Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.12.2006., 03:13   #81
Quote:
McTomo kaže:
Pa povjerovao bih ti da si sjedio i slusao te orgulje milijun godina, a ne par sati.

Ha, ha, ha, McTomo, dobar si !!! Razveselio si me svojom naivnošću. Da si malo uzeo u ručice olovku i papir pa lijepo izračunao statističku vjerovatnoću za tako nešto - možda bi bolje razumio problematiku. Tih tvojih tričavih milijun nisu niti sjena onoga što bi tim računom dobio. I onih pretpostavljenih 4,5 milijardi godina zemljine ukupne povijesti je "to much" premalo. Ne vjeruješ? Pa provjeri!
__________________
www.cps.hr - Centar za prirodoslovne studije
slisch is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2006., 07:32   #82
Quote:
Slovenac kaže:
E slabi ste vi vjernici, evolucionisti. Vjerujete u nešto, što polako ali sigurno tone pod težinom dokaza.
Tone?

Ma kakvi tone slovenac, već umrlo, još samo krstaču pobiti i pozvati bandu cigana da utapakaju humku... evolucija je praznoverje.
Kartikeya is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 00:47   #83
Quote:
slisch kaže:
Ha, ha, ha, McTomo, dobar si !!! Razveselio si me svojom naivnošću. Da si malo uzeo u ručice olovku i papir pa lijepo izračunao statističku vjerovatnoću za tako nešto - možda bi bolje razumio problematiku. Tih tvojih tričavih milijun nisu niti sjena onoga što bi tim računom dobio. I onih pretpostavljenih 4,5 milijardi godina zemljine ukupne povijesti je "to much" premalo. Ne vjeruješ? Pa provjeri!
Kad bi ti znao barem postaviti parametre problema, još bih ti povjerovao da znaš o čemu pričaš.

Ali pojma nemaš.

Uostalom, koliko ti je samo mjeseci trebalo da smisliš ovako jadan odgovor...
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 01:11   #84
Quote:
cp.tar kaže:
Kad bi ti znao barem postaviti parametre problema, još bih ti povjerovao da znaš o čemu pričaš.

Ali pojma nemaš.

Uostalom, koliko ti je samo mjeseci trebalo da smisliš ovako jadan odgovor...

Sva sreća da je hrvatska puna takvih genijalaca koji se kuže u svaku temu kao naš cp.tar pa nas uvijek prosvijetle svojim bisernim komentarima . Ako nisi primjetio bio sam potpuno odsutan s foruma neko vrijeme, ozbiljni ljudi ponekad imaju i ozbiljnijih poslova od mentalne gimnastike s kojekakvim nadobudnim mladcima. Ali, pošto ja nemam pojma možeš li nam onda ti pomoći postaviti parametre za ovu jednadžbu? Ajde učini nešto korisno i konkretno, ili se opet misliš izvući praznim pričama!!!
__________________
www.cps.hr - Centar za prirodoslovne studije
slisch is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 01:51   #85
Quote:
slisch kaže:
Ako nisi primjetio bio sam potpuno odsutan s foruma neko vrijeme,
Oprosti, nisam primijetio.

Nisi mi toliki faktor u životu; na temu navratim tek kad ju netko ili nešto digne na prvu stranicu.
Quote:
ozbiljni ljudi ponekad imaju i ozbiljnijih poslova od mentalne gimnastike s kojekakvim nadobudnim mladcima.
Ja se, kao budući profesor, nadam da nikad neću imati ozbiljnijeg posla.

Sve je to, stari moj, stvar perspektive.
Quote:
Ali, pošto ja nemam pojma možeš li nam onda ti pomoći postaviti parametre za ovu jednadžbu? Ajde učini nešto korisno i konkretno, ili se opet misliš izvući praznim pričama!!!
Heh... lijepo si ti to zamislio.

Ti bi lupao svoje gluposti, a onda teret dokaza prebacio na mene.
Netje itji.

Nego, kako smo te već mnogi uzalud tražili da napišeš kompletan izračun bilo koje vjerojatnosti koju si bio naveo, ja ti dajem lakši izazov: postavi jednadžbu.
Čak niti to: navedi parametre koji bi se morali promatrati.
Što bi se točno moralo računati.

Ništa više.

Samo što znam da ni to ne znaš.

A ti me uvjeri u suprotno.
Ako možeš.
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:31.