Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2010., 19:41   #1
Sve za vjenčanje u Karlovcu

Ok, ovako. Nase je vjencanje u 7. mj 2011. Treba mi vasa pomoc. Jel netko ima dobre preporuke sto se tice sale, muzike (DJ i band) itd.
1) treba nam dobra sala - oko 100 ljudi. A najvjerovatnije ce biti do zore ( 3-6ujutro). okrugli stolovi, izbor boja masna za stolice, dobra klopa. (nemora biti u KA - oko KA je OK.) - Zganjer nije nas "stil".
2) band - treba nam band koji govore engleski i hrvatski posto su nasi gosti i domaci i stranci.
3) Pitanje - ako je netko imao svadbu poput ove (mjesani gosti), jel imate preporuku kakvu o DJ i/ili band? Mislili smo oboje radi nasih stranih gostiju. I da li bandovi rade MC ili se to mora posebno potraziti. (Opet, MC mora govoriti i engleski)
4) Gdje bi mogli iznajmiti cokoladnu fontanu?
5) Mjesta gdje bi mogli imati ljepu okolinu za slike.
Pliz.

ovo je samo pocetak...this is just the beginning...
kivana is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2010., 20:13   #2
hej....dobra klopa i super mjesto ti je aromas!! ja se odusevila...i imat ce okrugle stolove,jos nemaju....i za 100 ljudi je taman!
ne radi pa moras tipa zvat.....
ostalo ti jos ne znam ni ja tak da.....
fontanu imas u coko baru ja mislim...odi vidjeti....
eto...nadam se da sam malo pomogla....
__________________
.......... :-)
ana.f1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 08:13   #3
zaboravih pitati...koji datum je?
__________________
.......... :-)
ana.f1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 19:17   #4
nismo sigurni za datum. LOL...sada samo uzivamo u zarukama i u tremi oko planiranja.

Hvala na info - poslat cu starce da malo pronjuskaju.
kivana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2010., 09:47   #5
cure...pa zar nema nitko iz karlovca???
ako ima koja i ima kakav savjet za bilo sta ja bi bila zahvalna....
recimo....la mirage....sta imate za rec o njemu?
dobar fotograf??

hvala...
__________________
.......... :-)
ana.f1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2010., 12:06   #6
Quote:
ana.f1 kaže: Pogledaj post
cure...pa zar nema nitko iz karlovca???
ako ima koja i ima kakav savjet za bilo sta ja bi bila zahvalna....
recimo....la mirage....sta imate za rec o njemu?
dobar fotograf??

hvala...

Ja sam ima svadbu prije 3 godine u La mirage i sala nam je bila jako dobra za broj ljudi koji smo imali (oko 170), svi vide svakoga, niko nije zagraden,veliki plesni podij, hrana i ostalo je bilo na vrijeme i nije nicega falilo, konobari korektni...cak su tada davali i mislim 5 dana neki apartman na Krku, cisto ok bilo, i relativno blizu plaze :-)
Studio-Snimak is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2010., 12:19   #7
ma to je i meni super....svi se vide i mi sve vidimo...al malo je stara i onak nije bas naj ljepas sala na svijetu al ok....
nego...kakva je hrana i posluga? jesu gosti bili zadovoljni? to mi je dost bitno....
__________________
.......... :-)
ana.f1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2010., 12:54   #8
Quote:
ana.f1 kaže: Pogledaj post
ma to je i meni super....svi se vide i mi sve vidimo...al malo je stara i onak nije bas naj ljepas sala na svijetu al ok....
nego...kakva je hrana i posluga? jesu gosti bili zadovoljni? to mi je dost bitno....
Nije neki naj dizajn al je funkcionalna, slazem se :-)
Nama su bili jako korektni... i hrane i kolaca bilo je uvijek na stolu, konobari su stalno obilazili i donosili cugu, i sve je bilo tocno na vrijeme, nista nam nije kasnilo, gosti su bili zadovoljni, bar ova bliza rodbina koja nam je rekla svoje komentare :-)
Kazem, tako je bilo prije 3 godine, a i prije 2 kada se tamo isto zenio od moje zene brat, nadam se da je i dalje tako :-)
Studio-Snimak is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2010., 13:13   #9
i ja se nadam.....
hvala...
__________________
.......... :-)
ana.f1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 01:59   #10
joj

ovo ce biti teze nego sto sam mislila.
Zvala sam neke hotele u ka za nase goste iz vana - rekli nam da jos nemogu nista napraviti posto imaju ugovore sa turistickim agencijama i njima su duzni prije nego ikome drugom. Tako da se nadam da ce nasi gosti imati gdje spavati!
Zar nema niti jedno mjesto u okolici KA koji je stvarno mrak za svadbe?
kivana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 09:40   #11
pa bas i nema.....
i ja sam imala ideja....al nisam tu nasla.....tak ti je to u karlovcu!!! na zalost!!

nego...kaj nema nitko iz karlovca?? karlovcanke, kaj se vi ne udajete?!
__________________
.......... :-)
ana.f1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 02:03   #12
haha karlovcanke su pametnije nego sam ja- one se nedaju udati...

hvala kaj si probala barem malo njih probuditi...izgleda da cu morat se osloniti na starce (koji su tamo) i nadat se da ce sve biti ok...
kivana is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 06:40   #13
Restoran do 10o ljudi je i DP u Zvečaju tj Mrežnička kuća uz samu Mrežnicu, tamo je i slap sa milnicom poprište mnogih vjenčanih fotografija.
Motel Roganac ima također lijep park, i Mrežnica je opet blizu.
uciteljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 09:27   #14
evo ja se prijavljujem

udajem se u 3.9.2011., svadba će bit u Mrežničkoj kući. niš još posebno ne planiram, a ni ne mislim do par mjeseci pred vjenčanje. ne da mi se, a i planiramo sve dosta jednostavno i skromno napravit. ali, svakodnevno pogledam što ima tu na vjenčanjima, hihi

nama je Mrežnička predivna, samo šta je kivana napisala da bi oni feštali do ujutro, a tamo u obzir dolaze samo dnevne svadbe, do 10 (najkasnije11 ) sve mora bit gotovo. tak su bar nama rekli. a i optimalno je oko 70 ljudi, 100 je maksimum koji se može nekak jedva ugurat.

bilo bi super da se javi netko tko je bio tamo na svadbi
bolek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 09:29   #15
ovisi dal ćete imati kakvu živu glazbu, fotografa i snimatelja, to je nekak onak uz salu najvažnije jer se dosta rano rezerviraju. kolači, vjenčanica, cipele - sve se još stigne do tvoje svadbe...
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 05:35   #16
A sad...ak vec putujemo preko bare da se slavi, onda nek se slavi cijelu noc!
To na mreznici zvuci fino, ali ipak nam treba bas ono - gledala sam svadbe u hotelu Antunovic, i to mi pase - naravno, nemogu zahtjevati da mi gosti voze do hotela, i onda nakon cjele noci opet voze doma. nema smisla.

al, to bi bilo za primjer sto trazim.

cure- hvala vam zaista na odgovorima. ako ne nadjem ono sto hocu, barem cu znati ono sto definitivne ne zelim.
kivana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2010., 18:40   #17
bok cure, evo bila sam na jednoj svadbi u dp-u iznad mrežničke kuće i to mi je mogu reći najbolja od svih, trebala je biti u mrežničkoj kući no zbog jake kiše taj dan goste su preselili gore u dp jer je bilo 90 gostiju pa ne bi svi stali unutra nego bili na natkrivenoj terasi, mladencima je to bilo jako žao no svejedno svadba je bila super. Hrana je bila odlična i najviše me oduševilo što je bio tako veliki izbor svakakvog mesa, povrća, puno vrsta salata, ništa nije bilo klasično kao inače po svadbama gdje stave hrpu mesa i par komada krumpira i graška pa se svi oko toga onda bore, stvarno je meni odličan bez prigovora, a ovo ostalo i atmosfera ovisi o ukusu, kako kome paše. Mi smo odlučili isto tamo imati svadbu u 7.mjesecu iduće godine, imamo manji broj gostiju, 60, isto su nam rekli da je to više za popodnevna vjenčanja i muzika je tako negdje max do 11, a takav tip svadbe nam i paše jer bi isto nešto kraće, jednostavno i bez velikog planiranja. Imali bi dj-ja i to me sad najviše muči jer ne znam gdje naći nekog dobrog, u biti dali bi mu popis pjesama koje želimo pa da samo to pušta.

Što se tiče ostalih mjesta po Karlovcu za svadbe bila sam na dosta njih, Kristal je recimo otmjeniji no i skuplji, svidjelo mi se tamo, takvi su ti okrugli stolovi i može isto tamo biti svadba za oko 100 ljudi, ta na kojoj sam bila je bilo oko 120 ljudi i bilo je puno mjesta za ples i sve, u centru je pa je blizu Hotel Karlstadt za prespavati, ma ni 5 minuta udaljen autom a i pješice kojih 10tak minuta, Roganac kažu da je uvijek jako unaprijed rezerviran i popularan i lijepo je uređeno sve okolo, tamo isto mogu prespavati, ovo ostalo a ne znam ni sama, sve mi je nekako na isti kalup, kad smo birali za sebe odmah smo htjeli samo tu mrežničku pa o drugome nismo ni razmišljali.

Što se tiče bendova joj tu nažalost ništa ne mogu pomoći jer smo po tom pitanju i dečko i ja grozni, volimo samo rock i to većinom strani i gdje god odemo na vjenčanje svaki bend svira većinom neke narodne i tako nešto i to baš ne volimo i sad mi je i samoj muka od tog dj-ja i što odabrati nešto neutralno da paše svima jer da pustimo ono što baš želimo ljudima bi se vjerojatno dignula kosa na glavi i svadba ne bi na ništa ličila...
vina63 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2010., 01:58   #18
Karlstadt je problem vec sada- mi trazimo rezervacije za 10tak soba, a oni nas guraju nazad govoreci da imaju ugovore sa agencijama i agencije prvo moraju svoje rezervirati, a onda kad znaju koliko je praznih, onda tek mogu napraviti rezervacije za sve druge. To mi je stvarno glupost, jer mi bi sada napravili rezervacije i to im je 100% placeno- kak vele: bolje jedna ptica u ruci, nego 2 na grani. Al to me nit ne cudi - i onda se pitamo zasto nasi propadaju u biznisu! Hahaha
Gledala sam Kristal ali na slikama izgleda jadno - sad neznam dal ja previse zahtjevam al me nista ne privlaci na njihovoj stranici.
Nadam se dosetati u HR za mjesec ili dva i sve sale zaobici i odlucit se.

Koliko je daleko Antunovic hotel od karlovca? Ak nis drugo, strpamo sve na autobus i ...
kivana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 00:20   #19
Hotel antunović u zagrebu misliš? a karlovac-zagreb je udaljen autoputom oko 40km, brzo se stigne. Možda da vidiš još Hotel Srakovčić u Karlovcu na Korani? Tamo rade i svadbe i lijepo je i iznajmljuju i sobe, a isto je centar grada, pogledaj si stranicu http://www.hotelkorana.hr/

Iskreno, meni ti manje više sve te sale po karlovcu izgledaju eto baš komunistički, ne znam kako da to opišem, sve su na isti kalup i starije i ne znam, niit jedna me se nije nešto pretjerano dojmila niti imam neko super mišljenje ali oept niti baš loše, sve je to slično.

Mi smo evo na kraju dogovorili Mrežničku kuću i jako sam zadovoljna, nije tipična sala ali opet manja je svadba i dj i dobor će se uklopiti u ono što smo zamislili.

sretno u potrazi i rezervacijama, nemoj se samo ništa živcirati, na kraju krajeva sve ti je to slično i kad ti to ukrasiš i dovedeš dobru muziku i drage ljude bit će ti najbitnije da su s tobom samo svi koje voliš i da plešete i veselite se, a najmanje ćete gledati je li sala moderna, nije, kad se uredi svaka je lijepa na svoj način, samo da ti je blizu smještaja eto, stvarno nisam imala pojma da tako problemiraju pogotovo taj Karlstadt, ispada da karlovac ima ne znam koju navalu turista a ono non-stop prazno ili tu i tamo nešto. svašta, zato nam i je takav (ne)turizam...
vina63 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 01:07   #20
Krajem 6. mjeseca bila sam u Karlovcu na svadbi, sala se nalazila negdje kod Bille, u nekakvoj zgradi. Uglavnom, jako lijepo je bilo, lijepa sala, okrugli stolovi. Na svadbi je bilo oko 150 ljudi. Mi smo bili tamo negdje do 4 ili 5

Ne znam za cijenu ali mogu pitati frendove
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:30.