Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2004., 15:51   #21
Vedrana Rudan - u kratko bolesna žena, čak mislim da je bila pod visokom dozom tableta za vrijeme latinice. Sva se tresla.
Vitez is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2004., 15:57   #22
Quote:
crtica kaže:
Baš me zanima kako bi DARBO reagirao da Vedrana izgleda kao Pamela Anderson. Da li bi' mu onda njen stav i rječnik bili degutantni...
Da Vedrana tako izgleda - vjeruj ne bi bila nikakva feministkinja, njezine slike bi bile u svakom playboyu,a web bi bio pun naslova: Vedrana evil-assfuck bitch!!
Zamislite: zečica Vedrana!
__________________
Aisha: “I feel that your Allah hastens in fulfilling your wishes and desires.” Sahih al-Bukhari 4788: Book 65, Hadith 310
panced is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2004., 15:58   #23
Re: Re: Re: Vedrana Rudan opet divlja!

Quote:
I.L kaže:
A ZBOG ČEGA su ubijene? Imali tko na ovom forumu da mi konačno odgovori?

Zato što tipovi s kojima imaju posla imaju psihičke probleme. I onda umjesto da se maknu od njih ostaju s njima sve dok ih ovi ne prikolju. Ne možeš braniti nasilje. Nasilnici se trebaju liječiti počevši od ovih klinaca u školama, navodno je svako peto dijete žrtva nasilja u školi. Prije neki dan je jedan dečko od 17 godina ubio svog prijatelja. Pa bismo isto tako mogli reći - prijatelj ga je mentalno zlostavljao. Trebamo prestati biti društvo u kojem se nasilje doživljava kao nešto normalno.
Kako bi bilo da ljudi počnu jedni druge ubijati kako im padne na pamet- he maltretira me šef na poslu, ajmo M48 i u usta *bang*. Uostalom što Biblija kaže o nasilju?
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2004., 16:04   #24
Re: Re: Re: Vedrana Rudan opet divlja!

Quote:
I.L kaže:
A ZBOG ČEGA su ubijene? Imali tko na ovom forumu da mi konačno odgovori?

Ona gujica iz šume Striborove niti nakon 300 postova 'fajta' s Mojom Svetošću- nije smislila odgovor?


Nemojte torbarit te židovske pričice tipa: "Mi jadni"!


Kratko: ŠTO JE UZROK NASILJA I UBIJANJA TIH ŽENA ??


Ili je problem što se sve svelo na židovizaciju... dakle - na suđenje tijela. Gospodo, mora se donijeti zakon protiv MENTALNOG mučenja i nasilja u braku! A mučiteljice su u 80% slučajeva - žene. Tako da ih se može strpati ili u ludaru ili na par godina u kaznionicu!

Ako s etaj zakon ne donese, ubojstava će biti sve više. Jer muškarac je toliko ugrožen i stjeran u klut...
Dvije su stvari beskrajne SVEMIR i ljudska glupost.
No ljudska glupost ala I.L, veličine je omanjeg svemira.

Da li vas vaša glupost boli??
Ne boli glupana već druge koji ga slušaju. Protiv vaše gluposti i sami su bogovi nemoćni, jer psihoza na djelu van dosega liječenja pa HARA forumom.

Ali bole udarci i sletanja niz stepenice....

jer znaš gdje ti je i što je "hara"???

neznalico neznaš

saj babo, sej babo
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2004., 16:10   #25
Re: Re: Re: Re: Vedrana Rudan opet divlja!

Quote:
soks kaže:
Zato što tipovi s kojima imaju posla imaju psihičke probleme. I onda umjesto da se maknu od njih ostaju s njima sve dok ih ovi ne prikolju. Ne možeš braniti nasilje. Nasilnici se trebaju liječiti počevši od ovih klinaca u školama, navodno je svako peto dijete žrtva nasilja u školi. Prije neki dan je jedan dečko od 17 godina ubio svog prijatelja. Pa bismo isto tako mogli reći - prijatelj ga je mentalno zlostavljao. Trebamo prestati biti društvo u kojem se nasilje doživljava kao nešto normalno.
Kako bi bilo da ljudi počnu jedni druge ubijati kako im padne na pamet- he maltretira me šef na poslu, ajmo M48 i u usta *bang*. Uostalom što Biblija kaže o nasilju?

Masončine bi kao fol "borbu protiv nasilja u školama" A čime to? NASILJEM nad umovima djece!

Koje ludilo...


Nasilja će biti sve više. Kako ljudi odbacuju pravdu i istinu. Nikakva sila ljudskih zakona en može spriječiti zlo u čovjeku. Pošto su ljudi (pod utjecajem masonske guje) odbacili blagog Krista - odabrali su okrutnog Barabu (Lucifera... kojkeg btw - masoni obožavaju u ložama, kao svoga "boga" "prosvjetitelja čovječanstva"?! )


Biblija kaže o ansilju da je posljedica kršenja Božjeg zakona. A tko to poštuje Božji zakon... danas? Osim malobrojnih pravih kršćana...


Ta UNICEF lažna i bezbožna borba protiv nasilja" - rezultirat će još većim nasiljem.

Tako mora biti, to je PRIRODNI zakon... kad Sotonine sluge glume pravednike, ako to narod povjeruje, tad se otvaraju vrata pakla!
I.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2004., 16:12   #26
Red face Nemruth Dagi opet divlja!

Quote:
Nemruth Dagi kaže:
Dvije su stvari beskrajne SVEMIR i ljudska glupost.

Neznalico, preskačem te, nisi dostojna komentara! Obrati se Vedrani Rudan... njen si 'duh'!
I.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2004., 16:15   #27
Re: Nemruth Dagi opet divlja!

Quote:
I.L kaže:
Neznalico, preskačem te, nisi dostojna komentara! Obrati se Vedrani Rudan... njen si 'duh'!
Ile! Ajde reci "Ile hoce keks!" Ajde ako smijes!!!


OrangeC is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2004., 16:20   #28
Re: Nemruth Dagi opet divlja!

Quote:
I.L kaže:
Neznalico, preskačem te, nisi dostojna komentara! Obrati se Vedrani Rudan... njen si 'duh'!
Ignorante, priroda ti dala dva uha i jedan jezik, a svetost si sam sebi priskrbio u svojoj bolesti;
da bismo Luciferu, više slušali, a manje lagali i pričali o stvarima koje ne znamo.

Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2004., 16:47   #29
Ha,ha,ha,ha...zena mi je iritantna jer je bezobrazna, ali I.L. ju nadmasuje za tri duzine, a uz to je jos i smjesan.
 
Odgovori s citatom
Old 20.01.2004., 16:50   #30
Talking

Quote:
NakurnjakOdStridera kaže:
Ha,ha,ha,ha...zena mi je iritantna jer je bezobrazna, ali I.L. ju nadmasuje za tri duzine, a uz to je jos i smjesan.

A tek ti... pogotovo kad staviš nakurnjaka... ih, onda ti je sve ravno... do mora!


Nakurnjak je tvoj fetiš, tvoj - totem... daje ti snagu... potenciju duha... i malo više pudinga između oba 'vuha'!
I.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2004., 17:02   #31
Bože, zar je moguće da postoji ovoliko kretena?! Mislim, ovi kojima na živce ide Vedrana Rudan, a ne nasilnici koji premlaćuju, siluju, ucjenjuju, ubijaju...
Ir@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2004., 17:07   #32
Re: Re: Re: Vedrana Rudan opet divlja!

Quote:
I.L kaže:
A ZBOG ČEGA su ubijene? Imali tko na ovom forumu da mi konačno odgovori?

Kratko: ŠTO JE UZROK NASILJA I UBIJANJA TIH ŽENA ??
Evo, ja cu ti odgovorit, Svetosti.
Ubijene su jer na svijetu ima bolesnih ljudi. Koji u svojoj bolesti ne odgovaraju za svoje postupke i ne razlikuju dobro i zlo.

Sve i da stoje tvoji "argumenti" o mentalnom nasilju (a to je jako upitno sve dok na svakom pojedinacnom slucaju ubojstva ne dokazes to mentalno nasilje) - sve to skupa ne opravdava oduzimanje zivota nekome. Posto si stalno u Bibliji, procitaj sto tamo pise o ubijanju ljudi.

A u medjuvremenu ne opravdavaj zlocine. I ne smatraj se velikim umom i Svetosti. Jer veliki ljudi nemaju "one-track mind" koji ne prihvaca nista izvan vlastite perspektive koja s u tvom slucaju krece na liniji Masoni-Zidovi-Kazari-Biblija.

Razmisli malo
Do tad
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2004., 17:09   #33
Cool

Quote:
Ir@ kaže:
Bože, zar je moguće da postoji ovoliko kretena?! Mislim, ovi kojima na živce ide Vedrana Rudan, a ne nasilnici koji premlaćuju, siluju, ucjenjuju, ubijaju...

Tam, tam, tam... bubnjevi u mračnoj daljini... ti u bluzini... nek te tvoja vedrana Rudan spasi...

Tam, tam, tam... dolaze... horde UNICEF-ovske... Vedrana Rudan se kao 'Sloboda' isprsila na barikadama - ugroženih ženskih jezičina...


Tam, tam, tam... bubnjevi iz mračne daljine... ti si samo sanjala... uskoro će sve... prekriti snova tišine!
I.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2004., 17:35   #34
Vidim njegova Svetost me poslusala i razmislja...
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2004., 18:15   #35
Ne ta zena svakako nije normalna okrenula glavu od Cucica kad je ovaj govorio i napustila studio. Majke mi ludjakinja do ibera. Fali njoj dosta mozga.

Ma ja bi joj pljunuo u lice.
Delfino is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2004., 18:44   #36
Quote:
Delfino kaže:
Fali njoj dosta mozga.
Čak i da joj fali, ostatak koristi sasvim solidno i pametno.
 
Odgovori s citatom
Old 20.01.2004., 18:59   #37
Quote:
grandpa the du du monkey kaže:
Čak i da joj fali, ostatak koristi sasvim solidno i pametno.
Možda, no taj ostatak je zbilja mali!
__________________
Aisha: “I feel that your Allah hastens in fulfilling your wishes and desires.” Sahih al-Bukhari 4788: Book 65, Hadith 310
panced is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2004., 19:24   #38
Re: Vedrana Rudan opet divlja!

Quote:
DARBO kaže:
Jesmo li mi dužni takve bolesnike trpiti na televiziji, u novinama i na policama knjižara?
definitivno nismo :-)))))))))))))))) - okreni drugi kanal, okreni drugu stranicu novina, okreni glavu od police s njenim knjigama

ili bi ti nju radije spalio na lomaci, da nam ne zagadjuje milu domovinu

vidim ja, zaboraviste vi kako je bilo zivjeti s partijskim sekretarima, pa biste opet da netko odredjuje sto se i kako smije pricati i pisati :-)))))))))))))))))))))))))

da ne govorimo o tome da partijski sekretari zele odredjivati kad ce se i sto prodavati :-)))))

bogu hvala, zivim u zemlji gdje je (uglavnom) slobodno misliti i pisati sto te volja
stefica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2004., 19:26   #39
Quote:
Ir@ kaže:
Bože, zar je moguće da postoji ovoliko kretena?! Mislim, ovi kojima na živce ide Vedrana Rudan, a ne nasilnici koji premlaćuju, siluju, ucjenjuju, ubijaju...
Da, fakat nevjerojatno o cemu neki pisu.
Zene mentalno muce muskarce pa su zato zasluzile da budu izubijane, silovane, polomljene i s*****e za citav zivot.

O Vedrani Rudan je rijec, pa da napisem nesto o tome. Ne gajim simpatije prema njoj osobno, a jos manje prema takvom tipu osoba. Ne volim cangrizave i cinicne ljude iako joj u puno stvari covjek jednostavno moram dati za pravo, ako nista drugo, jer je jedna od rijetkih koja javno, jasno i glasno govori o ovom problemu.

Istina, cini to na svoj nacin, ironicno, uz psovke, vulgarno i sirovo, ali ona to cini, za razliku od mnogih koji se poklapaju usima i okrecu glavu, pocevsi od susjeda koji su vjerojatno prvi svjedoci obiteljskog nasilja, a onda od policije koja se ne mijesa u bracne razmirice, preko nezainteresirane okoline a onda naposljetku i pravosudnog sistema koji je jalov i nakaradan. Nazalost.

I onda na sceni, ostaju samo ovakvi usamljeni ekscentrici poput VRudan, koju vecina proglasava ludom i poremecenom, a ja se pitam, da ona o tome na taj nacin ne govori, tko bi?
Zaboravila sam poneku predstavnicu tzv. zenskih udruga, no one su od strane nasih vrlih muzjaka redovito proglasene lezbijkama ili kurvama, koje treba nauciti pameti, zna se cime.

Mogu samo reci, mnogi bi se "hrvatski muzevi" sasvim sigurno uklopili u neko novo ledeno ili koje vec doba, kada bi im jedina preokupacija bila kako mlatnuti mamuta toljagom i dovuci ga u pecinu, a onda ckomiti uz Thompsonove stihove.

VRudan potpuno dajem za pravo i zato sto je u emisiji prozvala onu krajenje bedastu dadilju, koja cak i nakon otvoreno sugestivnog novinarskog pitanja i dalje misli kako je sasvim normalno jednoj majci uzeti dijete i odvesti ga u park, a majku zakljucati "samo dvadesetak minuta" u kuci.

Nevjerojatno.

Ne znam tko je LJCucica pozvao u emisiju i zasto, je li uopce bilo planirano da toliko govori o urotama socijalne sluzbe i kojecega jos, protiv sebe, ali ako je mislio da ce sa sebe sprati krivnju priznanjem kako je "samo jednom istukao zenu u autu na putu iz Crikve u Jadranovo" grdno je pogrijesio. Tkogod je sinoc gledao Latinicu mogao je zakljuciti samo jedno, radi se o poremecenom psihopatu. Ako je u meni nekad postojala i mrvica sumnje u ono sto govori njegova supruga, od sinoc je vise nema.

Ispricavam se na duljini posta.

magdalena1999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2004., 19:44   #40
Quote:
panced kaže:
Možda, no taj ostatak je zbilja mali!
Bit će da je tehničar.
 
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:00.