Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2017., 12:06   #7821
Moj ima 3 puta operirana crijeva i nije mi nikad niti na pamet palo dajem staro mlijeko

Slazem se s Kavopijom u potpunosti

Tze,ja sam si jako zeljela taj grijac ali mi je bio malo preskup
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 13:57   #7822
Ja sam planirala kupiti grijač ali onda - mlijeko ne smijem dugo tako grijati, a vodu isto tak mogu držati u termosici. Pa sam odustala od kupnje
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 12:24   #7823
Kakva iskustva imate s Babylove AD-om iz DM-a? S prvom curicom sam koristila Bebimil, imala je strašne grčeve koji nisu stali ni kad smo pokušali s Hipp Combiotik pa smo nastavili Bebimil. Sad gledam Babylove za drugu bebu koju očekujemo pa se dvoumim!
Enigma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 12:44   #7824
Ja sam svojoj dala 2-3 probne bocice, sve bilo ok. Kad potrosi Nan 1 kojeg sad pije, nastavljamo s Babylove. I to onaj zeleni, Babylove Bio.
Da je lakse za novcanik, je.
A ako nema nikakvih reakcija tioa grcevi, napuhivanje, jako bljuckanje itd ne vidim zasto ne koristiti i tu jeftiniju, mainstream hranu

Alice Kingsley: I'm afraid so. You're entirely bonkers. But I'll tell you a secret... All the best people are.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 13:16   #7825
Ja sam sa Nana presla na zeleni Baylove. Ne sjecam se detalja, ali znam da sam usporedivala ta dva mlijeka i nije bilo velike razlike.
Imas i plavi Babylove, ali zeleni je s probiotikom.

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:20.