Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.05.2010., 13:22   #41
Poklanjam 15kg purinine dog chow active chicken&rice hrane za pse, zapakirana. Crvenu ogrlicu za vece pse i plavi ham za manjeg peseka. Ja sam u Zg.
Rubi_00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2010., 22:17   #42
Dragi moji,

Lajošev se čopor, kao što znate, nikako ne smanjuje, samo raste. Svima bi im trebale ampule protiv gamadi razne, a to je trošak. Ima li netko koju ampulicu viška ili ideju kako da do njih dođemo jeftinije?
Evo popisa korisnika i njihova težina (odokativno)

Marta - 8
Vuco - 15
Lloyd - preko 30
Marči - do 25
Ira - oko 15
Bartol - 8
Štenci: 2 x 5, 1 x 3
huncut is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2010., 22:21   #43
ma Dreky ima dobar connection sa finim popustom,fakat se ustedi
__________________
Animals are more human than vice versa
Asin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2010., 00:02   #44
Quote:
huncut kaže: Pogledaj post
Dragi moji,

Lajošev se čopor, kao što znate, nikako ne smanjuje, samo raste. Svima bi im trebale ampule protiv gamadi razne, a to je trošak. Ima li netko koju ampulicu viška ili ideju kako da do njih dođemo jeftinije?
Evo popisa korisnika i njihova težina (odokativno)

Marta - 8
Vuco - 15
Lloyd - preko 30
Marči - do 25
Ira - oko 15
Bartol - 8
Štenci: 2 x 5, 1 x 3
ja kupujem svojoj zvijeri advantix ovaj tjedan.
znam za situaciju tamo, al eto mogu uzet najvise 3 umjesto 1.. znaci 1 mojoj zivotinji, i marta i bartol po ovoj kilazi ....ili bilo koji kojem bi odgovarala slicna ampula...
tu kod mene su po 50 kn okruglo za pese do 10 kg... dostava u bilo kojem obliku je moguca, a moze i 100 kn na racun.. al vise od tog nemrem
papi73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2010., 16:00   #45
Papi, hvala ti puno na ponudi
Idem se prvo baciti u potragu za jeftinijim izvorima, pedesetak su i ovdje za one manje kilaže. Javim


Prenosim post od Astral iz teme o Jankomircima

Quote:
astral walker kaže: Pogledaj post
Ima li netko ampulu viška ili Pratel+ ampula protiv buha? Mislim, bila bi bolja ampula advocatea jer ne znam hoću li joj moći ugurati tabletu u grlo. Crna Sfinga maca jankomirka koja je prva sterilizirana a da se dragati ima trakavicu. Jučer joj je dio virio iz dupeta pa sam to potegla sa maramicom a ostatak se uvukao natrag. Fuj!!! Ona je jedina kojoj bi možda bilo moguće ugurati tabletu. Sigurno imaju svi ali se ne daju uloviti što je u jednu ruku i dobro zbog drugih stvari. Trebalo bi naravno više tih ampula ali eto...
Ima li netko viška???
huncut is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2010., 13:44   #46
Zeli li se netko zamjenit - dajem hranu za macice, trazim hranu za stence

Ostalo mi je oko 1kg Royal Canin za macice od onog pakovanja od 2kg (cjena 118Kn pise na njoj). Trazim neku zamjenu te iste vrijednosti tj. pola koliko je ostalo dakle za 60Kn bitno samo da je hrana za stence jer hitno mi treba, nije bitno koja marka, bitnija mi je kolicina nego kvaliteta hrane. Npr. ako vam je od proslog cuvanja stenaca nesto hrane ostalo, a vise bi vam trebala hrana za macice javite mi se molim vas.
enchee17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 12:31   #47
Poklanjam ove dve košare za pese,ova prva je veća i dublja,al kada se stavi jastuk čist je ok,a ova druga je baš za pesa-bila je od mog pokojnog Kinga.

Ova veća može poslužiti i za kujicu s štencima jer dosta je velika.

Kome treba neka mi se javi.

095 502 8515



__________________
Love me,love my dog :)
lajkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 22:25   #48
ima li neko slucajno DARM GEL koji pomaze za probavu, treba mi za jako bolesnu macu
__________________
Animals are more human than vice versa
Asin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 22:35   #49
imam ti ja canina pet vital darm gel? jel to?
ChiliKimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 13:27   #50
Ljudi da li mi netko može provjeriti da li negdje mogu nabaviti (kupiti) ampule ili bar tablete Konakiona.
U Karlovcu i nema i kažu da ih jako dugo nisu imali u humanim ljekarnama
Arvena is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 13:52   #51
tablete se vec 3 godine ne uvoze kod nas, ali ampula ima. samo nisam sigurna da li ih mozes kupiti bez recepta u ljekarni, ali kod svakog veta bi ih trebala moc kupit, iako su malo skuplje jer se naplacuje i izdavanje ljeka (10ak kn)
__________________
Prava Šapa
hlapichka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 16:56   #52
ampule ima i u Zg u nekim ljekarnama daju, treba pitat u Bubi, oni znaju koja, negdi na dolcu, mislim da nije obicna ljudska apoteka
__________________
Animals are more human than vice versa
Asin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 20:49   #53
Molim vas da li mi to netko može ispitati gdje ga točno mogu nabaviti i pm-at mi br telefona da ih nazovem, potvrdim da mogu dobiti i otiđem po to.
Ako treba recept kao preporuka za kupnju, to mi zaista nije problem nabaviti.
Arvena is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 23:10   #54
Cula sam da i jedna ljudska apoteka u Tratinskoj u Zg bi mozda mogla narucit, ako je neko blizu, pitajte i tamo pa javite, tablete su puno jeftinije
__________________
Animals are more human than vice versa
Asin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 20:26   #55
Poklanjam puppy pelene cijeli paket od 24 komada minus jedna koju sam uzaludno potrošila. Ko treba - nek se javi za primopredaju.
Smartie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 22:26   #56
Danas sam malo kopala mo ormarima pa se je skupilo oko 20ak ručnika...kome treba,nek se javi na pm...Ja sam iz okolice Karlovca...
Emily25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 23:00   #57
Quote:
Emily25 kaže: Pogledaj post
Danas sam malo kopala mo ormarima pa se je skupilo oko 20ak ručnika...kome treba,nek se javi na pm...Ja sam iz okolice Karlovca...
ja ih jako puno perem derem zbog maca, dobro bi mi dosla jos 2-3, ak ide neko iz tog smjera za Zg, javite mi
__________________
Animals are more human than vice versa
Asin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 13:57   #58
Quote:
Asin kaže: Pogledaj post
ja ih jako puno perem derem zbog maca, dobro bi mi dosla jos 2-3, ak ide neko iz tog smjera za Zg, javite mi
Javite mi adresu ili broj na pm pa možda mogu srediti da Vam se dostave ti ručnici...svaki dan je netko u Zg,a i ja sam dosta često pa Vam mogu dofurati...
Emily25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 23:15   #59
znam da nije takva tema, al prodajem large furminator za pse za 100kn (jeftino) a novce uplatite forumasici asin za mace koje su tamo. original je i novi, sam kaj mu fali onaj plasticni poklopac.
__________________
Prava Šapa
hlapichka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2010., 00:38   #60
mama je cistila vikendicu i imamo dvije vrece, nisam iskreno vijdela kolike su pa ne znam koliko toga ima, starih plahti i krpa. ne znam kome treba ali javite se. Asin vidjeh da trebas rucnike zbog maca, mozda dio ovoga pomogne?
ivy's is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:51.