Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo

Pravo Pravna pitanja i problemi, pravna pomoć, javne rasprave o budućim zakonima. Živjela pravna država!
Podforumi: Nasljeđivanje, Prekršajno i kazneno pravo , Radno, socijalno i obiteljsko pravo , Nekretnine

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old Jučer, 22:51   #4621
Hvala na odgovorima svima.

Inače prijavio sam naravno smrt na HZZO, HZMO i na druga mjesta odmah gdje su mi ovi iz matičnog ureda rekli da trebam prijavit.

CSS-a se baš nisam ni sjetio- u tom trenutku sam imao jako puno drugih problema- organizacija pogreba, selidba iz stana u kojem sa živio s majkom, plaćanje raznoraznih dugova, istek ugovora na poslu i još brdo stvari.

Uglavnom , nakon razgovora s nekoliko frendova odvjetnika odlučih ih potpuno ignorirat zasad. Bio sam i u banci nedavno- no oni su mi rekli da obično vraćaju novce kad ih CSS zatraži, što mi ovaj u poslovnici banke nije znao točno odgovorit baš.
Hvala.
asprah is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 01:58   #4622
Ovrha - postupak

Vrijeme je da prestanemo odradjivati uhljebima posao za koji su oni nesposobni. Ubuduce bi trebali biti i sretni da se ne suoce s privatnim tuzbama i odstetama zbog njihovih nebuloznih zahtjeva i oduzimanja vremena, a vrijeme je novac.
Richie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:14.