Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2006., 21:30   #81
Quote:
noeni kaže:
On nije iz mog grada nego iz grada ( Švetske )
a iz ŠveTske,kažeš.Zanimljivo.
Pa nauči kak se na švetskom kaže "volim te"
__________________
Ukupan broj vaših poruka iznosi 68, od dozvoljenih 75. (Prazni folder)
cerberus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 23:17   #82
Reci prijateljici da kaže bratu kako ga ti voliš. Jel prijateljica priča švetski? Trebala bi, ipak mu je sestra, valjda na neki način komuniciraju
I tako....
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2006., 23:43   #83
Zanimljivo je kak se puno cura zaljubljuje u strance...
Npr. one iz Švetske, Engletske, Francustke...
Pa fora ti je to, al veze na daljinu nikad ne uspiju.
Uci iz iskustva nekog drugog...
Ice Demon is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 10:37   #84
My love problems...

Ovak ljudi,najvaznije od svega, ustvari sam tinejdzerica :-)
Htjela bih da mi date neki savjet:
Dakle,ful mi se sviđa tip koji je stariji 3 god, ali samo fizicki mi se sviđa nikad nisam s njim pricala! Ja bi mu rado prisla ali mi se cini nekako povucen. Gleda i on mene isto, ali nista od toga. Nemamo zajednicku frendicu. Ipak on ima je stariji ne znam bi li mislio da sam neka mala glupaca....nabavila sam njegov br i sto sad??!!
Baba Franka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 11:36   #85
ako te odjebe prek moba onda ces skuzit da je glup i to da sam ja ti nazvo bi.

i fakat je glupo ovo engleski mislim sta je tko kao fora,neznas sigurno ni prezent simple
nedafeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 11:44   #86
Pošalji mu sms i saznaj. Što je najgore što se može dogoditi?
Xerex is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 15:03   #87
pošaljui mu sms
iva9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 17:20   #88
Quote:
Ice Demon kaže:
Zanimljivo je kak se puno cura zaljubljuje u strance...
Npr. one iz Švetske, Engletske, Francustke...
Ona bi u EU prije vremena...
__________________
My bass can kick your guitars ass...
BassQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 13:16   #89
Ma nazovi ga! Sms je sranje...
__________________
My bass can kick your guitars ass...
BassQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 13:43   #90
Nemo nista...kako sama kazes...i on mene gleda...pa ako je pravi frajer (a uvjeren sam da jeste)on ce uciniti prvi korak...do tada...gledaj ga
-ParadoX- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 16:11   #91
Quote:
-ParadoX- kaže:
Nemo nista...kako sama kazes...i on mene gleda...pa ako je pravi frajer (a uvjeren sam da jeste)on ce uciniti prvi korak...do tada...gledaj ga
Po tvom tekstu izgleda da nisi iz Hrvatske (ne pada mi napamet vrijeđanje, već ne možeš neke stvari znati), pa ne znaš da u Hrvatskog gotovo više niti nema pravih frajera...
A one priče o barenju, šminkanju i upucavanju su odumrle prije barem desetak godina...
Sve su ti to instant generacije s furkama u sapunicama (meksičkim, američkim ili hrvatskim, svejedno), pa su i dečki postali spletkari, a od muda im je ostao - omlet....
Znaš, kad se sjetim u svoje doba (a nije to bilo baš tako davno ), najvažnija ti je bila - spika! Naravno, i odjeća nije bila nebitna, ali ni presudna, zurka isto tako... Ako se osjetio znoj ili zadah iz usta, to je odmah značilo korpu kod većine cura...

Ove generacije to nemaju...

Zato ni muškići nemaju muda prić curama... Ma gdje bih ja doživio (sa 16 ili 19 godina, svejedno!) da mene neka cura "snima", a ja ne uletim....
Galileo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 17:29   #92
a koliko imaš godina?
pa imaš njegov broj, lijepo mu pošalji poruku pa se nađite.. ako te bude drmala trema drži se one da nemaš šta izgubit a poslije možda budeš žalila što nisi nešto poduzela.. iako bi bilo dobro kad bi prije saznala dali ima curu da ne bude neugodnih iznenađenja
__________________
There is something that I feel to be something that is real
I feel the heat within my mind and craft new changes with my eyes
Giving freely wandering promises a place with decisions I'll fashion.. I won't waste another breath
jedinstvena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 18:35   #93
izgleda mi ko da ti(noeni) imaš 9 god ili 8
...korina... is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 21:13   #94
Ako misliš da bude problem kaj si mlađa ne brini... Godine nisi važne.. Ja sam z curom koja je isto starija 3 god..
NoNe_the_Killer is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 22:47   #95
Nisam iz Hr...a u nas jos ima frajera....
__________________
Zvao sam je Emili
-ParadoX- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 23:26   #96
Quote:
Baba Franka kaže:
Ovak ljudi,najvaznije od svega, ustvari sam tinejdzerica :-)
Htjela bih da mi date neki savjet:
Dakle,ful mi se sviđa tip koji je stariji 3 god, ali samo fizicki mi se sviđa nikad nisam s njim pricala! Ja bi mu rado prisla ali mi se cini nekako povucen. Gleda i on mene isto, ali nista od toga. Nemamo zajednicku frendicu. Ipak on ima je stariji ne znam bi li mislio da sam neka mala glupaca....nabavila sam njegov br i sto sad??!!
Pa čuj nije loše ni da cura napravi prvi korak. Priđi mu i nađite zajedničku temu. Ali biti odbijen mi je puno bolji osječaj nego ne probat. Neki dan sam išo s školom u kazalište i tražio trebu broj mobitela. Rekla je:"Neda mi mama da dajem broj telefona strancima." - bio sam prenapadan i nebi ni ja na njenom mjestu dao al moro sam probat. A i pogledaj mi potpis piše ti isti taj savjet. Treba samo ić dalje i ne osvrtat se na ono što se nemre promjenit.
__________________
Our greatest glory is not in never falling, but in rising every time we fall.
Confucius
Incorporated is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 23:31   #97
Quote:
Incorporated kaže:
Pa čuj nije loše ni da cura napravi prvi korak. Priđi mu i nađite zajedničku temu. Ali biti odbijen mi je puno bolji osječaj nego ne probat. Neki dan sam išo s školom u kazalište i tražio trebu broj mobitela. Rekla je:"Neda mi mama da dajem broj telefona strancima." - bio sam prenapadan i nebi ni ja na njenom mjestu dao al moro sam probat. A i pogledaj mi potpis piše ti isti taj savjet. Treba samo ić dalje i ne osvrtat se na ono što se nemre promjenit.
Jedan od magova moje branše, veliki Joe Iacoca svojedobno je rekao: svijet pripada onima koji su pokušali!
Galileo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 23:43   #98
Quote:
Incorporated kaže:
"Neda mi mama da dajem broj telefona strancima." - bio sam prenapadan i nebi ni ja na njenom mjestu dao al moro sam probat.
Trebao si ko mali Forrest Gump reci: "ja sam taj i taj, sad vise nismo stranci"
__________________
imam novi nick
no idea is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 00:01   #99
najiskrenije s muškog stajališta.mnogi dečki nemaju ono što je potrbno za prvi pristup.pod to potrebno spada hrabrost, neka odvažna rečenica i muda za pozvat curu van.stoga pošto se žene uvijek dižu u nebesa kako su inferiornije od muškaraca, napravi prvi korak.jednostavno nemaš ništa za izgubiti.koko bi se reklo "Drito u vugla!".nemoj tratiti vrijeme na poglede, nevina smijuljenja i slično.
__________________
A metal heart is hard to tear apart!
Metalmaniac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 00:11   #100
Quote:
no idea kaže:
Trebao si ko mali Forrest Gump reci: "ja sam taj i taj, sad vise nismo stranci"
Tog sam se i ja sjetio al ono bilo mi glupo.
__________________
Our greatest glory is not in never falling, but in rising every time we fall.
Confucius
Incorporated is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:37.