Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Azijska kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2017., 22:35   #4441
Ofkors Ne bi baš htjela fulati nijansu, od tog me duša boli :Đ
wakarimasen is offline  
Old 18.01.2017., 22:38   #4442
Quote:
Nagrišpana kaže: Pogledaj post
Estee, ima li koje BB-ice koja je dostojna zamjena za I love Peripera?

Aritaum imam i mrvicu mi je tamna, ali služi svrsi, Peri's Ink sam sad potrošila, nijansa super, ali bih nešto drugo i prerijetka mi je ipak... Imam i Peripera Whip nešto, ali ona mi nije dobra

Ako ne, naručujem Misshu #13
Zasad je meni Auritaum na prvom mjestu, iako sam se sad nešto dopovezala Innesfree smart pudera. Njhova nijansa 13 ti je ista Peri's Ink. Imala sam Misshu pc 13 i Misshu signature 13. Nijansa isto kao Peri's Ink. Missha pc je za suhlju kožu, a ja imam masniju pa se meni malo teže upijala i imala sam osjećaj da mi se topi na licu. Inače jako dobra krema, ugodna i fino prekriva. Signature je malo laganija verzija ove prve. Imaš ih po 20 ml za naručiti i nisu skupe, pa probaj. A ovi Innesfree puderi su me oduševili, na licu su kao i bb kreme, imaju 30 spf i pakiranje im je od 15 ml pa ti i njih preporučujem.
Estee Lauder is offline  
Old 18.01.2017., 22:38   #4443
Quote:
wakarimasen kaže: Pogledaj post
Ofkors Ne bi baš htjela fulati nijansu, od tog me duša boli :Đ
Mislim da ce ti 21 bit dobra.Svi se oni dobro prilagodjavaju.

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk
livy is offline  
Old 18.01.2017., 22:39   #4444
Ako si HM 51 onda sigurno nisi 23.Ja sam HM 52.

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk
livy is offline  
Old 18.01.2017., 22:42   #4445
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Zasad je meni Auritaum na prvom mjestu, iako sam se sad nešto dopovezala Innesfree smart pudera. Njhova nijansa 13 ti je ista Peri's Ink. Imala sam Misshu pc 13 i Misshu signature 13. Nijansa isto kao Peri's Ink. Missha pc je za suhlju kožu, a ja imam masniju pa se meni malo teže upijala i imala sam osjećaj da mi se topi na licu. Inače jako dobra krema, ugodna i fino prekriva. Signature je malo laganija verzija ove prve. Imaš ih po 20 ml za naručiti i nisu skupe, pa probaj. A ovi Innesfree puderi su me oduševili, na licu su kao i bb kreme, imaju 30 spf i pakiranje im je od 15 ml pa ti i njih preporučujem.
Joj, zaboravila sam na Innisfree, sad sam se sjetila da si pisala o njima. Budući da ih ima više vrsta, koje preporučuješ? Mješovita, dehidrirana, problematična koža?

Missha PC mi je dio standardne postave zato kažem da ću nju ako ne čujem ništa novo
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Old 18.01.2017., 23:51   #4446
Quote:
*Deathless* kaže: Pogledaj post

http://jolse.com/product/the-saem-ic...display_group=
ja cu njega vjerojatno pred ljeto uzet.
zelim ovo...
maace81 is offline  
Old 19.01.2017., 01:00   #4447
Quote:
Nagrišpana kaže: Pogledaj post
Joj, zaboravila sam na Innisfree, sad sam se sjetila da si pisala o njima. Budući da ih ima više vrsta, koje preporučuješ? Mješovita, dehidrirana, problematična koža?

Missha PC mi je dio standardne postave zato kažem da ću nju ako ne čujem ništa novo
Od Innesfree imam perfect cover, long lasting i water balancing. Ovaj prvi je najgušći i najbolje prekriva, drugi je samo mrvicu laganiji, isto dobro prekriva i ovaj treći je onako vodenkastiji. Baš je lagan. Ako bi uzela samo jedan onda uzmi long lasting. Ja sam čak i međusobno miješala sva 3 i bude super. To su baš dobri puderi i prirodno izgledaju na licu, koji god da stavim. Inače imam mješovitu i čistu kožu. Trebam samo malo neutralizirati lice da mi se izjednači sa vratom koji je svjetliji.
Estee Lauder is offline  
Old 19.01.2017., 02:34   #4448
Ja sam do sad isprobala 4 vrste It's skin Power 10 Effectora - YE, VC, WH i GF.

Po pitanju hidratacije uvjerljivo je najbolji GF (plavi). Vodenastiji je i lakse se razmazuje od ostalih. Dobro vlazi kozu i sa serumom sa hija.kiselinom je pun pogodak. Ugodan miris, ne upija se prebrzo pa se da lako rasporediti.

YE je fin za kombinaciju blage hidratacije i blistavosti, ali je za blistavost najbolji Vc. Iako ima vitamin c, ne ublaza pjege a i ne hidratizirà nesto previse. Ye takodjer solidno zagladjuje i omeksava kozu plus miris mu je jako ugodan.

WH isto donekle djelujè na blistavost ali ne hidratizira bas. Imala sam samo jedan tester doduse...
Acid_2 is offline  
Old 19.01.2017., 09:40   #4449
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Od Innesfree imam perfect cover, long lasting i water balancing. Ovaj prvi je najgušći i najbolje prekriva, drugi je samo mrvicu laganiji, isto dobro prekriva i ovaj treći je onako vodenkastiji. Baš je lagan. Ako bi uzela samo jedan onda uzmi long lasting. Ja sam čak i međusobno miješala sva 3 i bude super. To su baš dobri puderi i prirodno izgledaju na licu, koji god da stavim. Inače imam mješovitu i čistu kožu. Trebam samo malo neutralizirati lice da mi se izjednači sa vratom koji je svjetliji.
Hvala ti
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Old 19.01.2017., 11:48   #4450
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
ovo mi je treci put da od njega narucujem. prve dvije nikad nisu stigle.
druge dvije su dosle nakon cca mjesec i pol.
ove dvije sam narucila tamo negdje u prvoj polovici 12.mj.
definitivno je do sellera. narucujem redovito malom neke drawstring bags za sport s taiwana i uvijek sve normalno dolazi, u roku 2-3 tjedna.
Tracking broj mi ništa ne pokazuje
sada sam malo razočarana, no kako god bilo, predstoji mi čekanje.
Pronašla sam staru zabilješku za blot papiriće od sellerice fntent koja je poslala Economy shippingom: naručeno: 20.09. a stiglo 04.10. Još sam dobila i personalizirano pismo zahvale, dragi ljudi
Ovaj seller ladypapa je poslao istim načinom i zato sam se i odlučila.


Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Od Innesfree imam perfect cover, long lasting i water balancing. Ovaj prvi je najgušći i najbolje prekriva, drugi je samo mrvicu laganiji, isto dobro prekriva i ovaj treći je onako vodenkastiji. Baš je lagan. Ako bi uzela samo jedan onda uzmi long lasting. Ja sam čak i međusobno miješala sva 3 i bude super. To su baš dobri puderi i prirodno izgledaju na licu, koji god da stavim. Inače imam mješovitu i čistu kožu. Trebam samo malo neutralizirati lice da mi se izjednači sa vratom koji je svjetliji.
Hvala za ovo, već sam te mislila priv. zamoliti da mi ponovo napišeš.
Perfect cover mi nikako nije sjedao na lice, štipkao mei generalno mi je bio neugodan, iako je nijansa #21 Natural Beige mi bila dobra.
Proslijedila sam ga Crvenokosoj - ona je s njim oduševljena, isto kao ti ima masniju kožu.
Tako da - i moja preporuka za masnokošce koji žele dobro prekrivanje.

Meni malo intrigira Lon Lasting, hm možda i Water Balansing ... ako nađem tubice od 15 ml možda i stisnem Buy Now.
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Old 19.01.2017., 16:43   #4451
wendy, taj innisfree perfect cover je za masnu kozu? isusuje, ili...?
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 19.01.2017., 17:02   #4452
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
wendy, taj innisfree perfect cover je za masnu kozu? isusuje, ili...?
Mene ništa, imam masniju kožu. Nema mi nikakve razlike sa bb kremom, koliko je ugodan.
Estee Lauder is offline  
Old 19.01.2017., 18:00   #4453
Quote:
Alles_Less kaže: Pogledaj post
Naručila sam sve sa ebaya: Hada labo lotion/toner od RyushindoJapan, Kohaku crni toner od realare sellera, a Hada labo milk sa japanet store-a. Svaki put je bio ok, došlo mi ta 2-3 tjedna iako su cure pisale da nekad čekaju i po mjesec dana.
Upiši kohakuhada spojeno jer izbaci više opcija...
Kakav je Hada labo milk, sto radi?
Lorca Blue is offline  
Old 19.01.2017., 18:09   #4454
e sad sam zabrijala za te bb kreme, iako sam do sinoć bila uvjerena da su bb kreme za suha lica, a cc kreme za masnija lica.
recenzije kažu da su ovo odlične prekrivalice i kreme za masnija lica, pa se pitam ima li koja od vas ovo:

MISSHA-Signature-Wrinkle-Fill-Up-BB-Cream


ili
Missha M Signature Real Complete BB Cream


ili
MISSHA Perfect Cover BB Cream SPF 42 PA+++


ono, želim ovo istražiti i naručiti si. zanemarite linkove koji su nekako različiti, ne pokazuje najjeftiniju cijenu nego sam random stavila samo zbog opisa bb-ice.

recenzije su super za sve tri misshe, a eto - ono što tražim je da ipak bolje prekriva, a da je za masniju kožu sa suhim dijelovima, dakle nekakvu mješovitu sklonu ispadima sebuma i perutanja.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 19.01.2017., 18:50   #4455
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Mene ništa, imam masniju kožu. Nema mi nikakve razlike sa bb kremom, koliko je ugodan.
ma mene brine sto su mi obrazi suhi do normalni, a t-zona mjesovito dehidrirana pa mi ne pasu puderi za masniju kozu, ali opet trebam jace prekrivanje.
i na kraju uvijek uzmem puder za suhu do normalnu kozu jer cu radije blotati preko dana nego da mi se istaknu suhi i dehidrirani dijelovi, jos ako je tu neka pms gadost...divotica.

menni, imala sam prije 7-8 g ovu zadnju misshu pc, ocajna siva boja (tad nije bilo nijanse 13, najsvjetlija je bila 21), izgledala sam kao les.
prekrivanje joj je bilo ok, ali dosta mi je "teska" bila, non stop sam ju osjetila na licu. nisam ponavljala kupovinu. uzela sam tad etude house precious mineral i japansku meishoku koje sam duuugo koristila.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 19.01.2017., 19:18   #4456
Quote:
Lorca Blue kaže: Pogledaj post
Kakav je Hada labo milk, sto radi?
To je neka emulzija/losion za lice. Ja imam jako suhu i dehidriranu kožu pa ga stavljam nakon ampula, seruma ili što već koristim, a prije kreme. Jako je hidratantan i super mi za taj međukorak jer onda mogu staviti i malo laganiju kremu. Kad mi je lice u boljoj fazi milk stavim na cijelo lice, a kremu samo na problematično suhe dijelove.
Imam i Etude house moistfull collagen emulsion, ali ovo mi je bolje.
Alles_Less is offline  
Old 20.01.2017., 01:26   #4457
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
wendy, taj innisfree perfect cover je za masnu kozu? isusuje, ili...?
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Mene ništa, imam masniju kožu. Nema mi nikakve razlike sa bb kremom, koliko je ugodan.
Sama si opisala dobro i sebe i mene.
Nije me toliko isušivao, već mi je na obrazima bio neugodan, čak i malo po T zoni. U sebi ima sastojak koji mi nije legao iako mi je nijansa bila dobra. Čak nije bio niti jako matirajući, onako baš pravi klasični puder s dobrim pokrivanjem.
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Old 20.01.2017., 01:42   #4458
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
e sad sam zabrijala za te bb kreme,
aj si lijepo prvo naruči uzorke - sve - pa isprobaj - dajem ti samo ideju, ibejaj detalje i cijene


MISSHA [ SAMPLE ] Signature Real Complete BB Cream
vidiš da set uzoraka #21 i #23 ... imam ih, nije velika razlika ... ne znam tvoju nijansu, no ja sam Borujois CC 32 / Maybelline Afinitone 16 Vanilla Rose, dakle svijetla sam ali ne bijela

MISSHA [ SAMPLE ] Signature Complexion Coordinating CC BB Cream
ta se fino stopi, mislim da imaju u samo jednoj nijansi

MISSHA M Perfect Cover BB Cream SPF42 PA+++ 20mL, 50mL - ovdje vidiš da ima travel size tubica po 20 ml i full size po 50 ml i u čak 5 nijansi, ima i tamnih u #27 ... negdje ćeš možda naći i drugdje - potrošila sam tubicu od 20 ml, ona je najlakša od sve 3

Ovaj seller je pouzdan, makar mu je posljednji link malo i prazan
no, ako ti se nešto i svidi - dobit ćeš u jednom paketu s jednim nametom naše HP

ovu prvu s tvog linka nisam isprobala, čak ni snimila ... ali sviđa mi se
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Old 20.01.2017., 01:49   #4459
Kojim redom stavljamo ginseng preparate? Ulje, serum, okoloocna...?
__________________
Sin valor.
moment is offline  
Old 20.01.2017., 12:30   #4460
Ja stavljam serum,ulje,okoloocna pa krema.
maace81 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:13.