Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2016., 09:36   #201
I meni moja preporučila Bulardi ali ja sam i dalje na Ferzymu ampulama jer znam da mi to bez problema popije
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2016., 09:43   #202
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
I meni moja preporučila Bulardi ali ja sam i dalje na Ferzymu ampulama jer znam da mi to bez problema popije
To daš u vodu ili samo ovako popije?
__________________
2012
2014
mogvaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2016., 12:33   #203
Dobili nalaz..nema bakterije..
I sta sad? Ona i dalje kašlje..
__________________
2012
2014
mogvaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2016., 12:43   #204
Quote:
mogvaj kaže: Pogledaj post
To daš u vodu ili samo ovako popije?
Samog popije

Quote:
mogvaj kaže: Pogledaj post
Dobili nalaz..nema bakterije..
I sta sad? Ona i dalje kašlje..
ne znam

probaj napraviti sirup od lovorovog lista, možeš i od suhog kaj se u dućanu kupi, mom malom dosta pomaže a ne može škoditi

http://www.zenasamja.me/zdravlje/964...upom-od-lovora
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2016., 12:56   #205
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Samog popije



ne znam

probaj napraviti sirup od lovorovog lista, možeš i od suhog kaj se u dućanu kupi, mom malom dosta pomaže a ne može škoditi

http://www.zenasamja.me/zdravlje/964...upom-od-lovora
Hvala, probat ću.

I sad si mislim kak sam ljuta na ped..dala joj atb bez pretraga..i da nisam privatno radila bris uzalud bi ga pila..ma..
__________________
2012
2014
mogvaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2016., 21:15   #206
To ste bris zdrijela radili? Koliko znam ne mora bakterija biti vidljiva na brisu, moze postojati negdje drugdje u organizmu. Ako mi je ped dala antibiotik, ja bih ga dala djetetu, ali nasa vecinom ne daje bez vadjenja krvi.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
__________________
Life is what happens when you're making other plans
dixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2016., 08:38   #207
Quote:
dixx kaže: Pogledaj post
To ste bris zdrijela radili? Koliko znam ne mora bakterija biti vidljiva na brisu, moze postojati negdje drugdje u organizmu. Ako mi je ped dala antibiotik, ja bih ga dala djetetu, ali nasa vecinom ne daje bez vadjenja krvi.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Bris zdrijela i nosa.Krv ok.Nos ne curi,super volje,spava,jede..samo taj kasalj..pluca cista kad ju je slusala..kupila sam joj sirup za smirivanje kaslja..bijeli sljez..pa cu vidjet...a antb mi nekak bedasto dati kad je sve ok..ak se ne smiri kroz par dana onda cu dati
__________________
2012
2014
mogvaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 16:53   #208
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Odvedi, bronihiti se zna i vratiti a i zakomplicirati, radije neka ju posluša

Ako su po noći ti napadi, i zvuče onak kao da su nadražajni, zna pomoći žličica Aeriusa ili Rinolana (koji su inače za alergije) pa pitaj pedicu da ti prepiše ako nemaš doma
Imala si pravo...sve se zakompliciralo...opet bronhitis...pa sad ispalo da je i alergijski i da ima i dermatitisa...ma užas...ništa o tome ne znam i strah me i čitati

Dobila kortić na udah terapiju za tko zna do kad...a testiranje za nekoliko mjeseci tek...pa nek si mislim kako ćemo do tada

A da nusam bila 3 puta u zadnjih godinu dana kod pedice jer sam sama posumnjala na alergiju i svi me ismijavala da što je meni i sad puk bronhitis koji nikako da prođe jer dijete i uz sve to svako malo uzdahne onako i nema pomaka a pedica uvjerava da je to sve normalno kako može bit normalno ako dijete ne diše kako bi trebalo

ne znam stvarno kako to išta funkcionira
bembolina 09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2017., 11:53   #209
Imam pitanje pa ako mi netko može pomoći odgovorom...

Moja curica od 2 godine trenutno pije sljezov sirup zbog kašlja, tri žličice dnevno.

Muž joj je jutros dao dozu i greškom je ostavio sirup na mjestu koje je njoj dostupno. Mala je otvorila bočicu i veći dio je prolila na pod, ali je problem u tome što je nešto i popila. Ne znam točno koliko, muž je bio s njom doma i veli da je vidio da pije na žličicu ali nema pojma je li popila jednu, dvije, tri... No nešto je sigurno popila izvan propisane količine.

Mala je sad u vrtiću i on veli da je djelovala OK.

Mene zanima, može li ona dobiti kakve nus-pojave od toga? Na uputama ne piše ništa specifično. Inače,sastojci sirupa su: Saharoza, pročišćena voda, korijen bijelog sljeza, etanol, konzervans:natrijev benzoat (omjer Althaeae radix:aqua purificata:aethanolum conc.:2,5:40:2.0).

Možda brinem bezveze ali...
pinksky is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2017., 13:02   #210
Nazovi pedijatricu pa pitaj, ali ja bi rekla da može možda biti mrvu pospana ili dobit proljev
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2017., 13:25   #211
Nazvat ću, samo što radi popodne, a zanimalo me mogu li možda prije toga dobiti odgovor.

Hvala svejedno.

Inače, za sad nitko iz vrtića ne zove što znači da je vjerojatno OK...
pinksky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:44.