Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2017., 23:00   #3081
Quote:
Shrike12 kaže: Pogledaj post
Ne razumijem ovaj post. Nekakvo relativiziranje i iscudavanje.
Ovako smo krenuli:

Nakon toga si dobio link sa poprilicno uvjerljivim dokazom o ruskoj vojsci u Ukrajini, i umjesto da se pospes peplom, i kazes ok bio sam u krivu, dokazi postoje, cak i Rusi sami priznaju da su im zarobili vojnike sa ukrajinske strane granice ti se opet nesto izmotavas.
Ja da se posipam pepelom? Zbog čega? Zbog 10 padobranaca koje je BBC uspio naći u tri godine?
10 padobranaca je tebi dokaz ruske agresije na Ukrajinu?

Puno toga ti ne razumiješ.
sury or'o is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 23:06   #3082
Quote:
sury or'o kaže: Pogledaj post
Ja da se posipam pepelom? Zbog čega? Zbog 10 padobranaca koje je BBC uspio naći u tri godine?
10 padobranaca je tebi dokaz ruske agresije na Ukrajinu?

Puno toga ti ne razumiješ.
I opet prigodno ispustas citat, ali nema veze ne budi ljen, ponovimo.
Znaci ti velis:
"Boga ti, fotografiraju Pluton, vozaju rovere po Marsu, a ne mogu dati jednu jedincatu slikicu ruske vojske iz Ukrajine."
Nisi trazio dokaze o tenkoviskim brigadama ili o necemu vise, nego jednu jednu slikicu. To si i dobio! Mozes li sacuvati djelic dostojanstva i priznati da nisi bio u pravu?
Shrike12 is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 07:06   #3083
Quote:
I opet prigodno ispustas citat, ali nema veze ne budi ljen, ponovimo.
Znaci ti velis:
"Boga ti, fotografiraju Pluton, vozaju rovere po Marsu, a ne mogu dati jednu jedincatu slikicu ruske vojske iz Ukrajine."
Nisi trazio dokaze o tenkoviskim brigadama ili o necemu vise, nego jednu jednu slikicu. To si i dobio! Mozes li sacuvati djelic dostojanstva i priznati da nisi bio u pravu?
Pošto si več 2 puta izjavil da ne razumiješ evo sad ti ja budem pojasnil taj citat.

Znači, umjesto laprdanja o ruskoj agresiji na Ukrajinu mogli su oni koji laprdaju podastrijeti barem jednu satelitsku ili zračnu snimku ruske vojne tehnike u Ukrajini. Mislim na rusku vojnu tehniku trenutno aktivnu u sklopu ruske vojske. Da mi nebi sad genijalci poput tebe predočavali dokaze pomoću ruske vojne tehnike u vlasništvu Ukrajine, jeli.
Ili bi svi trebali biti retardirani i vjerovati da Rusija vrši agresiju na Ukrajinu isključivo koristeći padobranske jedinice koje nisu čak ni veličine jednoga voda?

Koliko imaš godina? Ako si premlad da se sječaš imaš TV-kalendar pa često budu snimke iz doba Domovinskog rata pa možeš vidjeti kak izgleda agresija jedne države na drugu. Nisu čak ni Srbi bili takve budale da za agresiju koriste samo padobrance, a složit ćemo se da Rusi o ratovanju imaju malo više pojma nego Srbi.

Ovdje završavam s tobom jer se praviš blesav.
sury or'o is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 09:19   #3084
Quote:
Pošto si več 2 puta izjavil da ne razumiješ evo sad ti ja budem pojasnil taj citat.

Znači, umjesto laprdanja o ruskoj agresiji na Ukrajinu mogli su oni koji laprdaju podastrijeti barem jednu satelitsku ili zračnu snimku ruske vojne tehnike u Ukrajini. Mislim na rusku vojnu tehniku trenutno aktivnu u sklopu ruske vojske. Da mi nebi sad genijalci poput tebe predočavali dokaze pomoću ruske vojne tehnike u vlasništvu Ukrajine, jeli.
Ili bi svi trebali biti retardirani i vjerovati da Rusija vrši agresiju na Ukrajinu isključivo koristeći padobranske jedinice koje nisu čak ni veličine jednoga voda?

Koliko imaš godina? Ako si premlad da se sječaš imaš TV-kalendar pa često budu snimke iz doba Domovinskog rata pa možeš vidjeti kak izgleda agresija jedne države na drugu. Nisu čak ni Srbi bili takve budale da za agresiju koriste samo padobrance, a složit ćemo se da Rusi o ratovanju imaju malo više pojma nego Srbi.
Ih Ih, pa sto nisi specificirao i tip satelita i godinu lansiranja, koji treba napraviti tu snimku. Uglavnom super mi je ovaj pasus jer sam vec pri prvom upisu rekao da si ti jedan od onih koji vec imaju svoje misljenje sto nikakvi argumenti ne mogu promjeniti. Malo ti to sebi jos racionaliziras ali sve je jasno.
Shrike12 is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 09:22   #3085
Quote:
Ih Ih, pa sto nisi specificirao i tip satelita i godinu lansiranja, koji treba napraviti tu snimku. Uglavnom super mi je ovaj pasus jer sam vec pri prvom upisu rekao da si ti jedan od onih koji vec imaju svoje misljenje sto nikakvi argumenti ne mogu promjeniti. Malo ti to sebi jos racionaliziras ali sve je jasno.
Nemaš dokaze o sudjelovanju regularnih snaga ruske vojske u Ukrajini.

Old Jučer, 09:29   #3086
Quote:
Hawker kaže: Pogledaj post

Lik je trazio "jednu jedincatu sliku ruske vojske u Ukrajini". To je i dobio.
Shrike12 is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 10:06   #3087
Quote:
Slaba si ti rusofilka ako te ovo malo hladnoće baca u stanje "katatonije i nedostojanstvenog očaja".
Pa kaj ti misliš dok nas demokrate jednog dana za kaznu protjeraju u Rusiju da buš se odmah dočepala crnomorske obale? A ne, ne draga moja. Prvo čeličenje na obalama Bajkalskog jezera ili Čukotskog mora a tek onda možeš aplicirati za smještaj u Sočiju ili na Krimu.
To mi ne bi bila kazna.

Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Ne znam kaj je vama ljudi? Vani je predivno, cista zimska idila.
Cini mi se da ja imam vise ruske duse od svih vas " rusofila ".
Nisi jedini. Obožavam zimu, snijeg, veliku hladnoću. Kada se spuste temperature, izlazim van.

Quote:
TheQuill kaže: Pogledaj post
haha - 20
evo malo inspiracije; njemački meteorolog u obilasku najhladnijeg mjesta u Sibiru (-56)
U Rusiji. U Euroaziji. Na sjevernoj polutki. Na istočnoj hemisferi. Najhladnije naseljeno mjesto na planetu Zemlji.

S tim da -56°C nije neki raritet. Evo ovih dana je prognoza do -61°C.
Anton is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 10:50   #3088
Quote:
Anton kaže: Pogledaj post
To mi ne bi bila kazna.

Nisi jedini. Obožavam zimu, snijeg, veliku hladnoću. Kada se spuste temperature, izlazim van.

U Rusiji. U Euroaziji. Na sjevernoj polutki. Na istočnoj hemisferi. Najhladnije naseljeno mjesto na planetu Zemlji.

S tim da -56°C nije neki raritet. Evo ovih dana je prognoza do -61°C.
da, da, imaš pravo

nego, najbolje mi je kad lik izađe gol van na snijeg, (na 27:15) valjda iz saune, i počne se valjati po snijegu, haha na - 54.
Krio terapija
Old Jučer, 11:01   #3089
Quote:
Hawker kaže: Pogledaj post

Vidiš da se pravi blesav. Po njegovom tumačenju u Ukrajini valjda ima i ustaša jer je izašla jedna fotografija sa ustaškom zastavom. I eto sad na osnovu te jedne fotografije možemo zaključiti da je u Ukrajini trenutno nekih 20 ustaških bojni, poglavnikov tjelesni zdrug i još neke neidentificirane jedinice. Plus vražja divizija.

Ne'š ti logike.
sury or'o is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:17.