Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2013., 19:49   #261
pa možda nešto i bude od policije

http://www.slobodnadalmacija.hr/Crna...9/Default.aspx

Quote:
Kod Petrinje iz puške ubijena dva psa i bačena u kanal, ubojica otkriven

Nakon slučaja iz Hrvatske Dubice, kada je načelnik tamošnje općine iz puške usmrtio susjedovog psa, policija je zabilježila novi slučaj ubijanja pasa iz puške.

Naime, petrinjskoj je policiji u srijedu 27. veljače, 46-godišnji muškarac s područja Petrinje dojavio da je u kanalu pored ceste u Taborištu, u vreći pronašao ubijenog svog psa mješanca i te nešto dalje, također u kanalu, psa njemačkog oštrodlakog ptičara, vlasništvo 54-godišnjeg sumještanina.

Policija je brzo otkrila počinitelja. Riječ je o 52-godišnjem muškarcu s područja Petrinje. Provedenim kriminalističkim istraživanjem utvrđeno da je u još u nedjelju, 24. veljače, na ulici u Taborištu iz lovačke puške za koju posjeduje nevažeći oružani list za držanje oružja, ubio navedene pse koje je potom odbacio u kanal.

Po nalogu Županijskog suda u Sisku pretražena je njegova kuća te je tom prilikom pronađena lovačka puška iz koje je usmrtio pse, zatim automatska puška, dvije ručne kubure, vojna bajuneta, dva lovačka noža za automatsku pušku, 20 okvira za automatsku pušku, te 960 komada raznog streljiva. Sve pronađeno je od njega oduzeto.

Nakon dovršenog kriminalističkog istraživanja protiv 52-godišnjeg Petrinjca je podnesena kaznena prijava zbog nedozvoljenog posjedovanja, izrade i nabavljanja oružja i eksplozivnih tvari, te zbog ubijanja ili mučenja životinja.
i da sad suci stvarno dosude i ovome i onom načelniku kaj je ubio pekinezera i kazne zatvora i visoke novčane kazne pa buju si ljudi valjda promislili malo kad krenu po puške
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2013., 00:00   #262
nije u šumi ali je u dvorištu - i lovac je
i ne kaje se, dapače

http://www.jutarnji.hr/-nije-njemu-n...-----/1087710/

Quote:
'UBIO SAM GA JER JE ŠTETOČINA, A NE ZATO ŠTO MU JE VLASNIK SDP-ovac, I NE KAJEM SE' HDZ-ov načelnik koji je ubio susjedovog psića

‘Nije njemu naš Srećko prvi, prije dvije godine ubio je Bucka, pitamo se tko je sad na redu...’

DUBICA - I kako ste ga, kažete, koknuli?

- Majstorski! Jednim preciznim hicem iz sačmarice. Nije se dugo mučio, dobio je s boka, ispod plećke i u glavu. Ipak je to punjenje sa 42 olovne kuglice, a puška češke kvalitete. ............
nastavak na linku
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2013., 00:33   #263
precizni hitac iz sacmarice?
boze kojeg li kretena
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 19:14   #264
I jel se sto promjenilo? Jesu ti zakoni jos uvijek isti?

Kod nas u medjimurju ima dosta alkoholiziranih lovaca i danas sam dobio dobronamjerno upozorenje da bi mi lovac mogao upucati psa i da je prije 2 tjedna upucao nekoliko psa na tom podrucju (lutalice neke, ali svejedno mi je to strasno).

Neznam gdje su prijatelji zivotinja? Jel oni znaju da lovci ubijaju kucne ljubimce ili domace zivotinje?

http://www.24sata.hr/news/bio-s-vlas...ur-evca-505855

Evo 3. Sijecnja ove godine upucan dogo argentino, pa predpostavljam da lovci i dalje mogu da piju i ubijaju zivotinje ili to rade trijezni?

I zdanje pitanje, dali oni prolaze neke psiholoske testove prije nego dobe pusku? Jer noramalan covjek nemoze pucat po covjekovom najboljem prijatelju pa makar bio i lutalica.
__________________
Biti ili zbiti je pitanje sad.
Moj blog: Moj blog na blog.hr
dada-as is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:37.