Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.05.2012., 23:40   #41
Seeni - pa i ja ne kontam taj odlazak. On kad priča s majkom o tome kao da ga je baš ostavila, povrijedila, uradila nešto. A opet sestra joj kaže, kako ono reče, nešto kao ne brini se bićete uskoro zajedno, treba i Omer da bude malo daleko od dijeta. Kao da je on njoj uzeo dijete, ili je otjerao ili šta ja znam šta.
Za kraj - ništa ti ne mogu reći, ali meni od tad u glavi odzvanja: why? how? why?! I tako u krug.
ladyF is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 00:16   #42
Quote:
ladyF kaže: Pogledaj post
Seeni - pa i ja ne kontam taj odlazak. On kad priča s majkom o tome kao da ga je baš ostavila, povrijedila, uradila nešto. A opet sestra joj kaže, kako ono reče, nešto kao ne brini se bićete uskoro zajedno, treba i Omer da bude malo daleko od dijeta. Kao da je on njoj uzeo dijete, ili je otjerao ili šta ja znam šta.
Za kraj - ništa ti ne mogu reći, ali meni od tad u glavi odzvanja: why? how? why?! I tako u krug.
e baš je i mene to zbunilo....bit će na kraju neko je treći otjerao, nešto joj uradio pa ona mislila da je on, a on mislio ga ga je ona sama otišla.....vidjet ćemo baš...

Kraj-tek me sad zanima...ali neću pogledati, možda neću moći spavati...sutra ću obavezno.
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 09:37   #43
Nije ni meni jasno šta će biti dalje, a i na kraju samo naslućujem...



slatki su

a ono za broš, vidjela sam i ja sinoć da je ženska ruka, a sumnjala sam na Munira.
rozzza is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 21:29   #44
Konačno malo duža epizoda...Joj kako bi voljela da Neriman kaže Omeru da hoće razvod, čisto da se on malo probudi i pokrene.
Ne kužim ono s dionicama, tko će kupiti što

@rozza slatka slika.
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 21:56   #45
Seeni - Koliko sam ja skontala, one "dionice" koje je donio onaj mafijaš, su njihovi (Omerove firme) dugovi prema drugim firmama, koje su prije napravili, kojima su istekli rokovi za plaćanje, ali im nisu tražili da isplate, budući su bili prijatelji, saradnici, jel. Međutim, pošto Fehima sarađuje s onim njihovim advokatom, on je njoj rekao za to, ona je otkupila te dugove, ali kako neće da oni znaju da je ona tu glavni mućkaroš, poslala je ovog Bekira da im prisilno naplati te dugove. Valjda nisam previše zakomplikovala .
Kad su završili razgovor njih dvoje večeras, rekoh: ima Omer da noći pred Feridunovom kućom! hahahahaha A večeras se pojavio g. Ali u "Kad lišće pada" (vidjela u pauzama Gospođice). Aaaaj kako je sladak jeste mu frizura malo off, al zanemarimo frizuru
Rozzza - i ja se slažem, preslatki su
ladyF is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 10:37   #46
@ladyF ti se razumiješ u biznis... ja tu slabo kontam...
da slatki su i serija mi je super zbog njih dvoje...

inače Neriman se odlično drži, zna kad treba da prikoči
a to je dobitna kombinacija...
a Omer mi je i kao Ali slatkiš...
rozzza is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 11:39   #47
Nadam se da će uskoro krenuti malo brže u ovoj seriji, slatki su oni meni, ali ja sve nešto čekam da počne

Neriman oblače u Orsay-u sinoć je bila u mantiliću kakvog ja imam

@ladyF hvala na objašnjenju...ja nekako ove sporedne likove zanemarujem...
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 15:02   #48
Hahaha čini mi se da ćemo neka konkretna dešavanja još pričekati, kako su krenuli Mada su se emocionalna dešavanja prilično rano počela dešavati Hehehe sinoć je najjača scena bila s mamom: "Gdje je Neriman?" "Dobro veče Omere" "Dobro veče. GDJE JE NERIMAN?!"
ladyF is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 21:16   #49
Eto ispunila mi se želja i nešto se konačno počelo dešavati....mada sam ja željela neki kissić i tako to
Omer me razočarao potpisavši da prihvata polovinu dionica. I onako ih je Neriman do sada 2x vadila iz go**** i mislim da je s njegove strane bilo bezobrazno što je i ovo prihvatio...ipak oni za nju nisu toliko učinili, koliko ona za njih (bar ja to tako gledam)

I još mu servirala papire za razvod e neka je, kada on ne može biti dovoljno muško i reći joj da mu se sviđa, nekaaaa, nek se sad i on muči.
Fehimi je propao još jedan plan, to mi se sviđa u ovoj seriji, što "zloće" nemaju uspjeha u svojim planovima, bar za sada.
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 00:03   #50
Uffff! Nisam gledala večeras, pa sam sad na netu odgledala ovu epizodu. Joooj! Prvo - mrzim scene tipa: "Imam nešto da kažem. Ne čekaj, moram ja prvi/prva." Iz toga nikad dobro ne izađe! Drugo - kaaaaako je samo gledaaaa Bože dragi! I kako se rasturio kad ona reče da su sad prijatelji. Mislim da je izletio onako navrat-nanos da ne bi zajaukao! Što se tiče potpisa - istina je, dva put ih je već izvukla odakle si rekla. I malo je bezveze što je potpisao. Ali...imam osjećaj da je on to potpisao jer on očito počinje da osjeća ili već osjeća nešto za nju, i nema nikakvu namjeru da se razvede (kad je ona rekla "bio si ljut na mene jer sam htjela da budemo pravi par", kako on brzo odmahnu glavom "ne, ne, nikako"), i potpisao je misleći "ostaćemo zajedno, zajednička imovina, svejedno na kome se vodi". A kako mu je fino uručila papire (svaka čast!) i njegova reakcija....što kaže reklama "neke stvari se ne mogu kupiti novcem" (njegov izraz lica). Uffff ima zbog njih da se isplačem ko godina. Još sve ono što je govorio u sobi Al i treba mu, kad ne zna reći "volim te". Nema tu pretjerane filozofije! Pa da!
ladyF is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 10:40   #51
e, drage moje reklo bi se da je drama na vrhuncu, a nije šta će izgleda još biti... serija je zaista uzbudljiva, romantična i sa uživanjem i isčekivanjem se gleda... ...samo da nas pink ovoliko ne zeza
a Neriman je sinoć pokazala koliko je pametna i jaka uprkos svemu!
rozzza is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 16:25   #52
Quote:
rozzza kaže: Pogledaj post
e, drage moje reklo bi se da je drama na vrhuncu, a nije šta će izgleda još biti... serija je zaista uzbudljiva, romantična i sa uživanjem i isčekivanjem se gleda... ...samo da nas pink ovoliko ne zeza
a Neriman je sinoć pokazala koliko je pametna i jaka uprkos svemu!
Moram citirati cijeli post, slažem se sa svim. Tačno, bez obzira na muke koje je prošla pametna je i izuzetno jaka. Vidi se da joj je teško pada odluka koju je donijela, ali ide dalje bez obzira na to. Samo mi se ne sviđa to što je pričala sa sestrom Nuvejrinom. Gdje ćeš otkrivati svoje slabe tačke "neprijatelju"? Naravno da će ona biti na strani svoje sestre i da će reći "vratiće se njoj Omer" da ovoj ubaci crv sumnje. Al dobro, taj razgovor ću pripisati Nerimaninoj dobroti i naivnosti da vjeruje da su svi ljudi dobri i iskreni.
ladyF is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 19:38   #53
Quote:
rozzza kaže: Pogledaj post
e, drage moje reklo bi se da je drama na vrhuncu, a nije šta će izgleda još biti... serija je zaista uzbudljiva, romantična i sa uživanjem i isčekivanjem se gleda... ...samo da nas pink ovoliko ne zeza
a Neriman je sinoć pokazala koliko je pametna i jaka uprkos svemu!
ti to nama nešto nagovještavaš? jedva čekam.

@ladyF slažem se s tobom u vezi razgovora s Nuvejrinom sestrom...tu je pogriješila, ova je je prvo sve ispitala pa joj dala odgovor.

I drage moje koji vam se od njih dvojice više sviđa?

seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 20:38   #54
Uhhh dobro pitanje Seeni . Sad sam napisala na temi KI II da prije nikako nisam voljela brkove, brada od 1-2 dana ok, ali brkovi NE, pogotovo NE brada ko ova u Omera. Al posle ove serije i Omera i Kenana s brkovima...mijenjam mišljenje . Omer je coook guzel .

A za Neriman - pa pametnije joj je bilo da je pitala Seval ili svekrvu, bilo koja bi joj bolje i tačnije i nepristrasnije odgovorila.

Hahahaha evo sad počinje i ponavljaju one prethodne scene. Koja promjena raspoloženja kod Bekira kad je shvatio da je Ergun iza Omera "hoćeš da piješ, hoćeš da jedeš?"
ladyF is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 21:54   #55
I kako reagujete na večerašnju epizodu (odnosno 15 minuta epizode)? On je potpisao i pustio je da ode zbog njenih riječi. Vjerovatno misli da je njena "ljubav" bila hir bolesne djevojčice (kao što je sama rekla), i da sad kad je zdrava shvaća da to nije prava stvar. I zato što je rekla da hoće svojim putem i da se osamostali. A sav jadan i čemeran .... Ma kad je zagrlio trebao je fino brate poljubiti filmski , reći volim te budalo mala i više je nikad ne pustiti! Samo šta bi onda mi gledali?
ladyF is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 22:09   #56
Ja sam poprilično razočarana njegovom reakcijom, očekiva sam da će reći nešto više, da će poći za njom kada je ona krenula po stvari, ali on ništa, da je bar bilo kako pokušao odvratiti od toga bilo bi mi dovoljno...Meni se na ovakvog muškog lika teško naviknuti jer sam prije gledala dvije serije (Ljubav i kazna i Asmali konak) gdje su muškarci koji znaju što žele i koga vole i koji se ne predaju....
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 10:48   #57
razočarana sam i ja i sa 15 min novog sadrzaja, a i njegovim potpisom.

ali... mislim da se ovo dešava ne samo da se serija nečim bavi
nego je zaista tako kad se radi o pravoj i velikoj ljubavi
oni se oboje boje i nisu sigurni u ono drugo

evo nam vikend, pa treba čekati do ponedjeljka naveče...
ipak ću malo virnuti, ne mogu odoljeti...
rozzza is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 12:46   #58
Da, slažem se s tobom Rozzza. Ona traži informacije na pogrešnom mjestu i prebrzo donosi zaključke, ali i on tu ima krivice jer neće da joj kaže ni da objasni šta se desilo između njega i žene, kako je došlo do raskida i da li postoje ikakve šanse za njih. Rekao je jednom samo njegov odgovor bi bio ne, ali to objašnjenje nije dovoljno. S druge strane, kao što sam rekla, on vjerovatno sad misli da je ona ozdravila, da je njena "ljubav" ustvari bila dječija maštarija, da je ona sad to shvatila i želi da živi svoj život. I on neće da je sprečava u tome. Ne zna da se ona žrtvuje za njega (iako ta žrtva uopšte nije potrebna). Joooooj!
Elem, ja nisam izdržala i već sam malo virnula. Doduše na turskom, jer te epizode nema s prevodom! Al ne brinite, ništa neću rečem!
ladyF is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 10:06   #59
uh, tema nam je otišla na drugu stranu, moram je dići...

evo nešto prigodno...





slatki su mi ovdje, a ono pitanje ko je bolji Omer ili Bulant??
ukusi su različiti, ali Omer i Neriman imaju posebnu hemiju
tako da je Omer No.1 s brkovima ili bez njih.
rozzza is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 12:07   #60
Jako lijepo "idu" jedno s drugim. Ja sam o Cansu na netu našla samo to da je 1988. godište, da je model i da je glumila u ovoj seriji, dakle to joj je prva uloga! Ako je tako - onda stvarno svaka čast, svaki trenutak je donijela savršeno. I nadam se da će imati još projekata zajedno. Super su par (filmski, naravno ).
Ja sam sinoć gledala neke slike, ima jedna slika sa seta, ismijala sam se pošteno! Al to postavim tek kad prođe ta epizoda. Ili mogu prije (ne otkriva ništa unaprijed)?
ladyF is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:07.