Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2016., 21:49   #1
Bull (2016-2022)





Quote:
Based on the early career of Dr. Phil McGraw during his days as head of one of the most prolific trial consulting services of all time.

Cast: Michael Weatherly (NCIS), Freddy Rodriguez, Christopher Jackson (Hamilton), Geneva Carr, Jaime Lee Kirchner

Nova serija na CBS-u, ove jeseni/zime.

Zadnje uređivanje Jay Bluebell : 18.05.2016. at 18:08.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 14:28   #2
Tony :klap:
__________________
I never said that you are not good at what you do, it's just, what you do, is not worth doing.
mariangella is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2016., 12:02   #3
Trailer:
https://www.youtube.com/watch?v=Ud5rQuOk1tI

Weatherly je izašao iz NCIS-a da bi igrao Mentalista bez Red Johna u novoj CBS-ovoj seriji. I bez pardona ispričali cijelu prvu epizodu u traileru.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 17:21   #4
Nije mi ovo nešto...
Imam neki feeling da će Weatherly brzo ostati bez posla.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 20:34   #5
Misery, uništavaš mi snove.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 22:20   #6
Počeo gledat pilot, pa ga ugasio nakon 15 minuta. Ne gleda mi se opet Mentalist, i to još bez Simona Bakera.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 23:01   #7
Quote:
Lady_D kaže: Pogledaj post
Misery, uništavaš mi snove.
Hahaha! Sorry, ali fakat ne vidim kud bi to moglo ići...naročito me smeta što mu lik nije puno drugačiji od DiNozza. Ja sam iskreno očekivala nekog a la Lighmana u Lie to me. Ili čak i mračnijeg, ozbiljnijeg. Znam da ni Dr.Phil nije baš mračan, ali nije mi onda Weatherly za tu ulogu.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 23:08   #8
Ja ne vidim koji je tu back story (valjda jer nisam izdržao do kraja pilota ). Ugl, on je ta velika faca koji radi na slučajevima i....? Koja je radnja ove serije?

Zasad neće propast, ima OK gledanost za prvu epizodu. Vjerojatno će izdržat cijelu sezonu.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2016., 01:04   #9
Ja ne vidim način na koji mogu unijeti nešto više od "one case per week" priče.
To je to. Bazirano na životu Dr.Phila i on pomaže svojim talentom čitanja ljudi.

Iskreno, nadam se da mi nešto promiče. Dobra glesanost je, IMO, samo zahvaljujući Weatherlyju. Ljudi su znatiželjni.
A ostatak casta mi je bzvz. Baš bezlična ekipa, osim stilista, a to im i ne ide u prilog,.,
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2016., 10:18   #10
Ne znam, izgleda da sam tolko navikla na totalna sranja da mi ovo i nije tolko loše. Weatherly mi je super. Da, ok, vuče dosta na DiNozza, al ovo je DiNozzo na nekoj drugoj razini. Ozbiljniji, smireniji, dublji glas (lol...), inteligentiniji za preko nekoliko stupnjeva. Kaj ja znam, ja bum ovo pratila.

Istina, ostali su blijedi, ali dam im šansu. Za sad Weatherly vuče seriju, i kaj se mene tiče, uopće mu ne ide loše.
Brijem ako je bazirano na životu dr. Phila, ne mora ga skroz oponašati, nadam se da su samo Bulla i ideju firme posudili od njega, ostalo budu holivudski nadodali.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2016., 16:05   #11
ovo sam danas pogledao da ubijem vrijeme,
ništa me ne privlači toj seriji. snooze fest.
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2016., 00:19   #12
još jedna bezlična i dosadna serija.
trifrtaljac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 15:13   #13
Reciklaža desetaka sličnih serija...
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 08:49   #14
Dobili full order.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 12:16   #15
pogledala sam prve dvije, zali boze vremena
vedrana84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 14:03   #16
Evo , završila nam u utorak prva sezona i čisto OK .
Dobili drugu sezonu , u istom terminu , a to znači da će CBS ovo čuvati još godinama i da nema šanse da ovo nema barem 100 ep. prije kraja serije .

Tipična CBS serija , ja sam tipičan CBS gledatelj i meni dobro .
Ono što ima serija , osim Weatherlya su ponekad zanimljivi slučajevi .

Pravo iznenađenje je stupilo u posljednjih nekoliko epizoda sezone , barem za mene . Lik koji igra Eliza Dushku mi je fenomenalan .
Nadam se da će je vratiti u 2 sezonu ili daj bože da postane SERIES REGULAR .
Njezine konfrontacije s Bullom su

I u posljednjoj epizodi sezone je spomenuta i Hrvatska u više navrata .
Liku kojemu je pomagao Bull i ekipa je bila žrtva domovinskog rata .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2018., 20:38   #17
Obnovljeno za novu sezonu.

Quote:
CBS on Wednesday renewed nearly a dozen series for the 2018-19 season, including its Friday one-two-three punch of Hawaii Five-0, MacGyver and Blue Bloods. The Season 9 Five-0 pickup all but confirms that stars Alex O’Loughlin and Scott Caan — whose contracts were due to expire next month — will be sticking around.

The Eye network also greenlit additional seasons of Bull (for Season 3), Madam Secretary (for Season 5), NCIS: Los Angeles (for Season 10), NCIS: New Orleans (for Season 5), Survivor (for Seasons 37 and 38), The Amazing Race (for Season 31), 48 Hours (for Season 31) and 60 Minutes (for Season 51). They join the already-renewed Big Bang Theory, Young Sheldon, Mom, NCIS, SEAL Team and S.W.A.T.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2018., 17:16   #18
Završila 2 sezona .
Zadnje 2 epizode su mi bile odlične .
Dobar je ovaj procedural . Bilo je odličnih epizoda u sezoni .
Polako padam na čari i karizmu Michaela Weatherlya .
Mada je meni najdraži ovdje veći dio sezone bio Freddy Rodriguez .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2018., 13:31   #19
Ja ju pratim na Fox crime-u jos malo pa kraj druge sezone veselim se unaprijed trecoj

Michael je a ni ostatak ekipe nije loš a i slučajevi su ok
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2018., 08:43   #20
Annabelle Attanasio ( Cable ) odlazi iz serije i prije početka snimanja 3 sezone :

https://deadline.com/2018/07/bull-an...ry-1202426351/
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:43.