Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2012., 15:51   #2001
Quote:
** Tara ** kaže: Pogledaj post
Hm, vidiš sad si i ja razmišljam i ni ja nisam dobila račun kad sam se pirsala drugi put. Prvi put jesam, ali sad drugi put nisam.
To im je očito navika ne izdati račun

Ajd', nisu me globili inspektori kad sam izašla bez računa van
bar to!

al ono, komotno nas mogu oderat samo tak za 100-200 kn više. šta je njima pola sata tetoviranja "po skrivećki"-lovu mrdne onak usput...
Bili Cvitak is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 16:46   #2002
Quote:
cherry_red kaže: Pogledaj post
Sutra idem.
Iščekivanje me ubijaaaa


Veselim se kao da idem ja . U koliko si naručena?
Ja moram čekati 3.7., ali i to će proletiti, a onda
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 18:12   #2003
Quote:
Una1980 kaže: Pogledaj post

Veselim se kao da idem ja . U koliko si naručena?
Ja moram čekati 3.7., ali i to će proletiti, a onda
Ma ja sam prva na dnevnom redu
Danas mi je ono ... nisam znala kaj bi/kam bi sama sa sobom .. pa sam probala gledat nekaj/surfat al nije upalilo. Nula bodova.

Zato sam cijelu kuću zglancala
Sad sam toliko umorna da ne čujem ni vlastite misli.
__________________
You have enemies? Good, that means you stood up for something.
cherry_red is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 11:27   #2004
I ja sam isto uzbudenaaaa zbog tebe rado bi si ja jos jednu priustilaaa joj kad se samo sjetim osjecaja i boli predobro.je to osjetit...zasigurno jedno nezaboravno iskustvo koje valja ponoviti
bičvaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 13:54   #2005
Cherry-obavezno sliku , ak ništa drugo barem u inbox
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 15:52   #2006
Preživjela. Otišla radit samo rebra, na kraju napravila i na vratu
Sve kaj imam za iskomentirat je da na rebrima uopće ne boli koliko se priča. Jest da na nekim momentima malo jače zaboli ali ni približno kolko ljudi misle da boli.

A vrat mi je istetoviral brže nego kaj me moja frizerka ošiša ( a šišam se na mašinicu )

Samo ovak ... s obzirom da je vrat bil neplaniran, a ja sam došla u majici golih leđa, preko folije mi je zaljepil onaj papirnati ubrus da mi sunce ne tuče. I rekao mi je da kad dođem doma, odmah skinem to. Ali nije rekao dal da vratim foliju. E sad sam ja na svoju ruku, oprala s vodom, stavila Bepanthena i stavila foliju. Dal da ju skinem?
__________________
You have enemies? Good, that means you stood up for something.
cherry_red is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 16:15   #2007
Quote:
cherry_red kaže: Pogledaj post
Preživjela. Otišla radit samo rebra, na kraju napravila i na vratu
Sve kaj imam za iskomentirat je da na rebrima uopće ne boli koliko se priča. Jest da na nekim momentima malo jače zaboli ali ni približno kolko ljudi misle da boli.

A vrat mi je istetoviral brže nego kaj me moja frizerka ošiša ( a šišam se na mašinicu )

Samo ovak ... s obzirom da je vrat bil neplaniran, a ja sam došla u majici golih leđa, preko folije mi je zaljepil onaj papirnati ubrus da mi sunce ne tuče. I rekao mi je da kad dođem doma, odmah skinem to. Ali nije rekao dal da vratim foliju. E sad sam ja na svoju ruku, oprala s vodom, stavila Bepanthena i stavila foliju. Dal da ju skinem?
mislim da bi ju trebala skinuti, bar su meni tako rekli. jer tetovaža treba biti na zraku da brže zacijeli, a kad ideš negdje van staviš opet foliju. mislim, tak je bar kod mene... i da obavezno je mažem bepantenom...
Bili Cvitak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 16:20   #2008
Quote:
Bili Cvitak kaže: Pogledaj post
mislim da bi ju trebala skinuti, bar su meni tako rekli. jer tetovaža treba biti na zraku da brže zacijeli, a kad ideš negdje van staviš opet foliju. mislim, tak je bar kod mene... i da obavezno je mažem bepantenom...
Ma sad sam je i skinula, ak nije rekao da opet stavim valjda ni ne treba. I oprala sam je s vodom, pričekala da se posuši, i prek plastične rukavice namazala s Bepanthenom. Tak mi je rekao. Jebiga ne bum ju još s rukama dirala, bojim se, tek je prije sat vremena napravljena.

I kupila sam si nekakav ph-neutralni sapun u dm-u. Od Balea je jedino bilo. I piše pH- neutralno, ph vrijednost - 5,5.

E sad bi se ja navečer trebala oprat s tim sapunom prije nego kaj navečer stavim deblji sloj masti i foliju, al ne usudim se. Zbunjuje me to nešto 5,5.

PS: Jel normalno da me sad malo pecka?
__________________
You have enemies? Good, that means you stood up for something.

Zadnje uređivanje cherry_red : 21.06.2012. at 16:27.
cherry_red is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 16:31   #2009
Quote:
cherry_red kaže: Pogledaj post
Ma sad sam je i skinula, ak nije rekao da opet stavim valjda ni ne treba. I oprala sam je s vodom, pričekala da se posuši, i prek plastične rukavice namazala s Bepanthenom. Tak mi je rekao. Jebiga ne bum ju još s rukama dirala, bojim se, tek je prije sat vremena napravljena.

I kupila sam si nekakav ph-neutralni sapun u dm-u. Od Balea je jedino bilo. I piše pH- neutralno, ph vrijednost - 5,5.

E sad bi se ja navečer trebala oprat s tim sapunom prije nego kaj navečer stavim deblji sloj masti i foliju, al ne usudim se. Zbunjuje me to nešto 5,5.

PS: Jel normalno da me sad malo pecka?
da i mene je peckala, i kako je na stopalu malo sam i šepala jer malo je i boljelo (ali tek poslje kad sam hodala). čim sam došla s tetoviranja skinula sam foliju, oprala je mlakom vodom i kad se osušila sam je namazala bepantenom kad idem van obavezno foliju stavim.
Bili Cvitak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 16:42   #2010
Quote:
Bili Cvitak kaže: Pogledaj post
da i mene je peckala, i kako je na stopalu malo sam i šepala jer malo je i boljelo (ali tek poslje kad sam hodala). čim sam došla s tetoviranja skinula sam foliju, oprala je mlakom vodom i kad se osušila sam je namazala bepantenom kad idem van obavezno foliju stavim.
Onda dobro. Trenutno malo pecka i k'o zateže. Al valjda je to ok.
Sad sam baš pročitala na Zagreb Tattoo forumu da ako pecka, svrbi etc. znači da zarasta.

Nadajmo se da neću postat paranoična i od ovog napravit filozofiju, al kad sam tako jebeno sretna
__________________
You have enemies? Good, that means you stood up for something.
cherry_red is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 17:01   #2011
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, evo tebeeeee
Da, nemoj nositi foliju ako baš ne moraš (tj. nosiš ju u slučaju da ti se ne zamasti roba), tetovaža mora disati,a pod folijom ne može,a i mora biti na zraku da može zarasti.
Ti ne samo da si preživjela nego si odmah 2 stavila...
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 17:04   #2012
Quote:
Una1980 kaže: Pogledaj post
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, evo tebeeeee
Da, nemoj nositi foliju ako baš ne moraš (tj. nosiš ju u slučaju da ti se ne zamasti roba), tetovaža mora disati,a pod folijom ne može,a i mora biti na zraku da može zarasti.
Ti ne samo da si preživjela nego si odmah 2 stavila...
Ah... nisam izdržala
Pa sad ova na vratu je bez folije, ono zateže i pecka lagano, valjda je to ok? Jel je? Ili da opet namažem?

A ovu foliju na rebrima mi je rekao da imam par sati, i onda se istuširam,operem, namažem, stavim foliju prije nego kaj idem spavat.
I da ju imam samo prek noći.
__________________
You have enemies? Good, that means you stood up for something.
cherry_red is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 17:10   #2013
Quote:
cherry_red kaže: Pogledaj post
Ah... nisam izdržala
Pa sad ova na vratu je bez folije, ono zateže i pecka lagano, valjda je to ok? Jel je? Ili da opet namažem?

A ovu foliju na rebrima mi je rekao da imam par sati, i onda se istuširam,operem, namažem, stavim foliju prije nego kaj idem spavat.
I da ju imam samo prek noći.

Ma naravno da je normalno. ja ih imam 4 i sa svakom je bilo tako. ne trebaš previše mazati,ni to isto nije dobro. tanak sloj kreme stavi, dakle ne smije se vidjeti hrpa bijele kreme na tetovaži,mora onak prozirno biti (isuse kakvo objašnjavanje) .
Imaj foliju na rebrima preko noći, jer će ti u protivnom biti cijeli krevet u bepantenu
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 17:15   #2014
Quote:
Una1980 kaže: Pogledaj post
Ma naravno da je normalno. ja ih imam 4 i sa svakom je bilo tako. ne trebaš previše mazati,ni to isto nije dobro. tanak sloj kreme stavi, dakle ne smije se vidjeti hrpa bijele kreme na tetovaži,mora onak prozirno biti (isuse kakvo objašnjavanje) .
Imaj foliju na rebrima preko noći, jer će ti u protivnom biti cijeli krevet u bepantenu
Ne,ne .. objašnjavaš savršeno
A otkad sam se vratila, dosad sam je jedno 2 ili 3 puta namazala u tankom sloju. Nek dojde k sebi malo, pa bum opet poslije.

Za rebra mi je rekao. Al je isto rekao i za vrat preko noći.

PS: Jebote ja sam bila jednom i već ih imam 12 !
__________________
You have enemies? Good, that means you stood up for something.
cherry_red is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 17:33   #2015
Quote:
cherry_red kaže: Pogledaj post
Ne,ne .. objašnjavaš savršeno
A otkad sam se vratila, dosad sam je jedno 2 ili 3 puta namazala u tankom sloju. Nek dojde k sebi malo, pa bum opet poslije.

Za rebra mi je rekao. Al je isto rekao i za vrat preko noći.

PS: Jebote ja sam bila jednom i već ih imam 12 !


Najbitnije je da ti tetovaža nikad nije bez kreme, onak da nije potpuno suha. Prošlo ljeto smo se sestra i ja tetovirale na isti dan i za vikend otišle van,a nijedna od nas nije uzela bepanten sa sobom. Naravno tetovaže su do jutra već bile jadne sasušene, ali im se apsolutno ništa nije dogodilo.
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 18:02   #2016
Quote:
Una1980 kaže: Pogledaj post

Najbitnije je da ti tetovaža nikad nije bez kreme, onak da nije potpuno suha. Prošlo ljeto smo se sestra i ja tetovirale na isti dan i za vikend otišle van,a nijedna od nas nije uzela bepanten sa sobom. Naravno tetovaže su do jutra već bile jadne sasušene, ali im se apsolutno ništa nije dogodilo.
Meni je jedino problem vrat u dovoljnoj količini namazat, ono da se ne bijeli, kad ne vidim
Al zato je tu moja mama! Do prije 25 minuta je bilo 'pas mater', a vidi je, sad me već maže
__________________
You have enemies? Good, that means you stood up for something.
cherry_red is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 18:28   #2017
cherry daj slikeeee
bičvaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 18:33   #2018
Quote:
cherry_red kaže: Pogledaj post
Meni je jedino problem vrat u dovoljnoj količini namazat, ono da se ne bijeli, kad ne vidim
Al zato je tu moja mama! Do prije 25 minuta je bilo 'pas mater', a vidi je, sad me već maže

Klasika,tak i moja isto..prvo je "fuj,ja to ne mogu ni gledati", a sad ni ne primjećuje više nijednu

edit: sad vidim da kažeš da ćeš poslati slike kad zarastu...ma daj ih odmah da vidimo na pp
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 18:34   #2019
Quote:
bičvaaa kaže: Pogledaj post
cherry daj slikeeee
Čekaj da dojdu k sebi
A i ne bi baš ovako javno ... vas 3 curke ( ti, Una1980 i Bili Cvitak) ste mi simpa, pa bum vam poslala u PP kad zarastu
__________________
You have enemies? Good, that means you stood up for something.
cherry_red is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 20:37   #2020
Quote:
Una1980 kaže: Pogledaj post
Klasika,tak i moja isto..prvo je "fuj,ja to ne mogu ni gledati", a sad ni ne primjećuje više nijednu

edit: sad vidim da kažeš da ćeš poslati slike kad zarastu...ma daj ih odmah da vidimo na pp
Ummm ... bu me stara sutra pofotkala. Danas nije dobre volje, umorna je
Jebemu žene, mene je strah ić' spavat
__________________
You have enemies? Good, that means you stood up for something.
cherry_red is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:53.