Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2011., 15:13   #1
Assassin's Creed film

http://www.joystiq.com/2011/05/16/ub...host-recon-sp/
http://www.gamespot.com/3ds/adventur...films-en-route

Ubisoft Motion Pictures objavili su da rade Assassin's Creed, Splinter Cell i Ghost Recon cjelovečernje filmove. Već postoji kratki film Assassin's Creed: Lineage (http://www.youtube.com/watch?v=vcE8xJkK6t4), prethodnik igri Assassin's Creed 2.

Što mislite, kakav će biti film? Lineage je čak i ok film. Tko će glumiti Altaira?
Trailer za igru po kojoj će raditi film: http://www.youtube.com/watch?v=cc-ClutaN_I

Radnja igre (i vjerojatno filma): "Desmonda Milesa je otela korporacija zvana Abstergo. Ondje, Desmond je prisiljen ležati u Animusu, stroju koji omogućava korisniku ponovno proživljavanje sjećanja predaka, zapisanih u DNK korisnika. Desmondov predak je Altaïr, Asasin tijekom Trećeg križarskog rata. On je pokušavao spriječiti križara Roberta de Sablea da uzme artefakt iz hrama, no pritom je prekršio sva tri pravila Bratstva Asasina, te ga vođa Bratstva, Al Mualim degradira i da mu zadatak izvršiti atentate na devet osoba kako bi povratio prijašnji status. (vjerojatno u filmu neće biti vremena za svih 9 osoba, a kako neke nisu ni bitne, vjerojatno će biti izbačene)
Kako Altaïr izvršava atentate, saznaje da je svaka meta član reda Vitezova Templara koji traže "Komad Edena", artefakt sličan onom kojeg je de Sable pokušao ukrasti. Altaïr se okuša u borbi s de Sableom ispred kralja Rikarda i ubije Roberta de Sablea; na izdisaju, Robert otkrije da postoji i deseti Templar: Al Mualim. Kad se vrati u Bratstvo, Altaïr otkrije da Al Mualim ima Komad Edena i njime kontrolira ljudima umove. Altaïr se mora boriti protiv nevinih kako bi došao do Al Mualima i zatim se bori s njim. Altaïr s vremenom prozre Al Mualimove trikove i ubije ga. Prilikom prilaženja artefaktu, Altaïr se iznenadi kada artefakt prikaže trodimenzionalnu hologramsku projekciju Zemlje na kojoj je označeno nekoliko točaka.
Desmond je poslužio svojoj svrsi. Otkrije da je Abstergo tvrtka kojom upravljaju Templari, koja želi kontrolirati svijet i stvoriti red na način da ljude liše slobodne volje, dok se Asasini u modernom svijetu bore protiv toga, jer smatraju da ljudi uvijek trebaju imati mogućnost izbora. Međutim, u sadašnjosti, asasini gube rat, dok Templari pobjeđuju. Abstergo koristi lokacije s holograma da nađe više Komada Edena, jer smatraju da moraju imati sve te artefakte kako bi kontrolirali svijet i odgodili kraj svijeta 2012. Lucy Stillman, jedna od znanstvenica koja radi za Abstergo, a zapravo je krtica Asasina, poštedi Desmondu život." (izvor: http://hr.wikipedia.org/wiki/Assassi...d_(video_igra))
Night_raven26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2011., 15:28   #2
Iskreno, najgluplji scenariji ikad.
shoei is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2011., 21:01   #3
Tko nije igrao, neće nikad niti razumjeti...A oni koje jesu, mogu samo sa velikom nadom iščekivati film
Rendolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2011., 23:31   #4
Quote:
Rendolf kaže: Pogledaj post
Tko nije igrao, neće nikad niti razumjeti...A oni koje jesu, mogu samo sa velikom nadom iščekivati film

Slazem se
__________________
"And Darkness and Decay and the Red Death held illimitable dominion over all..."
Todd The Wraith is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2011., 00:50   #5
Sad će borba za prava između Uwe Bolla i P.W.S. Andersona
__________________
Ya fuking eejit!
Katatonični Dabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2011., 01:19   #6
Quote:
Rendolf kaže: Pogledaj post
Tko nije igrao, neće nikad niti razumjeti...A oni koje jesu, mogu samo sa velikom nadom iščekivati film
To.
Quote:
Katatonični Dabar kaže: Pogledaj post
Sad će borba za prava između Uwe Bolla i P.W.S. Andersona
Jezik pregrizao
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2012., 18:59   #7
Nikada mi se nije sviđala ta stvar sa tim Animusom...nemojte me krivo shvatiti...igrica je odlična grafički i odlično izvedena no priča je koma.
HORRORFAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 00:14   #8
Obe knjige (romani) su ok!
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 18:54   #9
Još jedan film u kojem će pljuvati po templarima...damn you, damn you to hell !



Quote:
shoei kaže: Pogledaj post
Iskreno, najgluplji scenariji ikad.
Slažem se.
__________________
Bolje da te Turčin goni mačem nego Nijemac sa perom.
Zagorski Križar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2012., 15:35   #10
Assassins Creed Movie 2014

Evo izjavili su da ce pocet snimat film sto je dobra stvar, al jos bolja je to sto ce ga glumit Michael Fassbender takodjer je on i sami producent!( X - Men ).

IZVOR 1
__________________
URL]
Gajgo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2012., 17:46   #11
Quote:
Gajgo kaže: Pogledaj post
Evo izjavili su da ce pocet snimat film sto je dobra stvar, al jos bolja je to sto ce ga glumit Michael Fassbender takodjer je on i sami producent!( X - Men ).

IZVOR 1
Ček i koji je smisao otvaranja teme ako će film biti snimljen tek 2014?
razigrani_prstici is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2012., 21:05   #12
pa da se možemo uživljavat jer glumi fassy
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2012., 21:47   #13
Sto posto nije da pricamo o tome zasto sam otvorio temu, vec da pricamo O TEMI to je cili smisao ovoga.
__________________
URL]
Gajgo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2012., 21:51   #14
Quote:
Gajgo kaže: Pogledaj post
Sto posto nije da pricamo o tome zasto sam otvorio temu, vec da pricamo O TEMI to je cili smisao ovoga.
ma šalim se
ali o čemu ćemo pričat,pa nije ni počelo snimanje
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2012., 21:56   #15
Meni je najjači bio detalj da će "napraviti i igru po filmu".

Igra po filmu po igri.
To neki neki -ception?
Aerial_51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2012., 23:33   #16
Michael Fassbender će glumiti u Asasin Credu?!!!!!!OMG!Ne mogu vjerovat,ovo je najbolja vjest od kad sam čula da će Angelina glumiti Laru Croft!!!!!!2 puta!Ja sam u nesvjesti!Obožavam tu igricu obožavam Fassya !!
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2012., 23:36   #17
jesam vam rekla
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2012., 23:42   #18
jedva cekam
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2012., 23:47   #19
Quote:
shadowgirl kaže: Pogledaj post
jesam vam rekla
Ma ,daj stvarno.Tip odlično glumi,ima karizmu ima izgled ,ima onaj stravičan akcenat i još glumi lika iz te igrice!Šta tu može poćo po zlu?!Drago mi je da se Fassy penje,zaslužio je.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2012., 00:08   #20
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Ma ,daj stvarno.Tip odlično glumi,ima karizmu ima izgled ,ima onaj stravičan akcenat i još glumi lika iz te igrice!Šta tu može poćo po zlu?!Drago mi je da se Fassy penje,zaslužio je.
ma slažem se nego mi je bilo smiješno jer sam odmah prognozirala da će se svi uživit zbog toga što će on glumit
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:08.