Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2015., 08:49   #201
e cureeee ja ću imati djeveruše- kaj bi i one trebale imati revere od pravog cvijeća?
ancica89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 10:56   #202
Pa ako ti to želiš
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 11:16   #203
hjoooj problem je kaj u tom dijelu ne znam šta želim .. muko moja
ancica89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 09:01   #204
U bershki imaju (meni) lijepe jednostavne duge haljine: koraljne, mentol zelene i neke cvjetne sam zapamtila
180 kn su, sto mi se cini ok ako netko zeli da mu djeveruse imaju jste haljine
-donna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 18:35   #205
dječje haljinice

http://www.ebay.com/itm/Flower-Girl-...9P8Wisr4jxyMxw ima netko iskustva s ovim haljinama za curice? nemam djeveruše, al sam planirala da mi nećakinje nose ovo....bojim se da nisu previše plastičnepa da se djeca skuhaju u 6 mj
*NomenEstOmen* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 15:47   #206
Ja sam jednu tako za probu uzela... it's plastic
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 11:55   #207
nama je tema lavanda pšenica pa sam zamolila moje sestrične i od dragog da nose ljubičaste...rekla sam crvenu ne jer nosi kuma ali da mi nije bitna nijansa... da bi voljela da im haljine budu jednostavne duge do poda pa makar dio od koljena do poda u tilu briga me meni je to lijepo...

godinama sam bila djeveruša(puno rodbine imam) i uvijek smo od svoj trošak kupovale haljine da bi me maltretirale još i za nijansu boje... kad bi se pobunila ili bi kupila krivu nijansu uvijek sam nadrapala zato sma rekla mojima da ne moraju baš tu i tu nego samo da bude neka nijansa ljubičaste...

uzela sam im lijepe narukvice mjesto revera i svaka će dobiti maleni buketić
stvarno ne želim neki presing stvoriti...mislim da realno treba oko 4 djeveruše zbog kićenja...kažem velika mi je rodbina treba sve te ljude i nakititi
__________________
"Ljubav je jedini ključ koji odgovara vratima raja."
legica989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 14:55   #208
Quote:
legica989 kaže: Pogledaj post
nama je tema lavanda pšenica pa sam zamolila moje sestrične i od dragog da nose ljubičaste...rekla sam crvenu ne jer nosi kuma ali da mi nije bitna nijansa... da bi voljela da im haljine budu jednostavne duge do poda pa makar dio od koljena do poda u tilu briga me meni je to lijepo...

godinama sam bila djeveruša(puno rodbine imam) i uvijek smo od svoj trošak kupovale haljine da bi me maltretirale još i za nijansu boje... kad bi se pobunila ili bi kupila krivu nijansu uvijek sam nadrapala zato sma rekla mojima da ne moraju baš tu i tu nego samo da bude neka nijansa ljubičaste...

uzela sam im lijepe narukvice mjesto revera i svaka će dobiti maleni buketić
stvarno ne želim neki presing stvoriti...mislim da realno treba oko 4 djeveruše zbog kićenja...kažem velika mi je rodbina treba sve te ljude i nakititi
i meni je to fora kad cure imaju haljine u istoj boji, kao djeveruse, ali ne znam da li bi gnjavila cure s time...ali da mene netko to trazi, bilo bi mi super
ovčica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2016., 14:04   #209
Quote:
*NomenEstOmen* kaže: Pogledaj post
http://www.ebay.com/itm/Flower-Girl-...9P8Wisr4jxyMxw ima netko iskustva s ovim haljinama za curice? nemam djeveruše, al sam planirala da mi nećakinje nose ovo....bojim se da nisu previše plastičnepa da se djeca skuhaju u 6 mj
Čista plastika, mogu dobiti i osip...

Pogledaj na Mangovim internet stranicama, imaju haljinice za malene, skuplje su ali će se kasnije moći iskoristiti. I do ljeta će valjda biti neki popusti...
Aniana is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 11:03   #210
Quote:
ovčica5 kaže: Pogledaj post
i meni je to fora kad cure imaju haljine u istoj boji, kao djeveruse, ali ne znam da li bi gnjavila cure s time...ali da mene netko to trazi, bilo bi mi super
rekla sam im boja lavande ili ljubičasta...nijansa nije bitna jer prvo teško je baš sve nijansirati drugo ja volim više onu saten lijepu a neki vole one isprane blijede...bitno da je ljubičasta i da je do poda... ne volim neukusne djeveruše sa ultra kratkim haljinama
__________________
"Ljubav je jedini ključ koji odgovara vratima raja."
legica989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 04:18   #211
Zadaci djeveruše (Zagreb)

Nisam nikad prije bila djeveruša, a prijateljica se udala za Amerikanca prošle godine u SAD-u i sad žele jedno vjenčanje i u Zagrebu napraviti za njenu obitelj.
Ona je iz Zagreba pa me zanima koji su zadaci djeveruše ovdje? Trebam li na nešto pripaziti? Što bi bilo najbolje obući? Vjenčanje je u 6. mjesecu. Rečeno mi je da nećemo sve nositi isto, a nemam baš iskustva s vjenčanjima pa ne znam ni približno kako bi se djeveruša ovdje trebala odjenuti. I još što bi bilo najbolje pokloniti paru, s obzirom da je on iz jako bogate obitelji, mislim da novci možda nisu najbolja ideja?
PasalacquaGirl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:49.