Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2007., 16:24   #41
o danči, grozno. probaj se liječiti travama i sl. kao pripomoć kemijskim lijekovima. ima li ti to veze sa živcima? ja sam imala jedno vrijeme takvih problema zbog živaca, ali sam se hvala bogu super sredila. drži se. imaš još vremena za rad na svom zdravlju kako bi tih dana sve bilo zdravo i savršeno.
__________________
...spustila te zvijezda na planetu da mi budeš radost... Klub 777

purpurna kiša is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 16:34   #42
dugo su pokušavali nas ulceraše uvjeravati da je to od stresa u što nikad nisam povjerovala, tj. naravno ako si jako uzrujan to utječe na tvoj imunitet i ako imaš kroničnu bolest kao što je moja to može biti neka vrsta okidača, ali nedavno su pronašli gen koji je odgovoran za UK i Crohna pa se nadamo da je to pola puta do pronalaska lijeka. U međuvremenu uredno uzimam svoju terapiju, trudim se zdravo živjeti i pozitivno razmišljati i nadati se da će moja noćna mora ostati samo ružan san a moj dan iz snova se ostvariti na najljepši način
danči is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 21:09   #43
danči, ma ne pokušavam te uvjeriti. samo pitam. drži se terapije i nek te vodi naprijed ljubav i vjera da će taj dan biti sve u savršenom redu
__________________
...spustila te zvijezda na planetu da mi budeš radost... Klub 777

purpurna kiša is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 22:10   #44
hvala ti na razumijevanju kišice baš si
naravno da će sve biti super, evo sad sam došla s pilatesa a lani nisam mogla u ovo doba ustati iz kreveta... a dragi je bio cijelo vrijeme uz mene , sigurno ću biti glavna čagerica na svom vjenčanju, al eto... podijelila sam s vama svoju muku
danči is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2007., 00:00   #45
evo i mene s novim morama...Sanjala sam da me cvjecarka trazila da joj platim 6000 kn, ja ono da bi nakraju sve ispalo ruzno i jadno i jos sam ja morala s njom vezat neke revere i bukete.....
eruditio is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2007., 14:08   #46
ja sinoć sanjala da idem na friz, sjednem ja kod frizerke, zabacim glavu, a ono otpalo mi pola kose, a ostalo posjedilo!
inače baš u zadnje vrijeme sanjam dosta o vjenčanju i uvijek se probudim u bunilu
__________________
to sam samo ja
iva2110 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2007., 22:39   #47
Ja sam neki dan sanjala da mi više od pola ljudi nije došlo na svadbu, da sam u zadnji čas shvatila da nemam niti frizuru niti šminku i nisam mogla naći cipele.
Burmanska mačka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2007., 13:44   #48
u, onda sam ja još super! jedino kaj sam sanjala je da mi je haljina još ogromnija nego u stvarnosti (prva u drugom redu: http://www.vjencanicemadona.com/gale...?p=3&i=2#title stvarno je ogromna) niš strašnog sve u svemu to sanjam vjerojatno zato jer sam htjela ravnu, jednostavnu spavaćica-haljinu a ne stoje mi pa sam morala otići u krinolina-smjer :/
nadam se da se stanje ne bude pogoršalo, imam još 5 mjeseci (točno na dan) do vjenčanja
__________________
http://ipimnium.blog.hr/ ~ moja galerija :)
~~~~~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 16:52   #49
hahah

a ja sam mislila da sam luda...

ja sam sanjala da sam bila kod Tome Vrbana na sminkanju i da mi je stavio rozo sjenilo preko cijelih ociju i rozo rumenilo...naravno da i rozi ruž...izgledala sam ocajno dosla doma plakala,vrištala,dramatizirala i onda su me frendice smirile iponovo našminkale to je bilo to zbudila sam se.....

joj kak ce bit kad ce to bit mjesec dana prije hehehehe


19.09.2008
aancica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 17:23   #50
vidi se da se nas dan priblizava kad je i MM poceo imat more - sanjao je da nam je dosao jedan problematican susjed i poceo radit nerede, izazivat tucnjavu i tak....
eruditio is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 19:35   #51
Uh, uh uh te more,
moja mora je sLijedeća:
-par dana prije vjenčanja druga osoba preko veze uzme moje saLu, ja ostanem bez iste... Odjednom se nađem na radnom mjestu koje postane moja nova saLa?!? Uređujem je na sam dan vjenčanja, kada ustanovim da mi faLi poLa ukrasa, i sitnica za ukrasit je.... Nakon toga trčim kući jer za 10 min, doLaze svatovi. Kako se ja pribLižavam kući, tako vidim kako su oni već došLi, moja mama u međuvremenu Laže kako se ja sređujem i bLa, bLa..... Uskaćem kroz prozor gdje me čeka još veće razočarenje.... PoLa Ljudi nije došLo, u kući totaLno druga vjenčanica, nisam biLa u frizera, niti na šminkanju.... i Kao šečer na kraju kada odLučim hrabro daLje krenuti, izbaci mi osip na Licu.....
I onda se probudim u panici i svatim da je mori kraj... Bez obzira na to što je to mora, kada koji put zastanem; zapitam se hoću Li ja to ipak sve stić iako je wedding day još daLeko...30.08.2008.
__________________
...03.08.2010 naše malo zLato je hrabro zakoračilo životom....
NiNy21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 19:38   #52
Jednom sam sanjao da sam mladoženja. Morao sam poslije pogledati japansku verziju Kruga da se smirim.
TrashHarvester is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 21:04   #53
Neki dan sam sanjala da moja sala izgleda kao radnička menza iz doba socijalizma sa zelenim stolnjacima i onim željeznim stolicama kao u školi. Nije bilo niti cvijeća niti muzike. Plus to, shvatila sam na ulasku da umjesto cipela imam crne čizme.
Burmanska mačka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 21:25   #54
jooj,a tako vam je daleko vjenčanje. Najbolje da ste isplanirali svadbu u zadnji tren i sve
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 13:49   #55
ja neki dan sanjam da me dragi dopratio do doma i pita me onak frajerski:
"pa dobro oš ti više počet živit samnom ili kaj?",
a ja njemu mrtva ladna kažem "ne bi ja još"(a pazi nakon 6 g. veze), a on meni veli:"dobro idem ja onda na kavu!"
i nije san gotov nego sanjam dalje da se udajem ali ne za njega već u drugom gradu ali nisam sigurna koji je moj mladoženja
al znam da sam imala haljinu iz snova premda ju nisam vidjelaa i sala je bila mrak
probudila se u teškom znoju i još mi nije lako!
__________________
to sam samo ja
iva2110 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 17:27   #56
Quote:
pink5 kaže: Pogledaj post
jooj,a tako vam je daleko vjenčanje. Najbolje da ste isplanirali svadbu u zadnji tren i sve
upravo to mi i je u planu
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 20:02   #57
taman dobila stvari i sada kad malo racunam taman bi ih na dan svadbe trebala dobiti (5.mjesec). A posto su moje menstruacije dosta bolne pogotovo prvi dan, ponekad i povracam, grcim se itd.. mislim da bi mi to mogla bit prava nocna mora!!! Mozda da popijem neke "pilule" nekoliko dana prije da ih odgodim?? (inace ne pijem kontracepcijske), da li vi znate sta o tome
mala_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2008., 10:35   #58
Hm..ne znam..ajd probaj koji mjesec prije piti da probas odgoditi.tako bi ja recimo...
I morat cu za medeni mjesec jer mi se ipak ne da sa tim negdje na plazi maltretirati...
__________________
02.08.2008. nas dan iz snova...
zeljka2905 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2008., 17:48   #59
Quote:
mala_23 kaže: Pogledaj post
taman dobila stvari i sada kad malo racunam taman bi ih na dan svadbe trebala dobiti (5.mjesec). A posto su moje menstruacije dosta bolne pogotovo prvi dan, ponekad i povracam, grcim se itd.. mislim da bi mi to mogla bit prava nocna mora!!! Mozda da popijem neke "pilule" nekoliko dana prije da ih odgodim?? (inace ne pijem kontracepcijske), da li vi znate sta o tome
Ja sam dva puta tako odgodila mengu kad mi nije bilo baš zgodno da ju dobijem, ali sam već dulje vrijeme bila na piluli (yasmine), tako da bih ti i ja preporučila da ih ako tak odlučiš počneš uzimati koji mjesec ranije da vidiš kako ih uopće podnosiš.
Inače, u uputstvima od Yasmine-a ti je točno objašnjeno kako odgoditi mengu.
vexy315 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2008., 19:22   #60
Quote:
vexy315 kaže: Pogledaj post
Ja sam dva puta tako odgodila mengu kad mi nije bilo baš zgodno da ju dobijem, ali sam već dulje vrijeme bila na piluli (yasmine), tako da bih ti i ja preporučila da ih ako tak odlučiš počneš uzimati koji mjesec ranije da vidiš kako ih uopće podnosiš.
Inače, u uputstvima od Yasmine-a ti je točno objašnjeno kako odgoditi mengu.
Curke, to su hormoni, nije to baš za igrati se s tim, a niti u jednoj (poštenoj) ljekarni nećete dobiti tablete bez liječničkog recepta od ginića.
__________________
04.09.09. Smjehuljica

Zadnje uređivanje SubiBubi : 12.01.2008. at 20:54.
SubiBubi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:55.