Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2008., 20:06   #161
Quote:
eMeM kaže: Pogledaj post
zanima me jel netko primjetio od curka koje koriste inneov da im se kosa masti? ja pijem te tablete već drugi mjesec i primjetila sam da mi se u zadnje vrijeme kosa brže masti,danas operem kosu,sutra već za novo pranje, pa ne znam jel to možda i zbog tableta, ali eto ne namjeravam prestati ih kupovati!
A inače, kako ti se čini otkad piješ Inneov, utječe li ti šta na kvalitetu kose?
__________________
"When the solution is simple, God is answering." (Albert Einstein)
Zlatna cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 12:46   #162
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Gusca, vise volumena - kad bih stisnula da napravim rep, bio je puno siri snop (da tako nazovem). I bolje je izgledala. Ne sjecam se cijene, ali je negdje oko 200 kn za 60 tableta, na hrvatskom pise da se uzima jedna na dan, a na engleskom pise da se uzima vise, mozda cak 6. To sam uzimala 2002. ili 2003., poslije vise nisam.
Centar zdravlja i ljepote: 100tbl = 310kn
koliko vidim na netu, uzimaju se 3 dnevno, ali mislim da je sasvim ok uzimat jednu dnevno pa imaš skoro za tri mjeseca i pol (ako kao što kažete ovima treba relativno više vitamina/minerala nego nama s obzirom na kvalitetu ishrane).
__________________
idem malo vidjet šta ima na forumu
~Jesen is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 22:21   #163
Ja sam koristila ROUGJ čisteću pjenu+MERZ SPECIAL i mogu vam reći da kosa puno brze raste,ludilo.....preporučam!!!
SISTER is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 22:25   #164
Sto ste pile iskljucivo za brzi rast kose?
Nemam problema sa opadanjem ili sa rijetkom kosom, ali zato mi strasno sporo raste i htijela bih uzeti neke vitamine!

Koje mi preporucate?
Vesper Lynd is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 17:54   #165
Quote:
NinaLady kaže: Pogledaj post
Iskreno nisu mi jasni ti regeneratori za jačanje kose, jer se inače regenerator ne stavlja na korjen, ak neželiš da ti kosa drugi dan izgleda kao da te krava polizala
Filthy najbolji način ti je da se prestaneš tolko gledati u ogledalo, mjeriti ravnalom narasle centimetre, samo ju njeguj losionom i da vidiš kako će ti narasti
Ajde stavi sliku svoje kose da vidimo kolko ti je duga
raste ona...bar mi svi u razredu kazu kak e duza,gusca i ricavija ...al ja ne kontam nesh...znan da e regenerator za vrhove al kak ce mi onda brze rast kosa ak en stavin na tjeme ...a inace,kosa mi je nekih 12-13 cm ispod ramena,nean pojma kak s eovde uploadaju slije
Filthy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 19:09   #166
Quote:
SISTER kaže: Pogledaj post
Ja sam koristila ROUGJ čisteću pjenu+MERZ SPECIAL i mogu vam reći da kosa puno brze raste,ludilo.....preporučam!!!
Gdje si to kupila i mozes li stavit puni naziv ili neki link jer ovako nisam nista skuzila
Vesper Lynd is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 22:33   #167
Rast kose je nemoguce ubrzati. Okanite se coravog posla.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2008., 12:24   #168
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Rast kose je nemoguce ubrzati. Okanite se coravog posla.
ma sve su to zablude ako ti raste kosa sporo,sporo ce ti rasti stalno isto i obrnuto,nemoze ti ovaj mj.narast 1cm.,a iduci 2cm.
nika37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2008., 12:29   #169
Quote:
nika37 kaže: Pogledaj post
ma sve su to zablude ako ti raste kosa sporo,sporo ce ti rasti stalno isto i obrnuto,nemoze ti ovaj mj.narast 1cm.,a iduci 2cm.
Ja nemogu reci za kosu, ali prije 2 mj sam pocela piti obicne vitamine, abc plus od natural weltha, cisto onako da se pripremim za zimu i moguce prehlade, u tih 2mj, nokti su mi rasli duplo vise nego inace! Kako geliram nokte itekako sam vidjela razliku, jer nisam isla na korekciju nakon 4tjedna, nego vec nakon 2tjedna!
Vesper Lynd is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2008., 12:36   #170
Vitamini ti mogu pomoci samo ako imas nedostatak vitamina.

Ako nesto ubrzava rast kose, tad to petlja s metabolizmom stanica i s toga se ne smije prodavati bez recepta. Postoje lijekovi za glaukom koji kao nuspojavu imaju rast trepavica, i to da one narastu deblje i tamnije, ne znam narastu li i duze. Te lijekove su bez odobrenja FDA i bez odobrenja nositelja patenta trpali u kozmetiku za rast trepavica, pa su imali problema kad su ih otkrili i naravno proizvodi su zabranjeni. No sad nositelj patenta pokusava dobiti odobrenje za koristenje tog lijeka za rast trepavica. Problem je sto taj lijek moze potamniti sarenicu oka. Tako uz tamnije i deblje trepavice dobijete i smedje oci (ako ste imali plave recimo). Taj lijek se nece moci kupiti bez recepta. Nemam pojma bi li pomogao rastu kose, za to ga nisu testirali.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2008., 12:55   #171
Quote:
Vesper Lynd kaže: Pogledaj post
Ja nemogu reci za kosu, ali prije 2 mj sam pocela piti obicne vitamine, abc plus od natural weltha, cisto onako da se pripremim za zimu i moguce prehlade, u tih 2mj, nokti su mi rasli duplo vise nego inace! Kako geliram nokte itekako sam vidjela razliku, jer nisam isla na korekciju nakon 4tjedna, nego vec nakon 2tjedna!
vjerojatno ti je organizmu falilo vitamina i kad si to nadoknadila onda je to bilo tvoje stvarno stanje,znaci u normali bi ti nokti rasli toliko koliko su ti sad narasli
nika37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2008., 19:39   #172
Thumbs up

Quote:
Vesper Lynd kaže: Pogledaj post
Gdje si to kupila i mozes li stavit puni naziv ili neki link jer ovako nisam nista skuzila
kupila sam u ljekarni.........odes u ljekarnu i tražiš čisteću pjenu od ROUGJ (od RUŽA) košta nekih 80 kn....I MERZ SPECIJAL DRAŽEJE.....
moja legica je imala kosu do brade i za 4 mjeseca joj narasla malo duže od ramena.meni nije bas tako brzo rasla ali puno brže nego inače........
SISTER is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2008., 20:14   #173
a cujem da ima za kupiti neke ampule za brži rast kose i protiv ispadanja kose također od rougj, pa cu se malo raspitat a planiram i isprobati, pa javim kak je proslo........al navodno je skupo,cca 150 kn, a i nije to tak strasno ako djeluje. aj el možda netko ima iskustva s tim?
SISTER is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2008., 00:14   #174
Quote:
SISTER kaže: Pogledaj post
kupila sam u ljekarni.........odes u ljekarnu i tražiš čisteću pjenu od ROUGJ (od RUŽA) košta nekih 80 kn....I MERZ SPECIJAL DRAŽEJE.....
moja legica je imala kosu do brade i za 4 mjeseca joj narasla malo duže od ramena.meni nije bas tako brzo rasla ali puno brže nego inače........
Hvala na odgovoru! Probat cu pa javim!
Vesper Lynd is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2008., 11:52   #175
Quote:
SISTER kaže: Pogledaj post
a cujem da ima za kupiti neke ampule za brži rast kose i protiv ispadanja kose također od rougj, pa cu se malo raspitat a planiram i isprobati, pa javim kak je proslo........al navodno je skupo,cca 150 kn, a i nije to tak strasno ako djeluje. aj el možda netko ima iskustva s tim?
Košta ti oko 162,00kn bar je moja baka tolo platila, to sredstvo je dosta agresivno ali mislim da djeluje... ja sam tek počela koristiti, a uz to koeistim subrina šampon i losion za jačanje korjena kose, naraso mi je 1 cm kose u 3 tjedna inače mji toliko naraste za 4 tjedna...
Ja koristim te proizvode tek mjesec dana tak da ono..
NinaLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2008., 18:15   #176
Wink

Quote:
NinaLady kaže: Pogledaj post
Košta ti oko 162,00kn bar je moja baka tolo platila, to sredstvo je dosta agresivno ali mislim da djeluje... ja sam tek počela koristiti, a uz to koeistim subrina šampon i losion za jačanje korjena kose, naraso mi je 1 cm kose u 3 tjedna inače mji toliko naraste za 4 tjedna...
Ja koristim te proizvode tek mjesec dana tak da ono..
e super, hvala na odgovoru....kad isprobam javim kak djeluje.
SISTER is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2008., 18:23   #177
mene zanimaju inneov...kazu da maste kosu...pa jel to istina
Filthy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2008., 19:24   #178
Quote:
NinaLady kaže: Pogledaj post
to sredstvo je dosta agresivno ali mislim da djeluje.....
kak mislis agresivno?
SISTER is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2008., 19:32   #179
Kad sam stavljala losion u kosu, malo mi je počelo curiti po licu (previše sam istisnula, ali kao jedna mala suza) i taj dio lica mi se počeo jako crveniti i svrbiti dok nisam isprala, dok na tjemenu nisam niš čudno osjetila, sve je bilo ok...
Inače imam jako osjetljivu kožu pa mislim da je zbog toga...
Koristit ću to i dalje
NinaLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2008., 19:58   #180
jel moze netko rec nesto o inneovu,zanimaju me konkretnije stvari
Filthy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:06.