Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.08.2014., 22:06   #41
Eh da,... gadno i pregadno.. a probaj sad zamislit kako je meni koja nemam ni tu nadu i koja živim eto tak, da se živi... A šta se može, Zemlja se i dalje okreće...
__________________
“The only time you fail is when you fall down and stay down.”
mala Ruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 22:17   #42
Quote:
mala Ruža kaže: Pogledaj post
Eh da,... gadno i pregadno.. a probaj sad zamislit kako je meni koja nemam ni tu nadu i koja živim eto tak, da se živi... A šta se može, Zemlja se i dalje okreće...
Moja nada je sam u mojoj ludoj glavi, čini mi se. Jer nisam u stanju pustiti Nju da ode, negdje u kutić mog uma, da ostane samo lijepa uspomena.
Zemlja se okreće, a ja, čini mi se, stojim na mjestu i ne okrećem se s njom.
__________________
In a strange way, I had fallen in love with my depression.
Delilah_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 22:20   #43
Quote:
mala Ruža kaže: Pogledaj post
Eh da,... gadno i pregadno.. a probaj sad zamislit kako je meni koja nemam ni tu nadu i koja živim eto tak, da se živi... A šta se može, Zemlja se i dalje okreće...

Bem mu miša, pa biće dečkića...ima nas još normalnih...

Prođi svoju tu fazu, plači ako ti se plače, ali ugledat ćeš svjetlo na kraju tunela...samo budi strpljiva...opet će doći taj klik, koji će okrenut svijet oko tebe...
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2014., 11:25   #44
Ajoooj, felga, baš si simpaaa... to tako jednostavno zvuči kad ti to tako veliš... ali ja, na žalost, nemam taj svijetli pogled u budućnost... Zato i jesam na ovim stranicama, valjda..
__________________
“The only time you fail is when you fall down and stay down.”
mala Ruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2014., 11:25   #45
I mene je slomio moj prekid. S time da sam ja bila ta koja je ostavila jer nije bilo
ni minimuma razumijevanja ili truda s druge strane. I sad, patnja, boli duša, boli sve....poslagujem se opet kako znam i umijem.
Nisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2014., 11:31   #46
Quote:
Delilah_ kaže: Pogledaj post
Moja nada je sam u mojoj ludoj glavi, čini mi se. Jer nisam u stanju pustiti Nju da ode, negdje u kutić mog uma, da ostane samo lijepa uspomena.
Zemlja se okreće, a ja, čini mi se, stojim na mjestu i ne okrećem se s njom.
Kako mi je ovo poznato! Ne samo kao da stojiš na mjestu, nego kao da se odbijaš okretati sa Zemljom...
Nisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2014., 11:36   #47
Meni se zapravo čini ovih dana da se nama patnicima radi prekida čini da smo s tim odnosom izgubili nešto što nam je samo ta osoba davala, a često je to nešto što trebamo pronaći baš unutar sebe. Bar je kod mene sad tako. Čini mi se da najviše patim za tim što nisam imala ni prije nje.
Nisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2014., 04:05   #48
I moja jedna prijateljica jako je patila nakon prekida. Po mojem mišljenu bio je to jako dobar dečko, jednog dana i dobar muž. Ali stvarni razlog za takvu veliku patnju ja ne vidim jer ipak nije nitko umro. Upoznala je ona potom jednoga drugoga dečka, taj joj je prvi naletio. I nije se baš usrećila sa njim. Ja sam joj neke stvari rekla u dobroj namjeri i bila sam u pravu, što je i ona poslije vidjela.

Poslano sa mog HUAWEI Y300-0100 koristeći Tapatalk 4
prilika is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2014., 13:50   #49
Ali nema gorega nego kad sanjaš više-manje realističan san kako ste opet zajedno, i onda se probudiš.

Mrzim takva jutra kada se moram ustati sa onim krajnjim očajem i cijeli dan se trijezniti od tog beznađa koje me proždire. Uvijek iznova, bez kraja.
Gama7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2014., 19:20   #50
Joj mogu si mislit, užass... to me sjetilo, znaš ono kad se tek dogodi? tih prvih par dana dok si još u šoku.. pa kad se probudiš ujutro i razabreš se da to nije noćna mora, nego je ta noćna mora tvoja stvarnost...

šta da vam velim, kod mene je prošlo još malo pa godina dana... ipak moram reći da je donekle lakše sad, nego u to prvo vrijeme... bol više nije tolko neizdrživa uglavnom. I svakodnevno ulažem ooooogromni mentalni napor da jednostavno ne razmišljam o tome.

Ljudi moji dragi, uspomene će vas dotući!! Morate si izbiti iz glave kako god, lijepi trenuci koji se više neće vratiti samo će vam zadati bol. zato, podignite zid između sebe i prošlosti. Morate!!

msm, ništa vi ne morate naravno al, tako je lakše. Ja sam jedino na taj način uspjela preživjeti takav gubitak...
__________________
“The only time you fail is when you fall down and stay down.”
mala Ruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2014., 20:11   #51
ja se manje vise nadam da cu se probuditi.
to se ne dogadja, pa se nadam da cu nestati.
a ni to se ne dogadja.

vrijeme malo ide, malo stane.
pogledi na sat mi ne govore nista.

tako sam izgubljena.
__________________
Her shadow never reflects her shape, and is tangible, like velvet. Her realm is a chaotic, constantly changing mass of colors and strange objects and shapes, and contains a sundial with the inscription Tempus Frangit.
Oswin Oswald is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2014., 22:01   #52
Quote:
mala Ruža kaže: Pogledaj post
Joj mogu si mislit, užass... to me sjetilo, znaš ono kad se tek dogodi? tih prvih par dana dok si još u šoku.. pa kad se probudiš ujutro i razabreš se da to nije noćna mora, nego je ta noćna mora tvoja stvarnost...
Moj šok traje već 10 mjeseci.
Gama7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 13:40   #53
Raskidi i ostale agonije

Ljudi, prošla je godina dana.. kako ste?

https://www.youtube.com/watch?v=LKg0-0Ies8Y

ja cijelo jutro slušam ovu mjuzu.. glava me boli od mamurluka, a oči su mi otečene od noćašnjeg plača...

ukratko rečeno - nisam dobro...
__________________
“The only time you fail is when you fall down and stay down.”
mala Ruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 19:11   #54
Kod mene je prosla skoro godina i po, svaki dan razmisljam o suicidu, toliko mi je ovo vise postalo nemoguce ( bol ). Patim za djevojkom s kojom sam bio mjesec dana, ali odgovorala mi je karakterno i u svim ostalim segmentima, a ja sam je izgubio zbog svojih postupaka. Ocijukanjem drugih djevojaka i chatanjem na fb sa drugim djevojkama, cak sam jednu pozvao i u stan kod sebe preko fb. Ona mi je uletila na laptopu na fb kada mene nije bilo u stanu i vidjela to sve. Ostavila me 7 dana poslije.
Ostavicu link teme na ljesu u komentaru pa ko zeli neka procita.
Zivim u paklu griznje savjesti, najgori moguci oblik dusevne patnje, volio bih da nestanem, da me nema, da umrem kad sam idiot. U teskoj sam depresiji i nista mi nema smisla, plasim se da cu jedan i uspjeti u svojim suicidalnim namjerama.
https://www.forum.hr/showthread.php?t=860315
Penatragon is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 19:25   #55
Quote:
Penatragon kaže: Pogledaj post
..odgovorala mi je karakterno i u svim ostalim segmentima, a ja sam je izgubio zbog svojih postupaka.
Nije li to malo kontradiktorno?
Koji (kaj) vam je "k....".. "ljudi"?
__________________
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you watch them on a screen.
descender is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 19:32   #56
Quote:
descender kaže: Pogledaj post
Nije li to malo kontradiktorno?
Koji (kaj) vam je "k....".. "ljudi"?
Ja ne vidim nista tu kontradiktorno, ako mozes, zamolio bih te da otvoris i procitas temu, ostavio sam je u prethodnom komentaru ( link ), bice ti sve jasnije.
Penatragon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:56.