Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2007., 11:19   #141
Quote:
mmamma kaže:
"Hvala ti Oče,što si ovo sakrio od mudrih i umnih,a objavio malenima".....

Hvala vam roditelji da me niste takvom napravili...
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 16:04   #142
Quote:
mmamma kaže:
je li malo dijete sebično kad svaki čas nešto zapitkiva roditelje,stalno nešto traži?Koji to roditelj kaže Makni se od mene,sebičan si???Otac voli da ga dijete stalno treba.Tko nije dijete u odnosu prema Bogu,kako će ući u Kraljevstvo Božje?
"Hvala ti Oče,što si ovo sakrio od mudrih i umnih,a objavio malenima".....
Budi razuman/na, misli glavom i poštuj Boga, slušaj zapovijedi i ne žicaj non-stop nešto. Ne možeš to uspoređivati samo s ropditeljima. Svatko dođe do granice zasićenja. Zasitit ćeš se i ti traženja. Većin roditelja te neće odbiti kada nešto tražiš i to su dobri roditelji, ali problem je što kada djeca jednom shvate da dobijusve što traže postanu vrlo, vrlo, vrlo razmažena.
Forensic scientist is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 16:34   #143
Vidim...

da su vaše molitve uglavnom ispunjenje vaših želja. Molite za ispunjenje Božje volje u svom životu.

Nisi mi dao ništa što sam od tebe tražio, ali sam dobio sve što mi treba.
__________________
B15 B15 B15 B15
KRVNIJEPURA is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 17:11   #144
Quote:
Forensic scientist kaže:
Budi razuman/na, misli glavom i poštuj Boga, slušaj zapovijedi i ne žicaj non-stop nešto. Ne možeš to uspoređivati samo s ropditeljima. Svatko dođe do granice zasićenja. Zasitit ćeš se i ti traženja. Većin roditelja te neće odbiti kada nešto tražiš i to su dobri roditelji, ali problem je što kada djeca jednom shvate da dobijusve što traže postanu vrlo, vrlo, vrlo razmažena.
Uz to postanu patološke plačipizde!
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 17:30   #145
Quote:
Piggy kaže:
Uz to postanu patološke plačipizde!
Treba tražiti. Ja tražim sve. Do disanja. Kad postaneš ovisan o Bogu u svemu tek onda postaneš slobodan.
brezovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 20:19   #146
Je li vama palo na pamet da nas je Bog postavio na Zemlju da bismo mislili svojom glavom, a ne da ovisimo o njemu. Možda griješim, ali... Mi jesmo ovisni o njegovoj volji, ali nam je dao um da nam služi nečemu
Forensic scientist is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 21:47   #147
Quote:
brezovka kaže:
Treba tražiti. Ja tražim sve. Do disanja. Kad postaneš ovisan o Bogu u svemu tek onda postaneš slobodan.
A moja ćerce, stvarno imaš biserne ideje....
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 19:37   #148
Quote:
Forensic scientist kaže:
Budi razuman/na, misli glavom i poštuj Boga, slušaj zapovijedi i ne žicaj non-stop nešto. Ne možeš to uspoređivati samo s ropditeljima. Svatko dođe do granice zasićenja. Zasitit ćeš se i ti traženja. Većin roditelja te neće odbiti kada nešto tražiš i to su dobri roditelji, ali problem je što kada djeca jednom shvate da dobijusve što traže postanu vrlo, vrlo, vrlo razmažena.

Da bi razumio,to ti treba doći odozgor,ne od mene,pa se neću uzalud trudit objašnjavat.
Kad te dotakne Bog sve će ti biti darom spoznaje jasno u srcu,što razum ne može obuhvatit.
mmamma is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 20:57   #149
Quote:
mmamma kaže:
Da bi razumio,to ti treba doći odozgor,ne od mene,pa se neću uzalud trudit objašnjavat.
Kad te dotakne Bog sve će ti biti darom spoznaje jasno u srcu,što razum ne može obuhvatit.
Tko kaže da me nije taknu i da ovo moje razmišljanje nije posljedica Božjeg dodira. Očito određene individue na ovom forumu smatraju da su Bogomdane i da one jedine razumiju Boga u potpunosti. Treba vidit tko je u manjini i naravno tko griješi. (iako se ne može gledati tko je u pravu po broju pristaša, nemojte ovo krivo shvatit).
Forensic scientist is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 21:01   #150
Quote:
Forensic scientist kaže:
Tko kaže da me nije taknu i da ovo moje razmišljanje nije posljedica Božjeg dodira. Očito određene individue na ovom forumu smatraju da su Bogomdane i da one jedine razumiju Boga u potpunosti. Treba vidit tko je u manjini i naravno tko griješi. (iako se ne može gledati tko je u pravu po broju pristaša, nemojte ovo krivo shvatit).
Da, njihova jedina mana je šta nemaju mane!
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 21:25   #151
Quote:
Piggy kaže:
A moja ćerce, stvarno imaš biserne ideje....
A što ti imaš s njima?
brezovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 23:12   #152
Quote:
brezovka kaže:
A što ti imaš s njima?
Šta te briga
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2007., 21:32   #153
Quote:
Taroth kaže:
ha? cek... ako me netko voli, on ne smije biti kivan i ak od nekog drugog trazim pomoc...
osim toga, pentagram je ovdje iz fore... a i on oznacava nesto drugo od onog sto ti mislis.

svatko se kiti onim čemu pripada...a pentagram je sotonski simbol, pa ti vidi

nitko nije kivan na to da ti drugog tražiš pomoć, no kako piše tako i jest...da se ne može služiti dvojici gospodara


jer jedan prokušava pa daje

a Drugi daje pa otima...


netko mi reče da je najgora židovska kletva

da ti se da da imaš pa onda da nemaš...

mislim nikako ja to ne želim nikome nit sam židovka....

no promisli...malo..pametan si
__________________
nije dozvoljeno reklamirati u potpisu
angelina1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:30.