Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2010., 19:05   #401
Quote:
žandark kaže: Pogledaj post
TAKO JE!!!

Ma i meni su ruke stalno u kosi, mislim ne čupam ali svejedno nemogu biti zadovoljna jer znam što će se dogoditi kad naiđe malo veći problem...
mislila sam da ću moći ali budimo realni opet ću napraviti sranje kad budu ispiti.pa ako se ne mogu suzdržati sad kad sam mirna što će biti kad mi potreba za čupanjem bude 5x veća? ma neznam stvarno nisam u stanju ništa konstruktivno napisati, ovih bi se dana samo jadala bolje da više ništa i ne pišem samo ubijam volju u ljudima
Tako se i ja osjećam, bojim se šta će biti kad krenu ispiti. Morat ću si vezat ruke. Nemoj odustajati, prvi put kad uhvatiš ruku u kosi, odeš prošetat, uhvatit malo zraka, nešto što će te smirit barem nakratko. Ja se samo nadam da me neće ispiti opet uništiti, jer mi je onda kosa opet preko cjelog ljeta sjebana. Morat ću se jakoooo potrudit da je ne čupam!!
Monika66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 22:22   #402
jos jedno pitanje za cupkalicu: Mozes li mi docarati koliko je bila jaca zelja za cupkanjem kose naspram griznje noktiju i koliko je teze odvici se od teze navike ?
__________________
peace and love in heart
bijela-maca is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2010., 09:50   #403
Quote:
žandark kaže: Pogledaj post
TAKO JE!!!

Ma i meni su ruke stalno u kosi, mislim ne čupam ali svejedno nemogu biti zadovoljna jer znam što će se dogoditi kad naiđe malo veći problem...
mislila sam da ću moći ali budimo realni opet ću napraviti sranje kad budu ispiti.pa ako se ne mogu suzdržati sad kad sam mirna što će biti kad mi potreba za čupanjem bude 5x veća? ma neznam stvarno nisam u stanju ništa konstruktivno napisati, ovih bi se dana samo jadala bolje da više ništa i ne pišem samo ubijam volju u ljudima
Ima nas jos relativno uspjesnih ali i dalje sa rukom u kosi...meni su sada posebno drage one straga...tako su nekako hrapave da ih ne iscupam ali ih polomim jer jako lako pucaju ali ne odustajem...
I ja sam shvatila da cemo se boriti citav zivot protiv ovoga....

S druge strane sam zadovoljna sto mi napokon kosa miluje lice...sto mi je nekako glava laksa s obzirom da nema repa....zadovoljna sam kada ljudi ostanu zateceni sa komentarom Boze pa ti si se osisala...super ti je
A onda opet vodim borbu sto ne mogu sama isfenirati kosu kao frizerka a malo je preskup sport ici svaki tjedan kod frizerke Pa si sve mislim...joj nije to kako bi ja zeljela da bude...i tako...stalno neke nedoumice...

U svakom slucaju drage moje NIKAKO ODUSTATI...najteze smo vec napravile a to je da smo dokazale da se to moze...sada samo nastaviti istim tim putem...kada skrenemo s puta...osvijestiti se i opet natrag na pravi put...
Ne zelim i nemogu si zamisliti niti dozvoliti da is od kose ucinim ono sto sam nekada imala na glavi...
Ljubim vas..
__________________
Ne sudi da ti ne sude!
čupkalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2010., 09:52   #404
Quote:
Monika66 kaže: Pogledaj post
Tako se i ja osjećam, bojim se šta će biti kad krenu ispiti. Morat ću si vezat ruke. Nemoj odustajati, prvi put kad uhvatiš ruku u kosi, odeš prošetat, uhvatit malo zraka, nešto što će te smirit barem nakratko. Ja se samo nadam da me neće ispiti opet uništiti, jer mi je onda kosa opet preko cjelog ljeta sjebana. Morat ću se jakoooo potrudit da je ne čupam!!
Tako je...prekini radnju koju cinis kada ti dodje na cupanje...dovoljno je prekinuti na minutu dvije...mozda ces po 10 puta ponavljati isto ali to moras da bi mozak prestao slati signal koji te tjera na cupanje...
__________________
Ne sudi da ti ne sude!
čupkalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2010., 10:02   #405
Quote:
bijela-maca kaže: Pogledaj post
jos jedno pitanje za cupkalicu: Mozes li mi docarati koliko je bila jaca zelja za cupkanjem kose naspram griznje noktiju i koliko je teze odvici se od teze navike ?
Joj, vrlo tesko mi je na to odgovoriti...voljela sam jedno i drugo...
Iako mislim da sam vise uzivala u cupanju...nikada nisam mastala kako cu odgristi nokte vec bi ih odgrizla ali za kosu sam cesto puta osjetila kako jedva cekam doci kuci i poceti cupati...
Ponekada sam znala stati ispred ogledala i to ciniti...gledala sam kako izvlacim las sa glave...i zamisli katasrtofe da me to uopce nije uznemiravalo...
Evo sada kada to pisem djeluje mi to potpuno nenormalno a ja sam to do prije 10 mjeseci cinila

Rekla sam ti...ne znam gdje zivis i da li imas mogucnost i odabir kozmetickih salona ali za nokte ti je odlicno rjesenje prvo postavljanje umjetnih s obzirom da su ti vjerovatno jako izgrizeni a zatim svaki mjesec na geliranje...To moras obaviti u kozmetickom salonu profesionalno...Naprosto nema teorije da nokat na koji je nanesen gel pojedes...jer je tvrd i malo deblji iako ces ti ispocetka gurati prste u usta ali ne mozes ga odgristi.....a uz to ruke ti uvijek izgledaju njegovane i manikirane..

Ja kada sam to prvi puta stavila...nosila sam jedno dvije godine...nakon dvije godine sam skinula...i vise mi nije palo napamet da grizem nokte...
__________________
Ne sudi da ti ne sude!
čupkalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2010., 12:05   #406
Hej cure...utihnule ste...kako ide borba?

Ja sam napokon zadovoljna svojom frizurom
Imala sam neki dan jednu zgodu sa vjetrom....sama sebi sam se nasmijala...
Izasla ja iz kuce a ono vani puse za poludit...i naravno pocela mi kosa letit na sve strane a ja nekako izbezumljena pocela hvatat kosu na dijelu glave gdje je uvijek bio rep...kao da sam u sebi povikala...joooj, ode kosa
Nakon par sekundi mi doslo do mozga da sam se osisala i da mi se apsolutno ne vidi nista i tada sam se sama sebi nasmijala...

Vise od 15 godina nisam osjetila vjetar u kosi
__________________
Ne sudi da ti ne sude!
čupkalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2010., 00:27   #407
evo da malo podignem temu...

u mene je stanje stabilno. zadovoljna nisam, ruke su stalno u kosi ali je i kosa na glavi pa eto nije tako loše...neprestano mrcvarim kosu i to mi je dosta, ni ne osjećam baš potrebu za čupanjem.
ali to nije dobro jer tim neprestanim razvlačenjem je dovedem u takvo stanje da će jednom biti dovoljno samo malo jače povući i doviđenja vlasi.
nemogu prestati s time, ali to prvenstveno zato što ni ne želim...da ja sebi istinski kažem "dosta je bilo, sad prestaješ s tim sranjem, možeš ti to" bilo bi znatno bolje...ma nekako sam skroz nemotivirana u zadnje vrijeme, strah me od pomisli što ću napraviti od sebe sad kad počnu ispiti...
evo od ovoga trenutka mičem ruke iz kose...pa da vidimo mogu li ja to opet

cure nedajte se, moramo se boriti (boriti cijeli život nažalost) ali nema nam druge! a mi to možemo!!!
žandark is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 20:15   #408
Evo i mene malo...

Kod mene je super...u subotu sam ponovno bila kod frizerke da me izvuce na fen...i nekako sam jako zadovoljna...
Nemam potrebu za cupanjem...ali osjecam jos uvijek onaj dio tjemena na kojem sam cupala...nekako vrlo cudno osjecam taj dio u odnosu na onaj gdje nisam nikada cupala...
Dobila sam milijon komplimenata...i mogu reci da zaista uzivam u svojoj kosi...

ŽANDARK imala sam i ja tu fazu mrcvarenja kose bez da je pocupam..samo razmisljaj o tome...razmisljaj na nacin ako je nastavis mrcvariti samo je pitanje kada ces ju otkinuti...
Ne znam kako ti ali ja se toga uzasno bojim...bojim se da mi se to ne dogodi i da necu moci stati pa sam ju tako prestala mrcvariti...Znamo obje koliko je truda i snage iza nas...da bi smo postigle rezultat koji jesmo...i ne zelim niti zamisliti da se opet zajebem

Toliko za danas...svima drzim fige...lijep je osjecaj ne cupati
__________________
Ne sudi da ti ne sude!
čupkalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 22:19   #409
Quote:
čupkalica kaže: Pogledaj post
Evo i mene malo...

Kod mene je super...u subotu sam ponovno bila kod frizerke da me izvuce na fen...i nekako sam jako zadovoljna...
Nemam potrebu za cupanjem...ali osjecam jos uvijek onaj dio tjemena na kojem sam cupala...nekako vrlo cudno osjecam taj dio u odnosu na onaj gdje nisam nikada cupala...
Dobila sam milijon komplimenata...i mogu reci da zaista uzivam u svojoj kosi...

ŽANDARK imala sam i ja tu fazu mrcvarenja kose bez da je pocupam..samo razmisljaj o tome...razmisljaj na nacin ako je nastavis mrcvariti samo je pitanje kada ces ju otkinuti...
Ne znam kako ti ali ja se toga uzasno bojim...bojim se da mi se to ne dogodi i da necu moci stati pa sam ju tako prestala mrcvariti...Znamo obje koliko je truda i snage iza nas...da bi smo postigle rezultat koji jesmo...i ne zelim niti zamisliti da se opet zajebem

Toliko za danas...svima drzim fige...lijep je osjecaj ne cupati

drago mi je da si zadovoljna, ma rekla sam ti ja da će to biti super!

zadnjih par dana u mene je prisutna tendencija smanjivanja mrcvarenja kose...

upravo to što govoriš, ovo mrcvarenje nije ništa bolje od čupanja...jednom kad krenu ispadat 1,2,3 - piši propalo, u par dana upropastiš sve za što si se mjesecima krvavo borila.
to mi se bilo dogodilo na prošlim ispitima, jbg nervoza je bila prevelika, ispočetka sam uspijevala izdržati da ne čupam ali sam je neprestano mrcvarila... a onda su počele ispadat, prva druga treća što ih više izvlačiš to se i one sve slabije i slabije drže i onda koliko god ih ja nemam namjeru čupat one samo klize...

žao mi je što nitko ništa ne piše, dajte ljudi podijelite iskustva, kako vam ide...
drž'te se
žandark is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 23:14   #410
Quote:
bijela-maca kaže: Pogledaj post
jos jedno pitanje za cupkalicu: Mozes li mi docarati koliko je bila jaca zelja za cupkanjem kose naspram griznje noktiju i koliko je teze odvici se od teze navike ?
radim i jedno i drugo, zapravo nokte ne grizem 3 mj. fino su se oporavili, jednostavno sam si utuvila u glavu da ja to ne zelim radit, kosu cupkam naveliko

Quote:
žandark kaže: Pogledaj post
drago mi je da si zadovoljna, ma rekla sam ti ja da će to biti super!

zadnjih par dana u mene je prisutna tendencija smanjivanja mrcvarenja kose...

upravo to što govoriš, ovo mrcvarenje nije ništa bolje od čupanja...jednom kad krenu ispadat 1,2,3 - piši propalo, u par dana upropastiš sve za što si se mjesecima krvavo borila.
to mi se bilo dogodilo na prošlim ispitima, jbg nervoza je bila prevelika, ispočetka sam uspijevala izdržati da ne čupam ali sam je neprestano mrcvarila... a onda su počele ispadat, prva druga treća što ih više izvlačiš to se i one sve slabije i slabije drže i onda koliko god ih ja nemam namjeru čupat one samo klize...

žao mi je što nitko ništa ne piše, dajte ljudi podijelite iskustva, kako vam ide...
drž'te se
o da, ta kosa je toliko njonjava od visegodisnjeg cupkanja da opane da vjetar puhne. ja bi se najradije osisala tipa ovako ali imam uber klempave uhica, pa se necekam, uciniti to, odrezati kosu bi bilo kao da sam pokazala srednjak svima, jer ih uvijek skrivam, sta vi velite ?
midsummer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 01:47   #411
ako su problem samo klempave uši, pa to uopće nije problem u usporedbi s proćelavom glavom.
ako si možeš "priuštit" tu fizuru samo daj meni se sviđa
žandark is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 03:03   #412
hvala, nijedno nije ugodno to svakako. nego, ja sam pocela to radit sa 9 godina, u meduvremenu sam se odvikla na par godina, pa pocela opet i sad vec godinama ju maltretiram, ne sjecam se kako sam se uspjela odviknuti..
@čupkalica držim fige da ne pokleknes
midsummer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2010., 16:47   #413
Quote:
midsummer kaže: Pogledaj post
hvala, nijedno nije ugodno to svakako. nego, ja sam pocela to radit sa 9 godina, u meduvremenu sam se odvikla na par godina, pa pocela opet i sad vec godinama ju maltretiram, ne sjecam se kako sam se uspjela odviknuti..
@čupkalica držim fige da ne pokleknes
Hvala i ja svima drzim fige...
Ne znam koliko ti je duga kosa...ali ja sam definitivno mislila da ce mene frizerka osisati upravo ovako kako je na fotki koju si postavila...
Takodjer sam si utuvila u glavu da imam klempave usi i neces vjerovati super me osisala...ovo naprijed mi je stepenasto...taman toliko dugacko da mi pokrije usi...a iza je krace na puf..S lijeve strane imam jos mjesta gdje je kosa razrijedjena tako da su mi šiške malo duze...uhvatim ih sa špangicom i zabacim na taj dio...i friz je super...
Uglavnom frizerka moze uciniti cuda...samo skupi hrabrosti da sjednes na onu stolicu...i naravno nikako odustati od borbe...
__________________
Ne sudi da ti ne sude!
čupkalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2010., 22:51   #414
Citam sve ovo..i nije mi jasno kako se ranije nisam setila otici na net i forume o malo pretraziti ovu pojavu koja me prati od gimnazije. U pocetku je to bilo cupkanje cjelih dlaka..i to jednu po jednu iz temena dok ucim,pa je pregrizem na pola...Nikada nisam imala delove bez kose, takozvane rupe po glavi... A sada, skoro 10 godina posle to je postalo više cupkanje krajeva kose.. uglavnom ispucalih krajeva. Samo povremeno pocupam dlaku iz korena i to kad je "grbava, hrapava il debela"..to su neke od objasnjenja zasto bas tu moram pocupat. Ali ovo cupkanje oštecenih vrhova me ubija..iako redovito idem frizeru, ja uvek nadjem neki osteceni pramenčić i čupkam..tolliko sam bila skratila jednu stranu kose da je frizerki trebalo oko 6 mjeseci da mi poravna frizuru...imam paž. I svi me opominju i dečko je poceo da me lupa po prstima kad me vidi..ali kad ja to volim raditi...to me opušta... a znam da nije normalno. Budem po robi puna kratkih malih plavih dlačica koje sam isčupkala..užas. I sad vidim da ce mi biti izgleda jedino rešenje da se ošišam na kratko. Tužno ali istinito, lakse mi je kad vidim nisam sama u svom ludilu..
DisneyGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 11:50   #415
Quote:
DisneyGirl kaže: Pogledaj post
Citam sve ovo..i nije mi jasno kako se ranije nisam setila otici na net i forume o malo pretraziti ovu pojavu koja me prati od gimnazije. U pocetku je to bilo cupkanje cjelih dlaka..i to jednu po jednu iz temena dok ucim,pa je pregrizem na pola...Nikada nisam imala delove bez kose, takozvane rupe po glavi... A sada, skoro 10 godina posle to je postalo više cupkanje krajeva kose.. uglavnom ispucalih krajeva. Samo povremeno pocupam dlaku iz korena i to kad je "grbava, hrapava il debela"..to su neke od objasnjenja zasto bas tu moram pocupat. Ali ovo cupkanje oštecenih vrhova me ubija..iako redovito idem frizeru, ja uvek nadjem neki osteceni pramenčić i čupkam..tolliko sam bila skratila jednu stranu kose da je frizerki trebalo oko 6 mjeseci da mi poravna frizuru...imam paž. I svi me opominju i dečko je poceo da me lupa po prstima kad me vidi..ali kad ja to volim raditi...to me opušta... a znam da nije normalno. Budem po robi puna kratkih malih plavih dlačica koje sam isčupkala..užas. I sad vidim da ce mi biti izgleda jedino rešenje da se ošišam na kratko. Tužno ali istinito, lakse mi je kad vidim nisam sama u svom ludilu..

Ima nas još mnogo luđih koji smo unistili glavu do iznemoglosti.

Ne znam je li rjesenje ošišati se...jer postoji mogucnost da ih pocnes cupati iz korjena...Rješenje je da prestaneš čačkati po kosi a to nije nimalo lako...
Nekima od nas je uspjelo ali uvijek je tanka ta crta koja nas dijeli do povratka starom zanatu...
Prema tome draga moja...vrijeme je da počneš slušati svoju okolinu i da pokušaš prestati to činiti...moraš sama se bi otkriti neki drugi način opuštanja!
Sretno
__________________
Ne sudi da ti ne sude!
čupkalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 20:25   #416
I ja da se javim...
Ne znam sto mi svo ovo vrijeme nije palo na pamet da pogledam na netu oko ovog problema. Padalo mi je na pamet, ali kao da sam mislio da necu naci tudja iskustva...

Poceo sam da cupam kosu sa 9 godina. Imao sam rupu 1cm, sa 1cm. I onda sam nakon godinu dana odjednom poceo cupati trepavice, od tog momenta nije mi vise palo na pamet da cupam kosu. Mislim da se sad ne bih mogao nikako natjerati da cupnem jednu vlas. Sve to traje sad vec 14 godina.
Jako dugo nisam imao niti jednu trepavicu, sve do srednje i dok nisam postao svjestan da bi ljudi mogli primjetiti u mnogo vecem broju.
Roditelji su me vodili sa 13 godina (kada su shvatili, jer sam se dobro krio...), kod svih mogucih doktora. Vrlo lako sam ih sve uvjerio da su mi trepavice same otpale... Davali su mi neke preparate da mazem oci i neke vitamine. To naravno nije pomoglo, jer problem nije bio tjelesni, nego psihicki.
Kada sam vec i ja sam shvatio da nemam kontrolu nad tim cupanjem, poceo sam malo da se kontroliram. Ali opet nedovoljno da bih prestao. Sad imam dosta trepavica, ali imam male rupe izmedju i samo su u jednom redu, tanke. Nikako ne mogu da sastavim da ih uopce ne cupam. Ali kako je bilo i ovo je uspijeh.

A evo, ja vec dugo u zivotu nemam nikakav veci stres, sve mi je u redu, skroz sredjeno, sretan, zadovoljan na svim planovima Izgleda da su neki raniji stresovi ostavili dublji trag, kog nisam svijestan. Ili je ovo postala ogromna navika, ili zavisnost, ne znam vise ni sam.
Cudno mi je procitati da ima ovoliko ljudi sa tim problemom.
Ne vjerujem da to netko moze shvatit, tko nije sam prosao. Stvarno je uzas. Evo dok tipkam, ruka mi sama krene prema ocima, i samo ih pipnem, trazim neku pogodnu za pull
Lagao bi kad bi rekao da je los osjecaj kada iscupam dlaku. Nazalost, u tome je sigurno i najveci problem, meni je to lijep osjecaj Taj momenat kada koren izadje, kada pecne, zasvrbi, strasno. Ne vjerujem sam sebi sto pisem...
A valjda me netko razumije...
Ne znam da li da idem kod psihijatra. I ja sam se bavim tom oblasti. Znam sve sta mi je i kako mi je i sto trebam raditi, a lekove ne pijem nikada. Pa ne bih ni sada.
Kada sam ovdje procitao neke stvari, lakse sam se odlucio da pokusam da prekinem skroz sa tim. Nemam pojma kako ce to biti, ali moram pokusati. Ne vrijedi mi da se lazem kako cu samo jednu, dvije...
Dosta mi je vise.

Svima sa istim problemom zelim da ga se sto prije rijese.
armik is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2010., 01:35   #417
Dosao sam samo da napisem kako sam od ovog posta gore cupnuo 1 trepavicu.
Prije 5min. Nadam se da ce me ovo potaknuti da istrajem dalje...
Strasno tesko, strasno.
armik is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2010., 11:42   #418
evo da se javim, čitam ovu temu prvi put i mislim da s vama dijelim isti problem, nadam se da će mi netko znati reći je li to to...
ne čupam kosu, ali s vremena na vrijeme znam nesvjesno čupkati lijevu obrvu i to uvijek samo vanjsku polovicu. nakon nekog vremena shvatim da ju čupkam ali ne prestanem.. to je obično u vrijeme stresa, kad su ispiti, ali zna biti i bez obzira na stres...
bogu hvala na olovkama za obrve
jeste li išli zbog toga stručnoj osobi koja bi riješila taj problem, našla uzrok, da vam pomogne kroz razgovor?
Starbuck* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2010., 12:25   #419
Quote:
armik kaže: Pogledaj post
Dosao sam samo da napisem kako sam od ovog posta gore cupnuo 1 trepavicu.
Prije 5min. Nadam se da ce me ovo potaknuti da istrajem dalje...
Strasno tesko, strasno.
Dobro došao!

Ja sam veteranka na ovom topicu....da nije bilo njega vjerovatno bih i danas čupala...ali ja to više ne činim i svakim danom imam sve ljepšu kosu....nakon 10-15 godina sam se ošišala...prvi puta posjetila frizera...više od 18 godina sam čupala kosu manično...prestrasno...pola glave je bilo u sitnim vlasima a ovu drugu polovicu sam hvatala u rep.
Pišem to kao uvod na tvoju nedoumicu da li ići psihijatru ili ne...
Ja takodjer već nekoliko godina imam prilično rješenu životnu situacijama sa sasvim normalnim svakodnevnim stresovoma koje svi ljudi imaju pa ne čupaju kosu i takodjer smatram tj. znam koje situacije kroz djetinjstvio su izazvale trichotilomaniju ali znam kako se danas osjecam i procinjenila sam da ne moram psihijatru....da to mogu riješiti snagom volje...i uspjela sam!

Moraš sam procijeniti jesi li depresivan, tužan, bojiš li se nekoga, nečega, i koliko snažno neke situacije neželjene utječu na tebe...
Iz tvog posta bih rekla da ti psihijatar nije potreban, tj.nisu ti ljekovi potrebni, možda komunikacija i nije tako loša.

U svakom slučaju sretno!
__________________
Ne sudi da ti ne sude!
čupkalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2010., 12:32   #420
Quote:
Starbuck* kaže: Pogledaj post
evo da se javim, čitam ovu temu prvi put i mislim da s vama dijelim isti problem, nadam se da će mi netko znati reći je li to to...
ne čupam kosu, ali s vremena na vrijeme znam nesvjesno čupkati lijevu obrvu i to uvijek samo vanjsku polovicu. nakon nekog vremena shvatim da ju čupkam ali ne prestanem.. to je obično u vrijeme stresa, kad su ispiti, ali zna biti i bez obzira na stres...
bogu hvala na olovkama za obrve
jeste li išli zbog toga stručnoj osobi koja bi riješila taj problem, našla uzrok, da vam pomogne kroz razgovor?
I tebi želim dobrodošlicu!

U pravu si...dijelimo isti problem.. svi koji čupaju dlake sa tijela spadaju u tu grupu
Imam jako dobru prijateljicu koja čini isto što i ti...toliko je un išti sa vanjske strane da joj sve bude crveno...Ona takodjer zna za moj problem...i zna da sam ja uspjela ali njoj bas ne ide...Milim da je to iskljucivo iz razloga sto obrve brze rastu pa polazi od te tocke da ce sada malo počupati ali za 15 dana opet ima lijepe obrve
Baš smo jučer sjedile na kavi...ona je stalno prste imala u obrvama...malo jednoj, malo drugoj a taman su joj lijepe narasle...Opominjala sam ju nekoliko puta ali uzalud Naprosto znam kako joj je pa ne forsiram da prestane...odlučiti će sama.
A što se tiće pomoci kod stručnih osoba pročitaj odgovor koji sam napisla ARMIKU da se ne ponavljam.

Sretno!
__________________
Ne sudi da ti ne sude!
čupkalica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:14.