Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2008., 10:54   #201
A da meni neko nešto nađe i barem da obavimo dogovorene razmjnene
__________________
Kupujem Lego kockice sa kutijama ili bez njih, može i na kilu :).Ponude na Pm ili email.
lakuda is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 11:01   #202
imam ja jedno 20-ak morskih peseka i papagaja, ne znam kud bi s njima...
__________________
Devils Advocate
sasa80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 11:32   #203
, šta da radim sa papigama i morskim psima, pretpostavljam da te ovo ne interesira 6755,6764
__________________
Kupujem Lego kockice sa kutijama ili bez njih, može i na kilu :).Ponude na Pm ili email.
lakuda is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 15:59   #204
saša evo ti link tu imaš starih legića, cijena je malo viša ali za prave koliekcionare ne bi trebala predstavljati problem.

http://www.bricklink.com/auctionItem.asp?ID=10129004
__________________
Kupujem Lego kockice sa kutijama ili bez njih, može i na kilu :).Ponude na Pm ili email.
lakuda is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 16:26   #205
lakuda, ovo za papige i morske pse je bio odgovor janjcu, al slučajno nisam stisnuo quote pa ispada da sam tebi ponudio
vidio sam ja to na bricklinku već, ali ne želim od tamo naručivat jer kad krenem neću moći stati, a to ne bi bilo dobro za moje financijsko stanje
__________________
Devils Advocate
sasa80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 08:50   #206


Ovoj je kamion složen od mene i mog frenda iz Postojne. Labudica ima hidraulike tko da se može dići te na taj način otkačiti sa kamiona. Bager nije bio na početku predviđen pa je ispala labudica malo uska. Nsmo željeli koristiti Lego city
bager jer jesve trebalo biti u Tehnic maniri.
Cro janje radi sa drugačijim kockicama pa su i rezultati drugačiji (svaki je ljep na svoj način)

Btw. cro janje hoćemo li napravit tu razmjenu ili šta?
__________________
Kupujem Lego kockice sa kutijama ili bez njih, može i na kilu :).Ponude na Pm ili email.
lakuda is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 17:49   #207
pa reko sam ti da sam nabavio one prozirne kockice! a oni kotaci kaj si mi ti ponudio bas mi i ne trebaju tako da neznam za kaj da se mjenjamo sada onda?
cro_janje is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 21:01   #208
janjac, s tobom stalno neki problemi...prvo ovi na bricklinku, pa sad lakuda...
__________________
Devils Advocate
sasa80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 23:32   #209
Bah, više ne mjenjam perad za Lego
__________________
Kupujem Lego kockice sa kutijama ili bez njih, može i na kilu :).Ponude na Pm ili email.
lakuda is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 06:26   #210
Quote:
lakuda kaže: Pogledaj post
Bah, više ne mjenjam perad za Lego
ma nije meni problem dai tebi kokos! tak i tak mi netreba! ali mi je blesavo uzimati nesto sto mi ne treba,jel tako? imas jos ovakvih kotaca kao sto su na ovom bageru kaj je na slici tvojoj?
cro_janje is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 13:12   #211
Imam kotača raznih veličina kao što sada imam i AT-ST
__________________
Kupujem Lego kockice sa kutijama ili bez njih, može i na kilu :).Ponude na Pm ili email.
lakuda is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 16:59   #212
Quote:
lakuda kaže: Pogledaj post
Imam kotača raznih veličina kao što sada imam i AT-ST
svaka cast!
cro_janje is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 19:57   #213
evo slike od raznih modela koji izlaze sredinom godine...
http://www.flickr.com/photos/no_onio...7603710485310/
__________________
Devils Advocate
sasa80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 09:15   #214
Ne znam šta da kažem, Turbo šport sa svojim forsiranjem klonova i jeftinih loših igračaka možda stavi u prodaju 5% od ovoga. Zapravo sigurno jer nije još ni stavio ni ono iz svog kataloga za ovu godinu iako je to sve već izdano. Stanje u Sloveniji je nešto bolje ali mislim da će da BL raditi za mene ove godine. Vidim da se ide na forsiranje velikih modela koji su naravno i skuplji. Ja ću se posvetiti SW i Indiana Jonesu dok će ostalo na prodaju u kompletnim setovima
__________________
Kupujem Lego kockice sa kutijama ili bez njih, može i na kilu :).Ponude na Pm ili email.
lakuda is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 17:49   #215
Nikad me nisu interesovale lego kocke.
Peckham is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 18:45   #216
Ni mene naci spike
__________________
Kupujem Lego kockice sa kutijama ili bez njih, može i na kilu :).Ponude na Pm ili email.
lakuda is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2008., 15:50   #217
nešto nam se umrtvila tema...
__________________
Devils Advocate
sasa80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2008., 17:25   #218
Ma nije umrtvila, čekam kao ozebao odgovor od frenda iz splita za SW. Moram se zahvaliti dečkima iz www.mrcine.org na kojih 15 kg kockica i tri seta
__________________
Kupujem Lego kockice sa kutijama ili bez njih, može i na kilu :).Ponude na Pm ili email.
lakuda is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 12:10   #219
Quote:
lakuda kaže: Pogledaj post
Ma nije umrtvila, čekam kao ozebao odgovor od frenda iz splita za SW. Moram se zahvaliti dečkima iz www.mrcine.org na kojih 15 kg kockica i tri seta
pa daj nam pokazi sto si nabavio! malo se pohvali!
uostalom nista se ne desava na nasem lego forumu! imam ja jednu ideju:
posto svi nabavljamo sve i svasta od lego kocki,mislim da se uvijek nesto nadje sto nam netreba a mozda nekome drugome bas to treba! zato,ako neko ima nesto da mu je visak neka slika i stavi na forum! ja imam onaj brodic kaj sam stavio neki dan ali ocito nikom to ne treba! pogledat cu sta mi je jos viska pa stavim na forum!

ajde pokrenite se malo i stavite nekaj kaj vam vise ne treba !
cro_janje is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 21:28   #220
ovako evo starih setova sto su mi pomjesani i vjerojatno nemam sve kockice

tu jos ima i dr setova koje nisam mogao naci na netu mozda oni koji se kuze bolje vide imam 879 kockica i neke sitnice 1/3 je u savrsenom stanju a ostle su svakakve jer sam se kao klinac puno igrao s njima!!!



eto ga
ponude na pm
098564110
Kiki-GTC is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:16.