote:
Marrijana12345 kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Prije 4god sestra je kod Ostojica stavila silikone kojima je jako zadovoljna, medjutim citajuci zadnje postove sve sam vise zainteresirana za dr.Veira i dr.Staneca jer ih i ja namjeravam staviti na jesen. Medjutim imam nedoumicu, koliko se sjecam *ako se dobro sjecam) Ostojic sestri nije stavljao drenove, nije imala nikakvih problema i sve je danas super, pa me zanima da li dr.Veir i dr.Stanec to prakticiraju? Ako da, da li dodatno ostaju kakvi oziljci od drenova? Dr.Stanec radi u poliklinici Edumed, a dr.Veir u poliklinici u Petrovoj, ako sam dobro shvatila? Svakako mislim otici kod oba na konzultacije... da li se konzultacije placaju kod njih i koliko? Znam da je kod ostojica cca 200-250kn... pozz svima!
Hej, kod Veira su bile besplatne konzultacije, dali su još uvijek to neznam...
Ja sam imala drenove i nekam apsolutno nikakvih oziljaka!
Veir više ne radi u petrovoj, sada je u pol. Leptir na Črnomercu ( tako su curke u zadnje vrijeme pisale)

Ako kaj treba samo se javi, i da Veir je superiška
baracmarina21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 13:36   #7697
Quote:
ljutalutkica kaže: Pogledaj post
Bravo za pametan izbor doktora
Svakako odi kod oba, za dr. Veira znam da su konzultacije besplatne jer je neka cura bila to spomenula a za dr. Staneca ne bi znala. Drenovi ti nece napraviti dodatne oziljke tako da ne brini ali ce ti uveliko smanjiti bolove i otok.
živa si ? aj dobro je, već sam se nasekirala
baracmarina21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 13:39   #7698
Quote:
iva06 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, isto sam zainteresirana za povecanje, prije sam bila za Ostojica ali sad kako citam sve sam dalje od njega. Zainteresirali su me Veir i Stanec, što vi mislite? Bagatin, Glumičić?

Veir je moj izbor i naravno da ću njega najviše pohvaliti
Stanec je ok, tako kažu...
Bagatin nemam pojma što se grudi tiče, moja jedna poznata je radila nos i ok joj je, tj zadovoljna je. a Glumičić ? On je Glumičić
p.s ako kaj treba samo se javi, vratila sam se sa odomora pa sam sada raspoložena za diskusije
baracmarina21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 14:11   #7699
Toliko se tu tipkamo da bio bio red i da popijemo kavicu <3
Tko je za neka se javi, ja naravno jesam
baracmarina21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2015., 09:21   #7700
@baracmarina imas porukicu
iva06 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:27.