Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2016., 16:13   #2261
Mi smo se tak dogovarale frendici. Meni je to bilo okej. Kasnije je ista grupa posluzila za organiziranje babyshowera

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk
Nykas is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 16:50   #2262
Quote:
lesse kaže: Pogledaj post
Curke, imam pitanje, da ne preletavam po cijeloj temi. Je li glupo napraviti neki grupni chat sa svim curkama koje ce biti na djevojackoj, predloziti da se skupe novci i od tog nakupujemo cuge, rekvizite i neki pokloncic? Zanima me je li vas itko ikad tako pozvao nekog na djevojacku i pitao za lovu? Kako ekipa reagira na to? Nisam kuma ali sam frendica koju je kuma zamolila za to jer je ona daleko i ne pozna 90% cura. Thx
ja na svaku djevojacku na koju sam isla (a bome ih je bilo) smo imali grupni chat, bilo na fejsu ili na vocapu...tako vam je najlakše za dogovorit se
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 15:02   #2263
A zašto mladenka ne kupi sama cugu za svoju djevojačku?
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 21:08   #2264
Upravo to sam i ja htjela pitati Kod mene u ekipi je takav obicaj. Kuma mozda sve izorganizira, skupi lovu od drugih cura za poklon i eventualno neke rekvizite, ali mlada i njena obitelj osiguravaju cugu i hranu.
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 23:20   #2265
Tu sitnicu sam zaboravila napomenuti, ona nema pojma sto joj se sprema
lesse is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 06:49   #2266
Ne zna da ce imati djevojacku?
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 09:24   #2267
Nisam ni ja znala.
Kako već stvarno dugo živimo skupa, mi je bilo malo bezveze, ali da sam imala imalo snage još za to organizirati- bi, samo me svadba priča totalno iscrpila.
U 6-7 godina svako slavlje bilo čega je kod nas doma, tako da mislim da sam zaslužila ovo iznenađenje.
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 12:55   #2268
Kuća za momačku? Varaždin - Zagreb - Zagorje

Pozdrav ekipa!

Kuma i ja tražimo kuću za momačku.

Može biti okolica Varaždina, Zagreba ili Zagorje.

Bude nas jedno 20 do 30 ljudi.

Bitno nam je da se može prespavati, barem dio ljudi.


Ima tko kakva iskustva ili prijedloge?

Hvala!
Marcoliboar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 10:30   #2269
Pozdrav! da li itko ima iskustva sa djevojačkom kod bunčića?
__________________
Čekaj me i ja ću sigurno proći. Život
Lokoko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 10:58   #2270
Quote:
Marcoliboar kaže: Pogledaj post
Pozdrav ekipa!

Kuma i ja tražimo kuću za momačku.

Može biti okolica Varaždina, Zagreba ili Zagorje.

Bude nas jedno 20 do 30 ljudi.

Bitno nam je da se može prespavati, barem dio ljudi.


Ima tko kakva iskustva ili prijedloge?

Hvala!
Moj dragi je imalo u nekakvoj kuci prema Zelini, pa malo izguglaj. Na slikama super izgleda...hrpa ih moze spavati, rostilj, terasa...
veka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 10:59   #2271
Quote:
lesse kaže: Pogledaj post
Curke, imam pitanje, da ne preletavam po cijeloj temi. Je li glupo napraviti neki grupni chat sa svim curkama koje ce biti na djevojackoj, predloziti da se skupe novci i od tog nakupujemo cuge, rekvizite i neki pokloncic? Zanima me je li vas itko ikad tako pozvao nekog na djevojacku i pitao za lovu? Kako ekipa reagira na to? Nisam kuma ali sam frendica koju je kuma zamolila za to jer je ona daleko i ne pozna 90% cura. Thx
Apsolutno na svaku koju sam isla, bila je grupa, i dali smo nesto love (75 do 300kn). Meni je to sasvim u redu i normalno.
veka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 09:12   #2272
djevojačka - rijeka

cure, u potrazi sam za nekom kućicom, vilom, vikendicom, što god u rijeci i okolici, ako ima bazen uz to - super .. problem je što bi djevojačka bila početkom 7. mjeseca, i par kuća koje sam kontaktirala na krku, mi ne žele/neće iznajmiti kuću na jednu, eventulano dvije noći, s obzirom da je sezona i da im se više isplati iznajmiti na tjedan dana ili čak više, što je i razumljivo.. pa ako netko zna bilo što, sve preporuke prihvaćam
hvala
dragana2502 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 21:56   #2273
ima li ko prijedlog za djevojacku kad je mlada trudna?

sad bi uskoro trebala biti djevojacka, dakle zima je, i mi cure bi se skupile na 3 dana (vikend i petak popodne jel..) i uopce ne znamo sta iskombinirati. wellnes, toplice ne dolaze u obzir jer se to isto trudnicama ne preporucuje.. to nam je bila najrealnija opcija dok nismo saznali da to trudnice ne bi smjele bas :/
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 23:18   #2274
Može wellness bez toplica
Masaža, klopa, frizura, nokti.....
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 14:10   #2275
prijedlozi za party kucu s bazenom u okolici zagreba, samobora, zapresica?
ovčica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 22:52   #2276
Probati ću prelistati temu do kraja, ali nisam do sada naletila... uglavnom, treba mi ideja za neku igru za vrijeme party-a.. nisam kreativna po tom pitanju

Nisam ni po pitanju poklona za mladenku na djevojačkoj, sexy rublje i igračke su pomalo dosadne i isfurane..
__________________
Tisuću razloga za ljubav, tisuću razloga za smijeh...
sanjcho is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 07:36   #2277
Quote:
sanjcho kaže: Pogledaj post
Nisam ni po pitanju poklona za mladenku na djevojačkoj, sexy rublje i igračke su pomalo dosadne i isfurane..
Meni ti je kuma poklonila hrpu malih stvarcica koje je zapakirala svaku posebno i na svaku stvarcicu zaljepila postit sa porukom, npr. dobila sam tacnu da mogu muzu dorucak u krevet, na rukavicama za pecenje je pisalo da mu pecem fine kolace, na ogledalu da mu budem lijepa i tak
meni je to bilo jako simpaticno
jos je ona htjela napravit kao neki treasure hunt, pa je planirala staviti ogledalo u kupaonu, rukavice u rol i tak da se moram namuciti da ih nadem...sva sreca pa sam stigla prije pa nije stigla sve to napraviti
Tram11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 14:47   #2278
Mi cure ćemo imati jedan zajednički dar, samo mi eto ništa originalno ne pada na pamet... A ne mogu joj takva iznenađenja pripremati jer ćemo doći u tu kuću u isto vrijeme
__________________
Tisuću razloga za ljubav, tisuću razloga za smijeh...
sanjcho is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 15:56   #2279
kak nebi mogla, mi smo svoju mladu potjerale u sobu

mi smo imale foru da je svaka od nas kupila gaće/tange i onda smo ih ugurali u balone i dok smo to napravile mlada je bila u sobi
i igra je isla tako da je morala probusit sve balone i pogađat ko je kupio koje gaće pa ako pogodi ta osoba pije ako fula onda ona pije
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 19:37   #2280
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
kak nebi mogla, mi smo svoju mladu potjerale u sobu

mi smo imale foru da je svaka od nas kupila gaće/tange i onda smo ih ugurali u balone i dok smo to napravile mlada je bila u sobi
i igra je isla tako da je morala probusit sve balone i pogađat ko je kupio koje gaće pa ako pogodi ta osoba pije ako fula onda ona pije
Da, vidjela sam to na netu, fora mi je. Isto i ono da mladoženja odgovara na pitanja pa ako ona ne pogodi ono što je on odgovorio pije, ali eto fali mi još ideja

Na kraju ćemo igrati neke igre iz djetinjstva k'o da gledam, žmure
__________________
Tisuću razloga za ljubav, tisuću razloga za smijeh...
sanjcho is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:20.