Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2016., 22:22   #61
Ja sam se oduševio prvom epizodom, a što serija dalje odmiče to mi je bezveznija. Gluma je i dalje vrlo dobra, ali nešto mi seriji fali i postala mi je dosadna. Mislim da neki pametni pomaci u priči. Ovako serija polako postaje Supernatural.
U isto vrijeme pratim još jedan horor - The living and the dead - kod kojeg je stvar potpuno suprotna. Počinje mi neperspektivno i postaje sve bolja, dok je zadnja epizoda najbolja dosad.
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2016., 22:40   #62
Prije dvije epizode, rekla sam da neću komentirat, kao neću odmah skakati na neke stvari, ali... U ovoj epizodi je doslovno potvrđeno da je u redu što je u svima njima demon, sila zla, ili šta ja znam koji klinac.

To sam primjetila kad su iz onog mrge u crkvi istjerivali vraga. Rekao je da dok je demon bio u njemu nije osjećao da je to nešto loše. Ispalo je da je tada čak sve kao da ružice cvatu. Tj. izbaciš li demona iz njih postanu biljke i di je tada Bog?

Nisam neki vjerski fanatik, čak bi trebala biti bolji vjernik, i bez obzira što volim od uvijek ovakve tematike u serijama i sl. ali ovo je stvarno preveč, po mene doslovno posrali su se na crkvu, vjeru u Boga i sve što ta vjera predstavlja tj. dobro. Ok, treba nekakav scenarij da bi se to sve zahuktalo ali za sad vidim ocijene, demoni-> 5+, svećenik->1, Data(Sotona) -> 5+???

Data je pretvorio monstruma u ajmo reći "dobrog" tipa?? WTF?

Spominješ SPN po pitanju radnje, meni se sve više čini isto kao i oni, nakon 5 sezone, počeli su sumljat u Boga, i anđeli više nisu ono šta su bili, ubijaju se međusobno i druge i gro stvari. Kralj pakla je cool. itd itd.

Neznam, kažem gledat ću jer volim SF, trilere, mistiku, dobro-zlo... al ako sam ja pobrkala lončiće, onda neznam.
-Crna Mamba- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 09:14   #63
Osobno, mene je serija izgubila prije 3 epizode, radnja se kreće presporo, ne postoji neki endgame, ono sto je izgledo ko endgame, fight protiv data demona ispada its ok da su demoni u ljudima
Krscho is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 14:44   #64
Ne znam kaj da mislim, piloti su mi odavno postali najbolji dio serija, takav slučaj ja i sa ovom serijom.Narajcaju me sa odličnim prvim epizodama i onda kako vrijeme odmiče uglavnom ajd dobro sa izuzetkom Daredevila: on mi jedini od početka do kraja ne gubi na kvaliteti).
Konkretno smeta mi to kaj bude na kraju ispalo da su u tom gradu u manjini oni koji nisu obsjednuti.
kit-samoubojica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 21:29   #65
Pa to ti velim, ok je sad što su demoni u ljudima?? I svima očekivani fajt sa demonima na kraju se gubi?? Šta ostaje?

Prva je bila bomba, ja ostala paf. Al ovo kenjanje o vjeri, Bogu, nisam velika pristalica baš takvog blaćenja. Znam da ima i gorih.
Ne čudi me da je Hollywood zaglibio u ne cijenjenje ničega u svrhu dobiti i ionako je odavno leglo ...spodoba, no ipak...ipak.

Iako je za moj pojam radnja prespora, ali nekako mi ide i dalje gledanje, mimo već rečenih po meni nedostataka. Sada više iz razloga, vidjet do kojeg će zaključka doći na kraju prve sezone.
-Crna Mamba- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2016., 20:08   #66
O kakvom ti blacenju pricas?
Ti znas razlikovati real life od fanasy serije?

Osim toga nitko te ne tjera da gledas.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 07:46   #67
Demoni manipulišu ljudima,zato je onaj lik rekao da to nije ništa loše što je pustio demona u sebe.
Ecio94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 16:57   #68
Iznjela sam svoje viđenje serije, daj mi reci dal ću gledat ili ne.

Nas troje poviše komentira isto samo na drugačiji način i ti sad ko iz vedra neba. Koju pak ti seriju gledaš?
Kakve veze ima RL sa fikcijom ako se meni ne sviđa šta žele reći. Svi imamo dva zdrava oka i odjednom se sve preokrenulo i ispada da je ok šta su demoni u ljudima. U čemu je problem, pa neka se radi o seriji?

Isto tako nitko te ne tjera bit svakom loncu poklopac.

@Ecio, ok al ne vidim gdje sad to vodi? Koja je svrha svega ako su oni u njima a kao ništa loše ne rade ljudima? Na početku to nije nit blizu tako izgledalo.

Zadnje uređivanje -Crna Mamba- : 04.08.2016. at 17:12.
-Crna Mamba- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 01:29   #69
Ne vjerujem da će serija završiti na način da nije loše biti opsjednut od strane demonskih sila... Ipak je vrag poznat kao princ laži, gospodar muha, gradonačelnik od Igrana.

Meni se više čini da im je trebao nekakav dodatni plot device da malo začine stvari i izađu iz rutine...
__________________
Bear with me

Zadnje uređivanje Weekend Warrior : 07.08.2016. at 01:40.
Weekend Warrior is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 11:56   #70
Iako se meni to ne sviđa kako sad trenutno stvari stoje, no to sam ja, da nebi bilo sad opet... Kužim šta hoćeš reći.

S druge strane, možda je to i ok s obzirom da na taj način ne znaš šta očekivat. Nije standardni prikaz demon, pa je i teže zaključit šta nas očekuje.
-Crna Mamba- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 15:51   #71
pogledala sam osmu epizodu sada i moram priznati da ne vjerujem da cu nastaviti gledati seriju. radnja je pre rastegnuta, onaj svecenik je postao uzasno iritantan lik, neoprezan, nasilan, ono pojma nema s cim ima posla, kakvi su to demoni o cemu se tu uopce radi, ali ne on ide okolo divlja, otima ljude i slicno. nekako mi je serija dosadnjikava..
placebo effect is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 16:24   #72
Kirkman zna šta radi,budite sigurni u to ja ne odustajem od serije!
Ecio94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 21:05   #73
Quote:
Ecio94 kaže: Pogledaj post
Kirkman zna šta radi,budite sigurni u to ja ne odustajem od serije!
Kirkman je autor i FTWD, nije se baš proslavio s time.
__________________
Pizvo:
Zbrda zdola si pohvatao par pojmova iz mojih vrlo kompleksnih postova i stvorio sliku mog argumenta koja je posve pogrešna.
Hrvojeee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 21:23   #74
Quote:
Hrvojeee kaže: Pogledaj post
Kirkman je autor i FTWD, nije se baš proslavio s time.
Kirkman nema veze sa FTWD,Frank Darabont je kreator serije,Darabont je uzeo neke scene iz stripa TWD.
Ecio94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 22:01   #75
Oko 4 epizode. Odlična serija, tek se otkriva što ti "demoni" rade u ljudima.
__________________
Moj blog (o kineskim mobitelima)
ag007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 19:28   #76
Za sada serija jako dobra. Najbolja za sada kaj je gledam svaki tjedan.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 18:58   #77
Auuu jbm ti život,kako dobra deveta epizoda Baš me zsnima šta će biti sa Megan i malom Amber.
Ecio94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 10:19   #78
Nadam se ništa jako loše, tj barem da će Amber preživjeti.

jedino mi nije jasno kako je glavni lik tako tup. Ako vjeruje da je on plamen koji privlači demone oko sebe pa jebote odi iz grada odmah, samo u opasnost stavljaš sve koje voliš. Ja sam očekivao da će mu klinku uči demon, a ne u "sestru" ali bilo je očekivao ovo.

Ono do sada su mu mama i žena nastradali, i onda sazna zašto i ništa ne napravi oko toga. Koliko glup moraš biti.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 17:59   #79
Odlična zadnja epizoda. Posebno ovaj novi reveal te onaj kraj. brrrr
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 22:54   #80
Evo upravo pogleda 9.epizodu.Boga mi,ne sjećam se kad sam zadnji put pogledao nešto tako upečatljivo,kao ona scena s Megan.Odlična scenografija,atmosfera u seriji,pozadinska muzika.
Serija je odlična,a ova scena je

I da se nadovežem na ranije tvrdnje,kako će ispasti ok. to što demoni opsjedaju ljude.Pa u slučaju Sidneya,možda to i jest tako,jer kad ga je zaposjeo demon,demon je zapravo zaposjeo serijskog ubojicu,koji je onda oslobodio mladića kojeg je isti taj neopsjednuti čovjek namjeravao ubiti.
Vebster is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:14.