Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.07.2011., 15:46   #21
Također.
Lucas1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 10:27   #22
To je sada ovu nedelju jelda? Jedva čekam.
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 15:34   #23
http://www.imdb.com/video/imdb/vi3101793817/

čitava epizoda na imdb-u
hahaha zanimljivo
Zeljko81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2011., 01:50   #24
meni je ovo baaaš dobro
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2011., 11:41   #25
Prvo što moram reći je da Grimm i Once upon počinju isto. Možda ne istim fontom slova, ali isto. Tragedija. Ali konj zelenko je lijep. (fyi zelenko je naziv za konja sa takvom bojom, korišten u srednjem vijeku). Drugo, malo su fulali s mitologijom. Trnoružica se probudila poljupcem, Snjeguljica se probudila kad je stakleni ljes pao sa konja i komad jabuke izletio iz njenog grla.

Howling for you scene, oh yeah. Mogli su malo čvršće snimiti, ali nije loše.

Najbolje mjesto za bacanje tantruma je usred raskršća!!!

Ali usporkos tome ovaj pilot pokazuje dobar integritet priče, za sad je dobra prva epizoda, nije pekmezasto, nije trashy, nije over the head napuhano samo da se ispuše na pola. Temelji su postavljeni začuđujuće dobro i relativno realno za fantasy seriju. Me like it. Čak mi se izbor ženskih glumaca sviđa a od muških samo onaj Mr. Gold. On super glumi. Kao David Guetta gone zombie.Nadam se da je ovo pokazano bilo samo teaser njegovih glumačkih sposobnosti. Ako se s tim dobro razmaše, možda čak i dobi nominaciju za Emmya. Jedva čekam da ga opet vidim

Sve u svemu: gleda se.
pizza is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2011., 11:52   #26
moram priznat da mi se svidja, Robert Carlyle mi odlicno glumi Rumpelstilskina tj Mr.Golda, glumice su isto ok izabrane, mali sin tj Henry mi je zakon, uglavnom serija ima potencijala, definitivno gledam sljedecu epku
__________________
Don’t let those horns confuse you, people, they are there to keep the halo on straight.
dana69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2011., 21:45   #27
Pilot mi je bio oke...bumo vidli kak će bit slijedeće epizode....
__________________
But even in the darkest times shines some light and bring with it hope
Šoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 19:31   #28
Meni se sviđa. Malo je konfuzno ispočetka kad prebacuju iz "bajke" u "stvarni svijet". To su mogli puno bolje odradit, stavit neki efekt tipa listanje stranice knjige.

Morrison mi je inače odbojna, ima mi prestroge crte lica za jednu bajkovitu junakinju koja je plod ljubavi Snjeguljice i princa. But I'm willing to give her a shot. Gledat ću i slijedeću epizodu.

I da, mali grozno glumi. Groooooooooozno. Baš da od čopora dječurlije u Hollywoodu nisu mogli nać boljeg, ne vjerujem.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 20:31   #29
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Morrison mi je inače odbojna, ima mi prestroge crte lica za jednu bajkovitu junakinju koja je plod ljubavi Snjeguljice i princa. But I'm willing to give her a shot. Gledat ću i slijedeću epizodu.
meni tamo iskreno nitko nije baš lijep, Jennifer mi je najljepša

a Snjeguljica mi je strašno ružna, mislim ako idemo uspoređivati s nekom ljepoticom iz bajki
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 21:22   #30
Meni Morrison nije bila loša. Istina nisam se overdozirala njenim likom u Houseu, pa me valjda zato ne živcira ali nije baš tako loša. I neznam zašto bi dijete snjeguljice bilo supermodel? Meni je bitnije da me glumci ne iritiraju svojom pojavom od toga koliko su mi sexy u seriji. Jedino kod likova što sam primjetila je da sve ženske manje-više liče jedna na drugu a svi muški imaju očajno loše zube. Uključujući i malca.
pizza is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 21:23   #31
Gdje sam ja rekao da treba bit supermodel? Rekao sam samo da mi Morrisonka ima pregrube crte lica za jedan ovakav lik.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 21:40   #32


Ovaj a da mi malo pojasniš, usporediš s nekom glumicom koja bi bolje pristajala, ja baš ne vidim neke grube crte lica
pizza is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 22:36   #33
Ovo je iznenađujuće dobro, baš mi je bio žao kad je završila epizoda. Ja bi još
Kad sam čula za ovu seriju sve mi se činilo malo glupavo i nisam baš bila sigurna kako će ispast ali za sad mi se jako sviđa. Dobar mi je i izbor glumaca, ugodno sam se iznenadila kad sam vidjela Mr.Golda
krivonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 00:53   #34
Zbilja sam se iznanadio koliko je zapravo dobra serija, već me kako se ono kaže "zakačila!" i definitvno ću još pogledati tako da ovo neide s hard diska još. Istina mali baš nešto i ne glumi ali dobro većina klinaca nezna baš glumit, nemože svako biti talentiran poput Dakote Fanning
I da 3.9 demo, wow, ovo je zagarantiran hit!!
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 17:59   #35
Na početku mi je bilo dosadno, al zato prema kraju sve zabavnije..

Razočarala me snjeguljica, baš mi je bezvezna, ostali su mi ok, čak mi ni mali nije loš..
Violet Hill is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 22:41   #36
Meni isto na početku bilo dosadno. Skoro sam izgasila nakon nekoliko minuta.
Na kraju bolje nego što sam očekivala, iako baš ne volim ovakvu tematiku. Uglavnom, gleda se, bar još jedna ep.
Čudno mi bilo vidit Cameronicu u ovakvoj ulozi.
ona snjeguljica, tj.učiteljica je preružna s kratkom kosom, ima klempave uši.
slažem se, loše napravljeni prijelazi iz budućnosti u prošlost, za izgubiti se.

promo za drugu epizodu:
http://www.youtube.com/watch?v=-py_iNfutJY
__________________
"If you stop seeing the world in terms of what you like and you dislike and saw things for what they truly are in themselves, you would find a great deal of peace in your life." |
strelitzia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 23:25   #37
Čekaj Snjeguljica je ona učiteljica?? Meni uopće slično nisu izgledale
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 23:51   #38
Quote:
DrBoz39 kaže: Pogledaj post
Čekaj Snjeguljica je ona učiteljica?? Meni uopće slično nisu izgledale
Sad sam se i ja zamislila jesam li dobro vidjela, ali evo:
__________________
"If you stop seeing the world in terms of what you like and you dislike and saw things for what they truly are in themselves, you would find a great deal of peace in your life." |
strelitzia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 02:10   #39
Mislim da je i po samom kontekstu radnje to sasvim očigledno

Meni klinac dobar, i ovde i u Mad Menu.

Svideo mi se pilot. Treba mi nešto detinjasto
__________________
What would Wilfred do?
Rozmeri is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 02:58   #40
Quote:
strelitzia kaže: Pogledaj post
ona snjeguljica, tj.učiteljica je preružna s kratkom kosom, ima klempave uši.
slažem se, iako ni s dugačkom nije nešto predivna
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:55.