Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.10.2009., 01:28   #201
Quote:
Henry_Kinasky kaže: Pogledaj post



E Milijana, Milijana...
Ne talasaj.
__________________
WE GET THE WRITING WE DESERVE.
You guys have no one to blame for this season but yourselves.
Stiliana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2009., 01:55   #202
Quote:
stiliana kaže: Pogledaj post
Ne talasaj.
Montenegrini aa đevojko ??!!

Dobro reče stari dobri Njego!!

"Ćud je ženska smiješna rabota!
Ne zna žena ko je kakve vjere;
Stotinu će promijenit vjerah
da učini što joj srce žudi."


Pa dok se ovi stihovi ne obistine?! , furaj ponosno dalje svoje nacionalne fore!!
joe enter is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2009., 03:31   #203
Sve to blage veze nema...Moj stric koji je kao dečak pobegao iz Bosne od ustaškog klanja, i pritom bio smešten u Ljotićev dom u Smederevskoj Palanci gde je i vaspitavan oženio je Hrvaticu iz Vukovara, čija je porodica (otac bio ustaša) doseljena u Borovo kod Vukovara. Sticajem okolnosti studirala je ORIJENTALISTIKU u Beogradu, tu su se upoznali i venčali i danas u poznim 70 još uvek imaju idealan brak. Njihov stariji sin bio je 1991. na ratištu u Vukovaru (ne dobrovoljno), dok su mu se na suprotnoj strani nalazili bliski rođaci. Oženio je devojku od oca Makedonca - vojnog lica i majke Srpkinje. Mlađi je, čudnom sudbinom oženio devojku iz očevog zavičaja...)))
U isto vreme moja tetka (sestra od ovog iznad) na studijama u Bgd upoznala je Muslimana iz Sarajeva, venčali su se i od kasnih 70-tih žive u Sarajevu, i sve to iako joj je rođeni deda zaklan od ustaša u ww2. Brat muža moje tetke "čistokrvni" Musliman oženio je Srpkinju. U toku rata pomoću Karitasa pobegli su za Ameriku. Ćerka im je tamo krštena u rimokatličkoj crkvi!!!! Što znači, nema pravila......O slučajevima izvan moje porodice, ima ih bezbroj može se pričati do sutra...
snop is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2009., 03:33   #204
Stvar je u tome da li je neko vaspitavan na mržnji i predrasudama ili ne...
snop is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2009., 03:41   #205
hahahaha...još "bolja" je situacija moje druge tetke (sestre od ovo dvoje). Ona od oca Srbian iz Bosne i majke Ruskinje (upoznali se u logoru u Nemačkoj u ww2) udala se za čoveka rodom iz Darde u Baranji. Otac mu je bio Srbin iz Plaškog, u Lici, a majka rodom iz Virovitice, pola Čehinja - pola Mađarica. Dva njegova brata bila su oženjena Srpkinjama, jedan Hrvaticom, jedna sestra za Srbina Ličanina, druga za baranjskog Mađara. Njihova starija ćerka udata je za Srbina, a mlađa sa srpsko-rusko-češko-mađarskom krvlju udala se za momka čiji je otac srbijanac iz Loznice, a majka dalmatinka iz Biograda na Moru. Njeno dete???? ah, kako nazvati izjasniti na popisu????
snop is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2009., 04:08   #206
Quote:
revolution kaže: Pogledaj post
FT

onomad jednom, pa popustio poslije biJo sretan što je unučić sklon bankarstvu
FERAL TRIBUNE????
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2009., 04:16   #207
Quote:
snop kaže: Pogledaj post
hahahaha...još "bolja" je situacija moje druge tetke (sestre od ovo dvoje). Ona od oca Srbian iz Bosne i majke Ruskinje (upoznali se u logoru u Nemačkoj u ww2) udala se za čoveka rodom iz Darde u Baranji. Otac mu je bio Srbin iz Plaškog, u Lici, a majka rodom iz Virovitice, pola Čehinja - pola Mađarica. Dva njegova brata bila su oženjena Srpkinjama, jedan Hrvaticom, jedna sestra za Srbina Ličanina, druga za baranjskog Mađara. Njihova starija ćerka udata je za Srbina, a mlađa sa srpsko-rusko-češko-mađarskom krvlju udala se za momka čiji je otac srbijanac iz Loznice, a majka dalmatinka iz Biograda na Moru. Njeno dete???? ah, kako nazvati izjasniti na popisu????
Ja mislim da je izjašnjavanje nacionalnosti po očevom kljuću primitivno i arhaično i da bi mladci trebali imati nacionalnost žene iz čije sise su prvo mlijeko posrkali nakon rođenja!
Uostalom tko nacionalistima garantira da je njihov otac baš njihov pa uzimaju njegovu naciju? Možda baš nije....
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2009., 04:33   #208
Quote:
snop kaže: Pogledaj post
Njihova starija ćerka udata je za Srbina, a mlađa sa srpsko-rusko-češko-mađarskom krvlju udala se za momka čiji je otac srbijanac iz Loznice, a majka dalmatinka iz Biograda na Moru. Njeno dete???? ah, kako nazvati izjasniti na popisu????
To dijete kojem je otac iz Loznice,najrealnije će biti da se izjasni kao Rom
Gluskab is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2009., 09:54   #209
Quote:
Gluskab kaže: Pogledaj post
To dijete kojem je otac iz Loznice,najrealnije će biti da se izjasni kao Rom
a jel to bolje no tatarin
madzarskog podrijetla??
__________________
pisem pismo tinta mi se proli,daleko je onaj tko me voli
visa_sila is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2009., 10:18   #210
Quote:
joe enter kaže: Pogledaj post
Montenegrini aa đevojko ??!!

Dobro reče stari dobri Njego!!

"Ćud je ženska smiješna rabota!
Ne zna žena ko je kakve vjere;
Stotinu će promijenit vjerah
da učini što joj srce žudi."


Pa dok se ovi stihovi ne obistine?! , furaj ponosno dalje svoje nacionalne fore!!
Nemaš pojma...furaj ti dalje svoje zablude, nitko ti ne brani...
__________________
WE GET THE WRITING WE DESERVE.
You guys have no one to blame for this season but yourselves.
Stiliana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2009., 10:33   #211
Da imam recimo kćer koja želi poći za katolika, pravoslavca ili muslimana? Pa prokleo bi je najžešćom poganskom kletvom! Ti ćeš se meni miješat s monoteistima... sunce li ti Perunovo!!!
A da oće poć za hrvata, srbina ili arapa? Sretno ti bilo dijete moje...
Nanashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2009., 10:38   #212
Quote:
Nanashi kaže: Pogledaj post
Da imam recimo kćer koja želi poći za katolika, pravoslavca ili muslimana? Pa prokleo bi je najžešćom poganskom kletvom! Ti ćeš se meni miješat s monoteistima... sunce li ti Perunovo!!!
A da oće poć za hrvata, srbina ili arapa? Sretno ti bilo dijete moje...

Sve je to ništa u odnosu na Sol invictus - nepobedivo Sunce.
teranova is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2009., 10:50   #213
Yup... i dajem sebi za pravo da imam ovakav radikalan stav. Zlostavljaju nas ovi monoteisti već skoro dvije tisuće godina. Nedavno sam čuo da je i "Circus Maximus" i priče "Goloruki kršćanin" V.S. "Gološapi lav" čista izmišljotina... na moju veliku žalost...
Nanashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2009., 10:53   #214
Quote:
Nanashi kaže: Pogledaj post
Yup... i dajem sebi za pravo da imam ovakav radikalan stav. Zlostavljaju nas ovi monoteisti već skoro dvije tisuće godina. Nedavno sam čuo da je i "Circus Maximus" i priče "Goloruki kršćanin" V.S. "Gološapi lav" čista izmišljotina... na moju veliku žalost...
Konačno neko sličan meni. Glava me zabole od klerikalizma svih boja.
teranova is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2009., 10:58   #215
i ja bio tia nesto reci na ovu temu,jer mi se absolutno neopravdano prebacuje amozitet prema srbima.

naime,Hrvat i srpkinja su idealna kombinacija...
Max95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2009., 11:16   #216
Quote:
Konačno neko sličan meni. Glava me zabole od klerikalizma svih boja.
A znaš šta je najgore? Početkom mjeseca mi umrla baba. Cijeli život je živjela kao pravi heretik, čista, napredna... i onda na samrti zatraži crkveni ukop. W.T.F.?
Kako sam se samo osjećao izdano.
A još gore... obred je obavio franjevac.
A najgore od svega je to što taj ljigavi redovnik nije bio nimalo prepotentan i ljigav kao ostatak klera (sigurno je igrao na kartu kršćanske ljubavi prema bližnjima i tih sranja) neko je čak bio pristojan (jedino što sam primjetio je masna kosa i predugački nokti u onim sandalama).
Time mi je izbio sve adute da ga poslije ispljujem i mrzim...
Ma zato ih sad mrzim još više...
Nanashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2009., 11:31   #217
Postoji ta fama da se Hrvatice vise loze na Srbe nego Srpkinje na Hrvate. Jebem li ga, iz licnog okruzenja, ja ne znam da su makar i jednoj mojoj drugarici Zagrepcani ili Splicani ono kao hot. Dok se muski loze i na Zagrepcanke i na Splicanke poprilicno (ovo prvo razumem, i sam sam malo sklon, ovo drugo mi vec ne ide u glavu). I, ne lezi vraze, na nekom srpskom forumu neko jednom postavio statistiku mesanih brakova u bivsoj SocRep Hrvatskoj: osetno vise mesanih brakova sa muzem Srbinom i zenom Hrvaticom nego obrnutno.

A sam topic jedan od pozitivnijih u ovoj zoo-vrt sekciji foruma. Ja odavno tvrdim da su najkvalitetniji ljudi koje je dala SFRJ bili ili miks ili na neki drugi nacin upuceni na vise nacija. Jos jedan znacajan lik iz S-H plejade je bio i Milan Mladenovic.
le coq sportif is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2009., 11:40   #218
Quote:
le coq sportif kaže: Pogledaj post
Postoji ta fama da se Hrvatice vise loze na Srbe nego Srpkinje na Hrvate. Jebem li ga, iz licnog okruzenja, ja ne znam da su makar i jednoj mojoj drugarici Zagrepcani ili Splicani ono kao hot. Dok se muski loze i na Zagrepcanke i na Splicanke poprilicno (ovo prvo razumem, i sam sam malo sklon, ovo drugo mi vec ne ide u glavu). .
To su ti kompleksi bato..
Ben Quick is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2009., 11:44   #219
Nejasan si, bato. Ko je tacno iskompleksiran i zbog cega?
le coq sportif is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2009., 11:45   #220
Quote:
le coq sportif kaže: Pogledaj post
Nejasan si, bato. Ko je tacno iskompleksiran i zbog cega?
Onda si prilično ograničen ako ti je nejasno..
Ben Quick is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:34.