Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service > Security

Security Antivirusi, firewalli, patchevi, service packovi, updatei, ... Sve o sigurnosti vašeg računala.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2011., 23:05   #21
pozdrav!
imam problem s avastom. Imam instaliranu free verziju 5 za koju mi iskače obavijest da je istekao rok korištenja.

Ok, otišla sam na stranicu avasta, skinula update, pokrenem ga i javlja error.
Mislila sam, možda je došlo do greške kod downloada, pa sam ponovo skinula. Nije u tome problem. Onda sam pokušala izbrisati iz program filesa staru verziju, pa da probam instalirati skroz novu. Ali ne mogu ga izbrisati (piše obavijest da je program zaštićen i da ga nije moguće brisati). Kaj da napravim??
zdenkica7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2011., 09:13   #22
Quote:
zdenkica7 kaže: Pogledaj post
pozdrav!
imam problem s avastom. Imam instaliranu free verziju 5 za koju mi iskače obavijest da je istekao rok korištenja.

Ok, otišla sam na stranicu avasta, skinula update, pokrenem ga i javlja error.
Mislila sam, možda je došlo do greške kod downloada, pa sam ponovo skinula. Nije u tome problem. Onda sam pokušala izbrisati iz program filesa staru verziju, pa da probam instalirati skroz novu. Ali ne mogu ga izbrisati (piše obavijest da je program zaštićen i da ga nije moguće brisati). Kaj da napravim??
Ako ti je istekao rok korištenja treba na Avastovim stranicama zatražiti da ti ponovo pošalju besplatan ključ na e-mail.Lako je popuni se na njihovoj stranici.Več je odavno izašao Avast free 6.0 te bi trebalo nadograditi ili staru verziju deinstalirati.To se lagano napravi naprimjer pomoču CClinera,te se skine nova verzija i ubaci novi ključ besplatni i sve radi..
tobit is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 22:50   #23
Quote:
tobit kaže: Pogledaj post
Ako ti je istekao rok korištenja treba na Avastovim stranicama zatražiti da ti ponovo pošalju besplatan ključ na e-mail.Lako je popuni se na njihovoj stranici.Več je odavno izašao Avast free 6.0 te bi trebalo nadograditi ili staru verziju deinstalirati.To se lagano napravi naprimjer pomoču CClinera,te se skine nova verzija i ubaci novi ključ besplatni i sve radi..
Hvala puno! Odrađeno!
zdenkica7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 20:34   #24
Avira je vjerojatno najbolji izbor
__________________
Četvrti Reyes....Juan,Oscar,Franco & Alex...
Alex Reyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2011., 18:36   #25
Koristila sa AVast još prije dosta godina i stvarno mi je bio izvrstan i zamijenio mi je sve programe koje sam imala. A vjerujte, imala sam desetak raznih programa protiv virusa i sličnih stvari. Međutim, s vremenom me je program užasno usporio, pa sam prešla na nagovor kćerke na C.O.M.O.D.O. antivirusni, koji je po svemu sličan nekadašnjem ZoneAlarmu. Sasvim okay antivirusni uz to da se ima kontrola nad svim programima u svakom trenutku. Zatim je došao sin pa mi je skinuo Comodo i postavio NOD32 kojeg sam također davno koristila. Nije loš, ali je problem što svakih mjesec ili dva zahtijeva obnovu lozinke do koje baš nije jednostavno doći. Nekako najviše vjerujem Avastu, samo se bojim da bi mi možda opet jako usporio rad kompa, ako to nije sređeno.
Frog&Cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2011., 21:08   #26
Quote:
Frog&Cat kaže: Pogledaj post
Koristila sa AVast još prije dosta godina i stvarno mi je bio izvrstan i zamijenio mi je sve programe koje sam imala. A vjerujte, imala sam desetak raznih programa protiv virusa i sličnih stvari. Međutim, s vremenom me je program užasno usporio, pa sam prešla na nagovor kćerke na C.O.M.O.D.O. antivirusni, koji je po svemu sličan nekadašnjem ZoneAlarmu. Sasvim okay antivirusni uz to da se ima kontrola nad svim programima u svakom trenutku. Zatim je došao sin pa mi je skinuo Comodo i postavio NOD32 kojeg sam također davno koristila. Nije loš, ali je problem što svakih mjesec ili dva zahtijeva obnovu lozinke do koje baš nije jednostavno doći. Nekako najviše vjerujem Avastu, samo se bojim da bi mi možda opet jako usporio rad kompa, ako to nije sređeno.
ja koristim avast, opet, i neprimjetim nikakvo usporenje, ali bas nikakvo
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2011., 21:57   #27
ja nemam antivirus i komp mi radi puno brže
al inače dobra mi je avira i avast
Ravinx is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 19:04   #28
AV software

Koji vam je najbolji software za zaštitu od virusa, malwarea, trojanaca i sl. napasti?
peroj is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 19:36   #29
Quote:
Mentolman kaže: Pogledaj post
pa avast nego sta... ako ipak neces njega uzmi bilo sta samo nemoj avg.. sranje veliko
evo ako ces skinit si avast ..
download: http://www.skidajmo.com/Sigurnost/av...e_Antivirus_6/
reg: http://www.avast.com/registration-free-antivirus.php (neznam stavit rijec umjesto linka cijelog kako se to radi ? )
i samo se regas ..i na mail dobijes key u roku 24h i aktiviras si ga.
Avast Je Sranje od njega nakon re-starta mi se pojavio bsod
Fdownloads is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 02:58   #30
Gledam na 3 stranice o antivirusima na sve tri poredak je ovako

1,AVG
2,Avast
3,Avira

jeli stvarno tako dobar AVG jer vidim prosle komentare da je los
Vasa iskustva?
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 04:05   #31
Quote:
ivan greco kaže: Pogledaj post

jeli stvarno tako dobar AVG jer vidim prosle komentare da je los
Vasa iskustva?
avg je najgori
avast od free antivirusa najbolji
eset i kaspersky od "kupovnih" najbolji
Ravinx is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 09:04   #32
Quote:
ivan greco kaže: Pogledaj post
Gledam na 3 stranice o antivirusima na sve tri poredak je ovako

1,AVG
2,Avast
3,Avira

jeli stvarno tako dobar AVG jer vidim prosle komentare da je los
Vasa iskustva?
To što je AVG na prvome mjestu to ne znači ništa.Avg je solidan antivirusni program,ali Avast ima ono što Avira i Avg nemaju.Tako da se može izabrati tko što želi.A da su Eset nod i kaspersky najbolji i otome se da pričati.treba malo pogledati po netu što ljudi kažu o tome.
tobit is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 15:27   #33
Quote:
tobit kaže: Pogledaj post
To što je AVG na prvome mjestu to ne znači ništa.Avg je solidan antivirusni program,ali Avast ima ono što Avira i Avg nemaju.Tako da se može izabrati tko što želi.A da su Eset nod i kaspersky najbolji i otome se da pričati.treba malo pogledati po netu što ljudi kažu o tome.
AVG je los antivirus pritome dosta usporava kompjutor
dobrota1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 16:34   #34
""Avira AntiVir had replaced the Avira Personal Free edition notifier. It is no longer suggesting upgrading to Avira premium or the security suite. Instead, the notifier is advertising Uniblue "Registry Booster".

Licensed users of Avira Premium are receiving e-mails advertising the same Uniblue "Registry Booster" product.

The addition of a toolbar with the pre-checked option to include the Ask Toolbar (AntiVir WebGuard) and change the default search provider to Ask""

http://forum.avira.com/wbb/index.php...hreadID=131720

Sada je ovo postalo sranje od antivirusnog programa....
__________________
Pravim mušku djecu. Ako prvi put omanem drugi put je džabe....
Klose is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 01:20   #35
Za sve "avast-ove" izasla je nova verzija 6,1,1203
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 02:26   #36
Norton Internet Security.
__________________
UM CARUJE-DOK SNAGA NE POPIZDI.
spajder is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 12:40   #37
Quote:
ivan greco kaže: Pogledaj post
Za sve "avast-ove" izasla je nova verzija 6,1,1203
avastovce valjda
Ravinx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 03:31   #38
Quote:
Ravine kaže: Pogledaj post
avastovce valjda
avast-ovce
__________________
Klik!
Teufel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:39.