Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2011., 00:00   #1
Amor bravío / Prkosna ljubav (2012)

Nova telenovela koju će producirati Carlos Moreno Laguillo.
Potvrđeni glumci su Cesar Evora, Rene Stickler, Fernando Castillo i Leticia Calderon

Telenovela je remake telenovele De pura sangre i zamijenit će telenovelu La que no podia amar sljedeće godine


Zadnje uređivanje iPodtouch : 26.10.2011. at 00:05.
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 00:12   #2
Zaboravio si pomenuti da su potencijalni protagonisti Silvia Navarro i Sebastian Rulli
Nakon otkazivanja Carline novele za sledeću godinu, Silvia je izgleda sve sigurnija, a Rulli ko zna ukoliko je istina da Castro mora da traži novu zamenu za Rohelia u LQNPA.

Već vidim zanimljivost ako Silvia i Rulli budu bili par ovde u CME igrali oca i kćerku a ovde ljubavni par
TheLaki12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 00:14   #3
Nadam se da bude Silvia izabrana za ulogu, ona je najbolji izbor
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 00:19   #4
Baš me zanima njegova nova telenovela pošto mi je Moreno postao jedan od boljih izvršnih producenata, a i elenco obećava, Lety ako je sigurno potvrđeno, već po drugi puta u njegovoj telenoveli, kak mi je drago zbog nje
__________________
https://getyarn.io/yarn-clip/d8aa835d-25e3-495a-bfb7-b4735fbae094
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 00:19   #5
Već smo komentirali da Silvia sliči Leticiji Calderon.
Možda budu glumile majku i kćer pa da se sličnost pametno iskoristi.

Najviše mi je drago zbog Leticie Calderon.
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 00:21   #6
Možda, a nadam se da će i time imati veću ulogu Ili da bude ljubavni par s Evorom uz Silviju i Rullija
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 00:22   #7
Quote:
iPodtouch kaže: Pogledaj post
Možda, a nadam se da će i time imati veću ulogu Ili da bude ljubavni par s Evorom uz Silviju i Rullija
To bi bila najbolja opcija. Da oni budu drugi ljubavni par u toj telenoveli.
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 00:24   #8
Da, a po mogućnosti da im odnos bude dosta detaljno i kompleskno obrađen, da nam budu novi Adrian i Graciela (naravno sa sretnim završetkom )
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 00:47   #9
Quote:
iPodtouch kaže: Pogledaj post
Da, a po mogućnosti da im odnos bude dosta detaljno i kompleskno obrađen, da nam budu novi Adrian i Graciela (naravno sa sretnim završetkom )
E to bi bilo presavršeno.
Da bar.
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 00:59   #10
Šta bi to značilo Lidia de amor???
__________________
...tu,solo tu...

A M N E S I A
Anayi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 01:12   #11
"Borba ljubavi"
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 01:13   #12
I meni se zasad elenco sviđa...još kad bi se moja Silvica napokon i rekla sudbonosno...hahah..Da..bilo bi super. Voljela bih je gledati s Rullijem. On mi se čini kao razumno riješenje što se tiče Televise i njezinog asortimana glumaca.
Rulli i Silvica u biti nisu ni imali zajedničkih scena u CME_u, tako da me to ne bude ometalo ako stvarno oni budu par.
I ja se slažem da bi Leticia mogla proći kao Silvina mama..baš mi liče. A sad o tome da Lety y Evora budu novi Adrian i Graciela.. .
Stvarno želim gledati ovu novelu i bojala sam se da ne ubace Rufficu..jer je bilo čini mi se nekakvih špekulacija i o tome.
Sve mogu prežvakati i izdržati..samo da nju ne stave. Može ako bi joj koknuli lik odmah u prvoj minuti hahaah.
Strickler mi je isto drag glumac...tako da ovo stvarno obećava...ako ne dođe do promjena????
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 01:23   #13
Ovo bi bilo odlično.Samo da zadrže ekipu.....
Sapunicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 09:02   #14
Ovo ce bit remake De pura sangre.
Gledat cu, al cisto sumnjam da ce nadmasit Edith & Saula iz 2. verzije
Alejandro^^ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 13:55   #15
Odlični izabrani glumci za sada zanima me ovo .....
Još kad bi bili par Rulli i Silvia bilo bi odlično
Ameella is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 16:11   #16
Joj, baš super, sviđa mi se ovo pomalo već. Zasad mi je glumačka ekipa jako dobra. Lijepo bi bilo vidjeti Silviju u glavnoj ulozi, mislim da bi Sebastiaan i ona skroz dobro pristajali kao par.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 16:20   #17
Ja se samo bojim da ne bude problema s terminima ako Silva bude glavna uloga. Jer ona dolazi u Europu snimati film...tako da ne znam koliko će se "ovdje" zadržati a kad počinje snimanje ove sapunice? No nadam se da će uspjeti nešto iskombinirati i dogovoriti se...naravno ponavljam..ako odluči glumiti ovu novelu. A to je moja velika želja.
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 16:34   #18
Mrzim ovog Morena Odabere tako dobru ekipu i solidnu priču a onda zbog visokog rejtinga produži celu seriju i napravi tešku sapunjaru

Quote:
César Évora y Leticia Calderón mostrarán su lado más oscuro en la nueva adaptación de #DePuraSangre


Quote:
René Strickler será el esposo de Silvia Navarro en #DePuraSangre, el gran villano de la historia, y sobrino de César Évora!
TheLaki12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 16:55   #19
Baš sam mislio da bi Stickler mogao glumiti negativca. Me gusta

A ovo znači da će Evora i Leticia imati negativne uloge, ili da neće biti tipični crno-bijeli likovi?
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 17:04   #20
Quote:
iPodtouch kaže: Pogledaj post
A ovo znači da će Evora i Leticia imati negativne uloge, ili da neće biti tipični crno-bijeli likovi?
César Évora i Leticia Calderón pokazaće svoju mračnu stranu u novoj adaptaciji De Pura Sangre

Da vidimo priču

Sinopsis: De Pura sange (original, 55 epizoda)
Quote:
En el rancho "San Joaquín" ubicado en el pueblo de San Miguel Allende, el millonario Don Alberto Duarte Solis muere, para el deleite de Leonardo, el interesado novio de Florencia, la única sobrina de Don Alberto. Pero para su horror, la mayor parte de la fortuna de Don Alberto la heredará un extraño de Madrid, Alberto Salerno.
Homero, el tío de Leonardo y tan interesado como él intriga para que Alberto sea arrestado por narcotráfico en camino a México. Leonardo se casa con Florencia y la empuja para que impugne el testamento debido a la ausencia del heredero. Pero casi un año después, Alberto escapa de prisión durante un incendio y se dirige a San Miguel Allende con la venganza en mente.
Él sospecha de Florencia, quien supo que él venía en camino y también tuvo razones para quitarlo del medio. Alberto, quien fuera policía, comienza su investigación. Se pone el nombre de Marcos, y consigue trabajo como un peón en la finca que técnicamente es suya. Pero una vez allí, y cuando el objeto de su furia toma forma de la bella y triste Florencia, él no puede creer que ella sea culpable. Florencia, atrapada en un matrimonio que no se ha consumado, se siente atraída por el nuevo trabajador.

Christian Bach - Florencia Duarte
Humberto Zurita - Alberto Salerno / Marcos Mejía
Enrique Álvarez Félix - Leonardo Altamirano
Sinopsis: La jaula de oro (prvi rimejk, takođe 55 epizoda)
Quote:
Alex Moncada es un guionista de Estados Unidos que se casó con una mujer llamada Renata Duarte, a los pocos días de su boda, Renata muere en circustancias extrañas y Alex realiza un viaje en el cual es acusado injustamente por el asesinato de una mujer. Es llevado a prisión donde ocurre un incendio y logra escapar. Alex decide investigar para descubrir al verdadero asesino de su esposa, pero para eso debe contactarse con Oriana, la hermana gemela de Carolina. Oriana es una mujer con mentalidad de niña, traumada porque a los 10 años fue violada brutalmente por un empleado de su abuelo,aunque olvidó el hecho, cuando presencia un gesto violento su mente se bloquea, por lo que vive feliz y aislada de la sociedad en una gran mansión en el campo llamada Villa Miraflores con sus perros y su tía Ofelia. Flavio es un abogado al cual solo le interesa la fortuna de su esposa Oriana, este no la satisface en ningún sentido por lo que al conocer a Alex se enamora de él. Alex conoce a Oriana ya que los dos heredaron una gran fortuna, Alex por parte de su mujer y Oriana por parte de su abuelo, pero deberán atravesar dificultades porque están rodeados de gente ambiciosa que su único objetivo es conseguir la fortuna de los Valtierra.

Edith González - Oriana / Carolina / Renata Duarte
Saúl Lisazo - Alex Moncada / Franco
René Casados - Flavio Canet
Moreno je već u radnom delu stigao do epizode 70

Zadnje uređivanje TheLaki12 : 26.10.2011. at 17:13.
TheLaki12 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:04.