Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2012., 19:48   #221
Quote:
Confused Woman kaže: Pogledaj post
Ok, ja znam da će ovo sad tebi zvučati smiješno, ali ja sam izgubila 10 kg u 3 tjedna prošloga ljeta. Trčala sam svaki dan po pola sata, nakon svakoga jela radila 50 trbušnjaka i nisam jela kruh.
To je to. Kilogrami se nisu vratili, ali sam i ja nakon toga promijenila svoj način života i prehrane.
ključno je u tome što si ti trajno promijenila način života i prehrane, a ne samo kroz ta tri tjedna. u tome je kvaka. da si i dalje nastavila tamaniti slatko i masno, prestala vježbati, teško bo zadržala tu kilažu.

iako, moram priznati, 10 kg u 3 tjedna baš i nije zdravo, ali dobro. svaka čast za trud.
volim čokoladu is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2012., 10:57   #222
http://www.youtube.com/watch?v=r_J8b...feature=relmfu Odlične vježbe koje zaista djeluju već nakon 7 dana vidljivi rezultati, ja ih prakticiram svaki drugi dan dva puta zaredom!!
tvitiliti is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2012., 10:57   #223
http://www.youtube.com/watch?v=r_J8b...feature=relmfu
tvitiliti is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2012., 02:09   #224
Smile

Quote:
tvitiliti kaže: Pogledaj post
http://www.youtube.com/watch?v=r_J8b...feature=relmfu Odlične vježbe koje zaista djeluju već nakon 7 dana vidljivi rezultati, ja ih prakticiram svaki drugi dan dva puta zaredom!!
uuuuu, odlične vježbe!!! ja vježbam sa Tiffany već tri tjedna i jako se vide rezultati, sa tim da ja nju kombiniram sa 20-min aerobicom i ovim vjezbama za trbuh koje ponovim dva puta dnevno http://www.youtube.com/watch?v=vkKCV...eature=related.
rezultati se vide, sa tim da ništa ne forsam, nekad vježbam 20min a nekad sat, ovisi kako mi se da i malo sam si reducirala prehranu, tipa smanjila sam ugljikohidrate (normalno ih doručkujem, za ručak malo a za večeru samo proteini tipa posni sir, to se može koliko god hoćete jesti) i ne jedem slatkiše i kolače

i najlakše je prestati jesti, nego trgnuti se i dići dupe i onda se ekipa sjebe još i više jer ima se metabolizam još više uspori i čuva zalihe.

treba povečati potrošnju!!!!

Zadnje uređivanje krojacica zg : 02.08.2012. at 02:16.
krojacica zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2012., 14:42   #225
Uhvatiiillllaaaaaaaaa me lijenoooostt!!!
tvitiliti is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2021., 12:39   #226
Kako se zdravo udebljati

Da li postoji mogucnost zdravog debljanja.
E pa ovako isto imam vidljiv malo trbuscic koji zelim skinuti, i sada sam od ovog mjeseca pocela paziti na prehranu i vjeznam svaki drugi dan, kombiniram Pamela Reif i Heather Robertson, jer sam sva omlitavila. Bude tu vjezbi za trbuh standing abs na pocetku, jer mi te vjezbe dodju kao zagrijavanje, i onda zavrsim sa Pamelom.
Imala sam 56 kg sada danas se vazem imam 53 opet uzaaas, al trbuscic je tu.
Dakle ne kuzim, ja zelim vratiti svoje 3 kile gore, al sa cvrscim tijelom, kako to napraviti, izvesti ?
Moja prehrana jer su mi takve prilike je samo promjenjena na nacin da sam prestala uz sve jesti kruh i malo malo pazim, i opet pijem dosta vode.
Ne zelim biti mrsava u guzici, jedino zelim smanjiti trbuh i opet se zdebljati.
Kak da se zdebljam zdravo.
trijadaqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2021., 13:12   #227
Quote:
trijadaqueen kaže: Pogledaj post
Da li postoji mogucnost zdravog debljanja.
E pa ovako isto imam vidljiv malo trbuscic koji zelim skinuti, i sada sam od ovog mjeseca pocela paziti na prehranu i vjeznam svaki drugi dan, kombiniram Pamela Reif i Heather Robertson, jer sam sva omlitavila. Bude tu vjezbi za trbuh standing abs na pocetku, jer mi te vjezbe dodju kao zagrijavanje, i onda zavrsim sa Pamelom.
Imala sam 56 kg sada danas se vazem imam 53 opet uzaaas, al trbuscic je tu.
Dakle ne kuzim, ja zelim vratiti svoje 3 kile gore, al sa cvrscim tijelom, kako to napraviti, izvesti ?
Moja prehrana jer su mi takve prilike je samo promjenjena na nacin da sam prestala uz sve jesti kruh i malo malo pazim, i opet pijem dosta vode.
Ne zelim biti mrsava u guzici, jedino zelim smanjiti trbuh i opet se zdebljati.
Kak da se zdebljam zdravo.

Ako želiš povećati mišićnu masu u guzici, moraš raditi vježbe za guzicu s velikim težinama i jesti više, a ne manje. Drugačije nikako A ni vježbe za trbuh ti neće skinuti trbuščić.
Amybroj9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2021., 18:09   #228
Quote:
Amybroj9 kaže: Pogledaj post
Ako želiš povećati mišićnu masu u guzici, moraš raditi vježbe za guzicu s velikim težinama i jesti više, a ne manje. Drugačije nikako A ni vježbe za trbuh ti neće skinuti trbuščić.
Dakle zacarani krug
trijadaqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2021., 19:09   #229
Quote:
trijadaqueen kaže: Pogledaj post
Dakle zacarani krug
Povećaj unos kalorija i vježbaj..nisam skužila koliko dugo radiš na tome, jer nije baš da se to sve desi za tjedan-dva. Plus ovisi i kakav ti je tip građe..
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2021., 20:30   #230
Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
Povećaj unos kalorija i vježbaj..nisam skužila koliko dugo radiš na tome, jer nije baš da se to sve desi za tjedan-dva. Plus ovisi i kakav ti je tip građe..
Pocela sam vjezbati ovaj mjesec i izbacila kruh, sa zeljom da se do srpnja dovedem koliko toliko u red, ocvrsnem, malo ucvrstim guzu, pa malo trbuh ( znam da za trbuh cu se morati posteno namuciti, jer sam tak gradjena ).
Ali ja sam izgubila 3 kg ovaj mjesec, al trbuh se i dalje poznaje, tj oke sada imam 80 /81 cm u trbuhu, a htjela bi imati barem 70 cm, inace brzo hodam, i radim trbusnjake svaki drugi dan, pratim odredjene youtube kanale.
Samo ja ne zelim opet biti kost i koza, zelim i zadrzati masu tj vratiti svoje tri kile, al zelim normalno tijelo cvrsto.
Ovaj mjesec mi je valjda zbog toga svega kaj sam smrsavila cak kasnila menga 7 dana, meni inace nikada ne kasni.
Onak nije mi to dobro za tijelo, al moram priznati da se ne osjecam umorno ni nista tako.
Voljela bi do srpnja lijepo koliko toliko taj trbuh sravnati i ucvrstiti se. Imam jos 5 mjeseci, samo me strah ako opet smrsavim, ajmeee tj.jos ma joooj
Da mi je sad nekak vratiti plus jos te tri kile, ne zelim biti zgoljavica. Sad moram raditi i na vracanju kila i na kaj paziti da se ne zdebljam u trbuhu kak to dvoje uskladiti.
trijadaqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2021., 01:14   #231
Quote:
trijadaqueen kaže: Pogledaj post
Dakle zacarani krug
Nije, osim ako nisi profi bodybuilder pa pazis na svaki gram sala koji ce ti mozda doci uz misice. Znam puno ljudi koji su imali 20 kg viska i u manje od godinu dana postali isklesani.
Zajednicko im je to sto nisu radili trbusnjake, vec su se bazirali na deadliftu, cucnju, bencu itd. Da, znam, teretane ne rade, ali mozes bar kuci s 5, 10, 15 kila vjezbati.
Ako vjezbas zbog izgleda, trbusnjaci su najveci moguci gubitak vremena. Trbusni misici ne trose puno kalorija, ne rastu, nece se vidjeti ispod sala niti ce utjecati na gubitak istoga. Neces se ucvrstiti ni od hodanja ni od trbusnjaka, mozes samo nastaviti mrsaviti zbog hodanja i izbacivanja kruha.
Amybroj9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2021., 08:57   #232
Quote:
Amybroj9 kaže: Pogledaj post
Nije, osim ako nisi profi bodybuilder pa pazis na svaki gram sala koji ce ti mozda doci uz misice. Znam puno ljudi koji su imali 20 kg viska i u manje od godinu dana postali isklesani.
Zajednicko im je to sto nisu radili trbusnjake, vec su se bazirali na deadliftu, cucnju, bencu itd. Da, znam, teretane ne rade, ali mozes bar kuci s 5, 10, 15 kila vjezbati.
Ako vjezbas zbog izgleda, trbusnjaci su najveci moguci gubitak vremena. Trbusni misici ne trose puno kalorija, ne rastu, nece se vidjeti ispod sala niti ce utjecati na gubitak istoga. Neces se ucvrstiti ni od hodanja ni od trbusnjaka, mozes samo nastaviti mrsaviti zbog hodanja i izbacivanja kruha.
Oke, dakle sa cucnjevima i mrtvim dizanjem mogu isklesati koliko toliko trbusnjake ? Tj izgubiti odredjeni postitak masti na njemu ?
Iskreno cucnjeve radim svaki drugi dan 100 komada tj 25 puta po 4 serije.
E sad mrtvo dizanje ne znam kako raditi, gledala sam video tutorijale da naucim raditibtu vjezbu, al slabo mi ide.
Imam neke boce sa vodom napunjene pa to nekada koristim za vjezbanje, mada su mi nezgrapnenza koristiti.
Kod mene je jedino problem isto sto ne mogu napraviti ni jedan sklek, pa caj ni zenski i sada radim i na tome, uz sve to jacam kore.
trijadaqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2021., 09:01   #233
Quote:
trijadaqueen kaže: Pogledaj post
Oke, dakle sa cucnjevima i mrtvim dizanjem mogu isklesati koliko toliko trbusnjake ? Tj izgubiti odredjeni postitak masti na njemu ?
Iskreno cucnjeve radim svaki drugi dan 100 komada tj 25 puta po 4 serije.
E sad mrtvo dizanje ne znam kako raditi, gledala sam video tutorijale da naucim raditibtu vjezbu, al slabo mi ide.
Imam neke boce sa vodom napunjene pa to nekada koristim za vjezbanje, mada su mi nezgrapnenza koristiti.
Kod mene je jedino problem isto sto ne mogu napraviti ni jedan sklek, pa caj ni zenski i sada radim i na tome, uz sve to jacam kore.
Svojedobno sam od nekog čula da se trbuh ne rješava u teretani nego ispred frižidera.
Salammbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2021., 10:15   #234
Quote:
trijadaqueen kaže: Pogledaj post
Oke, dakle sa cucnjevima i mrtvim dizanjem mogu isklesati koliko toliko trbusnjake ? Tj izgubiti odredjeni postitak masti na njemu ?
Iskreno cucnjeve radim svaki drugi dan 100 komada tj 25 puta po 4 serije.
E sad mrtvo dizanje ne znam kako raditi, gledala sam video tutorijale da naucim raditibtu vjezbu, al slabo mi ide.
Imam neke boce sa vodom napunjene pa to nekada koristim za vjezbanje, mada su mi nezgrapnenza koristiti.
Kod mene je jedino problem isto sto ne mogu napraviti ni jedan sklek, pa caj ni zenski i sada radim i na tome, uz sve to jacam kore.
HIIT treninzi su ti ultimativni spaljivac masnoca. Uz koliko toliko reguliranu prehranu naravno. Ljudi kazu da se od trcanja ne mrsavi i da se od trcanja gube misici. To nije tocno. Trcanje itekako spaljuje salo ako se primjenjuje HIIT disciplina. Dakle kratki sprintevi pa sporo trcanje(ili hodanje ako se nije u formi) pa se to ponovi u nekoliko serija i tijelo je iscijedjeno sto znaci da mozete doma. Bitno je samo da se covjek malo napregne izvan comfort zone i da vidis kako tijelo reagira. Ljudi cesto trce satima ko krepane krave sto je ok ako covjek nije u formi jer nekako se treba pokrenuti. Ali ako se moze potegnuti nesto barem nalik sprintu, to je to. Ako trcanje otpada jer se ne moze onda isto napraviti na biciklu, pedalini ili cemu vec sto imate u teretani. Znaci prvo se zagrijati laganim trcanjem, hodanjem/laganim bicikliranjem pa onda potrgnuti koliko ide punom parom jedno 20-30-50m, smiriti tempo, opet ponoviti postupak.
T-3000 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:33.