Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2009., 17:45   #1001
Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post
al ovaj ginekolog je za .urac, što je najgore, u cijelom gradu su svi ginekolozi katastrofa, u jednog je sve bajka - sve divno, krasno, a ono katastrofa, jedan je privatnik koji je na ful lošem glasu (navodno je nekim ženama postavio krive dijagnoze), drugog sam odhebala nakon što me počeo zvati na kavu (čak sam mu i topic posvetila na ženskom kutku ), onaj treći je cijeli nekako šutljiv, nit smrdi nit prdi, baš kao i ovaj sadašnji u kojeg idem. Najbolji se pokazao ovaj koji mi je radio kiretažu, mnoge su mi ga žene preporučile, ali on je fakat prezaposlen, znala sam ga čekati i po pola dana mogu to sada, ali kad se vratim na posao ne mogu. Tak da fakat ne znam - u koga ići

al uhvatit ću ja njega nakon što mi prođe m, za briseve i pregled
da bris i papu bi ti savjetovala da napraviš, rdi svoje sigurnosti
__________________
sada znam da je mome srcu nebo granica,tvoja ljubav moja zadnja stanica,više se ne bojim od kad tebe poznajem...
stipanovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2009., 19:17   #1002
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
vidim cure da kazete da ste dosta dugo nakon kiretaze krvarile,ja uopce nisam,svega 2,3 dana,dr. je rekao da se to smatra kao stvari.i nije me nista boljelo uopce,vise sam imala psihicku bol...
ja još krvarim, a kiretaža bila u petak. tješi me da je krv svijetla, poput sukrvice i pojavi se samo kad krenem nešto raditi po kući. jbga, čim osjetim da me ništa ne boli pobjegnem iz kreveta

Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post
eh, zaboravila pitati smijem li se seksati ali nije rekao da ne smijem (on to uvijek naglasi) pa valjda mogu
meni su rekli da mogu u akciju kad prestane krvarenje, ali do prve menge sa kondomima
__________________
InsAnity is hereditary; you get it from your children
danila is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2009., 22:15   #1003
Quote:
danila kaže: Pogledaj post
ja još krvarim, a kiretaža bila u petak. tješi me da je krv svijetla, poput sukrvice i pojavi se samo kad krenem nešto raditi po kući. jbga, čim osjetim da me ništa ne boli pobjegnem iz kreveta
nemoj, lezi dok ne prođe, tako je i mene prevarilo, super sam se osjećala već treći dan pa sam krenula čistiti po stanu i nakon pola sata me sastavilo od grčeva


Quote:
danila kaže: Pogledaj post
meni su rekli da mogu u akciju kad prestane krvarenje, ali do prve menge sa kondomima
vidiš, meni ginekolog to uopće nije rekao, ja sam sve informacije pronašla na internetu, a on se ponaša kao da ja sve već znam. Ali, rekao mi je da se mogu kupati u moru i to kad sam ga pitala. Za ga zaboravila pitati, budale
ali do menge ću se suzdržati
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2009., 23:00   #1004
Quote:
danila kaže: Pogledaj post
ja još krvarim, a kiretaža bila u petak. tješi me da je krv svijetla, poput sukrvice i pojavi se samo kad krenem nešto raditi po kući. jbga, čim osjetim da me ništa ne boli pobjegnem iz kreveta



meni su rekli da mogu u akciju kad prestane krvarenje, ali do prve menge sa kondomima

ja nisam uopce mirovala osjcala sam se fizicki ok,cim sam dosla iz bolnice sam isla u setnju sa psom,nije imao tko pa sam morala.i sve je ok bilo,nako par dana koda nista nije ni bilo.osim ruke od anestezije koju su mi unistili,povrijedili zivac bolila me 2tj ko blesava,a mjesec dana mi je bila crna ko katran.kad se sjetim,uzas...
a sta se tice keksanja dugo vremena,cak do nedavno sam imla cudan osjecaj,ko puding u sebi sve je treslo se i drhtalo.tako mi i frendica kaze da jer i njoj i dan danas nakon 2 i toliko god.vjerojatno dok ne sjede sve na svoje mjesto,ne znam...
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 00:00   #1005
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
ne vjerujem da je,jel da je vjerojatno bis imala bolove,krvarila itd. moju frendicu nisu dobro kiretirali,bila je 12tj trudna i pustili ju doma,nakon par dana kad ono ona umire od bolova,pocela krvarit toliko da se nije mogla dici sa wc vise a bolovi postali nesnosni i muz ju brzo na hitnu odveo,opet ju kiretirali,rekli joj da je malo falilo da nije sepsu dobila.prestrasno....
ja sam iza nje imala nekoliko mj isto kiretazu,isto me bilo strasno strah,na svu srecu da sam dosla u ruke odlicnom dr,da nisam istom tom cuvenom koji nije svoj posao obavio kako spada...
mene su kiretirali nakon spontanog u 11-tom tjednu,pustili doma i kroz dva dana uz neprestano jako krvarenje (bez nekih prevelikih bolova) sam osjetila da je nešto "ispalo" iz mene (sorry na izrazu ) ,prepala sam se i odjurila na hitnu i tamo odmah na uzv i rekli mi da nisam dobro očišćena i da moram ponovo na kiretažu jer da postoji mogućnost da dođe do sepse ako se to ne očisti .... naručili su me točno tjedan dana kasnije od prve kiretaže a do tada sam si svaki dan u panici mjerila temperaturu da nije slučajno porasla,jer sam takve upute dobila....ako temp.počne rasti,hitno se javiti natrag u bolnicu
__________________
01.02.2010. stigao bebonja
moja beba :)
suzach is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 08:40   #1006
ja još osjetim u maternici nekakvo grebuckanje, skroz nelagodan osjećaj, kao da me škaklji iscjedak je sve manji i manji, nadam se da ću uskoro na posao.

Kad ste vi išle raditi? Meni je rekla dr. da imam 14 dana bolovanja, ali koji dan više ne igra ulogu, prošlo je tek 8, a meni se ne stoji doma više
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 09:17   #1007
Dr. opće pr. ti sama može dati max 14 dana bolovanja, za dalje moraš ići na komisiju. I iskoristi to, budi doma, to je sve u cilju tvog oporavka, a to je sada važno. Što se prije oporaviš, moći ćeš se prije veseliti i raditi na novoj trudnoći. Nemoj forsirati posao, učini si uslugu i oporavi se kak treba.
Myra is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 09:50   #1008
Ja sam doma 4 tj. u petak zakljucujem bolovanje,i nisam bila na komisiji. I bila bin jos jer mi se neda ic radit
kriza is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 14:12   #1009
M poslije spontanog?

cure, koliko vam je trebalo da dođe prva M?
nisam imala kiretažu, "otišlo je samo" kaže doc
tada mi je rekao da to funkcionira u principu kao normalni ciklus...
a evo ja danas 37 dana poslije još nisam procurila?
da se zabrinem?
__________________
Netko to od gore vidi sve...
Kinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 14:15   #1010
Quote:
Kinky kaže: Pogledaj post
cure, koliko vam je trebalo da dođe prva M?
nisam imala kiretažu, "otišlo je samo" kaže doc
tada mi je rekao da to funkcionira u principu kao normalni ciklus...
a evo ja danas 37 dana poslije još nisam procurila?
da se zabrinem?
hm.... a da probaš nazvati doca????
__________________
sada znam da je mome srcu nebo granica,tvoja ljubav moja zadnja stanica,više se ne bojim od kad tebe poznajem...
stipanovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 14:22   #1011
Quote:
Kinky kaže: Pogledaj post
cure, koliko vam je trebalo da dođe prva M?
nisam imala kiretažu, "otišlo je samo" kaže doc
tada mi je rekao da to funkcionira u principu kao normalni ciklus...
a evo ja danas 37 dana poslije još nisam procurila?
da se zabrinem?
meni je rekao nakon 40 dana
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 14:30   #1012
Quote:
Kinky kaže: Pogledaj post
cure, koliko vam je trebalo da dođe prva M?
nisam imala kiretažu, "otišlo je samo" kaže doc
tada mi je rekao da to funkcionira u principu kao normalni ciklus...
a evo ja danas 37 dana poslije još nisam procurila?
da se zabrinem?
iaće ja sam imala 2 prirodne selekcije bez kiretaže, dali znaš možda datum kada ti je izašao plod?????
__________________
sada znam da je mome srcu nebo granica,tvoja ljubav moja zadnja stanica,više se ne bojim od kad tebe poznajem...
stipanovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 14:50   #1013
meni je M stigla točno kako mi inače stiže brojeći dan kiretaže kao prvi dan M, dakle 28 dana nakon kir. ali nije nenormalno da dođe ranije ili kasnije kao kod tebe.
__________________
close your eyes and stare into the dark
zaručena is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 15:05   #1014
Quote:
zaručena kaže: Pogledaj post
meni je M stigla točno kako mi inače stiže brojeći dan kiretaže kao prvi dan M, dakle 28 dana nakon kir. ali nije nenormalno da dođe ranije ili kasnije kao kod tebe.
tako je i meni bilo
__________________
sada znam da je mome srcu nebo granica,tvoja ljubav moja zadnja stanica,više se ne bojim od kad tebe poznajem...
stipanovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 15:30   #1015
Quote:
stipanovic kaže: Pogledaj post
iaće ja sam imala 2 prirodne selekcije bez kiretaže, dali znaš možda datum kada ti je izašao plod?????
da, prvi dan krvarenja
izgledalo je kao malo krvavo žumance, to mora biti to
bila sam 6+
doc je na GO, a nije mi baš situacija za ići na hitnu
__________________
Netko to od gore vidi sve...
Kinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 15:48   #1016
Quote:
Kinky kaže: Pogledaj post
da, prvi dan krvarenja
izgledalo je kao malo krvavo žumance, to mora biti to
bila sam 6+
doc je na GO, a nije mi baš situacija za ići na hitnu
veliš da je od početka krvarenja prošlo 37 dana???
__________________
sada znam da je mome srcu nebo granica,tvoja ljubav moja zadnja stanica,više se ne bojim od kad tebe poznajem...
stipanovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 15:57   #1017
da, danas je 37.

edit: 39, sad sam brojila
__________________
Netko to od gore vidi sve...
Kinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 16:00   #1018
Quote:
Kinky kaže: Pogledaj post
da, danas je 37.

edit: 39, sad sam brojila
malo mi je to prevelik razmak, a jesi dugo krvarila????
__________________
sada znam da je mome srcu nebo granica,tvoja ljubav moja zadnja stanica,više se ne bojim od kad tebe poznajem...
stipanovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 16:08   #1019
jedno 8 dana, i to jako
kao da imam trostruku mengu, otprilike
__________________
Netko to od gore vidi sve...
Kinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 16:11   #1020
Quote:
Kinky kaže: Pogledaj post
jedno 8 dana, i to jako
kao da imam trostruku mengu, otprilike
aha znam što je to, neznam što bi ti rekla nije mi normalno da još nisi dobila, da probaš nazvati u najbližu bolnicu i pitati njih za savjet, jebemu oni su ti koji bi trebali znati više od nas...
__________________
sada znam da je mome srcu nebo granica,tvoja ljubav moja zadnja stanica,više se ne bojim od kad tebe poznajem...
stipanovic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:21.