Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2012., 00:52   #1
Ključ zapeo u bravi

Pozdrav,

dakle ključ mi je zapeo u bravi. Probao sam sve tehnike izvlačenja ali jednostavno neide a neželim ga strgati. Radi se o peugeotu 307. Zanima me dali netko zna pouzdanog bravara u zgb-u koji bi eventualno znao riješiti problem.
Dali to znači da mora ići nova brava sa novim ključem ili?

Hvala
johnswiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2012., 01:09   #2
Svatko to se bavi izradom ključeva to izvadi za čas..... Al bar napiši dio grada, da ti se lakše pomogne.... Recimo, igrom slučaja znam jednog sa Britanca, pa jedan 200 metara dalje Ilicom prema trgu.... Al ak si u, recimo, Dubravi, nema smisla da njih zoveš, ima netko bliže....
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2012., 01:16   #3
Prvo što google izbacuje http://www.tonkovic.com/
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2012., 01:30   #4
Quote:
Nalc kaže: Pogledaj post
Svatko to se bavi izradom ključeva to izvadi za čas..... Al bar napiši dio grada, da ti se lakše pomogne.... Recimo, igrom slučaja znam jednog sa Britanca, pa jedan 200 metara dalje Ilicom prema trgu.... Al ak si u, recimo, Dubravi, nema smisla da njih zoveš, ima netko bliže....
Eto baš i je Dubrava... pa ak znaš nekog tamo za preporučiti slobodno reci
johnswiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2012., 16:00   #5
Pokušaj Osor promet! Oni se bave sa autoključevima i siguran sam da bi ti mogli pomoći.
AlexVeliki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2012., 18:53   #6
Zvao sam danas ovlašteni peugeot i cijena za novu kontakt bravu je 1670 kn sa "elektronikom" naime radi se o par žica i konektoru, plus ruke nekih 130 kn. Uglavnom treba napravit prvo uplatu da bi oni to i naručili.

Kod ostalih bravara koji se bave ovom problematikom su mi rekli da oni mogu izvaditi ključ ali nemogu popraviti samu bravu? Tak da je jedino riješenje naruđba brave preko ovlaštenog...

hvala svima...

volim peugeot i njihovu kvalitetu...
johnswiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2012., 19:04   #7
Quote:
johnswiss kaže: Pogledaj post
Zvao sam danas ovlašteni peugeot i cijena za novu kontakt bravu je 1670 kn sa "elektronikom" naime radi se o par žica i konektoru, plus ruke nekih 130 kn. Uglavnom treba napravit prvo uplatu da bi oni to i naručili.

Kod ostalih bravara koji se bave ovom problematikom su mi rekli da oni mogu izvaditi ključ ali nemogu popraviti samu bravu? Tak da je jedino riješenje naruđba brave preko ovlaštenog...

hvala svima...

volim peugeot i njihovu kvalitetu...
Postojala je... u to vrijeme, akcija u Peugeotu, putem koje su rješavali probleme oko bravice paljenja.

K tome, moja preporuka je da taj kvar, rješiš u bilo kojem OVLAŠTENOM Peugeot servisu, ne daj ključeve kojekakvim kovačima, to nije šala.

Šta je tu je, bolje to riješi kak spada, da ne bi kasnije bilo, nismo znali.
Josip09 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:42.