Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2012., 10:39   #2081
Izašao je i remix za Turn Up The Music di Rihanna pjeva

http://vimeo.com/37144000
__________________
"You know, sometimes love needs to face obstacles to become stronger. People need to be tore apart from each other and say goodbye.The only thing to do then, is move on, and start over. If that love was really meant to be, it would come back, stronger than before.True love always wins against the things that want it's death."
Dulce_Marina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 10:45   #2082
Quote:
Dulce_Marina kaže: Pogledaj post
Izašao je i remix za Turn Up The Music di Rihanna pjeva

http://vimeo.com/37144000
Već je neko postavio
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 10:48   #2083
Jednostavno odvratno
Kad je doša Chrisov dio pjesme ugasio sam jer stvarno nisam mogao dalje slušati koliko je gadno bilo. Baš sam sinoć čitao policijski izvještaj od one noći kad ju je pretuka i mislim da bi ga i Ri Ri trebala pročitat čisto da se podsjeti što joj je sve radi!

Ovo dokazuje da je dotakla dno i da joj pod hitno treba odmor! Neka lipo uzme pauzu od godinu ili dvi i neka se skroz povuče iz javnog života i sredi prioritete u glavi. Ako nastavi dalje s karijerom tonut će sve niže i niže dok ne završi ko Amy ili Whitney ili dok je on opet ne počne zlostavljat.
Shizza is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 10:54   #2084
Kakvu pauzu

Pa priprema novi album


slika jednog raspižđenog fana :

__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 11:08   #2085
Da novi album
Izgorit će ona brzo, samo je pitanje vremena kada će se skroz slomit.
Možda će i na novom albumu imat duet s njim. Najbolje bi bilo da naprave remix od "Hit Me Baby One More Time"
Shizza is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 11:13   #2086
Give it to her in the worst way, in the worst way






pokakala se sama na sebe s ovim


baš me zanima kako će je mediji i publika žigosati poslije ovoga
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 11:43   #2087
Vise nikada necu kupiti njen CD. Bas sam razocaran. Zasto joj je ovo trebalo? Pjesmu necu ni da poslusam.
JimmyB is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 11:47   #2088
Quote:
JimmyB kaže: Pogledaj post
Pjesmu necu ni da poslusam.


I bolje ti je. Užasna je.

Ova druga Chrisova pjesma je bolja

Još će on biti i uspješniji zbog ovoga
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 12:39   #2089
Rihanna nije normalna! Jadnica
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 13:52   #2090
Quote:
Shizza kaže: Pogledaj post
Da novi album
Izgorit će ona brzo, samo je pitanje vremena kada će se skroz slomit.
Možda će i na novom albumu imat duet s njim. Najbolje bi bilo da naprave remix od "Hit Me Baby One More Time"
drito to, ne kužim koji joj je, ona je tolko zaglibila... treba joj pošteni shrink i godina-dve pauze da se sabere i napravi kvalitetan album..ovo štancanje albuma nije zdravo ni za nju ni za publiku koja je se očito zasitila...

a dok je chris opet mlatne, ili se neka klinkica po njoj vrati zlostavljaču kak je bilo pred par godina pa umrla, možda joj toj očito nadrogiranoj i alkoholiziranoj ne baš prelijepoj (trenutno) plavofufnoj glavici dođe iz guzice da ga napuca miljama daleko od sebe i okrene novi list u životu. Mlada je, ljudi je (su) vole/ljeli , puni dvorane širom svjeta, nek malo stane na loptu i smiri se..
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 14:17   #2091
Twitter šale na račun Chrisa zlostavljača!

http://28.media.tumblr.com/tumblr_lz...jjglo1_500.jpg
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 14:53   #2092
Quote:
Supika! :) kaže: Pogledaj post
Nije ni toliko lose koliko pljujete po remixu.

btw. ovaj album mi je jako los, ni blizu kao Loud ili Good Girl Gone Bad ili Rated R
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 15:15   #2093
BC je užasan dok TUTM može proći
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 15:49   #2094
Barem su mogli napraviti dobar remix kada su već htjeli biti kontroverznim.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 16:04   #2095
BC je vjerovatno napravljen kao pjesma od 1:20 sa ciljem da fanovi traze ostatak, i da ona ubaci Chis Browna.

Riri je dotakla dno!
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 16:08   #2096
Ne znam kako je njena izdavačka kuća to dopustila? Svemogući Jay Z?

Fanovi su joj bijesni
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 16:22   #2097
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Ne znam kako je njena izdavačka kuća to dopustila? Svemogući Jay Z?

Fanovi su joj bijesni
jay z pelene mijenja i hrani kćer dijamantom dudom, nemojte tak, jadan ne zna
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 16:25   #2098
Rihanna Navy tone gore nego Titanik
Otkad je objavila remix izgubila je oko 200,000 followera na Twitteru.
Shizza is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 16:31   #2099
Uzrujala me sad hahaahah. Zašto je tak glupa? Pa nek izgubi sve zbog njega, pa ona njega prebije
Big P. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 16:34   #2100
nemogu vjerovat da je to napravila ajde da je remix dobar ali ovo je čisto sranje.pa jbt ovaj turn up remix je bolje nego ovo... teške droge ona uzima ovih dana
i jel ona svijesna da je napravila najveću pogrešku u svojoj karijeri ..boli nju k za sve očito.samo da radi kontroverze.ali da ima toliko malo respecta za sebe .žalosno
__________________
If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be dealt with.
material_girl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:10.