Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2010., 02:08   #1
Sredstva za brži rast kose

Procitala sam negdje nedavno da kad se ricinusovim uljem namaze vlasiste prije pranja kose (desetak minuta) kosa brze raste? naravno to bi se trebalo ponavljati. i dali netko zna neki preparat za ubrzavanje rasta (sampon, ulje i sl.) hvala
__________________
Nisam Bob
Ali Dylan

SpeedLover is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2010., 09:56   #2
Od vitamina za kosu (npr. Merz) će ti kosa brže rast!
__________________
You are disturbing me. I'm picking mushrooms.
Bluegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2010., 13:55   #3
imaš i šampon od subrine RECEPT na kojem piše da pospješuje rast kose
ima u DM za nekih 15 kn
__________________
Sometimes you can't make it on your own...
lamija is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2010., 14:08   #4
Tablete s biotinom,zdravija prehrana,možda šampon od koprive ili neke biljke koja pospješuje rast kose.Treba i ubrzati cirkulaciju kako bi hranjive tvari brže došle do vlasišta npr.masažom vlasišta ili običnim vježbanje.Naravno kosu treba adekvatno njegovati kako ne bismo morali sve što naraste odrezati jer puca...toliko do mene
Amnesia23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 13:54   #5
Quote:
lamija kaže: Pogledaj post
imaš i šampon od subrine RECEPT na kojem piše da pospješuje rast kose
ima u DM za nekih 15 kn
Nabavi uz njega pod hitno i regenerator (bilo koji, ali ima i subrinin recept regenerator za brzi rast kose, nisam ga probala), jer ovaj šampon ubitačno isušuje kosu, poslije strši, bude čupava itd.
Regnikolarna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 13:55   #6
P.S.

Valjaju li uopće sve te metode za "brži rast" kose? Ja nekako ne vjerujem u to. Razuvjerite me ako sam u krivu.
Koliko dođu svi valjajući preparati za brži rast kose? Imala sam ovaj subrinin šampon, prala neko vrijeme s njim kosu, ne uočih razliku.
Regnikolarna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 14:40   #7
Quote:
Regnikolarna kaže: Pogledaj post
P.S.

Valjaju li uopće sve te metode za "brži rast" kose? Ja nekako ne vjerujem u to. Razuvjerite me ako sam u krivu.
Koliko dođu svi valjajući preparati za brži rast kose? Imala sam ovaj subrinin šampon, prala neko vrijeme s njim kosu, ne uočih razliku.
ja mislim da je najvažnija prehrana i uzimanje vitamina
Amnesia23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 23:03   #8
kosa može brže rast od tableta samo ako vam fale neki vitamini. ako ne fale, nema koristi od njih u vezi bržeg rasta
traktorka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 23:30   #9
I ja vjerujem nekako u to. Sumnjam da neki šampon može potaknuti kosu da bolje raste, a kamoli regenerator koji se ne stavlja na samo vlasište.
Jedino ako imaju hrpetinu vitamina i nekih ludih tvari u sebi koje se mogu kroz kožu upiti u cijeli organizam.
A koji vitamini su najbolji? Trenutno pijem b vitamine jer mi se nokti rascvjetavaju, i čini se da pomažu. B vitamini su dobri i za kosu, čujem?
Kakvi su to Merz vitamini za kosu? Pošto su?
Regnikolarna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 23:45   #10
Quote:
Regnikolarna kaže: Pogledaj post
I ja vjerujem nekako u to. Sumnjam da neki šampon može potaknuti kosu da bolje raste, a kamoli regenerator koji se ne stavlja na samo vlasište.
Jedino ako imaju hrpetinu vitamina i nekih ludih tvari u sebi koje se mogu kroz kožu upiti u cijeli organizam.
A koji vitamini su najbolji? Trenutno pijem b vitamine jer mi se nokti rascvjetavaju, i čini se da pomažu. B vitamini su dobri i za kosu, čujem?
Kakvi su to Merz vitamini za kosu? Pošto su?
da b vitamini su i za kosu i kožu i nokte. merz je jako jako dobar. 90kn je bočica i traje mjesec dana ako piješ dvije na dan, a možeš i jednu pit. i kosa se ne može regenerirat il tak nešt, jer je mrtvo tkivo i preparati mogu samo pomoć da ona izgleda bolje. tablete pomažu za novu kosu koja raste
traktorka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 00:30   #11
Eee to znam.
Hmm onda ću si nabaviti tog Merza.
Farbam se u blještavo crveno ali i puštam kosu nek raste dokle je volja, pa želim da bude što čvršća, jača i krasnija da preživi svo to farbanje!
Regnikolarna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 10:21   #12
Koliko koštaju ti Merz vitamini? u apoteci se kupuju?
__________________
Nisam Bob
Ali Dylan

SpeedLover is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 11:01   #13
Quote:
SpeedLover kaže: Pogledaj post
Koliko koštaju ti Merz vitamini? u apoteci se kupuju?
90kn, da u apoteci
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 15:57   #14
ja sam bila Merz i stvarno su mi odlične, htjela bih ih opet početi koristiti, jer su mi nokti počeli strašno pucati, koristim inneov tablete za problematičnu kožu, pa me zanima da li mogu piti Merzove tablete barem jednu dan uz Ineeovove? strah me nuspojava
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 22:01   #15
Quote:
plavusaxxxxxx kaže: Pogledaj post
ja sam bila Merz i stvarno su mi odlične, htjela bih ih opet početi koristiti, jer su mi nokti počeli strašno pucati, koristim inneov tablete za problematičnu kožu, pa me zanima da li mogu piti Merzove tablete barem jednu dan uz Ineeovove? strah me nuspojava
odlicne? kosa raste ?
tablete za problematičnu kožu?? pričaj
__________________
Nisam Bob
Ali Dylan

SpeedLover is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 21:31   #16
Čula sam da ružmarin potiče porast kose. Probaj si nabaviti neki šampon koji sadrži eterično ulje ružmarina.
Osim njega i kopriva(najbolje ispiranje u čaju od koprive), ali i lavanda (čitala sam u knjizi ljekovitog bilja). Možeš šamponu koji koristiš dodati navedena eterična ulja (ružmarin, lavanda).
Druga opcija ti je da si nabaviš neke kvalitetnije vitamine za kosu (ja koristim Merz special) koji, navodno ubrzavaju rast kose).
Eto, toliko od mene. Pozdrav!
KANARinka27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2010., 22:28   #17
hvala svima na savjetima!! javim rezultate )
__________________
Nisam Bob
Ali Dylan

SpeedLover is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2010., 00:18   #18
eh sad, može li mi neko s iskustvom pijenja Merz tableta reći: kad kosa brže raste od njih, znači li to puno mlade kose(koja strši), ili se baš vidi razlika u dužini? Jer ne bih baš da mi naraste mlada kosa koja bi stršila sa strane. I nakon koliko se vide rezultati? Hvala
yria is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 18:19   #19
da se mene pita ja UVIJEK preporučujem subrina recept šampon za brži rast kose...koristim ga već oko 4 mj i stvarno djeluje.....npr..prije 3 tjedna išla sam si šišat malo vrhove kod frizerke----al ona normalno malo previše ošišala pa sam bila nesretna.....i prala sam kosu u tomu i evo nakon 3 tjedna izrasla je oko 1,5-2 cm....ja nisam mogla vjerovat.......ali normalno s uvjetom da se pere najmanje 2 puta tjedno ...al normalno da uz to moraš kupit i regenerator ....
×TeNa× is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 19:16   #20
Naravno da ti raste nova kosa, ali ja sam nekako primijetila da mi se cijela kosa progustila otkako pijem te Merz vitamine. Što se tiče brzog rasta to mi i nije toliko bitno jer meni i inače kosa brzo raste.
S druge strane, na koži (ten) i noktima zbog kojih sam i počela uzimati te vitamine baš, nažalost, ne vidim neko poboljšanje.
__________________
Iglasto čeljade...
KANARinka27 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:49.