Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2011., 20:00   #241
pozdrav svima,

napokon serija na HTV-u po mom ukusu, i baš ovu ne mogu gledati

tražila sam na youtube-u, ali nisam našla

pa jel zna netko gdje mogu nać seriju, može i na PM

eto puno hvala unaprijed

i da jedva čekam colungu

ponovila sam baš gradivo sa usurpadorom, esmeraldom, pasion, MEPS
__________________
te extrańo mas que nunca y no se que hacer, no hay nada mas dificil que vivir sin ti

Šah Šehrijaru. Moj nijemi prijatelju.Teško je kad imaš jezik, a ipak si nijem. Kad imaš prijatelja, a ne možeš mu reći.
cesarica- is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 20:02   #242
cesarica-, šaljem pm
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 20:07   #243
jos ne mogu virovat da ovu seriju gledan na tv-u ... gledam je paralelno na tv-u, ii preko internetaa .. i jos mi je uvik malo jednostavno sam totalno zaljubljena u ovu seriju
Aura<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 20:10   #244
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
meni je ist uzasno iritantna bila danas, "mi amoooor" "te kjero tantoooo" "prepisat cu ti bogatstvo kad se oženimo" hihihi hahaha. "ivana je komo mi ermana, volim ju punoooooo" uzasno iritantno
DEfinitivno potpis. Pa mislim, sad moramo naravno, navijati da do vjencanja uopce ne dođe. Nekako mislim da nece doci do tog vjencanja, ali isto mislim da je ova lova koju mu je dala za zgrade nepovratno izgubljena. Inace, danas kad je dobra teta uletila u Ivaninu sobu, mislila sam da ce je ova gurnuti niz stube li tako nešto. Još se ne mogu naviknuti na one nemoguce Ivanine odjevne kombinacije. Pregrozno.
zvrnda is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 22:23   #245
I meni ako moze na pm gjde mogu gledati online
samarra is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 22:33   #246
Quote:
samarra kaže: Pogledaj post
I meni ako moze na pm gjde mogu gledati online
a da prije malo isprazniš inbox
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 22:52   #247
DANASS.....kako je spanicka dobra kad se dere..... takvu je volim uhh
__________________
INEVITABLE!!
Es que no enamorarme de ti, es Inevitable..Quiero pero no puedo, Resistir a este sentimiento!!
El Usurpador is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 23:01   #248
ja nešto ne kužim.

valentina je ka ono dobra, lipa, pametna, uspješna,...bla bla bla. dakle kao direktorica firme sigurno nije naivna. i kako molim vas lipo 1 DIREKTORICI FIRME može pasti na pamet da tek tako posudi pare i bude jamac. o.k.zaručnik joj je, voli ga i te šeme. ALI ONI SE NISU JOŠ VINČALI,A ON VEĆ IMA ČEK. da san na njenom mistu ja bi mu rekla da će ček dobiti u subotu u 8.30 ili da lovu može podići u subotu iza vinčanja. ne prije. jer ipak je to ogromna lova u pitanju, mogu se oni do groba volit(zaboravila san cifru)
splićanka1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 23:09   #249
@splićansko a to ti je sapunica, previše je naivna po tom pitanju, sve za Alonsa
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 23:10   #250
Pozdrav

Odgledala i jučer i danas, i sviđa mi se definitivno pratim, inače nisam neki fan sapunica,još od Done Barbare nisam ni jednu pogledala, al ova mi se svidila na prvu i sigurno je gledam

Alonso
__________________
Vjerujem
Mala zvrkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 23:42   #251
Quote:
splićanka1983 kaže: Pogledaj post
ja nešto ne kužim.

valentina je ka ono dobra, lipa, pametna, uspješna,...bla bla bla. dakle kao direktorica firme sigurno nije naivna. i kako molim vas lipo 1 DIREKTORICI FIRME može pasti na pamet da tek tako posudi pare i bude jamac. o.k.zaručnik joj je, voli ga i te šeme. ALI ONI SE NISU JOŠ VINČALI,A ON VEĆ IMA ČEK. da san na njenom mistu ja bi mu rekla da će ček dobiti u subotu u 8.30 ili da lovu može podići u subotu iza vinčanja. ne prije. jer ipak je to ogromna lova u pitanju, mogu se oni do groba volit(zaboravila san cifru)
ahahhaha...bas si me nasmijala ja sam tu seriju gledala i vjeruj mi to je samo jedna u nizu scena _naivna Valentina_

ja bih voljela da imam neku rodjakinju kao sto je valentina, da je glupa i naivna, a pri tome jaaaako bogata da ju iskoristavam
cok'lada is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 23:49   #252
ja se već navikla na ivanu onakvu hihihih
al meni ona ima onaj neki glas, bas pun zlobe brrrr
mislim nije ju ok uspoređivati sa danielom castro ( ona je jedna i jedina)
al ima mi nesto u njezinom glasu
__________________
ser, o no ser, y yo soy :D
justina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 00:20   #253
Evo i ja sam poceja pratit, pari mi se dobra, a posto proslu nisam pratija zazelija sam se malo serije

Inace, evo link sa svim epizodama.
http://maxsistema.es.tl/Soy-Tu-Duena.htm
šilibajzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 06:19   #254
Talking

da i meni je malo glupo što Gaby glumi neki curetak,a baš i ne izgleda tako,a Lucero mi je prije bila puno lijepša,ali eto,godine čine svoje,to ne znači da za svoje godine ne izgleda super..sigurno da su svi lijepši kad su mlađi..
__________________
Svaki zid su vrata!

Zadnje uređivanje Ria25 : 09.03.2011. at 06:26.
Ria25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 09:29   #255
Jučer je bila scena (koju nisam skužila); došao je doktor k Valentininom zaručniku i dao mu krvne pretrage. doktor je vidio torbu.. i zašto ga je zaručnik opet pozvao i rekao da nek odnese Valentini? po tome je skužio da ima ljubavnicu (kad je došao k njoj..) i tamo pitao za Ivanu..
ne kužim zakaj se sam praktički odao?!?!
__________________
"I kad u očaju prekriješ lice rukama i poželiš da se nikad nisi rodio... on podigne one krupne, iskrene oči prema tebi i pogleda te, i očima govori:"Uvijek imaš mene!" Jerome K. Jerome
Nora Medica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 10:05   #256
aj šaljite mi na pm, kad se pojavljuje čungić i kad se valentina seli na ono imanje
superfly01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 10:58   #257
Quote:
Jučer je bila scena (koju nisam skužila); došao je doktor k Valentininom zaručniku i dao mu krvne pretrage. doktor je vidio torbu.. i zašto ga je zaručnik opet pozvao i rekao da nek odnese Valentini? po tome je skužio da ima ljubavnicu (kad je došao k njoj..) i tamo pitao za Ivanu..
ne kužim zakaj se sam praktički odao?!?!
ja san to skužila ovako: doktor je vidija torbu i nije pripozna da je od I iako mu je bila poznata. onda je A posla njega V i tamo je sazna da je I sa A i da je to njena torba. po meni glup potez od A, nekako san naučila da negativci UVIK koriste mozak i zaključuju za razliku od pozitivaca.

a jeli se još kome učinilo kad se V prisjećala roditelja i imanja da je u onoj fontani bila CRVENA VODA??? čemu crvena?
splićanka1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 11:08   #258
Pa nije Alonso znao da je ovaj vidio torbu.
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 11:28   #259
Quote:
splićanka1983 kaže: Pogledaj post
i "vječita sluškinja" ana martin.
uglavnom, serija mi se svidila,gledamo i dalje i čujemo se ovdi
Ane Martin se ja još sjećam kao mame od Colunge ( amor real ), mame od Rubi iz istoimene serije i mame od Gaviote, glumila je i u Maćehi mamu od dvoje i prijateljicu od Ruffo, sada ispada da sam ja nju najviše puta gledala od svih glumica i da njezine uloge su uvijek identične, " Mi nina ", još mi je najbolja bila u Rubi.
I da ona je surađivala sa najpoznatijim meksičkim producentima, sa Carlom Estradom ( Amor real ), Jose Albertom Castro ( Rubi ), Salvadorom Mejiom ( La madrastra ), Nicandrom Diazom ( Destilando Amor, Soy tu duena ), mnogima je ona omiljena glumica, uopće ne znam zašto, meni je ona jako loša glumica i nervira me u svakoj sapunici.

Quote:
megan2711 kaže: Pogledaj post
I meni, ali se provjeri dvaput prije negio se posta
Znaš koju ja želju imam da odgovorim na neke pretpostavke, mnogi nagađaju kaj će biti sa Valentinom, a ja bi tako htjela odgovoriti, za sada se suzdržavam, ali ne znam oću li moći dugo izdržati.

Quote:
superfly01 kaže: Pogledaj post
aj šaljite mi na pm, kad se pojavljuje čungić i kad se valentina seli na ono imanje
Imaš PM.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 11:52   #260
@Ana_2507 Alonso je skužio kad se okrenuo da je Felipe vidio torbu.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:54.