Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Pogledaj rezultate ankete: Treba li se zakon za 102 ks promijeniti?
Da,u potpunosti se slažem. 40 24.39%
Ne,ne slažem se. 44 26.83%
Djelomice se slažem. 20 12.20%
DA! Taj zakon je apsurdan. 60 36.59%
Glasovatelji: 164. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2010., 23:13   #1
Exclamation Limit 102 ks za mlade vozače!!!

Evo zanima me ljudi šta vi mislite o tom zakonu...tj limitu koji ne dopušta mladom vozaču do 24 god. da ne vozi auto jači od 102 ks...moje iskreno mišljenje je da taj zakon nebi se trebao držati tolko čvrsto još dugo...vjerujem da će se promijenti...ako oni tolko paze za ljude da ne umiru previše u prometnim nesrečama,onda stvarno nemam šta reći...naime imao čovjek auto od 85,102,180 ili 200 ks opet će nastradati kako god okrenemo...tako da za mene ovaj zakon nebi trebao trajati još dugo..

volio bih čuti i vaša mišljenja...slažete li se/ne slažete li se s onime što sam rekao...podjelite sa svima... hvala
ludi_bubnjar555 is offline  
Old 18.10.2010., 23:15   #2
Quote:
ludi_bubnjar555 kaže: Pogledaj post
Evo zanima me ljudi šta vi mislite o tom zakonu...tj limitu koji ne dopušta mladom vozaču do 24 god. da ne vozi auto jači od 102 ks...moje iskreno mišljenje je da taj zakon nebi se trebao držati tolko čvrsto još dugo...vjerujem da će se promijenti...ako oni tolko paze za ljude da ne umiru previše u prometnim nesrečama,onda stvarno nemam šta reći...naime imao čovjek auto od 85,102,180 ili 200 ks opet će nastradati kako god okrenemo...tako da za mene ovaj zakon nebi trebao trajati još dugo..

volio bih čuti i vaša mišljenja...slažete li se/ne slažete li se s onime što sam rekao...podjelite sa svima... hvala
Ima već tema o tome... ove zime bi trebao ponovno ići na izglasavanje... do tad se ništa ne zna
ryder on the storm is offline  
Old 18.10.2010., 23:33   #3
Ovdje ga brine zakon od '100 konja', a na drugoj temi priča o kupnji RS Škodu od 180 konja.
Dajte banajte te trolove...

Pazi samo glupu anketu
dove+ is offline  
Old 18.10.2010., 23:38   #4
hm....upravo zbog tebe i postoje ovakvi zakoni u eu...ALI U JEBENOJ EU....ne i kod nas....vani je zakon postavljen po omjeru konja i mase a kod nas ograničen na 102 konja i nije isto jer vozim auto od tonu i pol od sto konja i onaj od 800 kila..........zbog toga se nadam se ce ovaj zakon pasti cim prije
Gigi06 is offline  
Old 18.10.2010., 23:39   #5
Quote:
dove+ kaže: Pogledaj post
Ovdje ga brine zakon od '100 konja', a na drugoj temi priča o kupnji RS Škodu od 180 konja.
Dajte banajte te trolove...

Pazi samo glupu anketu
napravi novi topic i bolju anketu onda....
ćubi is online now  
Old 18.10.2010., 23:44   #6
Quote:
dove+ kaže: Pogledaj post
Ovdje ga brine zakon od '100 konja', a na drugoj temi priča o kupnji RS Škodu od 180 konja.
Dajte banajte te trolove...

Pazi samo glupu anketu
ajde ohladi malo...cuj..ako nemas pametnijeg posla...odi kopaj ili tako nesto... ono za RS je bilo za mog prijatelja...drugi put informiraj se malo sretno

Ćubi hvala na podržci..
ludi_bubnjar555 is offline  
Old 19.10.2010., 00:03   #7
sam sam mladi vozac i vozio sam prvo 75ks a sad vise od 102ks
i sam sebi bi stavio taj zakon, gledajuci sve svoje prijatelje koje su gluposti izvodili i s kakvim su svim ne znanjem izasli iz autoskole
autoskola daje tek osnove i treba puno km i iskustva da se postane pravi vozac

-ostavio bih zakon o snazi ali prve dvije godine za sve nove vozace s omjerom ks/kg
-sredio autoskole
-ostavio 0,0 do 24 god (al ovo nije tema ovog topica)
hrdragovoljac is offline  
Old 19.10.2010., 00:05   #8
deca ak mene pitate i 100 konja vam je previse.s tim da se slazem da je problem ako se radi o tatinoj limuzini koja ima par konja viska.ak se hocete ganjat na pistu
deri valdez is offline  
Old 19.10.2010., 00:11   #9
Quote:
deri valdez kaže: Pogledaj post
deca ak mene pitate i 100 konja vam je previse.s tim da se slazem da je problem ako se radi o tatinoj limuzini koja ima par konja viska.ak se hocete ganjat na pistu
u tome je stvar šta naprimjer kad tata ima auto do 105 ks a mladi vozač nebi smio voziti taj auto jer ima 3 ks više...pa čovječe gdje živimo?? to je apsurd.. slažem se se sa svime al trebalo bi se tolerirati barem do 10 ks više od dopuštenog...nema svaka familija za dva auta...
ludi_bubnjar555 is offline  
Old 19.10.2010., 00:20   #10
ma to su gluposti, ja položim sa 18 god i do 24 mi trebaju 6 god, a za 6 godina bum imal više iskustva, nego neko ko bu položil s 24 i sel u auto od 200ks i ubio se
perokos is offline  
Old 19.10.2010., 00:26   #11
Quote:
hrdragovoljac kaže: Pogledaj post
sam sam mladi vozac i vozio sam prvo 75ks a sad vise od 102ks
i sam sebi bi stavio taj zakon, gledajuci sve svoje prijatelje koje su gluposti izvodili i s kakvim su svim ne znanjem izasli iz autoskole
autoskola daje tek osnove i treba puno km i iskustva da se postane pravi vozac

-ostavio bih zakon o snazi ali prve dvije godine za sve nove vozace s omjerom ks/kg
-sredio autoskole
-ostavio 0,0 do 24 god (al ovo nije tema ovog topica)
potpisujem...da bar tako razmišlajju nas političari

Quote:
deri valdez kaže: Pogledaj post
deca ak mene pitate i 100 konja vam je previse.s tim da se slazem da je problem ako se radi o tatinoj limuzini koja ima par konja viska.ak se hocete ganjat na pistu

ti OČITO NE KONTAŠ i zato bolje šuti...nije stvar u sto konja nek u KILAŽI!!!!
Gigi06 is offline  
Old 19.10.2010., 00:28   #12
http://il.youtube.com/watch?v=2Cu6SF5XhOE


__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Old 19.10.2010., 00:34   #13
http://il.youtube.com/watch?v=t8e1gSI6lHM

hrdragovoljac is offline  
Old 19.10.2010., 00:58   #14
Quote:
perokos kaže: Pogledaj post
ma to su gluposti, ja položim sa 18 god i do 24 mi trebaju 6 god, a za 6 godina bum imal više iskustva, nego neko ko bu položil s 24 i sel u auto od 200ks i ubio se
ne radi se tolko o iskustvu nego je naglasak na ozbiljnost jer zakon se zove zakon o mladim vozacima a ne zakon o neiskusnim vozacima
deri valdez is offline  
Old 19.10.2010., 01:00   #15
Quote:
Gigi06 kaže: Pogledaj post


ti OČITO NE KONTAŠ i zato bolje šuti...nije stvar u sto konja nek u KILAŽI!!!!
ma ja sam ti malo usporen,slabo kopcam
deri valdez is offline  
Old 19.10.2010., 01:17   #16
http://www.youtube.com/watch?v=CwlgRf58VT4
evo, ritam je isti hahahha , a ima i veze sa onim mladim vozačima zbog kojih i je zakon i zbog kojih mi pošteni ljudi nemožemo vozit normalne aute...
ryder on the storm is offline  
Old 19.10.2010., 01:50   #17
Quote:
ludi_bubnjar555 kaže: Pogledaj post
u tome je stvar šta naprimjer kad tata ima auto do 105 ks a mladi vozač nebi smio voziti taj auto jer ima 3 ks više...pa čovječe gdje živimo?? to je apsurd.. slažem se se sa svime al trebalo bi se tolerirati barem do 10 ks više od dopuštenog...nema svaka familija za dva auta...
Ajmo se sad pravit da ovo pitanje nije već sto puta postavljeno, prožvakano i probavljeno na ovom forumu.
p177 is offline  
Old 19.10.2010., 02:29   #18
Quote:
hrdragovoljac kaže: Pogledaj post
autoskola daje tek osnove i treba puno km i iskustva da se postane pravi vozac

-ostavio bih zakon o snazi ali prve dvije godine za sve nove vozace s omjerom ks/kg
-sredio autoskole
-ostavio 0,0 do 24 god (al ovo nije tema ovog topica)
__________________
503 Service Unavailable
my_name is offline  
Old 19.10.2010., 22:02   #19
Quote:
p177 kaže: Pogledaj post
Ajmo se sad pravit da ovo pitanje nije već sto puta postavljeno, prožvakano i probavljeno na ovom forumu.
pravit cemo se...al jbga...šta ces kad ne boravim previše za forumom...

al očito neki ljudi su ovdje slijepi.. PONAVLJAM da nema nikakve veze bio to vozač od 18 ili 24 godine i imao on auto od 102 ili 200 ks...ništa se ne mjenja...ljudi umiru za volanom...i nemojte govoriti tko je više iskusniji tko manje.... jer vidio sam ljude koji voze aute i dođe ti da j**eš mater onome tko mu dao vozačku...nisu godine u pitanju....znate kako se kaže: i najbolji griješe tako da ljudi ovaj zakon je totalni fail promašaj!!
ludi_bubnjar555 is offline  
Old 19.10.2010., 22:44   #20
Quote:
ludi_bubnjar555 kaže: Pogledaj post
pravit cemo se...al jbga...šta ces kad ne boravim previše za forumom...

al očito neki ljudi su ovdje slijepi.. PONAVLJAM da nema nikakve veze bio to vozač od 18 ili 24 godine i imao on auto od 102 ili 200 ks...ništa se ne mjenja...ljudi umiru za volanom...i nemojte govoriti tko je više iskusniji tko manje.... jer vidio sam ljude koji voze aute i dođe ti da j**eš mater onome tko mu dao vozačku...nisu godine u pitanju....znate kako se kaže: i najbolji griješe tako da ljudi ovaj zakon je totalni fail promašaj!!
fail je iz jednog razloga... bitniji je omjer mase i snage, nego sama snaga...



odnosno, ne možeš reći da će balo od 18 godina istu pizdariju napraviti sa cliom od 65ks i sa RS-om, i da su iste šanse da napravi pizdariju...


50kw/T je u italiji, i ima smisla
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:24.