Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2016., 23:09   #2201
Quote:
Otvorenomore kaže: Pogledaj post
Je,nisu duzni ali dovedu covjeka u zabludu da je gotovo sa voznjom do Brijuna:
????
kako dovedu

Quote:
Otvorenomore kaže: Pogledaj post
Atlas-Kompas agencija-u Fazani-raspitivali smo se za izlet na Brijune-rekli su nam mi ne vozimo,

još ovo piše i razmišlja neko tko se kao bavi turizmom

number, već ti ih je dosta počelo,a najviše ti ih ide pred kraj 10 mjeseca
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 07:25   #2202
Quote:
number 19 kaže: Pogledaj post
Kad opcenito budu kompletirane sve ponude za Novu Godinu sa cijenama?
https://www.azurtours.hr/nova-godina...a-autobusom-1/

misliš na ovakva putovanja?
zarana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2016., 10:19   #2203
Putolovac

Bok svima

imate li iskustva s agencijom Putolovac ? vidjela sam dosta povoljnu ponudu za Rim u 10 mj http://www.putolovac.hr/putovanja/vi...nski-muzeji-3/
ivanaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2016., 14:29   #2204
Jungle tribe?

Zanimaju me osobna iskustva sa tog jeftinjaka?


http://www.jungletribe.com/hr
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2016., 18:16   #2205
Jungle tribe

Ja sam putovala s Jungle Tribom za Novu godinu u Krakowu. Sve je bilo super, smještaj je bio u hostelu, hostel cist uredan, doručak skroman, ali dobar. Vodička simpatična, obiteljska atmosfera.
milamandarina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2016., 00:10   #2206
KONTAKT TOURS- NE!!!!KONTAKT TOURS HVALA NE!!!!!
dakle, 2 loša iskustva sa njima u FRANCUSKOJ
1.nakon plaćenog cjelokupnog aranžmana dva dana prije puta nazovu da nemaju taj uplaćeni smještaj nego nude zgradu pored bez sadržaja koji su uplaćeni...telfonskim uvheravanjem ( pitamo sto se dogodilo sa tim objektom pa više nema plaćenog apartmana -da nije izgorjela zgrada ili da se nije urušila-) odjednom ipak pronalaze taj uplaćeni smještaj .Pretpostavka je da su nekom poznatom tko je kasno trazio aranžman htjeli prodati naš....
2. iduća godina: nakon 12 dana uplaćenog aranžmana 30% - po ugovoru - javljaju da nema traženog i plaćenog smještaja jer je francuska agencija krivo poslala broj slobodnih jedinica ( kakva bajka!- opet su nekome "svom" dali..) i nude nam lošiji smještaj-soba manje za 90 ( devedeset ) kuna manju cijenu - po ugovoru su duzni naći adekvatnu zamjenu- a ponudili su sobu manje i objekat bez prije dogovorenih i plaćenih sadržaja ( bazen...wellnes...)


Dakle neprofesionalno, nekorektno- klasična hrvatska priča- zaobići KONTAKT TOURS u širokom luku....
luketinski is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2016., 09:42   #2207
Quote:
milamandarina kaže: Pogledaj post
Ja sam putovala s Jungle Tribom za Novu godinu u Krakowu. Sve je bilo super, smještaj je bio u hostelu, hostel cist uredan, doručak skroman, ali dobar. Vodička simpatična, obiteljska atmosfera.
Hvala na upisu....
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2016., 15:52   #2208
Sta se desilo s agencijom iz Zagreba Adriatic.link?
Otvorenomore is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 23:35   #2209
Zanima me ima li ko iskustava a Azimut travle agencijom.. nasla sam putovanje Berlin-Amsterdam za jeftine pare, 6 dana..
Cobbra is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 11:36   #2210
Tocno ta agncija i to putovanje mene zanima..sad su jos spojili i Kopenhagen cini se odlicno putovanje ali malo prejeftino pa me zanima jel imao s njima netko iskustva?? hvala
Tihomiy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2016., 10:07   #2211
Pozdrav!
Zanima me novogodišnje putovanje u Sofiju preko agencije Alga..
Znam već sve o Algi i iskustvima koja su ponekad super, a ponekad koma, ali pošto do sada nisam imao problema s njima..idemo dalje
E sada..zanimaju me iskustva s tog puta, smještaj s Algom(ako je rijec o ovakvom putu), mjenjanje novaca u bugarske leve, o Sofiji(hrana, cijene..)..
Ako ima netko tko je bio u Sofiji ili sa algom na ovakvom putovanju neka podjeli iskustvo
FORZA986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 11:33   #2212
Nisam išla s Algom u sofiju za NG, ali jesam s nekom drugom agencijom. Cijene su skroz OK. Tečaj leva je isti kao i konvertibilna marka, znači množiš s cca 4 i dobiješ kune. U trgovinama je jeftinije nego u HR, a ni vani nije skup alkohol, sad se više ne sjećam detalja. Za jesti je zgodan Happy grill kojih ima milijun posvuda
digiridan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 21:32   #2213
Quote:
Cobbra kaže: Pogledaj post
Zanima me ima li ko iskustava a Azimut travle agencijom.. nasla sam putovanje Berlin-Amsterdam za jeftine pare, 6 dana..
NIsam bio osobno al pred par dana se frendica vratila s one skandinavske ture 10 dana i sva puna pohvala.. Tamo je jos donekle bilo normalno putovanje jest dosta brzo a ovo sto vi hocete mi je wtf

kreces u 17 iz ZG i tu noc ocito spavas u busu i onda dolazis u AMS ujutro 7-8 recimo. do 15-16 si u AMS i to je to od tvog amsterdama, pa putuješ dalje za Berlin gdje dolazis nekad kasno navečer i ides spavat napkon u krvet.
sutra dan opet spavaš u krevetu i onda dan iza imas fakultativni daytrip do copenhagena i navecer se opet vracas u berlin. ako ne zelis extra nadoplatiti za COP ostajes u berlinu.
zadnji dan na putu prema kuci stajes par sati u dresden i prag. way too much guslanja za mene, al ko voli nek izvoli
__________________
Sve informacije za put u Tajland
http://thaimer.net/
https://www.facebook.com/thaimerr
ajvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2016., 14:23   #2214
Krakow

Bok!
Planiramo na doček u Krakow. Pronašli smo dosta dobrih aranžmana ali sad se ne možemo odlučiti s kojom agencijom bi išli. Svi pljuju po Algi pa smo njih prekrižili.
Sad nam ostaju Best travel i Collegium. Ostale agencije nemaju Auschwitz pa smo ih odbacili.
Da li netko ima Iskustva s tim agencijama?

Hvala
irena irenčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2016., 14:55   #2215
Da li je netko putovao s agencijom Go atlas ili s idea putovanja? Imaju mi ok aranžmane za daleka putovanja i cijene, molim iskustva i preporuku za još koju povoljnu agenciju za daleka putovanja, hvala
posejdon098 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2016., 16:34   #2216
Ja sam s ideom putovala u Toskanu i bilo je vrlo korektno.
digiridan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 21:22   #2217
Jungel treibe....kakva su vaša iskustva s njima za daleke destinacije...možda se javi netko od povratnika sa ture Hong Kong & Filipini....čisto iskustva?!
__________________
ornella
ornella is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2016., 21:15   #2218
AGENCIJA CALYPSO ZAGREB?
Iskustva s putovanjem u budimpestu?
Hotel Danubius?
Ne zele mi dati info u kojem se tocno hotelu odsjeda jer ih ima vise a osvrti na fejsu nisu bas bajni.
__________________
...da usne tvoje poljubim, i nježno da te zagrlim, da ti priznam ljubavi, da si moje sve...<3<3<3
carrie_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2016., 12:09   #2219
meni se čini da ti oni kod upita i ne znaju gdje će biti smješteni, već par dana prije puta..tada su ti i dužni dati tu informaciju, ako griješim neka me netko ispravi, nemam baš iskustva s agencijama, putujem u svom aranžmanu, ali mi nekako logika tako govori
ivana) is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2016., 12:20   #2220
Teško da ne znaju puno unaprijed, pa kakvo bi to bilo planiranje aranžmana i njegove cijene? Prije bih rekao da to taje kako potencijalni putnici ne bi skužili o kakvoj ultrajeftinoj i od centra udaljenoj rupi se radi....
nvnk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:07.